Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

eboşum yaaaaaa,diyodum şu sıra kankamın doğum günüsü ama bugün diye yeni farkettim beeeeeaaaa,arıcaktım ama aramam doğum günüsünü hatırlamaktan değildi,itiraf ediyorum
sana mutlu bir ömür diliyorum canım,sevdiklerinle beraber,çok acele de çıkıyorum,zaten giriş yapana kadar delirtti beni bu pc

sagolasın canım yorucu oldu ama degdi dediğin gibi ama yetmedi ki 15 gün kaldılar sadece şimdi de sınavım var ona calışmaya calışsacam inş. arada bakıyorum ama hep aynı yerde durup duruyo satfa içimden yazmak gelmiyo birse cok haklı valla kız bizeeeee :)herkesin hersey hakkında hayırlısı olsun en güzel dua bence allah razı olsun canım öpüyorum hepiniziii
canım inşallah hepiniz için da edicem hayırlı diliycem rabbimden
selam kızlar uzun zamandır yazamıyorum işte çok yoruluyorum evdede sağolsun çocuk yoruyor valla sızıyorum.büyük lokma ye büyük söz söyleme demişler ya çok doğru demişler.geçmişe bakarken eski bir mesajımı gördüm ikinci çocukla ilgili.. söylemeye utanıyorum ama ikinci bebek yolda.. tamamen bir kazaydı eşimle şok olduk.kafam o kadar karışıkki.hala rüyada gibiyim.bu arada kısmet olursa doğurmaya karar verdim.zaten aldırma konusunu asla düşünmem tabi hayatım riskte olmassa.eğer onunda bu dünyada alacak nefesi varsa ben engel olmak istemem ama yoksa da Allah bilir.ben yine elimden geleni yaparım.Rabbim inşallah sizlere de nasip etsin.
sedacım hayırlı olsn canım alah tamamına erdirsin sağlıkla kcağına al inşalllah canım
ahanda gene misafir bile yok altta
kızlar kızlarrrrrr,nerdesiiiiizzzzzzzzz?
eboşum gitti çok şakar benim misafirler ama temizliği bitiremedim kız,bida haftasonu sınavlarım vardı,uğraştık durduk işte ne edersin
sende kim var yaaa,eboş motel gene dolu
derinim sen nasılsın
kardelenim iyiyim yazmışın ya,çok sevindim bunu görmek bana da iyi geldi
banuş da daha iyi inşallah
birsen yoklama yap ama herkes idari izinde canım
anatolıa senin niye sesin soluğun çıkmıyo,herşey yolunda inşallah
selina kız seni rüyamda gördüm,bişey veriyodum san,du hatırlıcam şimdi,ıı ııhhhhh,sonra hatırlarım belki
berrincim iyi misafirin kaldığı hep az görünür insana,çok iyi bilirim,Allah kavuştursun canım,yusuf nasıl?
derda yı merak ediyorum,epeydir göremedim,garip keza,aleyna öyle,başka kim vardı ki,heee gökçe var,kız gökçe nere taşıncan,daha yeni taşınmadın mı sen,rabbim yardımcın olsun
heee az daha unutuyodum,berencim yaaaa,ben seni çaldırcaktım değil mi,inanki hiççç boşlayamadım,15 tatilde de kv ler çöreklendiler malum,inan akşama kadar pc açık,beş dk oturup bişey bile okuyamıyom,o durumdayım
bugün arkadaş aradı,tam Ahmet yeni uyumuştu,uyandı,dedim sallayım hemen uyur,beş dk ya ara,o aradı ama ben çocuğu bi türlü uyutamadım ve neticede konuşamadık,akşam da dönemedim geri,inşallah önemli bişey yokmuştur
canım gözünaydın ozaman sevindim senin adına :))
bende bereni merak ediyorum inşallah herşey yolundadır
canım benimmm sen saglıcakla git gel de ben başka bişey istemiyorum.. o mübarek topraklarda en başta kendin için ettigin dualarının ve ailen ve bilzer için edecegin dualarının hayırlısıyla kabul olmasını diliyorum...özel dua yazmıyom kuzum..senin oralarda olup "raziye" diye adımı söylemen bile şahane bişey olur benim için.rabbim hepimize nasip etsin inş oraları görmeyi.senin adına çokkk mutluyum.:KK16:

pek de kısa yazmışın hıh derin sen nasılsın diiiye:KK19:şaka şaka.çoktandır naz etmiyodum :) iyiyim cnm ya çok şükür.Ahmetin resimleri gördüm facede koca herif olmuş yaw:nazar:bu arada dün konustum ben derdamla canım iyi şükür.giremiyom pek kk ya dedi.kızlar nasıl dedi hepinize selamı var...

