Dilek için 4444 Selatı Tefriciye

cnm dileğini yaz akşama listeni yapalım.
yine nutella trl nurlum bende dg62 ile kalemero sende kalemero sanırım az okuyabilir ay başı iş gezisine gidicekti berirem müsait değilmiş ama başlayalım başlanınca hayırlısıyla bitiyor.

100 adet okudum, Allah kabul etsin inş

cnm yeni arkadaşımızada adet almak istermisin?gelecek cuma seladan önce bitirmeye niyetlendik almak istersen alacağın adedi yazarsın.Müsait değilsende canın saolsun sevgiler

Canım bugun ben özel günüm oldu benden sonra. Kim varsa yer degıstırelım onunla olurmu

İphon'den
Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım bugun ben özel günüm oldu benden sonra. Kim varsa yer degıstırelım onunla olurmu

İphon'den

cnm tefriciye olarak sendin en son trl ablası için istiyordu onda herkes 1 haftada okuyabileceği sayıyı kendisi belirler öle destek oluruz diye düşündüm dışardanda destek veren arkadaşlar olur büyük kısmı okunur kalanıda o tamamlar diye ama baksana 3 kişi kalmışız neredeyse ki nutellada periyodda ama kısa sürüp hızlı okumasına güveniodum.o zaman bir hafta daha tatil yapalım bu grup için beriremle kalemeroda müsait olur belki o zamana kadar uygunmu

Tmm canım öyle olsun ozaman nasıp kısmet ben hap bıtaktım ya düzensız gününü bılmıyorum hakkınızı helal edin herkez toplansın ozaman yapalım daha ıyı olur

İphon'den

aşkolsun ya sen helal et asıl hepimize okudun emeğin var Allah razı olsun okuruz cnm ne zaman müsait olursan toplanır senin niyetinede niyetleniriz

aşkolsun ya sen helal et asıl hepimize okudun emeğin var Allah razı olsun okuruz cnm ne zaman müsait olursan toplanır senin niyetinede niyetleniriz

Nasip kısmet canım benim demek nasıbim bu haftada degilmiş her şerde vardır bir hayır kime okuduysam helal hoş olsun canım benım olsun

İphon'den

Yapabılırız canım ıkı haftada atlatıyoö sorunları ama kimse yoksa kalabılır bak bakalım kime varmı ona göre bakalım

İphon'den

Yapabılırız canım ıkı haftada atlatıyoö sorunları ama kimse yoksa kalabılır bak bakalım kime varmı ona göre bakalım

İphon'den

sen dileğini yaz ben listeni yapayım özel msjlarıda bölüşelim katılamayan olursa yazar zaten başlayalım Allah yardım edio devamı gelir arkadaşım

Arkadaşlar 2 haftalık tatilden sonra selam herkese bu hafta tefriciyesini okuyacağımız arkadaşımız Tuana 82 o dileğini yazacak ben sayılarımızı yazıyorum katılamayacak arkadaşlar hemen dönerlerse kalanı bölüşürüz.
SÜREMİZ HAFTAYA CUMA SELADAN ÖNCE BİTMİŞ OLMASI
BERİREM:--------------674 ADET
ÖZGEM81:-------------674 ADET
NUTELLA:--------------674 ADET
KALEMERO:------------674 ADET
DG62:------------------674 ADET
TUANA82:-------------674 ADET
TRLTRL:---------------100 ADET
NURLUM:--------------200 ADET
ZENCE :--------------100 ADET

Tuanam zence, nurlum,trl ,nutellam bende msj olarak kalemero berirem dg 62 de sende

zence okuybılecekmı bılmıyorum okuyamazsa onun sayısını ben alırım bu arada

birde arkadaşlar grubun başındayken dıor nıclı arkadasımız katılmıs ancak bebeğini kaybettiği için abdest hali olamayacağından devam edememişti.Bana msj atmış artık müsait olduğuna ilişkin oda bebek için okutmak isteyen arkadaşlarımızdan ancak katılamadığı için hak gecme konsunda rahatsız biraz bizler kendimiz adet alarak okurmuyuz onada malum br lısteyız sormadan cvp veremedım sevgıler

öncelikle okuyandanda okuyamayandanda allah ragzı olsun hıc sorun degil haber vermeniz yeterli,
Benim dilegim kursa gidiyorum hayatımda cok önemli sızden istedıgım söyle nıyet etmeniz,,,,,
Rabbım sen arkadasımıza zıhın acıklıgı, anlının terıyle bitirmesini diplamasını hakkıyla almasını nasıp et,,,,,yada nasıl eklerseniz
Allah ragzı ollsun şimdeden allah gönlünüze göre versin

İphon'den

Ben okurum ve bence okuyalımda ilakı o okudu ben okumadım bana okumafı olursa zaten bı anlamı kamaz tabıkı toplayalım rabbım yardımcısı olsun

İphon'den

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…