Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Selam kızlar hayirli günler herkese.Regaib kandiliniz mübarek olsun Rabbim bu guzel gunde yapilan ibadetlerimizi dualarimizi kabul buyursun inşallah.cumlemizin gonlundekini hakkinda hayirli kilsin nasib etsin inşallah. Dualarda buluşmak dileğiyle hayırlı kandiller canlarim.

herkese slmlar canlarım allah nasip ederse yarın yolcuyum inşallah 40 günlük bi tatile çıkıyorum annemlerin yanına kardeşim geldi bizi almaya hem cok mutluyum hemde eşimi bıraktığım için uzgunumm :KK43:bera düzeldi bu arada ama bu sefer de ası oldu cok zor oldu dun gece hiç uyumadı 2 aydır da hastalıktan kılo almadı cok canım sıkıldı.bizden bukadar hepinizi cok öpüyorum allaha emanet olun

nerde bu devlet bu millet kardeloş bile yok hepinizi sıınıfta bırakıyorum hepinizi özlediik selinoş bu ay senden güzel haberler bekliyorum... pelinim bebişle sende iyisindir umarım hepinizi öpüyorum sınavlara devam :nazar::KK47:

Selam canım arkadaşlarım nasılsınız hepiniz çok çok iyiysinizdir inşallah
Berrinim ailenin yanına gidiyomuşsun güle güle git gel canım senin adına çok sevindim yusufberayı ve seni öpüyorum
Birsoş sıbıfda kalmayım diye geldim canım artık geçirirsin beni dimi :))
Peloş sen nerelerdesin herşey yolndadır inşallah
Selinoşş kuzum herşey yolundadır inşallah öpüyorum seni
Diğer dostlar hepinizi çok öptüm kendinize iyi bakın he bende durumlar aynı buara sergi koşturmacasındayım sergimiz açılsın size resimlerle eserlerimizi göstericem inşallah
Allaha emanetsiniz canlarım

Selam canlarım benim hepinizi çokkkkk özledim ya :KK43: wifi ile baglandım kaynımın dükandan :))hemen yazim dedim.netim şuan yok işleri yoluna koyalımda kontürsüz kalmıcam inş:KK43: neyse iyi haberlerim var,4 gün oldu işe basladım şuan deneme asamasındayız bakalım kal derseler devam etcem.güzel bi ayakkabı magazası canlar,ilk günler oldugu için gene dehşet bel ve ayak acısı cekiyorum ama alışcam inş.onun dışında bi sorun yok .yarın da kociş başlıyor hayırlısıyla. bi ayakkabı firmasının pazarlamasına.Allahım bana ettiginiz duaları kat kat size de versin kızlar Allah hepinizden razı olsun kardeslerim benim.birbirimize ettigimiz dualarla rabbim hepimizi her konuda feraha erdirsin inş.hepinizi çok öpüyorum.koray kardeşinin dükanda çalıştı bugün onun yanına geldim işten kapıcak birazdan hoşçakalın Allaha emanet olun.:KK16:

selam kızlar nasılsınız toplanıp sohbet etmeyi özledim... ben iyiyim... cok şükür lekelenmelrimde kesildi ayın 4 ünde kontrolum var inş minigimde iyidir teyzeleri :nazar::nazar::rabbim hepinize bu güzel duyguyu taddırsın dualarımdasınız...derinim yenı işin hayırlı olsun...birsencim emrecik daha iyidir inş tekrar gecmiş olsun...berrinim annene gidiyomuşsun hayırlı yolculuklar canım,eboşum sergi acıldıktan sonra resimleri bekliyoruz....selinam senı merak ediyorum canım inş rabbim güzel haberlerle gelmeni nasip eder merakta bırakma bizleri...canlarım hepini cok öpüyorum allaha emanet olun:KK16::KK16::KK16:

mb kızlar
derinim işe başlamışsın canım çok sevindim kocişinin işide hayılı olsun inş heşey istedigin gibi olu işede alışırsın
eboşum sergi vermış kolay gelsin resimleri bende merakla bekliyoum
pelinim canım çok sevindim inş sorunsuz bi hamilelik olu saglıkla kucaghında alırsın canım darısı dige arkadşlara olsun
benden haberlerde evdeyim cocuklarla vakit geçiyo gökceyi tuvalete alıştımaya çalışyıoum bakalım alışacakmı bende arada kocişten araba dersi alıyom çok iyi olamasamda kullanabiliyorum :) hepinizi öpüyorum nvbr cım sende ailenin yanına gidiyomuşsun saglıkla git ve gel canım bisencim umarım bende sınıfta kalmamışımdım:) dige kızla sizlerde iyisiniz inş kib:KK16::KK16::KK16::KK16::KK55::KK55:

bide kızlar bende dogumdan sonra acaip göbek kladı eritmek için bildiginiz bişeyler varmı kutulamadım gitti pis göbegimden :KK9: kafayı yiyicem yaaa :KK4:

selam kızlar
ben 12 gündür falan annemlerdeydim,haftasonu sınavım varmış(yeni öğrendim)o yüzden geldim,zaten babamıza da bi hasret çökmüş ki sormayın.
tabi geri gitmeyi planlıyorum çünkü ders çalışıyo biz yokken,biz evdeyken çalışamıyo,haziran sonu staj bitirme sınavı var,inşallah tek seferde geçer de uğraşmayız bidaha.
derincim iş durumun ne alemde,inşallah senin için güzel günlerin başlangıcıdır canım
eboşum sergiden resimler bekliyoruz,bakalım sanatkarlığına di mi ama
peloşum lekeler kesilmiş çok sevindim,inşallah sağlıkla kucağına alacaksın yakında canım.
berrincim senle hiç karşılaşamadık,telefon no falan da almayınca buluşamadık ama tekrar gelmeyi palnlıyorum ya,eğer mesajımı görürsen bana ulaş canım,görüşelim.
gökçecim bende de var o göbekten,keşke püffff diye gidiverse ne iyi olardı.
selinoşum seni acaaaaip merak ediyorum ama vodafone bana 45 liralık kocaman bi kazık attığından arayamadım malesef,bi durum bildirimi yap plıse
kardelenim senin yazına rastlaşamadım,iyisin mi acep recep?
birsencim bu kadar mazeret bildiriminden sonra sınavı geçirirsin zaaaaar,değil mi kız?
tutiş o yaramazı totoşundan ısır yerime,çok tatlı maşallah.
illaki unuttuklarım vardır ama yazılarını gördüklerime seslendim,diğer beni sevenlere de selam eder gözlerinden öperim hehehe

hayırlı kandiller kader arkadaşlarım
rabbim bu gecenin bereketinden feyzinden istifade edenlerden eylesin,dualarımızı kabul etsin inşallah
hepinize kucak dolusu selamlar

Hepinize hayırlı kandiller canım arkadaşlarım.Dualarımdasınız.Dualarınıza dahil olmak ümidiyle hepiniz Allah a emanet olun.Öptüm hepinizi

Canlarimm iyi aksamlar.hepimizin kandili mübarek olsun Rabbim kimin neye ihtiyaci varsa onu nasib etsin inşallah. Dualarda bulusmak dileğiyle hayirli kandiller.hepiniz tek tek isimlerinizle dualarimdasiniz.Rabbim kabul buyursun inşallah. Bendehersey yolunda cok şükür.
Derinim yeni isiniz hayirli olsun bu arada.Rabbim guzel gonlune gore evini kurmak nasib etsin inşallah.
Optm kardelenlerim sizidee.dualarimdasinizz.

Ben geldimmmm:KK16:canlarım güzel yorumlarınız için sagolun. Kardeloş işe devam cnm konustuk ...

Kıslar 2 hafta öncede bi ev vardı düşünüuodum çok minik diye kararsızdım ama karar verdim ayın 14 ünsen snra nasipse tasınıyoruz... Onun dışında adetimi de oldum karnım feci agrıyo bugün işte napcam bilmiyom.neyse kocişle kontürlendik de bi girim yazim ddm. Öptüm hepinizi.

selam kızlar nasılsınız...biz iyiyiz cok şükür doktora gittim her şey yolunda dedi 2 li test yaptırdım on gün sonra alacam... inş oda güzel cıkar...teyzeleri topige bi paşa daha geliyo buyuk ihtimal doktorum erkek gibi görünüyo dedi ama kesin bişey söylemedi hayırlısı olsun...hepiniz dualarımdasınız rabbim bu güzel duyguyu isteyen her keze taddırsın inş...allaha emanet olun hepinizi öpüyörum:KK16::KK16:

selam kızlar nasılsınız...biz iyiyiz cok şükür doktora gittim her şey yolunda dedi 2 li test yaptırdım on gün sonra alacam... inş oda güzel cıkar...teyzeleri topige bi paşa daha geliyo buyuk ihtimal doktorum erkek gibi görünüyo dedi ama kesin bişey söylemedi hayırlısı olsun...hepiniz dualarımdasınız rabbim bu güzel duyguyu isteyen her keze taddırsın inş...allaha emanet olun hepinizi öpüyörum:KK16::KK16:

aminn canım,,inş rabbim,herkese,nasip,etsin.yerim ben o pasayı inş.sonuçlarde guzel çıkarr canım

Ben geldimmmm:KK16:canlarım güzel yorumlarınız için sagolun. Kardeloş işe devam cnm konustuk ...

Kıslar 2 hafta öncede bi ev vardı düşünüuodum çok minik diye kararsızdım ama karar verdim ayın 14 ünsen snra nasipse tasınıyoruz... Onun dışında adetimi de oldum karnım feci agrıyo bugün işte napcam bilmiyom.neyse kocişle kontürlendik de bi girim yazim ddm. Öptüm hepinizi.

derinim cok sukur hersey yoluna girmeye başlamış gercekten çok sevindim öpuyorum

X