Selinam ben seni özledim ama ya hergün görmeyince tuhaf kaçıyo canım :KK43:
canım arkadaşım allah razı olsun güzel düşüncelerin için inşallah herzaman dilimde olucaksınız
canım benim yaa iyi olduğunu duymayı çok özlemişim Rabbim daha da iyi etsin inşallah herşey gönlünce olsun arkadaşım.her zaman dualarımdasın.öptm

çok şükür canım bende iyiyim sen nasılsın?.banuda şimdi daha iyidir inşallah.Rabbim şifa versin.öptm canım.

iyiyim ablacım çok şükür.hayırlısıyla gidip gel inşallah.o mübarek yerlerde bizi düşünmen bile yeter ablacım Allah razı olsun Rabbim tüm ibadetlerinizi,dualarınızı kabul buyursun inşallah.darısı hepimize inşallah.öptm

hayır olsun canım inşallah.merak ettim bende nasıl gördün diye ammaa hatırlayamamışsın.sağlık olsun canım.ahmette resimlerde iyi görünüyor maşallah yavruma.öp benim için.

canım benim Allah razı olsun.bende özledim inşallah bu hasret biter hepimiz buluşuruzz.
selinoşum allah razı olsun kuzum inşallah hayırlısıyla gider geliriz dualarımda ve aklımda olucaksın
tüpe başlıyomuşsun hadi hayırlısı kuzum çok sevindim senin adına allahım pozitif sonuç almayı nasip etsin inşallah
selam kızlar nasılsınız epeydir görüşemiyoruz hepinizi cok özledim...eboşum umreye gidiyomuşsun allah kabul etsin canım rabbim dualarını kbul eder inş...selinam rabbım inş yüzünü güldürür canım hayırlısıyla dualarım senınle ...derinim kardelen49um kardeloşum garibim bırsenım berrinim aleynam gökcem hepinizi cok öpüyorum allaha emanet olun...

benden haberlere gelince eşim istanbul gebzede calışmaya karar verdi bende anneme geldim bir ay sonra inş orda ev tutacaz orda yaşamay başlıycaz inş hyırlısı olur oraya taşındıkta sonrda tüp bebek icin doktora gitcem inş aslında eşim hemen başlıyalım diyo ama adetim yenı bitti bidakı adetimi bekliycem inş rabbım yüzlerimizi güldürür hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip eder hepimize...
peloşumm çok sevindim caım hadi hayırlı olsun yeni mekanınız inşallah tüp içinde hayırlısıyla strat verirsniz ve pozitif sonuç alırsınız canım öpüyorum
EBUŞUMM DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIMMMM:KK16:

Ömrün boyunca saglıkla yaşa kuzum heppppp mutlu ol ,neşeli ol,huzurlu ol...iyiki de varsın SENİ ÇOKKKK AMA ÇOKKK SEVİYORUM canım arkadasım..kendi güzel yüregi güzel tatlı arkadasım...topicimizin başkanı :KK1: İYİ Kİ DOGDUNNNNNNNNNNN MUTLU YILLARRRRRRR!!!
canımmmmm duygulandım kuzum yaa allah razı olsun ayrıca başkan lafınada koptum :))hep beraber nice güzel yıllar nasip etsin rabbim
ebuşumun doğumgünümüymüş derin kız sağol hatırlattığın için iyiki doğdun topikimizin patronu nice uzun seneler eşinle ve inşallah olacak bebişlerinle mutlu sağlıklı yıllar geçirmeni dilerim. :nazar::KK71::KK71::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:
birsoşum canım saol yaa allah razı olsun patronluk haddme değil yahu :))inşallah hepbirlikte güzel senelere canım
eboşum yaaaaaa,diyodum şu sıra kankamın doğum günüsü ama bugün diye yeni farkettim beeeeeaaaa,arıcaktım ama aramam doğum günüsünü hatırlamaktan değildi,itiraf ediyorum
sana mutlu bir ömür diliyorum canım,sevdiklerinle beraber,çok acele de çıkıyorum,zaten giriş yapana kadar delirtti beni bu pc

kardeloşum saol canım allah razı olsun hepberaber güzel senelere inşallah cano

selam canım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah .ben bugün biryaş daha yaşlandım yaş oldu 35 yolun yarısı :))faaceden ve burdan kutlayan arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler iyki tanımışım sizi hee ayrıca kkyada teşekkürler yolladıkları mesajla mutlu ettiler beni En Büyük TÜRKİYE
hepinizi öpüyorum görümek üzere

