Dilek için 4444 Selatı Tefriciye

Berırem -------- 690 adet
özgem 81 -------- 692 adet---------------- 700 ADET OKUNDU
nutella -------- 690 adet-----------------500 ADET OKUNDU DVM
kalemero -------- MUAF ------------------MUAF
dg62 -------- 692 adet
tuana 82 -------- 690 adet
trltrl -------- 100 adet --------------- 100 ADET OKUNDU
nurlum -------- 200 adet ---------------- 200 ADET OKUNDU
kbcb ------- 690 adet-----------------İPTAL
Zence -------100 adet ----------------100 ADET OKUNDU

NOT:AKŞAMA NUTELLADA TAMAMLAMIŞ OLACAK BİLGİNE CNM

OKUNAN= 1600 ADET OKUNDU :nazar[/QUOTE]
KALAN=2844

kalan=2652[/quote]

Son düzenleme:

Tuana ve beriremden de net olarak ogreneyim ona gore geri kalani tamamlayacagim bende canim[/QUOTE]

700 okudum allah kabul etsin canim

İphon'den
Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tuana ve beriremden de net olarak ogreneyim ona gore geri kalani tamamlayacagim bende canim

700 okudum allah kabul etsin canim

İphon'den
Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE]

Amin canim cok tesekkur ederimmm allah gonlune gore versin

KALAN=2844[/QUOTE]

Tamamladım canım 692 okudum Allah kabul etsin muradını..

Berırem -------- 690 adet--------------- 690 ADET OKUNDU
özgem 81 -------- 692 adet---------------- 700 ADET OKUNDU
nutella -------- 690 adet----------------- 692 ADET OKUNDU
kalemero -------- MUAF ------------------MUAF
dg62 -------- 692 adet
tuana 82 -------- 690 adet----------------700 ADET OKUNDU
trltrl -------- 100 adet --------------- 100 ADET OKUNDU
nurlum -------- 200 adet ---------------- 200 ADET OKUNDU
kbcb ------- 690 adet-----------------İPTAL
Zence -------100 adet ----------------100 ADET OKUNDU

OKUNAN=3182 ADET OKUNDU
KALAN=1262

CNM SENİN SAYIN KAÇ KAÇ ADET EKSİĞİN KALDI

Son düzenleme:
Tuanam bundan snra sen varsın arkadasım kalemeronun durumunu bılmıyorum perıyod ıcın uzun suruyor demıstı benle nutellanında cok yakın başlarsak muhtemelen tamamlayamayacagız sende durum ne bılmıyorum sen kendın karar ver başlayalım dersen yrn lıstenı yapalım veya yıne bır hafta tatıl yapıp ole okuyalım dersen oyle okuyalım ne dıyorsun

Sorun degil canim benim nezaman olursa ara verelim tabiki nedemek nasip kismet nezamansa acelesi yok benim icin sorun yok tmm canim siz ne derseniz ben varim

İphon'den

Sorun degil canim benim nezaman olursa ara verelim tabiki nedemek nasip kismet nezamansa acelesi yok benim icin sorun yok tmm canim siz ne derseniz ben varim

İphon'den

cnm ben sana okumayı cok isterım hakkıyla benım sapıtmazsa c tesı nutellanın pazartesi kelemroda yetısemezse uc kısı eksık oluyor diğer arkadaşları bılmıyorum durumlarını ama sen ne dersen o senın duan elbette gec olsun guc olmasın ama nıyetım gonlum bu hafta dersen baslarız elımızden geldiğince okuruz kararı sana bıraktım

Yok canim benim ara verelim ben bu hafta olsun hic dusunmedim aklima gerirmedim bile nasip kismet nezamansa olur haftaya olsun tmm canim benim beni az cok biliyon benim icin sorun yok inan bak gönlün rahat olsun tmm canim benim

İphon'den

günaydınn kızlar devam ediyor ama 1-2 güne biter inşallah başlarsanız katılırım 1 haziranda iş dolayısı ile yurt dışına çıkıyorum bilginiz olsun katılamam o zaman iç fırsatım olmaz çünkü biliyorum

Haftaya başlayalım dedik kalemero çunku katılım azalınca sayılar çok ve benle nutella okuyamazsak tuana cok zorlanır sende gidene kadar okuyabildiğini okur yazarsın başlayınca bir şekilde tamamlanıyor hayırlısıyla okunur inşallah

500 adet eksik var canim onu da tamamlarim ben net sayi gelsinki kalani ona gore okuym diye bekledim. Okuyan arkadaslar hakkinizi helal edin benim dilegim icin okudunuz allah hepinizin gonlune gore versin cook cok tesekkur ederim.

500 adet eksik var canim onu da tamamlarim ben net sayi gelsinki kalani ona gore okuym diye bekledim. Okuyan arkadaslar hakkinizi helal edin benim dilegim icin okudunuz allah hepinizin gonlune gore versin cook cok tesekkur ederim.

Amin cnm seninde gönlünde olan hakkında hayırlısıyla nasip kısmet olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…