Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selam kızlar
ben 12 gündür falan annemlerdeydim,haftasonu sınavım varmış(yeni öğrendim)o yüzden geldim,zaten babamıza da bi hasret çökmüş ki sormayın.
tabi geri gitmeyi planlıyorum çünkü ders çalışıyo biz yokken,biz evdeyken çalışamıyo,haziran sonu staj bitirme sınavı var,inşallah tek seferde geçer de uğraşmayız bidaha.
derincim iş durumun ne alemde,inşallah senin için güzel günlerin başlangıcıdır canım
eboşum sergiden resimler bekliyoruz,bakalım sanatkarlığına di mi ama
peloşum lekeler kesilmiş çok sevindim,inşallah sağlıkla kucağına alacaksın yakında canım.
berrincim senle hiç karşılaşamadık,telefon no falan da almayınca buluşamadık ama tekrar gelmeyi palnlıyorum ya,eğer mesajımı görürsen bana ulaş canım,görüşelim.
gökçecim bende de var o göbekten,keşke püffff diye gidiverse ne iyi olardı.
selinoşum seni acaaaaip merak ediyorum ama vodafone bana 45 liralık kocaman bi kazık attığından arayamadım malesef,bi durum bildirimi yap plıse
kardelenim senin yazına rastlaşamadım,iyisin mi acep recep?
birsencim bu kadar mazeret bildiriminden sonra sınavı geçirirsin zaaaaar,değil mi kız?
tutiş o yaramazı totoşundan ısır yerime,çok tatlı maşallah.
illaki unuttuklarım vardır ama yazılarını gördüklerime seslendim,diğer beni sevenlere de selam eder gözlerinden öperim hehehe

bızım babamıza da hasret çökmuş valla arada yapmak lazım böyle:)canım iki senedir gelemediğim için gelen giden çook oluyo bide duğun hazırlıkları eklenınce dusun artık haberleşelim inş. canım ben yine girerim inş canım

Selam canım arkadaşlarım nasılsınız hepiniz çok çok iyiysinizdir inşallah
Berrinim ailenin yanına gidiyomuşsun güle güle git gel canım senin adına çok sevindim yusufberayı ve seni öpüyorum
Birsoş sıbıfda kalmayım diye geldim canım artık geçirirsin beni dimi :))
Peloş sen nerelerdesin herşey yolndadır inşallah
Selinoşş kuzum herşey yolundadır inşallah öpüyorum seni
Diğer dostlar hepinizi çok öptüm kendinize iyi bakın he bende durumlar aynı buara sergi koşturmacasındayım sergimiz açılsın size resimlerle eserlerimizi göstericem inşallah
Allaha emanetsiniz canlarım

çoook sagolasın canım sergiden ne haber bizde kocaman öpüyoruz

Peloşum herşeyin yolunda gitmesine sevindim cnm MaşaAllah.rabbim daim etsin.erkek demek hadi bakalım hayırlısı.:KK16:

Berrinim sagol cnm inş giriyo bişyler yoluna Allahın izniyle.sen nasılsın cnm? Bebişko nasıl:emir_bebek:

slm güzel dostlar nasılsınız bakalım oo kimselr gelmemiş iki gündürr :KK20: kızdım ve küserim:KK19:
alp kaanı ayagı için götürdük ayakkabı küçülmüş yeniletin dediler devam ayakkabıya:KK43: gökcede iyi teyzeleri ikiside elinizden öper

nasılsınız kızlarrr ????
uzun zaman oldu buraya yazmayalı ... genelde takip ediyorum fakat yazmadım bi süre ...
güzel haberler var inş bütün bekleyenlerde alıcak güzel haberleri ben buna hep inanıyorum ...
bizi soracak olursanız bizde çok şükür iyiyiz ...Rana Buğlem 16 aylık oldu teyzeleri kocaman oldu hatta nasip olursa abla olcak minik cadı :KK9: tekrar ankaraya taşındık ...
eskisi gibi yoğun değil artık grup inş eski zamanlarına tekrar döner ...
hepinizi çok çok öpüyoruz ... görüşürüz ... :KK16::KK16::KK16:

ranacım hayılı olsun saglıkla bebegini kucagına al inş bende gökce 17 aylıkken alp kaan a hamile kalmıştım biraz zo oluyo ama allah yardım ediyo çok şükür
hepinizi öpüyoum kimse yok gene :KK35:

Canlarimm hayirli aksamlar.
Bi haber verim dedim 12 gun sonra güzel haberler ile gelirim inşallah.
Rana Tebrikler canim Rabbim saglikla kucağına almak nasib etsin rana yi optm.