Toplam 4 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 3 ziyaretçi)

ebrar_53
kardeloşum hep diyosunya misafir bile yok ahanda ben yakaladım :)))tutup içeri çekiyimmi misafirleri:))

sedacım hayırlı olsn canım alah tamamına erdirsin sağlıkla kcağına al inşalllah canım

canım arkadaşım allah razı olsun güzel düşüncelerin için inşallah herzaman dilimde olucaksınız

selinoşum allah razı olsun kuzum inşallah hayırlısıyla gider geliriz dualarımda ve aklımda olucaksın
tüpe başlıyomuşsun hadi hayırlısı kuzum çok sevindim senin adına allahım pozitif sonuç almayı nasip etsin inşallah

peloşumm çok sevindim caım hadi hayırlı olsun yeni mekanınız inşallah tüp içinde hayırlısıyla strat verirsniz ve pozitif sonuç alırsınız canım öpüyorum

canımmmmm duygulandım kuzum yaa allah razı olsun ayrıca başkan lafınada koptum :))hep beraber nice güzel yıllar nasip etsin rabbim

birsoşum canım saol yaa allah razı olsun patronluk haddme değil yahu :))inşallah hepbirlikte güzel senelere canım

selam canım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah .ben bugün biryaş daha yaşlandım yaş oldu 35 yolun yarısı :))faaceden ve burdan kutlayan arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler iyki tanımışım sizi hee ayrıca kkyada teşekkürler yolladıkları mesajla mutlu ettiler beni En Büyük TÜRKİYE

ebrarım canım doğum gunun kutlu olsun nice güzel senelere inşallahh bu arada bu gün benimde doğum günümmm aynı gün doğmusuzzz :)

selam kızlar nasılsınız epeydir görüşemiyoruz hepinizi cok özledim...eboşum umreye gidiyomuşsun allah kabul etsin canım rabbim dualarını kbul eder inş...selinam rabbım inş yüzünü güldürür canım hayırlısıyla dualarım senınle ...derinim kardelen49um kardeloşum garibim bırsenım berrinim aleynam gökcem hepinizi cok öpüyorum allaha emanet olun...

benden haberlere gelince eşim istanbul gebzede calışmaya karar verdi bende anneme geldim bir ay sonra inş orda ev tutacaz orda yaşamay başlıycaz inş hyırlısı olur oraya taşındıkta sonrda tüp bebek icin doktora gitcem inş aslında eşim hemen başlıyalım diyo ama adetim yenı bitti bidakı adetimi bekliycem inş rabbım yüzlerimizi güldürür hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip eder hepimize...

insallah canım hakkında herseyin hayırlısı olur rabbim hayırlı evlatlar versin inş.gittiğin yere de cabucak alısırsın inş. öpüyorum seni

bu arada sabah yazamadım tlfn gelince çıktım.
bikaç gün içinde hastalanıcam ve nasib olursa tüp bebek tedavisine başlıyorum.haber vermek istedim dr la görüştükten sonra haberdar ederim sizleri.dualarınızda benide hatırlayın canım arkadaşlarım.Allaha emanetsiniz.

canım inş. güzel haberler verirsin bize rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin inş..

canım benimmm sen saglıcakla git gel de ben başka bişey istemiyorum.. o mübarek topraklarda en başta kendin için ettigin dualarının ve ailen ve bilzer için edecegin dualarının hayırlısıyla kabul olmasını diliyorum...özel dua yazmıyom kuzum..senin oralarda olup "raziye" diye adımı söylemen bile şahane bişey olur benim için.rabbim hepimize nasip etsin inş oraları görmeyi.senin adına çokkk mutluyum.:KK16:

pek de kısa yazmışın hıh derin sen nasılsın diiiye:KK19:şaka şaka.çoktandır naz etmiyodum :) iyiyim cnm ya çok şükür.Ahmetin resimleri gördüm facede koca herif olmuş yaw:nazar:bu arada dün konustum ben derdamla canım iyi şükür.giremiyom pek kk ya dedi.kızlar nasıl dedi hepinize selamı var...

