Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canlar selam...bugün Banuşla konustum canım benim yaa sesini duydum içim biraz daha rahatladı ama daha 20 gün kadar kalacak sanırım hastanede...aynı zamanda da üzüldüm çünkü morali bozuktu baya .inşaAllah iyi olacak Banuşumuz.geçecek bu günler inş.

selam kızlar hayırlı akşamlar.ne zamandır foruma girip okumaya bile fırsat bulamıyordum.hayırdır inşallah banum neden ameliyat oldu.Rabbim tez zamanda Şafi ismiyle şifa versin inşallah ferah kapılarını açsın biran önce iyileşip toparlansın canım ya.şaşırdım birden ameliyat falan.banum şimdi dahada iyisindir inşallah dualarım seninle.en kısa zamanda iyi olduğunu,mutlu olduğunun haberlerini duymak nasib olsun.çok çok geçmiş olsun canım benim.

kızlar hepiniz Allaha emanetsiniz.kendinize iyi bakın.öptm hepinizii..

selam kızlar nerelerdesiniz nerde bu devlet bu millet tabii topiğin patronu yokki işçiler gelsin arada giremeyecek kadar mı yoğunsunuz kızlar tamam herkesin bi derdi sorunu var ama biz birbirimizi ihmal ettikçe daha çok sorunla boğuşuyoruz hepinizi öptük çabuk gelin yoklama yapacam...

Hayırlı cumalar canlar.Herkes iyidir inşallah.Ben iyiyim çok şükür.Öpüyorum hepinizi

selam canlarımmm

Selinam hoşgelmişin cnm..banuş taş aldırıcaktı ameliyatta yanlış bişy yptılar cnm kendisi detylı anlatır 9 saat ameliyat sürmüş...şimdi evinde sanırım konusmadım 2 gündür...sen neler yapıyon cnm özledik.

Birsoş bagırma kızz girioz ya işte geri bak bakalım kaç mesajım varmış

Kardelenimmm sagol cnm dün bakmadım cuma mesajını görmedim.sagolasın..Rabbim hepimize hayırlısını versin herşeyin öpüyom kuzum

Ebuşumun misafirleri vardııı yeni gittiler ama yeniden gelenler varrrr görüşemiyoruz hiç.

hepinizi çokk öpüyorum Allaha emanet olun canım arkadaslarım benim

Selam canım arkadaşlarım hepiiz iyisinizdir inşallah beni sorarsanız baya yoğun günler geçiriyorum umre hazırlıkları biryandan misafirler biryandan yorucu ama keyifli geçiyor çok şükür
Buarada hepinizi azçok tanıyorum isteklerinizide tahmin edebiliyorum ama istediğiniz özel dua varsa özelden yazabilirsiniz inşallah dilim döndüğünce dua ederim
Berrinim ailen gelmiş çok sevindim senin adına canım gözünaydın yorucu olmuş ama değmiştir
Kardeloş seninde misafirler varmış allah kolaylık versin bacım
Selinoşum sen nasılsın kuzum
Birsoş sende sitemlere devam ediyorsun bakıyorum :))
Arkadaşlarım tek tek isim yazmıyorum hepinizi öpüyorum allahıma emanetsiniz görüşmek üzere

sagolasın canım yorucu oldu ama degdi dediğin gibi ama yetmedi ki 15 gün kaldılar sadece şimdi de sınavım var ona calışmaya calışsacam inş. arada bakıyorum ama hep aynı yerde durup duruyo satfa içimden yazmak gelmiyo birse cok haklı valla kız bizeeeee :)herkesin hersey hakkında hayırlısı olsun en güzel dua bence allah razı olsun canım öpüyorum hepiniziii

selam kızlar uzun zamandır yazamıyorum işte çok yoruluyorum evdede sağolsun çocuk yoruyor valla sızıyorum.büyük lokma ye büyük söz söyleme demişler ya çok doğru demişler.geçmişe bakarken eski bir mesajımı gördüm ikinci çocukla ilgili.. söylemeye utanıyorum ama ikinci bebek yolda.. tamamen bir kazaydı eşimle şok olduk.kafam o kadar karışıkki.hala rüyada gibiyim.bu arada kısmet olursa doğurmaya karar verdim.zaten aldırma konusunu asla düşünmem tabi hayatım riskte olmassa.eğer onunda bu dünyada alacak nefesi varsa ben engel olmak istemem ama yoksa da Allah bilir.ben yine elimden geleni yaparım.Rabbim inşallah sizlere de nasip etsin.

