Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selam derdammm hoşgelmişsin..konustuk zaten facede canım iyi olmana sevindim.bende özlemiştim seni sagolasın

kızlar bugün doktoruma gittik kocişle.en son polip var demişti biliyosunuz.4 ay adet olmadım.gçyada adetten sonra bakılcaktı gitmişmi diye...neyse bugün gittim.muayene oldum.tabiki farlutal verdi.kendim içmek istemedim dedim.hem söktürücü bahane,daha çok histereskopi ve laparoskopi hakkında görüşüp tedavime yön vermek için gittim...uzun uzun konustuk neler yapılması gerektigni,neyin daha iyi olacagını falan işte...iki yol vardı;ya laparoskopi ( dirilling yöntemi) ile kistlerden kurtulup histereskopiylede rahme bakılıp ondan sonra aşılamalara geçilcekti,ya da;direk tüp bebek...doktorumun tavsiyesi direk tüp bebek yaptırmamdan yana oldu.zaten tüp bebek öncesi tanısal olarak histereskopi yapılcakmış...peki diyelimki tüpe karar verdim ve oldu,yumurtalık kistlerinin bebege zararı olurmu diye sordum olmazmış bunada ayrıyetten sevindim...artık senin için en iyisi tüp bebek dedi..biz de öyle karar aldık eşimle...iyi tanıdıgı ve güvendigi iki yeri de tavsiye etti,eger onlardan birine gidersen benim hastam oldugunu söyle onlar sana gereken herşeyi yapıcaklar dedi...oradan çıkıp bize çok yakın olan AVRUPA ŞAFAK HASTANESİ ne gittik.oraya gitme sebebimiz de şu.oranın tüp bebek koordinatörü geçenlerde eşimden ayakkabı almış çok memnun kalmış satıştan falan.eşime demiş bi yakının falan varsa ben şafak hastanesinde tüp bebek koordinatörüyüm.maddi manevi ne gerekirse yardımcı olurum demiş...eşim de tabi hemen söylemiş :) biz varız diye :) ne zaman isterseniz gelin görüşelim demiş o zaman...1-2 hafta önce oluyo bu tabi...bizde bugün asya saglıktan çıktık eşim aradı kadını müsaitseniz görüşmeye gelecz diye.hemen bekliyorum dedi.gittik görüştük çok tatlı bir bayan baya bi içim ısındı,adetin 1. günü beni arıyosun dedi 3.günü tahlillerini yapalım dedi...gelirken rahim filmi vs ne varsa getir dedi...tabii hemen tüp bebegi yapamasakta kontrollerimi bi kerede orada yaptırayım diyorum...kendi doktorumlada biraz hüzünlü biraz mutlu ayrıldık bugün :) artık benim evladım gibi oldun sen diyo bana her zaman arayıp yardım isteyebilirsin her konuda dedi sagolsun...böyle işte kızlar...o kadının eşimden ayakkabı alıp kendi ayagıyla oraya glemesi tesadüf müdür kısmet midir bilemiyorum ama burası hem bize çok yakın gidip gelme bakımından 5 dk yürüme mesafesinde :) hemde çok ilgililer...diger yandan kendi doktorumun dedigi yerlerden de fiyat alayım diyorum bakalım yavaş yavaş...aşılamalarla ugraşmamak bana göre de en iyisiydi zaten...şimdi bide sigorta yok.doktorum da maliyet olarak aşılamanın da başlangıç olarak bile pahalıya mal olacagını söyledi..igneler zatn pahalı biliyosunuz...sadece aşılama ve ilaçlar 1.500 +1.500 de laparoskopii..ve de tanısal histereskopi...bide tutmadıgını düşün ikinci bi 1.500-2.000 masraf...nerdyse bi tüp bebek parası yazık günah dedi...hayırlısı artık kızlar...işi gücü biran evvel yoluna koyalım da saglıcakla...evi de ayırayım Allahın iziniyle..o zaman hayırlısıyla başlıcaz inş.rabbim herşeyin hayırlısını versin hepimize evladında,kazancında herşeyin...öpüyorum canlar...

Canim benim cok sevindim kistlerin bir problem yaratmayacagina.insallah siz bu is ev telasesindeyken kendiliginden gelir yavrular.hakkinda hayırlısi olsun insallah canim.optm

Pelinim meraktayim canim insallah hersey yolunda guzel haberlerini almak umidiyle optm cnm
Kardelenim canom criminale mi terfi ettin profluktan :)) sirf meraktan bende oynadim guzel oyunmus optm canim ahmeti ve seni.

Derdacim hosgeldin canim herkes herkesi ozledi valla toparlanmak lazim.optm cnm

Günaydın kizlar hayirli cumalar Rabbim bu mübarek gunde cumlemizin neye ihtiyaci varsa onu nasib etsin inşallah.Allaha emanetsiniz.

