Dilek için 4444 Selatı Tefriciye

benide ekleyebilirsiniz dedim ama sanırım ihtiyaç yk

Dua sahıbı dılegını ortaya yazmak ıstemedıgı ıcın ozel msj atıyor.gorunce sanada atıcaktır cnm ...bu arada eger sende 4444 okutmak istıosan listeye ekleyıp esıt sayı verıyoruz yok dısardan sadece okumak ıstıosan kı var lıstede su an ıkı arkadas o zamanda bız sana senın ıstedıgın veya gonlumuzden gelen baska bır duayı okuyoruz bilgine

bende dg ye 100 adet okuyacağım benide listeye ekleyiniz

bende dg ye 100 adet okuyacağım benide listeye ekleyiniz

Tesekkur ederim canim sana ozel mesaj olarak attim dilegimi:) bu arada sen biliyosun ama arkadaslara yazdimmi hatirlamiyorum ismim dilek yazmadiysam eger kusura bakmayin dalginlik:)

Tesekkur ederim canim sana ozel mesaj olarak attim dilegimi:) bu arada sen biliyosun ama arkadaslara yazdimmi hatirlamiyorum ismim dilek yazmadiysam eger kusura bakmayin dalginlik:)

bilmezmiyim dilekcim seni biliyorum merak etme, buarada namaz kılıp abdestle okuyor herkes değilmi bende ona göre okuyacağım, inş kabul olur tatlım

bilmezmiyim dilekcim seni biliyorum merak etme, buarada namaz kılıp abdestle okuyor herkes değilmi bende ona göre okuyacağım, inş kabul olur tatlım

Evet canim oyle okunmasi gerekiyor bitirdikten sonra bana haber verirmisin ona gore eksik kalanlari da ben tamamlayacagim cunku tekrardan cok tesekkur ederim canim

Evet canim oyle okunmasi gerekiyor bitirdikten sonra bana haber verirmisin ona gore eksik kalanlari da ben tamamlayacagim cunku tekrardan cok tesekkur ederim canim

tamam cnm, bir aksilik cıkmazsa yarın okurum ve hbr verırım ok

ben bir beklenti içine girmeden Allah rızası için okuyorum, umarım kabul olur ayrıca bu duayı gunde 21 kere okumakta cok sevap dilekleriniz o zaman da kabul olur inş, niyetler onemlı

ben bir beklenti içine girmeden Allah rızası için okuyorum, umarım kabul olur ayrıca bu duayı gunde 21 kere okumakta cok sevap dilekleriniz o zaman da kabul olur inş, niyetler onemlı

Biliyorum canim allah razi olsun dusunmen bile yeter. Evet bende internette gormustum hergun 21 kere okumak da cok iyiymis hergun okumaya calisicam artik

Berırem -------- 690 adet
özgem 81 -------- 692 adet
nutella -------- 690 adet
kalemero --------muaf
dg62 -------- 692 adet
tuana 82 -------- 690 adet
trltrl -------- 100 adet------- 100 adet okundu
nurlum -------- 200 adet
kbcb ------- 690 adet........ Iptal
Zence ------------ 100 adet

Kizlar sayilariniz ne durumda ozel mesaj atamayan arkadaslar var sanirim buraya yazarsaniz cok sevinirim bende ona gore cumaya kadar eksikleri bitirecegim

Ben yarına kadar 690 bıttırırim bende sıkıntı yok yarınmı cumamı vericez sayıyı

İphon'den
Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben yarına kadar 690 bıttırırim bende sıkıntı yok yarınmı cumamı vericez sayıyı

İphon'den
Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cuma gunu oglene kadar hepsinin bitmis olmasi gerekiyor galiba cuma baslayip cuma bitircez demislerdi ama tabi yarin verirseniz daha iyi olur bende eksik kalanlari bitiririm

Cuma gunu oglene kadar hepsinin bitmis olmasi gerekiyor galiba cuma baslayip cuma bitircez demislerdi ama tabi yarin verirseniz daha iyi olur bende eksik kalanlari bitiririm

700 adet okudum cnm Allah gönlüne göre versin.
Nurlum henuz donmedı okuyor o bıldıgım bgn yrn msj atar yazarım nutellada 250 deydi onada takılma hızlı okuyor oda cuma olmadan oda sayısını tamamlamıs olur sevgiler

özgem 81 -------- 692 adet-------- 700 ADET OKUNDU
nutella -------- 690 adet----------- 250 ADET OKUNDU DVM
kalemero --------muaf
dg62 -------- 692 adet
trltrl -------- 100 adet------- 100 ADET OKUNDU
nurlum -------- 200 adet
Zence ------------ 100 adeT

TOPLAM 1050 ADET OKUNDU

Tamam canim cok tesekkur ederim allah seninde gonlune gore versin ben senden haber bekliyorum o zaman iki arkadas icin

özgem 81 -------- 692 adet-------- 700 ADET OKUNDU
nutella -------- 690 adet----------- 500 ADET OKUNDU DVM
kalemero --------muaf
dg62 -------- 692 adet
trltrl -------- 100 adet------- 100 ADET OKUNDU
nurlum -------- 200 adet
Zence ------------ 100 adet...........100 ADET OKUNDU

TOPLAM 1400 ADET OKUNDU :nazar

kızlar önümüzdeki hafta için bende katılabilirmyim ve devamlı tabi çok sevinirim

Arkadaşım bizim listemizde tefriciye için bir kişi kaldı onuda okuyup bitiricez kısmetse birkaç arkadaş hergün gelirim ben bakarım falan diip sayı aldı ama aksilikler yaşadılar giremediler falan sıkıntı yaşadık o yüzden var olan listemizi tamamlayıp isteyen olursa süresiz başka dualarla takip ederiz dedik bılgıne cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…