Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

Günaydın hayırli sabahlar herkese Allahim selameti rahmeti hepimiz üzerine olsun.
Benim derdim kimseyle kavga etmek tartismak değil öyle olsaydi suan bende bir iki laf soyler çikardim
Ben mersmimi anlattim ben devamli nette degilim nedeni su işte yogunluk var burdan cikinca evdi isti.konuyu takip edebilme zamanim olsaydi zaten kimsede laf soz edemezdi.neyse herkesin kalbini Allah biliyo. Rabbim herkesin bahtina salih evlatlar versin ben nette devamli olamayacagima gore sizin hakkiniza girmeyeyim.haraakkinizi helal edin iyi niyetle ayriliyorum umarim iyi niyetle helallesiriz ben adet olduktan sonra insallah herkese disardan okurum Allaha emanet olun.

Ben öğretmenim yani 3 buçuğa kadar okuldayım okuldan gelince ev iş yemek hepsini yapıyorum benim de dua topiklerim var eğer her gün girmeyeceksem en baştan girmem topiklere her şey gönlünce olsun dışardan okuyup okumamak sana kalmış sonuçta biz burdaki listeye devam edip düşeceğiz sayıdan iyi gunler

Benim için ve burada ki Arkadaşlar için zahmetten geri durmayanlar Rabbim sizden 2 cihanda razı olsun dunyevi uhrevi tüm ihtiyaçlarınızı görsün inşaAllah...

“Bir Müslümanın, yanında bulunmayan din kardeşine yapacağı dua kabul olunur. Bir kimse din kardeşine hayır dua ettikçe, yanında bulunan görevli bir melek ona, ‘Duan kabul olsun, aynı şeyler sana da verilsin.’ diye dua eder.”(Müslim, Zikir 87, 88; İbni Mâce, Menâsik 5)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…