Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

Canım bencede topiği bırakma katılım çok iyi gidiyor okunduktan sonra okunacak kişiyi sen belirlersin kalan işini yazmayı da kızlara bırakırsan daha rahat olursun ama arkadaşlar dikkatli şekilde saymamız lazım aynı anda yazınca karışabiliyor topiği dikkatli takip edelim.

@glmserser aynen buşekilde varım devam edelim yada 1-2 part daha falan yapılabilir bu seçenekler arasında oylamada yapabilirsin kuzum canını sıkma

Rabbim dualarımıza icabet ettiği zaman iyi kide istemişiz diyeceğiz bu mutluluğu hepimize yaşatsın inşaAllah

Canım çok sağ ol kızlar zaten sağ olsunlar kalanı yazıyorlar beni yoran hoş olmayan muhabbetler alışveriş dalan sözleri hoş değil o zaman herkes alışveriş peşinde mi ben topik açıp bana okuyabilir misiniz der dua alırdım amacım herkesin katılımıyla herkese dua edebilmek.Ben liste bitince bir gün ara verip o bir gün içinde katılmak isteyen ya da istemeyen arkadaşları bekleyeceğim daima katılım saglayabilecek arkadaşları listeye eklemeye dikkat edeceğim inşallah Rabbim dualarımızı kabul eder de ben de vesile olmuş olurum belki bir arkadaşımızın isteğine kavusmasina

İnşaAllah canım tekarzumuz bu

Arkadaşlar hepinizin ağzına sağlık kaldı son üç kisimiz yaklasik bir haftada bitirmiş olacağız ne mutlu bize bugünlük bu kadar diyelim yarın diğer arkadasimizdan devam ederiz inşallah onları da tez vakitte bitirip tamamlarız yeni listeye katılmak isteyen ya da istemeyenlerle devam ederiz şimdiden iyi akşamlar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…