Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

Cansu için okudum Allah kabul etsin

okudum allah kabul etsın

tugce0640 (Tugce - hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) ( 24 adet ayetel kürsi )

C cansu_tr (hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) ( 24 adet ayetel kürsi )

@denizimdnz (Yadigar - tez zamanda hayırlı saglıklı imanlı evlat sahibi olmak) (24 adet)

Safir Taht (Borclarını ödeyebilmek ve kardeslerinin hayırlı evlilik yapmaları) (25 adet ayetel kürsi okudu )

@Gulll098 (Gül- hayırlı saglıklı salih/Saliha evlatlar sahibi olmak) ( mazeretli )

B Bademmm388 (Fatoş- kardesinin sag salim askerden gelmesi, küçük kardesinin de universite sınavını kazanması ve yavrusunu sag salim kucagına alabilmek) (24 adet ayetel kürsi)

ferdaw (24 adet ayetel kürsi )

L Lovely118 ( 24 adet ayetel kürsi)

hiranur3419 Hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak (24 adet ayetel kürsi )

yalutserkan (Hatice kızı Tülay) eli ayagı duzgun saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak ve borclarına ödeme kolaylığı (24 adet ayetel kürsi)

Aomine Daiki (24 adet ayetel kürsi)

lucina06 (24 adet ayetel kürsi)

E Endoplazmik_garipbikulum (24 adet ayetel kürsi)

xyzabc00 ( 24 adet)

Dua sırası C cansu_tr arkadasımızda Duası tez zamanda saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak

Yeni listemiz bu sekilde kızlar mazeretli olan yada baska cıkmak isteyen varsa bildirsin lütfen☺

En gec Cuma gününe kadar bitiriyoruz inşallah

Safir Taht Mazeretliyim canım Cansu için de okuyamadım. Lİsteden çıkar beni, benim dönemlerim uzun sürüyor.

Safir Taht Mazeretliyim canım Cansu için de okuyamadım. Lİsteden çıkar beni, benim dönemlerim uzun sürüyor.
Sırf bu yüzdende bence çıkmana gerek yok . Kimimizin kısa kimimizin uzun sürüyor , elimizde olan birşey değil sonuçta .
Ve gruptaki kimsenin de bunu sorun yapacağını sanmıyorum . Okuyamayanların yerine okunuyor sonuçta , sistem bu şekilde yürüdü bu zaman kadar .

Son düzenleme:
Okuyamayacak olan 3 arkadaş var , onların yerine okuyabilecek olan var mı ? Ben birinin sayısını okuyacağım inşallah . 2 kişi kaldı .

Ben ancak 8 gün sonra okuyabilirim. Arkadaşların birçoğu için okuyamayacağım. Sorun etmezseniz çıkarmayın.

Ben ancak 8 gün sonra okuyabilirim. Arkadaşların birçoğu için okuyamayacağım. Sorun etmezseniz çıkarmayın.
Herkes adına yazıyorum ama genelin böyle düşündüğüne inandığımdan bu .
Zaten sıra en erken 3 günde dönüyor kaldı ki elimizde olmayan şeyler için kimsenin sorun yapacağını sanmam . Niyetimiz belli , amacımız dua . kimse gün hesabı , kişi hesabı yapmaz merak etme .

tugce0640 (Tugce - hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) ( 24 adet ayetel kürsi )

@denizimdnz (Yadigar - tez zamanda hayırlı saglıklı imanlı evlat sahibi olmak) (24 adet)

Safir Taht (Borclarını ödeyebilmek ve kardeslerinin hayırlı evlilik yapmaları) (25 adet ayetel kürsi okudu )

@Gulll098 (Gül- hayırlı saglıklı salih/Saliha evlatlar sahibi olmak) ( mazeretli )

B Bademmm388 (Fatoş- kardesinin sag salim askerden gelmesi, küçük kardesinin de universite sınavını kazanması ve yavrusunu sag salim kucagına alabilmek) (24 adet ayetel kürsi)

yalutserkan (Hatice kızı Tülay) eli ayagı duzgun saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak ve borclarına ödeme kolaylığı (24 adet ayetel kürsi)

xyzabc00 ( 24 adet)

Dua sırası C cansu_tr arkadasımızda Duası tez zamanda saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak

Yeni listemiz bu sekilde kızlar mazeretli olan yada baska cıkmak isteyen varsa bildirsin lütfen☺

Arkadaslar ben pek anlamiyorum.. yeniyim.. listeye katilabilmek icin gec mi kaldim ?
Listeye başladığımız için ekleyemiyoruz , fakat eğer istersen konuyu takibe al yeni listeye başladığımızda tekrar hatırlatırsan , konuyu takip eden arkadaş listeye ekler .

Safir Taht (Borclarını ödeyebilmek ve kardeslerinin hayırlı evlilik yapmaları) (25 adet ayetel kürsi okudu

xyzabc00 ( 24 adet)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…