Selinam ben seni özledim ama ya hergün görmeyince tuhaf kaçıyo canım :KK43:

canımm nasıllsıınn görüşemiyoruz bayadrı

Amin ablacim Allah razi olsun.bu arada gecmis dogum gunun kutlu olsun Rabbim en cok istedigini nasib etsin omur boyu kalabalik bir aile ile huzurlu saglikli nice yaslar gormek nasib etsin.optm
canım inş. güzel haberler verirsin bize rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin inş..
Aminn canim insallah.yarin nasipse gidiyorum dr a.dun hastalandim.

Pelinim sizde tasiniyormussunz hayirlisi olsun canim.bu arada tedavi icinde hayirlisiyla guzelsonuclarin nasib olsun insallah.optm cnm

Kizlar yarin gidiyorum izmirdeki merkeze.ne olup ne bitecek bakalim hakkimizda hayirlisi insallah.yinehaber veririm sizlerr.optm Allaha emanetsiniz.

kızlar herkese selam herkes iyidir İNŞALLAH beni soracak olursanız hamd olsun bugünlerimize

abla umreye gidiyormusun ALLAHIM kabul etsin benim içinde dua edermisin sana özelden yazıyım mı ALLAHIM bzlerede nasip eder İNŞALLAH

pelin tasınıyormussun hayırlı olsun yeni evde bebeklerin olsun İNŞALLAH

selina sende tüp bebeye başlıyormussun sonu pozitif olsun İNŞALLAH

dogum gunun kutlu olsun abla ALLAHIM seneye yavrunla dogum gunu kutlamak nasib etsin İNŞALLAH hepimiz seneye yavruşarımızlar dogum gunu kutlayalım İNŞALLAH

kardelen bende iyim aynıyım deyişen bişi yok arada diyet yapıyom onuda arada bi bırakıyom bı başlıyom hayat aynı sen yogunsun galiba

kardelen 49 sen nasılsın canım daha iyisin İNŞALLAH

kızlar unuttugum varmı bagnu nasıl oldu cok gecmiş olsun dileklerimi iletirsiniz konusan olursa

butun kızlara selamlar

canım bende iyiyim sagolasın:KK34:Banumla kaç gündür görüşmedim ama facede yazıyo durumunu bazen iyi gibi.daha iyi olacak inşaAllah...

bu mesaja ne çok sevindim canım.hayırlı olsun selinoşum inşaAllah rabbim emeklerinizi hayıra çıkarır karşılıgı güzel olur kuzum duamda olacaksın öpüyorum çok:KK16:

aa cnm hayırlı olsunn yaa.demek bana yakınlaşıyosun :KK34: ama gebze tam istanbul degil canım KOCAELİNDE :KK34:ama yakın yani istanbula.inşaAllah sizin için hayırlı olur.

ya birsoş bence çok sacma yaaa.yani millet boşa mı aşılama yaptırıyor,aşılamada sperm yıkanıyo biliyosun ki ve temiz bişeye koymaklada olmaz bence.hastanede o spermleri nasıl steril ortamda yıkıyorlar...tabii bazı şeyler vesiledir çok inanarak yaptıysa bişy diyemem de:KK31:Allah bilir işte...bence o spermlerle dışarda öyle oynanıp tekrar içeri verilmesi hiç saglıklı olmaz.yanlış anlama sana yazmıyom ben sadece yöntem hakkında konusuyorum..bu yöntemi uygulayanları da okumuştum var yani...
derinim sana yakınlaşmama sevindim canım...ayy yanlış soylemişim neyse istanbulada yakınmış yaklaşmışım yine :)) amin canım cok sagol...

amin eboşum inş hayırlısı olur bende senı cok öpüyorum...
insallah canım hakkında herseyin hayırlısı olur rabbim hayırlı evlatlar versin inş.gittiğin yere de cabucak alısırsın inş. öpüyorum seni
amin berrinim cok sagol...senınde gecmiş dogumgünün kutlu olsun nice mutlu yıllara bebişinle ve ailenle canım...ikinizide öpüyorum...
Amin ablacim Allah razi olsun.bu arada gecmis dogum gunun kutlu olsun Rabbim en cok istedigini nasib etsin omur boyu kalabalik bir aile ile huzurlu saglikli nice yaslar gormek nasib etsin.optm