nasılsınız kızlarrr ????
uzun zaman oldu buraya yazmayalı ... genelde takip ediyorum fakat yazmadım bi süre ...
güzel haberler var inş bütün bekleyenlerde alıcak güzel haberleri ben buna hep inanıyorum ...
bizi soracak olursanız bizde çok şükür iyiyiz ...Rana Buğlem 16 aylık oldu teyzeleri kocaman oldu hatta nasip olursa abla olcak minik cadı :KK9: tekrar ankaraya taşındık ...
,ranacım tekrar hayırlı olsun sağlıklıca doğar inşallah. ankarada nerdesiniz
selinam hadi bakalım inşallah güzel haberlerle gelirsin.
ranacım hayılı olsun saglıkla bebegini kucagına al inş bende gökce 17 aylıkken alp kaan a hamile kalmıştım biraz zo oluyo ama allah yardım ediyo çok şükür
kızlar siz nasılsınız kaan nasıl oldu inşallah ayağı tamamen geçecek ne kadarlık oldu alpcik

cnm çok teşekkür ederim ... evet zor olcak biraz ama ikisi bi arada büyüsün istedik ...hayırlısı olur inş... senin kuzularıda öp benim yerime ...

selinacım çok saol cnm...
inş hayırlı haberlerle gelceksin yürekten inanıyorum ...
heycanla bekliyorum seni ...

Birsencim sende tekrar saol cnm ...
ben şuan akderedeyim sırf annemlere yakın olmak için taşındık buraya ...keşke görüşebilsek ne güzel olur :)

aminn canım,,inş rabbim,herkese,nasip,etsin.yerim ben o pasayı inş.sonuçlarde guzel çıkarr canım
amin canım inş bende prensesını cok öpüyorum :KK16:
Peloşum herşeyin yolunda gitmesine sevindim cnm MaşaAllah.rabbim daim etsin.erkek demek hadi bakalım hayırlısı.:KK16:

Berrinim sagol cnm inş giriyo bişyler yoluna Allahın izniyle.sen nasılsın cnm? Bebişko nasıl:emir_bebek:
amin derinim cok sagol şimdilik erkek gibi görüüyo doktor ama kesin belli degil hayırlısı olsun...sen ne yaptın tasındınmı canım öpüyoprum seni...
slm güzel dostlar nasılsınız bakalım oo kimselr gelmemiş iki gündürr :KK20: kızdım ve küserim:KK19:
alp kaanı ayagı için götürdük ayakkabı küçülmüş yeniletin dediler devam ayakkabıya:KK43: gökcede iyi teyzeleri ikiside elinizden öper
canım ya artık kimseler gelmiyoki eski halimizi özledim inş toplasırız en yakın zamanda...alp kaanı ve gökceyi cok öpüyorum...
nasılsınız kızlarrr ????
canım hayırlı olsun rana buglemi ve seni öpüyorum...
Canlarimm hayirli aksamlar.canım
selinam inş hayırlı ve güzel haberlerle dönersın canım dualarım senınle cok öpüyorum...
,ranacım tekrar hayırlı olsun sağlıklıca doğar inşallah. ankarada nerdesiniz

selinam hadi bakalım inşallah güzel haberlerle gelirsin.

kızlar siz nasılsınız kaan nasıl oldu inşallah ayağı tamamen geçecek ne kadarlık oldu alpcik

biesencim kızını ve oglusunu cok öpüyorum...

selam kızlar nasılsınız ben ve bebegim iyiyiz cok şükür anneme geldim birazda burda kalcam bişey olur diye korkuyorum hala hayırlısı olsun hakkımızda yarın doktora gitcem teyzeleri haber veririm size inş iyidir bebişim hep dualarımdasınız... allaha emanet olun... :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

slm arkadaslar uzun bi aradan sonra tekrar merhabalar herkes iyidir umarım..
ben güzel haberlerle geldimm bu seferki tüp bebek denemem başarılı oldu çok şükür ve ikizlerime hamileyim inş. durumumuz neredeyse imkansızdı çikolata kistim yumurtalarımı olumsuz etkiliyrdu eşimin durumu her geçen gün daha kötü oluyrdu dr yine kalitesiz embiryolar demişti 7 embiryodan 3 tanesi transfer edilebilecek düzeydi ve onlar bile çok iyi degildi ama iki tane bebegim tutundu bana mucizemiz oldu şimdi saglıkla devam ediyrz çokkk şükürr Rabbim büyük olmazları olduran o inşallah bu mucızeyi isteyn bütün kadınlara nasıp eder Rabbimm...
ebrarcım derin su birsen29 kardelen gökçerana herkesler iyidr inş..

Ne cok bekledim seni,yillar gectikce sadece fiziksel olarak degil,ruhsal olarak ta omrumden omur gidiyodu,her gun biraz daha yaralaniyodum su yalan dunyada.
Umidi kesmek demeyelim ama bekleyemedigim bi anda gonderdi rabbim seni.
Cok sukur bu gunumuze,omrumun isigi,surpriz yumurtam,minik bebegim artik bir yasindasin.rabbim sana hayirli,saglikli ve mutlu ve uzuuun bir omur nasib etsin,acini gostermesin.

