Dilek için 4444 Selatı Tefriciye

tamam cnm senın bu dileğin üzerinden ben bendeki arkadaşlara sayılarını ve dileğini atıorum Allah kabul etsin
hadi Bismillah diyelim

sen dileğini yaz ben listeni yapayım özel msjlarıda bölüşelim katılamayan olursa yazar zaten başlayalım Allah yardım edio devamı gelir arkadaşım

Özgecim sen özelden benim majı kopiletım yollarmıdın arakadaslara ben bilmıyorum beceremedim yani

İphon'den
Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kesinlikle öyle düşünüyorum hatta ayrıldığı zmnda yazmıstım lıste bıtınce onada okuyalım dıye ama malum okuruz dıyen herkes ayrıldı benle nutellada okur ama yınede sormak ıstedım hos lıstemız guzel ozel durum dısı okuyamam dıyen olmaz diye düşünüyorum

tamam cnm senın bu dileğin üzerinden ben bendeki arkadaşlara sayılarını ve dileğini atıorum Allah kabul etsin
hadi Bismillah diyelim

Allah ragzı olsun canım benım gecen hafta dogumgunumdu sonra rengi oldum daha bu sabah bitti inan 9 gun surdu sonra kızım grıo oldu ıglestı salı ben grıp iltıhap oldum sorma ıkı hafta ıyıkı ara vermısız ıste var her serde bir hayır ınan

İphon'den

hepimizden razı olsun cnm çok geçmiş olsun ayrıca ben listey msjları atıyorum bi değişiklik olursa burdan yazısalım okuyamayan vs
Ahhhahhh kk yönetim ne zaman toplu mesaj atabıleceğiz biz bir sesimizi duysan böyle her 5 dk bır msj hakkı cok zor oluyor

Cevap veren oldumu okuyabileceklermi ?

İphon'den

Kızlar benim için önemli olan bir başkasının duası dauma karışsın.. Sayı isterse bir olsun, ben tamamlarım.. Başkasının duasıda karışsın diye öyle bir ricada bulundum.. Başlamıştım sizlerle kısmet değilmiş devamı Rabbim dualarınızı, niyetlerinizi kabul etsin ..

Selam ve dua ile ...

Cevap veren oldumu okuyabileceklermi ?

İphon'den

cnm berirem ve nurlum okuyup yazıcaklar bıtınce
dg perıyoda gırmek uzereyım ama okuyabılırsem olana kadar sayımı bıldırırım dedı okuyamazsada soylıycek kalemerodan cvp alamadım nutella tamam e sen ben tamamız diğer ıkı arkadasta gorunce doner

ne zamana bıtmesı lazım tuanamınkını bıtırınce cok olmasada okuyabıldıgım kadar okumak ıserım kendı adıma

Hayırlısı canım daha gün var ona göre eksık ben tamamlayım sagol

İphon'den

Hayırlısı canım daha gün var ona göre eksık ben tamamlayım sagol

İphon'den

kalemero falanda donsun (seyahate çıkıcaktı belkı gormemıstır daha )eksıği bölüşürüz cnm o çok sorun değil arada dışardan desteğe gelen arkadaşlarda oluyor önce hakkımıza düşen 674 bıtırelım msjlasırız

Tmm canım sagol bende ona göre cevremden destek alayım hayırlısı inşalllah

İphon'den

Tmm canım sagol bende ona göre cevremden destek alayım hayırlısı inşalllah

İphon'den

cnm kalemero dan hbr alamadım zaten en son 23 unde aktıfmıs dgyede tekrar msj attım okudugu sayı varsa bıldırsın dıye dg kesın olmakla bırlıkte sanırım kalemeroda okuyamayacak bılgıne.
ben bıtırınce destek cıkarım dıorum ama varsa tanıdıgın 100 200 ver ıstersen
verdıklerınıde lıstenın karsısına yazkı fazla okumak ısteyen olursa gorsun fazladan okumayalım

Tmm canim brn haber verim kim nekadar alir ona göre sana haber ederim tmm canim sagol

İphon'den

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…