Pelinim sizde tasiniyormussunz hayirlisi olsun canim.bu arada tedavi icinde hayirlisiyla guzelsonuclarin nasib olsun insallah.optm cnm

Kizlar yarin gidiyorum izmirdeki merkeze.ne olup ne bitecek bakalim hakkimizda hayirlisi insallah.yinehaber veririm sizlerr.optm Allaha emanetsiniz.
selinam amin canım cok sagol...inş hayırlısıyla rabbim yüzünü güldürür canım dualarım senınle öpüyorum...
kızlar herkese selam herkes iyidir İNŞALLAH beni soracak olursanız hamd olsun bugünlerimize

abla umreye gidiyormusun ALLAHIM kabul etsin benim içinde dua edermisin sana özelden yazıyım mı ALLAHIM bzlerede nasip eder İNŞALLAH

pelin tasınıyormussun hayırlı olsun yeni evde bebeklerin olsun İNŞALLAH

selina sende tüp bebeye başlıyormussun sonu pozitif olsun İNŞALLAH
amin aleynacım cok sagol...

selam kızlar hepiniz iyisinizdir inş allaha emanet olun öpüyorum hepinizi...

kulüp üyeliğim dün başladı.aranızda yeniyim,şöyle bi sayfalara bakındım en cazip burası geldi sonuçta bana hitap ediyor 'dileğim benimde anne olmak' hepimiz için hakkımızda hayırlısı olsun inş. diorum ve herkese şimdiden slmlar....

derinim sana yakınlaşmama sevindim canım...ayy yanlış soylemişim neyse istanbulada yakınmış yaklaşmışım yine :)) amin canım cok sagol...

amin berrinim cok sagol...senınde gecmiş dogumgünün kutlu olsun nice mutlu yıllara bebişinle ve ailenle canım...ikinizide öpüyorum...

selinam amin canım cok sagol...inş hayırlısıyla rabbim yüzünü güldürür canım dualarım senınle öpüyorum...

sagolasın canım allah razı olsun bizde seni öpüyoruzz

evet başkanımızsın yalan mıı:KK1:öpüyom kuzummm seniiii mutlu yıllar tekrardan:KK16:
canımm nasıllsıınn görüşemiyoruz bayadrı

hadfi hayırlı ugurlu olsun canımmm tmm ,y, haberlerle inş canım:KK16:

olsun kuzum zaten istanbul sayılır ki ya.kocaeli küçük bi yer istanbulla iç içe gibi bişi farketmiyor yani burdan gebzeye çalışmaya gidiyo insanlar.aynı şehirde 1 saatlik aramız olcak:KK34:
kulüp üyeliğim dün başladı.aranızda yeniyim,şöyle bi sayfalara bakındım en cazip burası geldi sonuçta bana hitap ediyor 'dileğim benimde anne olmak' hepimiz için hakkımızda hayırlısı olsun inş. diorum ve herkese şimdiden slmlar....

hoşgeldin cnm:KK16:

kızlarr ben ablamdayım.kociş daha gitmedi.daha dogrusu pazartesi gitti burdaki askerlik şubesinden ankaraya sevkini aldırmaya ama cuma gidebilirsin vaktin var demişler öyle karar verdi eve geldi bizzde ablama kafa dinlemeye geldik:KK1:

Dun gittik muayene etti dr eski tahlil film fln goturmustum.bende hersey cok iyi sadece spermden oturu simdiye kadar gebelik olmamis dedi.hsg 2011 oldugu icin yeniden cektirmen yerine histereskopi yapalim dedi.28 i gun verdi o yapildiktan sonraki adetimde ilaclar fln baslayacak.bana folikasit verdi esimede gnc nin bi hapini.1 aylik bir hazirlik donemi olur hem dedi.dr u da merkezide begendim.tek zorluk her seferinde 3.5 saatlik bir yolu gidip gelmek.Rabbim guc versin insallah bunun ustesinden gelelim.benden haberler boyle.optm gorusuruz kizlar.

