Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım arkadaşlarım buarada baya telaşım var nasip olursa mart 1 de umreye gidiyoruz inşallah hayırlısıyla nasip olur bizede sizlerede .
çok sık giremiyorum kkya ama hep aklım ve dualarım sizlerle sizde duanızda unutmayın .
gökçem kaan kuzusuna allahım şifalar versin inşallah tez vakitte o minnacık ayağı düzelir canım allahım dermansız dertler vermesin öp benim için minikleri
buarada arkadaşlar banuşum buara baya rahatsızlandı dualarınızda onuda untmayın inşallah görüşmek üzere

oralar okadar güzel yerlerki emin ol türkiye ye gelmek istmiceksin..maneviyat dolu,insan temizlendiğini hissediyor..

Selam kizlar hayirli günler.kandilimiz mubarek olsun Rabbim bu geceyi layikiyla gecirmek nasib etsin insallah.dualarda bulusmak dileğiyle hayirli kandiller canim arkadaşlarim.Allaha emanetsiniz.optm.

canlarim ya bisuru yazmistim yaa kayboldu gonderemeden:KK43:

hepinize dualarla dolu salavatlarla dolu bir aksam diloyorum.Efendimizin dunyaya tesrif ettigi bj gecede ona layik ummet olma yolunda dualarda bulusalim canlarim.

slm kızlar hepiniz iyi olursunuz inşallah Peygamber efendimiizn doğum gününde hepinizin dileklerinin kabul olmasını dilerim biz 1 haftayı geçgindir emre rahatsızlandığı için hastanedeydik bronşit larenjit zatürre hepsini bi arada yaşadık baya zorlu bi süreç olmasına rağmen emreyle tam olmasada kurtulduk Allahım kimseyi hastaneye düşürmesin erken doğum öykümüz olduğu için ciğerlerimiz daha hassasmış malesef ondan daha fazla etkilendik hala antibiyotik kullanıyoruz 1 kaç günde anneme gittim kendinize iyi bakın kızlar emreden selam var hepinizi ellerinizde öpüyo...:nazar:

hepimizin kandili mübarek olsun canım arkadaşlarım,rabbim en hayırlısıyla gönlümüzden geçenleri nasib eylesin.

hüseyin emre burada

Eklentiler

• $2012-10-20 15.07.49.jpg
    $2012-10-20 15.07.49.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 44
  • $2012-10-20 15.08.14.jpg
    $2012-10-20 15.08.14.jpg
    80,5 KB · Görüntüleme: 23
  • $2012-11-03 17.34.37.jpg
    $2012-11-03 17.34.37.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 29
  • $2012-11-03 17.34.46.jpg
    $2012-11-03 17.34.46.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 23
  • $2012-10-20 15.08.25.jpg
    $2012-10-20 15.08.25.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 23
  • $2012-12-28 21.14.26.jpg
    $2012-12-28 21.14.26.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 19
  • $2013-01-01 12.27.31.jpg
    $2013-01-01 12.27.31.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 28
  • $2013-01-01 12.27.42.jpg
    $2013-01-01 12.27.42.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 19
  • $2013-01-01 12.28.00.jpg
    $2013-01-01 12.28.00.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 14
  • $2013-01-01 12.28.15.jpg
    $2013-01-01 12.28.15.jpg
    31,5 KB · Görüntüleme: 22
Herkesin kandili mubarek olsun Kizlar bu mutlu ve mubarek gunumuzde ALLAHIM dualarimizi kabul eder INSALLAH amin

Birsen cok gecmis olsun emrenin resmi gozukmuyo

Abla ALLAHIM kabul etsin umreni bizlerede nasip olur INSALLAH bizede duandan esirgeme olur mu

bagnuu neyin var c anım cok gecmis olsun kendine iyi bak

Selina derinsu kardelen isimlerini sayamadigim herkes hepimizin dualari kabul olur ÎNŞALLAH

Hherkes iyidir ÎNŞALLAH

birsencim çok geçmiş olsun ogluna canım allah şifa versin maşallah ikisinede hele kızına bayıldım maşallah :)gökce nazda 3.5 aylıkken bronşolit oldu bende bronşit aynı gün ona serum felan takıldı bana ilaç verildi 4 gün kaldık hastanede çok zor bişey rabbim yaşatmasın inş bi daha
ebroşum inş gidersiniz bizlerede oraları görmek nasip olur ini canım banuyada çok geçmiş olsun selamları ilet canım ona kib kolay gelsin sanada

birsencim çok geçmiş olsun ogluna canım allah şifa versin maşallah ikisinede hele kızına bayıldım maşallah :)gökce nazda 3.5 aylıkken bronşolit oldu bende bronşit aynı gün ona serum felan takıldı bana ilaç verildi 4 gün kaldık hastanede çok zor bişey rabbim yaşatmasın inş bi daha
ebroşum inş gidersiniz bizlerede oraları görmek nasip olur ini canım banuyada çok geçmiş olsun selamları ilet canım ona kib kolay gelsin sanada

Gokce ogluna cok gecmis olsun biran once atlatir ÎNŞALLAH

kızlar netim yok günlerdir ugrayamadım diye üzüldüm ama gelende olmamış ki topice..neyse hepinizi çok öpüyorum Allaha emanet olun.