ahanda gene misafir bile yok altta
kızlar kızlarrrrrr,nerdesiiiiizzzzzzzzz?
eboşum gitti çok şakar benim misafirler ama temizliği bitiremedim kız,bida haftasonu sınavlarım vardı,uğraştık durduk işte ne edersin
sende kim var yaaa,eboş motel gene dolu
derinim sen nasılsın
kardelenim iyiyim yazmışın ya,çok sevindim bunu görmek bana da iyi geldi
banuş da daha iyi inşallah
birsen yoklama yap ama herkes idari izinde canım
anatolıa senin niye sesin soluğun çıkmıyo,herşey yolunda inşallah
selina kız seni rüyamda gördüm,bişey veriyodum san,du hatırlıcam şimdi,ıı ııhhhhh,sonra hatırlarım belki
berrincim iyi misafirin kaldığı hep az görünür insana,çok iyi bilirim,Allah kavuştursun canım,yusuf nasıl?
derda yı merak ediyorum,epeydir göremedim,garip keza,aleyna öyle,başka kim vardı ki,heee gökçe var,kız gökçe nere taşıncan,daha yeni taşınmadın mı sen,rabbim yardımcın olsun
heee az daha unutuyodum,berencim yaaaa,ben seni çaldırcaktım değil mi,inanki hiççç boşlayamadım,15 tatilde de kv ler çöreklendiler malum,inan akşama kadar pc açık,beş dk oturup bişey bile okuyamıyom,o durumdayım
bugün arkadaş aradı,tam Ahmet yeni uyumuştu,uyandı,dedim sallayım hemen uyur,beş dk ya ara,o aradı ama ben çocuğu bi türlü uyutamadım ve neticede konuşamadık,akşam da dönemedim geri,inşallah önemli bişey yokmuştur

canım benimmm sen saglıcakla git gel de ben başka bişey istemiyorum.. o mübarek topraklarda en başta kendin için ettigin dualarının ve ailen ve bilzer için edecegin dualarının hayırlısıyla kabul olmasını diliyorum...özel dua yazmıyom kuzum..senin oralarda olup "raziye" diye adımı söylemen bile şahane bişey olur benim için.rabbim hepimize nasip etsin inş oraları görmeyi.senin adına çokkk mutluyum.

pek de kısa yazmışın hıh derin sen nasılsın diiiyeşaka şaka.çoktandır naz etmiyodum :) iyiyim cnm ya çok şükür.Ahmetin resimleri gördüm facede koca herif olmuş yawbu arada dün konustum ben derdamla canım iyi şükür.giremiyom pek kk ya dedi.kızlar nasıl dedi hepinize selamı var...

Selinam ben seni özledim ama ya hergün görmeyince tuhaf kaçıyo canım

Hayırlı cumalar canlar.Herkes iyidir inşallah.Ben iyiyim çok şükür.Öpüyorum hepinizi
canım benim yaa iyi olduğunu duymayı çok özlemişim Rabbim daha da iyi etsin inşallah herşey gönlünce olsun arkadaşım.her zaman dualarımdasın.öptm
çok şükür canım bende iyiyim sen nasılsın?.banuda şimdi daha iyidir inşallah.Rabbim şifa versin.öptm canım.
iyiyim ablacım çok şükür.hayırlısıyla gidip gel inşallah.o mübarek yerlerde bizi düşünmen bile yeter ablacım Allah razı olsun Rabbim tüm ibadetlerinizi,dualarınızı kabul buyursun inşallah.darısı hepimize inşallah.öptm
hayır olsun canım inşallah.merak ettim bende nasıl gördün diye ammaa hatırlayamamışsın.sağlık olsun canım.ahmette resimlerde iyi görünüyor maşallah yavruma.öp benim için.
canım benim Allah razı olsun.bende özledim inşallah bu hasret biter hepimiz buluşuruzz.

bu arada sabah yazamadım tlfn gelince çıktım.
bikaç gün içinde hastalanıcam ve nasib olursa tüp bebek tedavisine başlıyorum.haber vermek istedim dr la görüştükten sonra haberdar ederim sizleri.dualarınızda benide hatırlayın canım arkadaşlarım.Allaha emanetsiniz.

selam kızlar nasılsınız epeydir görüşemiyoruz hepinizi cok özledim...eboşum umreye gidiyomuşsun allah kabul etsin canım rabbim dualarını kbul eder inş...selinam rabbım inş yüzünü güldürür canım hayırlısıyla dualarım senınle ...derinim kardelen49um kardeloşum garibim bırsenım berrinim aleynam gökcem hepinizi cok öpüyorum allaha emanet olun...

benden haberlere gelince eşim istanbul gebzede calışmaya karar verdi bende anneme geldim bir ay sonra inş orda ev tutacaz orda yaşamay başlıycaz inş hyırlısı olur oraya taşındıkta sonrda tüp bebek icin doktora gitcem inş aslında eşim hemen başlıyalım diyo ama adetim yenı bitti bidakı adetimi bekliycem inş rabbım yüzlerimizi güldürür hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip eder hepimize...