Merhaba arkadaşlar nasılsınız

Herkesin hayatında güzel değişiklikler var maşallah maşallah

Ebrarcım tekrar doğum günün kutlu olsun.Nvbr cim seninde aynı günmüş ebrarla sanada sevdiklerinle sağlıklı huzurlu mutlu uzun bi ömür diliyorum

Pelincim taşınıyomuşsun hayırlı olsun.Yeni evinde herşey gönlünce olur inşallah.Tüp denemesindede güzel haberler almayı diliyorum senden canım

Selinacım sende inşallah hayırlısıyla müjdeyi verirsin

Bütün arkadaşlarada selamlar.Ben de çok bunaldım kızlar biraz şehir dışına çıkıcam abimlere gidicem.Hoş nereye gitsem acımda benimle ama yinede mekan değişikliği iyi gelir inşallah. öpüyorum hepinizi

Dun gittik muayene etti dr eski tahlil film fln goturmustum.bende hersey cok iyi sadece spermden oturu simdiye kadar gebelik olmamis dedi.hsg 2011 oldugu icin yeniden cektirmen yerine histereskopi yapalim dedi.28 i gun verdi o yapildiktan sonraki adetimde ilaclar fln baslayacak.bana folikasit verdi esimede gnc nin bi hapini.1 aylik bir hazirlik donemi olur hem dedi.dr u da merkezide begendim.tek zorluk her seferinde 3.5 saatlik bir yolu gidip gelmek.Rabbim guc versin insallah bunun ustesinden gelelim.benden haberler boyle.optm gorusuruz kizlar.
selina hayırlı olsun tedavin ALLAHIM sonunu pozitif etsin İNŞALLAH bişey diyim mi ALLAHIN izniyle İNSALLAH sonucun pozitif olur ben öyle hissediyorum bu hissi bir arkadaş için bide görümcem için bide senin için hissettim İNŞALLAH öyle olur

hangi merkezde yaptırcaksın bide gnc aldıgın urun arginmax mı

Ebrarcım tekrar doğum günün kutlu olsun.Nvbr cim seninde aynı günmüş ebrarla sanada sevdiklerinle sağlıklı huzurlu mutlu uzun bi ömür diliyorum

Pelincim taşınıyomuşsun hayırlı olsun.Yeni evinde herşey gönlünce olur inşallah.Tüp denemesindede güzel haberler almayı diliyorum senden canım

Bütün arkadaşlarada selamlar.Ben de çok bunaldım kızlar biraz şehir dışına çıkıcam abimlere gidicem.Hoş nereye gitsem acımda benimle ama yinede mekan değişikliği iyi gelir inşallah. öpüyorum hepinizi
kardeeln hayırlı yolculuklar sana
Kizlar hamlileyim 4ayl bamileyim
,sizleri cok pzledim

:,,::

tebrik ederim darısı başımıza İNŞALLAH

nvb seninde dogum gununmuş ben görmedim gecmiş dogum günün kutlu olsun :KK16:

Hepinize guzel dilekleriniz icin tesekkur ederim.Allah razi olsun sizlerden.insallah Allahin izniyle pozitif sonuclar alirim.
Aleyna canim saolsin insallah guzel olur neticesi. Merkez izmirde irenbe canim. Hapta gnc arginmax man's.
Kardelenim saolasin canim.sanada hayirli yolculuklar insallah dondugunde seni cok daha iyi gormeyi umut ediyorum.Rabbim tum guzellikleri sana nasib etsin canim optm.

Son düzenleme:
canım yaa hadi hayırlı ugurlu olsun..histereskopi çekilmen süper olmuş 28e az kaldı umarım birşey çıkmaz çıksa bile bi engel ortadan kalkmış olur bari..histereskopi olacagım ama gün belli degil daha:KK31:3.5 saat demek baya bi uzakmış cnm ama rabbim emeklerinin karşılıgını almayı nasip etsin.nur yüzlü güzeller güzeli saglıklı akıllı bir evlatla müjdelendirsin yuvanızı kuzum duamdasın:KK19:

canım benimm.iyi edersin degişiklik olur...hep duamdasın kardelenim rabbim ferahlıgını arttırsın kuzum:KK19:
Kizlar hamlileyim 4ayl bamileyim
,sizleri cok pzledim

:,,::

kız nerelerdesin sennn.öncelikle hayırlı olsun cnm.ama seneyi geçti yoksun ortada Allahtan hamile kalmışında yüzünü gördük :) zaten hep böyle oluyo ben anlamıyorum bende mi bi sorun var :)

X