Dilek için 4444 Selatı Tefriciye

öncelikle okuyandanda okuyamayandanda allah ragzı olsun hıc sorun degil haber vermeniz yeterli,
Benim dilegim kursa gidiyorum hayatımda cok önemli sızden istedıgım söyle nıyet etmeniz,,,,,
Rabbım sen arkadasımıza zıhın acıklıgı, anlının terıyle bitirmesini diplamasını hakkıyla almasını nasıp et,,,,,yada nasıl eklerseniz
Allah ragzı ollsun şimdeden allah gönlünüze göre versin

İphon'den
Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
tamam cnm senın bu dileğin üzerinden ben bendeki arkadaşlara sayılarını ve dileğini atıorum Allah kabul etsin
hadi Bismillah diyelim

sen dileğini yaz ben listeni yapayım özel msjlarıda bölüşelim katılamayan olursa yazar zaten başlayalım Allah yardım edio devamı gelir arkadaşım:KK23:

Özgecim sen özelden benim majı kopiletım yollarmıdın arakadaslara ben bilmıyorum beceremedim yani :KK43:

İphon'den

Ben okurum ve bence okuyalımda ilakı o okudu ben okumadım bana okumafı olursa zaten bı anlamı kamaz tabıkı toplayalım rabbım yardımcısı olsun

İphon'den

kesinlikle öyle düşünüyorum hatta ayrıldığı zmnda yazmıstım lıste bıtınce onada okuyalım dıye ama malum okuruz dıyen herkes ayrıldı benle nutellada okur ama yınede sormak ıstedım hos lıstemız guzel ozel durum dısı okuyamam dıyen olmaz diye düşünüyorum

tamam cnm senın bu dileğin üzerinden ben bendeki arkadaşlara sayılarını ve dileğini atıorum Allah kabul etsin
hadi Bismillah diyelim

Allah ragzı olsun canım benım gecen hafta dogumgunumdu sonra rengi oldum daha bu sabah bitti inan 9 gun surdu sonra kızım grıo oldu ıglestı salı ben grıp iltıhap oldum sorma ıkı hafta ıyıkı ara vermısız ıste var her serde bir hayır ınan

İphon'den

Allah ragzı olsun canım benım gecen hafta dogumgunumdu sonra rengi oldum daha bu sabah bitti inan 9 gun surdu sonra kızım grıo oldu ıglestı salı ben grıp iltıhap oldum sorma ıkı hafta ıyıkı ara vermısız ıste var her serde bir hayır ınan

İphon'den

hepimizden razı olsun cnm çok geçmiş olsun ayrıca ben listey msjları atıyorum bi değişiklik olursa burdan yazısalım okuyamayan vs
Ahhhahhh kk yönetim ne zaman toplu mesaj atabıleceğiz biz bir sesimizi duysan böyle her 5 dk bır msj hakkı cok zor oluyor :KK53:

Cevap veren oldumu okuyabileceklermi ?

İphon'den

Kızlar benim için önemli olan bir başkasının duası dauma karışsın.. Sayı isterse bir olsun, ben tamamlarım.. Başkasının duasıda karışsın diye öyle bir ricada bulundum.. Başlamıştım sizlerle kısmet değilmiş devamı Rabbim dualarınızı, niyetlerinizi kabul etsin ..

Selam ve dua ile ...

Cevap veren oldumu okuyabileceklermi ?

İphon'den

cnm berirem ve nurlum okuyup yazıcaklar bıtınce
dg perıyoda gırmek uzereyım ama okuyabılırsem olana kadar sayımı bıldırırım dedı okuyamazsada soylıycek kalemerodan cvp alamadım nutella tamam e sen ben tamamız diğer ıkı arkadasta gorunce doner

Kızlar benim için önemli olan bir başkasının duası dauma karışsın.. Sayı isterse bir olsun, ben tamamlarım.. Başkasının duasıda karışsın diye öyle bir ricada bulundum.. Başlamıştım sizlerle kısmet değilmiş devamı Rabbim dualarınızı, niyetlerinizi kabul etsin ..

Selam ve dua ile ...

ne zamana bıtmesı lazım tuanamınkını bıtırınce cok olmasada okuyabıldıgım kadar okumak ıserım kendı adıma

cnm berirem ve nurlum okuyup yazıcaklar bıtınce
dg perıyoda gırmek uzereyım ama okuyabılırsem olana kadar sayımı bıldırırım dedı okuyamazsada soylıycek kalemerodan cvp alamadım nutella tamam e sen ben tamamız diğer ıkı arkadasta gorunce doner

Hayırlısı canım daha gün var ona göre eksık ben tamamlayım sagol

İphon'den

Hayırlısı canım daha gün var ona göre eksık ben tamamlayım sagol

İphon'den

kalemero falanda donsun (seyahate çıkıcaktı belkı gormemıstır daha )eksıği bölüşürüz cnm o çok sorun değil arada dışardan desteğe gelen arkadaşlarda oluyor önce hakkımıza düşen 674 bıtırelım msjlasırız

kalemero falanda donsun (seyahate çıkıcaktı belkı gormemıstır daha )eksıği bölüşürüz cnm o çok sorun değil arada dışardan desteğe gelen arkadaşlarda oluyor önce hakkımıza düşen 674 bıtırelım msjlasırız