Selam kızlar,
Derinim bn geldm,bir sürü şey yazdm yollayamadm bi kaç defa tekrar edince pes ettim çıktım
Eboşum Rabbim Hac vazifesinide nasip etsin, istyen herkese nasip olur inşaallah ayrıca...
Kardelenim sende iyisin inşaallah...
Kardeloş,gökçem,pelinim,selinam,derdam,garibim,birsenim,nvbr hepiniz Allah'a emanetsiniz...

selam arkadaşlar
banuşum bugün ameliyat oldu yanlız çok basit bir operasyon olmasına rağmen ameliyatta aksilikler çıkmış ve banum 8 saat ameliyatta kalmış baya zor bir ameliyat geçirdi yani şuanda yoğunbakımda dualarınızı esirgemeyin arkadaşımızdan sağlıkla inşallah yoğunbakımdan çıkar ve evine ailesine kavuşur moralim çok bozuldu canlar aklım fikrim banumda .kardeşiyle konuştuk yanına girmişler yavaş yavaş kendine geliyormuş inşallah biran önce toparlanır .dualarınızı eksik etmeyin lütfen haber vermek istedim duanızda yer ayırmanızı istedim .görüşmek üzere hber alırsam yazarım yine :KK14:

selam
ben de banu yu merak ediyodum,çok geçmiş olsun,rabbim şifa versin
kızlar aslında ben sizleri de çok özledim yaaaa,kimseyle hiç bi sosyal ağda da karşılaşamıyoz,çok üzülüyorum
zaten kv ve kp bizde,siz de olmayınca daral geldi bana artık

canım banum :KK43:( kızlar bende az önce konustum ablasıyla banusun daha çıkmadı yogun bakımdan:KK14:bende bugün ögrendim şuan fenayım şok geçirdim ebru söyleyince :KK43:(

kızlar az önce BANUŞUn ablasıyla konustum çokkk şükürrr normal odaya çıkmış tam konusamıyo şuan dedi ama ordan sesi geliyodu "üzülmeyin hepinizi çok seviyorum" diyodu kuzum benim yaaa...soran herkese de selamı varmış haber veriyim dedim çok şükür Allahımmm.

herkese hayırlıaksamlar arkadaslarr kusura bakmayınn bayadır giremiyorumm annem babam geldi çok sükür üç sene sonra .izmitten kuzenlerim cocukları geldi on kişi oldu evde asırı yorgunum .
ebrarım canım umreye gidiyormussun cok sevindim bizi de dualarında hatrırla inş.
banum canım amaliyat olmussun inş.cabucak toparlanırsın cok gecmiş olsun rabbim şifa versin inş. cook öpüyorum hepinizi a.e.o

herkese hayırlıaksamlar arkadaslarr kusura bakmayınn bayadır giremiyorumm annem babam geldi çok sükür üç sene sonra .izmitten kuzenlerim cocukları geldi on kişi oldu evde asırı yorgunum .
ebrarım canım umreye gidiyormussun cok sevindim bizi de dualarında hatrırla inş.
banum canım amaliyat olmussun inş.cabucak toparlanırsın cok gecmiş olsun rabbim şifa versin inş. cook öpüyorum hepinizi a.e.o

ayy cnmm baya bi kalabalık olmuşunuz olsun tatlı telaşeler :KK34: öptüm Berrinim:KK16:

selam kızlar nerde bu devlet bu millet acep recep banum iyi olduğuna göre daha iyi oluruz artıkın bugün akşam üztü konuştum biraz ağrısı vardı ablası dedi kendi zor konuşuyo ağrıdan tek biran önce iyileşsinde yeter bize kızlar bizde biliyonuz hala emreyle uğraşıyoruz biraz kp hastaydı onla uğraştık idare ediyoz herkesi öptük kendinize iyi bakın şu sayfa değişsin artık her bakan bi cümle yazsın öyle çıksın kızıyom ama bak gelmeyim yanınıza hadii byee :nazar: :KK4::KK20:

selam kızlar nerde bu devlet bu millet acep recep banum iyi olduğuna göre daha iyi oluruz artıkın bugün akşam üztü konuştum biraz ağrısı vardı ablası dedi kendi zor konuşuyo ağrıdan tek biran önce iyileşsinde yeter bize kızlar bizde biliyonuz hala emreyle uğraşıyoruz biraz kp hastaydı onla uğraştık idare ediyoz herkesi öptük kendinize iyi bakın şu sayfa değişsin artık her bakan bi cümle yazsın öyle çıksın kızıyom ama bak gelmeyim yanınıza hadii byee :nazar: :KK4::KK20:

bende bugün aramak istedim ama daha konusamıyodur diye aramadım agrısı var demek canım benim ya normaldir tabi onca saat ameliyat :KK43:( daha iyi olacak benim arkadasım inşaAllah...sizede geçmiş olsun yaa kp de hasta demek...Allahım şifalar versin .

Banucum geçmiş olsun.Şimdi daha iyisin face ten okuduğum kadarıyla çok şükür.Daha iyi olursun inşallah öpüyorum canım

X