selam kızlar yeni hamile kalma yöntemi bu da kendinin yaptığı aşılama yöntemi eczaneden 5lik enjektör aldım bir kaç tane artık her ay bunu deneyecektim çünkü.
neyse ilişki sonrası spermleri temiz bir şeye akıttık yani içeri olmayacak ben temiz olsun diye cay bardagı kullandım bardak veya artık neyse akıttıgınız şeyin içinden enjektörün iğne kısmını çıkartın ve enjektöre çekin belinizi yukarı kaldırın ( spor hareketi vardır ya bisiklet çevirme hareketi belden yukarıya kaldırırz o sekilde) ben belımı yatagın basına dayadım belden aşağım tamamen yukardayken enjektörü sonuna kadar çektim zaten full dolması ımkansız neyse atıyorum yarım doldu gerısinide enjektörü sonuna kadar çekin hava dolsun ki bir kerede bastıgınızda havayla bırlıkte ılerı gıtsın ıyıce.enjektörü iyice yerlestırdıkten sonra bır kerede bastım spermlerı ıcerıye gönderdim ve o pozısyonda 15 dakıka bekledım bacaklarım yukarıda sonrada yavasca uzandım ayaga kalkmadım.sabah ezanından oncede dusunuzu alın.bu sadece sansı yuksek derecede arttırmak ıcın buldugum bı yontem. bu yontemıde yumurtlama tarıhlerımde uguladım yanı atıyorum yumurtlama tarıhınız ınternetten bakın mesela ayın 10 u ile 14 ü arası görünüyorsa ayın 8nde baslayın 8-10-12-14-16 şeklinde yapın ıkı gun arayla bu yontemı yapın yumurtlama tarıhınden 2 gun onceden baslayıp 2 gun sonrasında bıtırmıs olacaksınız.daha sonra gebelıgınızın olup olmadıgını ogrenene kadar ılıskıye gırmeyın fazla. ben bu sekılde hamıle kaldım ve ıkı uc arkadasımada anlattım onlarda bu sekılde hamıle kaldılar. ben evlat hasretıyle bırde evlat kaybetmısken bu yontemle hamıle kaldım dilerim yardımcı olmusumdur.

Allah ısteyen herkese nasıp etsın ınsallah.

canım bende iyiyim sagolasınBanumla kaç gündür görüşmedim ama facede yazıyo durumunu bazen iyi gibi.daha iyi olacak inşaAllah...
bu mesaja ne çok sevindim canım.hayırlı olsun selinoşum inşaAllah rabbim emeklerinizi hayıra çıkarır karşılıgı güzel olur kuzum duamda olacaksın öpüyorum çok
aa cnm hayırlı olsunn yaa.demek bana yakınlaşıyosun ama gebze tam istanbul degil canım KOCAELİNDE ama yakın yani istanbula.inşaAllah sizin için hayırlı olur.

ya birsoş bence çok sacma yaaa.yani millet boşa mı aşılama yaptırıyor,aşılamada sperm yıkanıyo biliyosun ki ve temiz bişeye koymaklada olmaz bence.hastanede o spermleri nasıl steril ortamda yıkıyorlar...tabii bazı şeyler vesiledir çok inanarak yaptıysa bişy diyemem deAllah bilir işte...bence o spermlerle dışarda öyle oynanıp tekrar içeri verilmesi hiç saglıklı olmaz.yanlış anlama sana yazmıyom ben sadece yöntem hakkında konusuyorum..bu yöntemi uygulayanları da okumuştum var yani...

gerçekten çok şaşırdım... tebrik ederim... tesadüf mü diye de düşündüm

selammm
derincim kızzzzz,ayyyy çok utandım heeeee,o an öyle denk gelmiş yoksa kalbimdesin be kuzuuuuuuuuu
selinoş sanırım bu gecede rüyamda beni mi arıyodun,ay gerçeklerle rüyaları mı karıştırıyom ben,halüsülasyon mu görmeye başladım kiiii
birsoş kız o yazdığını sen uyguluyomuşun gibi olmuş,alıntı yazsaydın ya bacım,sen halis muhlis aşılama yaptırdın yaaa
heee birde o yöntemi bizden biri denemişti zamanı mazide,ama tutmadıydı,sonra en doğalından aşıladılar da bi oğluşu var şimid,berat ı yani ehehehe

şimdide bi çanta tamam o zaman sagol kuzum

EBUŞUMM DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIMMMM

Ömrün boyunca saglıkla yaşa kuzum heppppp mutlu ol ,neşeli ol,huzurlu ol...iyiki de varsın SENİ ÇOKKKK AMA ÇOKKK SEVİYORUM canım arkadasım..kendi güzel yüregi güzel tatlı arkadasım...topicimizin başkanı İYİ Kİ DOGDUNNNNNNNNNNN MUTLU YILLARRRRRRR!!!

ebuşumun doğumgünümüymüş derin kız sağol hatırlattığın için iyiki doğdun topikimizin patronu nice uzun seneler eşinle ve inşallah olacak bebişlerinle mutlu sağlıklı yıllar geçirmeni dilerim. :119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…