Tmm canım sagol bende ona göre cevremden destek alayım hayırlısı inşalllah

İphon'den

Tmm canım sagol bende ona göre cevremden destek alayım hayırlısı inşalllah

İphon'den

cnm kalemero dan hbr alamadım zaten en son 23 unde aktıfmıs dgyede tekrar msj attım okudugu sayı varsa bıldırsın dıye dg kesın olmakla bırlıkte sanırım kalemeroda okuyamayacak bılgıne.
ben bıtırınce destek cıkarım dıorum ama varsa tanıdıgın 100 200 ver ıstersen
verdıklerınıde lıstenın karsısına yazkı fazla okumak ısteyen olursa gorsun fazladan okumayalım

cnm kalemero dan hbr alamadım zaten en son 23 unde aktıfmıs dgyede tekrar msj attım okudugu sayı varsa bıldırsın dıye dg kesın olmakla bırlıkte sanırım kalemeroda okuyamayacak bılgıne.
ben bıtırınce destek cıkarım dıorum ama varsa tanıdıgın 100 200 ver ıstersen
verdıklerınıde lıstenın karsısına yazkı fazla okumak ısteyen olursa gorsun fazladan okumayalım

Tmm canim brn haber verim kim nekadar alir ona göre sana haber ederim tmm canim sagol

İphon'den

Arkadaşlar 2 haftalık tatilden sonra selam herkese bu hafta tefriciyesini okuyacağımız arkadaşımız Tuana 82 o dileğini yazacak ben sayılarımızı yazıyorum katılamayacak arkadaşlar hemen dönerlerse kalanı bölüşürüz.
SÜREMİZ HAFTAYA CUMA SELADAN ÖNCE BİTMİŞ OLMASI

BERİREM:--------------674 ADET
ÖZGEM81:-------------674 ADET_______ 424 ADET OKUNDU DVM
NUTELLA:--------------674 ADET
KALEMERO:------------674 ADET
DG62:------------------674 ADET_______20 ADET OKUNDU MUAF
TUANA82:-------------674 ADET
TRLTRL:---------------100 ADET_______100 ADET OKUNDU
NURLUM:--------------200 ADET
ZENCE :--------------100 ADET

TUANAM DG DEN 654 ADET KALDI KALEMERODA DÖNMEDİ SANIRIM SİTEYE GİREMİYOR. ZENCEDE DNMEDİ AMA ONUN SAYISI DÜŞÜK DÖNMEZSE ONU BENDE TAMAMLAYABİLİRİM.

Arkadaşlar 2 haftalık tatilden sonra selam herkese bu hafta tefriciyesini okuyacağımız arkadaşımız Tuana 82 o dileğini yazacak ben sayılarımızı yazıyorum katılamayacak arkadaşlar hemen dönerlerse kalanı bölüşürüz.

ÖZGEM81:-------------674 ADET_______ 424 ADET OKUNDU DVM
NUTELLA:--------------674 ADET
KALEMERO:------------674 ADET

TUANAM DG DEN 654 ADET KALDI KALEMERODA DÖNMEDİ SANIRIM SİTEYE GİREMİYOR. ZENCEDE DNMEDİ AMA ONUN SAYISI DÜŞÜK DÖNMEZSE ONU BENDE TAMAMLAYABİLİRİM.

Kimse girmıyor sanırım sagol canım okundugu kadar gerısını tamamlarım ben gün degıl sayı önemli zaten ramaz geldi artık kimse okumaz herkez kendine yapacaktır persembede kandil zaten gene herkez kendine ıbadet edıcektir katılım olmaz artık zaten bende cüze baslıcam artık hayırlısı olsun bir ay sonra olsun stres yapma gullum allah ragzı olsun cuma en son sayıları alıp tamamalarım tmm canım

İphon'den

Kimse girmıyor sanırım sagol canım okundugu kadar gerısını tamamlarım ben gün degıl sayı önemli zaten ramaz geldi artık kimse okumaz herkez kendine yapacaktır persembede kandil zaten gene herkez kendine ıbadet edıcektir katılım olmaz artık zaten bende cüze baslıcam artık hayırlısı olsun bir ay sonra olsun stres yapma gullum allah ragzı olsun cuma en son sayıları alıp tamamalarım tmm canım

İphon'den

yok cnm ya ne stresi zaten 4 kişi full üz sen ben berirem nutella nurlumda okuyor genelde.kaldıki başkasına okurkende kendinede okuyorsun aslında en güzel dua başkasına temiz niyetle edilen dua ben ara ara girip haber aldıklarımı güncellerim daha 4 gun var bgnle birlikte bak perşembe mübarek gün o üne biter işallah duan öpüyorum çok :KK23:

ÖZGEM81:-------------674 ADET_______ 615 ADET OKUNDU DVM
NUTELLA:--------------674 ADET_______ 500 ADET OKUNDU DVM
KALEMERO:------------674 ADET_______ HABER ALINAMADI

Son düzenleme:
X