nasılsınız görüşmeyeli:)bende evıme döndüm 3 ay aradn sonra şükür bırhafta oldu ama yenı bır haberle sok olduk esım
tekrar gıdıcekmıs temmuz sonu 2 ay daha ayrılık beklıyor bızı yorulduk artık memleket memleket gezmekten bebısler babalarını
unutucaklar:KK43: tek bakamıyorum benım veletlere acayıp hareketlıler bıtane yardımcı buldum yanıma hoş oda sıgara kullandıgı
ıcın ıcıme sınmıyor neyapıcam bılmıyorum
gecmısıs okudum kızlar az cok guzel haberlerden baslım pelınım pasamız gelıyormus cok sevındım cnm hayırlısıya saglıcakla gelsın...
ezgım deme senınde ıkızların olucak allah sonunu getırsın cnm ıkızlerı buyutmek cok zor hamılelıkte cok zor ama cok ozel cok güzel bı duygu saglıcakla hayırlısıyla alırsın umarım kucagına sormak ıstedıgın takıldıgın bısıy olursa sorabılırsın bana bende sevcanın tavsıyeelrıyle buyuttum bebıslerı...
selınam ınsallah hayırlı haberlerle gelırsın cnm guzel haberlerını beklıyoruz kib...
derınım ıse baslamıssın cnm cok sevındım cnm ınsallah hersey yolunda gıder fıstıgım kib...
ebusum sende kursa gıdıp gelıyormussun beklıyoruz eserlerını cnm...
bırsenım oglusunun gecmıs doğumgunu kutlu olsun kardelenım ahmetınınde dogum gunu olsun cnm nıce yıllara allah saglıklı hayırlı
ömürler versın yavrularınıza...
nvbaharcım bebısın hastalanmıs gecmıs olsun annenın yanına gıtmıssın cnm umarım ıyısındır...
anatolyam senın bıdıkta hareketlenmıs allah yardımcın olsun cnm buyudukce hersey zorlasıyor anlasılan:)
özgülüm sen naıslsın cnm görüşmeyelı bebislerle:)
ranacıgım tekrar allaha analaı babalı buyutsun cnm ınsallah:)
unuttugum olduysa affedın kızlar kendınıze cok ıyı bakın

:KK3:

Ne cok bekledim seni,yillar gectikce sadece fiziksel olarak degil,ruhsal olarak ta omrumden omur gidiyodu,her gun biraz daha yaralaniyodum su yalan dunyada.
Umidi kesmek demeyelim ama bekleyemedigim bi anda gonderdi rabbim seni.
Cok sukur bu gunumuze,omrumun isigi,surpriz yumurtam,minik bebegim artik bir yasindasin.rabbim sana hayirli,saglikli ve mutlu ve uzuuun bir omur nasib etsin,acini gostermesin.

canımmm rabbim hayırlı uzun ömürler versin inş.hayırlı evlat olsunn öp yerime

kızlar mrb
hayırlı kandiller diliyorum hepinize rabbim edile tğm duaları kabul etsin inş
ezgicim gözün aydın inşsaglıkla kucagınada alman nasip olur darısı tüm isteyen arkadaşlarıma olsun inş
boncugum sagol iyiyim işte vakit nasıl geciyo anlamıyorum bile alp kaan diş çıkarıyo yürümeye çalışıyo koltuklardan tutunup emekliyo azar azar :)gökce d e iyi konuşması ilerlemeye başldı
bizden böyle hepinizi çok öptm

Ben geldimmm hemde çoooook güzel bir haberle :))
Kızlarrrrrrrrrr Selinoşumuz hamiş çok şükür az önce haber aldım bugüzel haberi benim vermemi istedi selinam bende hemen buraya koştumm . Haydi bakalım kutlayalım halay çekelim kuzucuk geliyor Allahın izniyle
Selinam inanki çok mutluyum hep duamdaydın bunu biliyorsun çok şükür Rabbim mükafatını verdi hayırlı olsun Allahım tamamına erdirsin kuzum
Hadi bakalım peşime takılın :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
Diğer smıleler çıkmıyo bunlarla idare ediyorum :))
Darısı isteyen herkese olsun inşallah

$image.jpg $image.jpg

Hayırlı olsun selinam Rabbim tamamına erdirsin sağlıkla inşallah

Ben geldimmm hemde çoooook güzel bir haberle :))
Kızlarrrrrrrrrr Selinoşumuz hamiş çok şükür az önce haber aldım bugüzel haberi benim vermemi istedi selinam bende hemen buraya koştumm . Haydi bakalım kutlayalım halay çekelim kuzucuk geliyor Allahın izniyle
Selinam inanki çok mutluyum hep duamdaydın bunu biliyorsun çok şükür Rabbim mükafatını verdi hayırlı olsun Allahım tamamına erdirsin kuzum
Hadi bakalım peşime takılın :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
Diğer smıleler çıkmıyo bunlarla idare ediyorum :))
Darısı isteyen herkese olsun inşallah

selinacım çok mutlu oldum canımmm... RABBİM sağlıkla doğmasını nasip etsin inş... :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
içimden hep olumlu sonuç geçiyordu çok şükür oldu .... :nazar::nazar::nazar:
ablacım fazla hoplamadan peşindeyim :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

hayırlı olsun selinacım çok ok sevindim darısı diger arkadaşlarımın başına olsun inş rabbim tamamına erdirsin saglıkla kucagınada al canm:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::KK19::KK19::KK19::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

X