Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

Arkadaşlar lütfen topigi takip etmek zor olmasa gerek her gün kime okunduğu sırayla yazılıyor günlük bakın ve niyetsiz okumayın lütfen bana bu konuda yardımcı olun

M Masalyuzlusevdam için okunuyor bir de ben baslatmadan baslatmazsaniz daha iyi olur kızlar çünkü ben kendimce bazı şeyleri not alıyorum haksızlık olmaması için kimseye

C cansu_tr lütfen günlük takip etmeye çalış buraya bazen ertesi güne kadar bakmıyorsun sorun olmasın bize istikrar da lazim

sıra bana gelmiş :) Allah razı olsun arkadaşlar bende kendime alabiliyor muyum :) yoksa almamam mı daha uygun

C cansu_tr lütfen günlük takip etmeye çalış buraya bazen ertesi güne kadar bakmıyorsun sorun olmasın bize istikrar da lazim

4 41EEEEE41 nin dileği için okuyoruz kalan 313 hadi bismillah

Ben 41 EEE İcin 33 tane aldim sayisini C cansu_tr den dusersin cnm Allah kabul etsin o bu ara yogun onun niyetine ben alirim sayi kisilerin ismi duasi var mi baktim goremedim yoksa basliga istinaden bebek icinmi okunuyor yazarsan okuyayim bekletiyorum suan
Kalan:42

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…