Son düzenleme:
selam kızlar hayırlı cumalar hepinize rabbım bu mubarek günde dualarımızı kabul etsın inş...kardelenim derdam berrinim derinim selinam hepinize duaları icin cok teşekkür ediyorum tek tek yazamıyorum kusura bakmayın fazla oturamıyorum cünkü...bugun doktora gittim minik fasulyem iyi cok şükür teyzeleri ama düşük tehlikem devam ediyo lekelenmelerim ara ara oluyo rabbim inş melegimi bana bagışlar moralım daha iyi... eski günlerimizi cok özledim inş eskisi gibi burda toplanmaya başlarız...eboşum senıde cok özledim...allaha emanet olun öpüyorum hepinizi

Canım hayırlısı Allahtan.bakalım neler yazılmışalnımıza:)öpüyom kuzum sagol.

Pelinim dahaiyi olmana sevindim cnm.cok dahaiyi olcaksın inş.bebiş sıkı sıkı tutunsun inş.

selam canım arkadaşlarım uzun bir aradan sonra buralardayım .biliyorum belki bana kızıyorsunuz ama nedendir bilmiyorum kkya hiç giresim gelmiyor hepiniz aklımda duamda kalbimdesiniz ama .iyisinizdirinşallah canım arkadaşlarım azçok geçmişe baktım PELİNİM önce üzüldüm ama daha sonra iyi olduğunu okuyunca sevndim allahım esirgesn yavrunu bolca dinlen inşallah sorunsuz hayırlısıyla alıcaksın kucağına yavrunu canım öpüyorum seniii .
selinoşum ara ara konuşuyoruz zaten ama çok haklısın buraları ihmal ettim bayaa (
derinim canımm okuyunca helecanlandm herşeyde bir hayır vardır inşallah okadının vesilesiyle rabbim yavruna kavuşturur .inanki çok mutlu oldum canım hadi bakalım hayırlısı olsun .ayrıca kp rahatsızmış çok geçmişler olsun .öpüyorum seni canımm
kardeloşum bugün konuştuk zaten sizede çok geçmiş olsun canım ahmeti ve seni çok öptümm
berrincim unutmak olurmu yaa kalpler bir ben buna çok inanıyorum .yusufcuk napıyo ailenin yanına gidicekmişsin gözünaydın çok sevindim tatlım öpüyorum sizi
aleynacım sen nasılsın neler yapıyosun ??
egal ve tosti uğramışlar uzunca aradan sonra sizlerde hoşgeldiniz öptüm sizide yavrularınızıda
birsoş mesajını aldım aradığında müsayit değildim eşimle dışardaydık canım kusura bakma .en neler yapıyosun emre ve diloş napıyo ??öpüyorum sizide
derdam saol canım sen neler yapıyosun esmacık nasıl öpüyorum sizide
gökçem senlede konuştuk birkezde burdan diyim canım nice mutlu senelere .yavruları ve seni öptümm
buarada berenimi bende merak ettim ya uzun zaman oldu hiç uğramadı inşallah herşey yolundadır .
gelelim bana arkadaşlar selinoşumda demiş gerçi saolsun patoloji sonucum iyi çıktı çok şükür bundan sonrası için neler bekliyo beni bilmiyorum :))hepinize geçmiş olsun dileklerinz için teşekkür ediyorum
buarada benim gibi uğramıyanlarıda unutmayım :))boncuğum ,ranam,sevcanım,garibim,kardelenim,banum,anatolişim sizleride çoookk öptümmm

canım arkadasımmm hoşgelmişsin özlemişim senin yazını görmeyi kızz :)) amannn öyle işte cano be gittik bakalım bi yerden tutmak gerek..ama biliyosun önce iş güç halletmeliyiz gerisi gelir Allahın iziniyle.hemen yapamasamda bu yıl içinde yaparız sanırım.hakkımızda hayılısı...senin için de ayrıyetten çok sevindim biliyosun,yani histereskopi olmana ve pataloji sonucunun iyi çıkmasınaa...Rabbim ennn yakın zamanda saglıcakla yavruna kavustursun seni kuzumm hep duamdasın. bu arada evett bayadır ugramayanlar çok dedigin gibi.iyi olsun da herkes napalım...öpüyorum herkesi canlar...

Son düzenleme:

Canım m teşekkür ederim hoşbuldum özlenmekde güzelmiş :)) şaka bir yana bende özlemişim galiba bak yine burdayım
Canoo inşallah hayırlı işleriniz olurda sende biyerlerden başlarsın Rabbim herşeyin iyisini bilir biz elimizden geleni yapalımda tabi fazla ısrarcı olmadan . Bazen korkuyorum evlat isterken çünkü hiçbişey dört dörtlük olmuyo bişey tamamlanıyosa bişey eksiliyo şu hayatta . Düşünüyorumda daha ağır imtihanlar olcaksa evladmda olmasın diyorum hayırlısı artık canım .umreye gitmek çok değiştirdi beni aslında daha rahatlattı şükürler olsun mevlaya . Histeroskopiyi doktorum iki sebeple yaptı ama Allah biliyo ya ben sağlığım için oldum çünkü sağlık herşeyin başında geliyo .
Canım arkadaşım hüzel duaların için sende saol Allahım seninde gönlüne göre versin öpüyorum çok

derinimi rabbim böyle hep güzel insanlarla karsılastrsın inş. herseyde vardır bi hayır belki nasibinde onun vesile olması vardır inş. evinizi ayırıp hayatınızı düzene koyunca kendiliğinden gellir bebeişler

evet gerçekten özleniyosun ebrarımmm:)gerçekten her seyin bası sağlık rabbim dediğin gibi hersyim hayırlısını nasip etsin canımm

çok sukur canımm rabbime o minik fasulyeni yeriz bizzz .canım içini ferah tut benimde dusuk tehlikem vardı oğlusun yanında kanama vardı dikkat et inş. hiçbirsey olmaz kuzumm

Canlarmmm çook özledim sizi nasılsıınız geçmişe bakamıyorum acele acele yazıyrm şuan annemdeym bende net yok tlfnum mefta oldu 2aydır tamirde maalesef.pc de aynı durumda:) Sadece pelinimin durumundan haberdarım eboş söylemşti cnm çok çok sevndim Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsn duamdasın cnm bnm...
Kızlar gelemiyrm eski sohbetlerimizi özledim valla yaa inşaallah hepnz iyisinzdir.Eboşum sana da geri dönemedim knt yok yarım kaldı konusmamız:)

Biz iyiyiz kızlar yaramazlıklar had safhada gittiğimiz yerlerden kovulmamız an meselesi:)zaptedemiyorum bıdığı...
Alah'a emane olun kimbilir ne zmn fırsat bulucm bidaha...
Derinm okudum şimdi hayırlısıolsun inşgüzel hbrlerini alırım cnm bnm
Hep klımdasınz kızlr sakı unuttusanmayn küserm:26:

Canım. Benim evet saglık herşeyden önemli..biliyo musun,aynen senin gibi düsünüyorum,bî imtahanbitîp daha agırı baslayacaa olmasın diyorum.en agır imtahanımız bu olsun.olur da bebegimize kavuşursak Allahım altından kalkamycgmız imtihanlar vermesin kimseye.bu biyana çok da derindüşünmenek gerek bu şekilde cano.Allah herşeyîn hayırlısını versin.sende sagol kuzummm öpüyorum çok.

Eki Görüntüle 703218
Eki Görüntüle 703220 Eki Görüntüle 703221
Bakalım olcakmı :))allahım sizede nasip etsin inşallah çok özleniyo çok
Ayy amin cnmmm inş yaaa.
Amin berrinim sagolasın cnmm.

Yok cnm benim bîz seni bilmiyo muyuz.demek şımarıyo çok :)anammtam yemelikk :)öp benim için cnm.senîde öpüyorum Allaha emanet ol.

kızlar mrb ara ara bakıyorum ama yazmaya fırsatım olmamıştı
pelincim inş kucagınada alman nasip olur bebişin canım
derinim dr a gitmişsin inş tüp bebişle gleir yegenimiz inş canım evde bulursun kafanagöre
eboşum sagol canım olduk 32 yaşında günler hızla geçiyo nasıl geçiyo anlamıyom bile bende seni öptm
aleynacım sen bi tane ile ben iki tane ile kovulmaktan korkuyoum valla bi büyüselerdi :)
birzencim kardelencim boncugum dige kızlar sizler nasılsınız
kaanla gökcede iyiler birazhasta oldula gip ama şimdi daha iyile ellerinizden öperler kib öptm

selam kızlar herkesler iyimi bakım yoklama yapıyım inşalla hepiniz güzel haberler getirirsiniz evet tayzeleri bugün emremin doğumgünü artık tam 2 yaşındayız Allaha hamd olsun iyiyiz biraz yorgunuz o kadar kutlama yapamadık emre beye gerçi yapsakta anlamazdı neyse isim vermiyorum herkesi öpüyoruz.

evet cnm gittik bakalım.hemen yapamam heralde ne zaman nasipse artık..çocukların iyi olmasınasevindim seni de öpüyom onlarıda cnm

ooo Emrecigin dogum günüsü kutlu olsun cnm yeni yaşı hayırlı olsun evladının.saglıklı mutlu nice yıllar sizlerle olsun birsoş

tüm annelein ve dilegim anne olmak diyentüm arkadaşlarımın anneler günü kutlu olsun inş rabbim bu güzel dileginizi geçege döndürür bi dahaki anneler gününde yavrunuzla olursunuz

canımm Emreciğin doğum gunu kutlu olsun rabbim nice uzun doğum günleri nasip etsin inşallah kocaman öp annesii

herkese slmlar arkadaslarr biz yine haastalıkla boğuşuyoruz yusufum yine hastalandı sabaha kadaar ateşini düşüremedik franjıt olmuş sesi kısıldı oksuruk okadar uzuluyorum kı halamız gelmişti onlarda hastaydı onlardan geçti galiba o da uzuldu yazık bızden böyle teyzelerii aglıyo hepinizi kocaman öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…