Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Garibim saol canım ben iyiym şükür sen nasılsın bende özledim ama karşılaşamadık tatlım misafirlerin varmış neyse atlatmışsın geçmiş olsun diyim :))inşallah karşılar konuşuruz öpüyorum seni

Banum bugün hiç fırsatım olmadı konuşuruz inşallah

Off kıyamam ya sıkıntıların peşinden bunun olacağı belliydi inanki çok canım sıkıldı nolcak bu halimiz bilmiyorum allahım sonumuzu hayır etsin bende çok iç açıcı durumda değilim kuzen bi buluşup dertleşelim inşallah

Oh rahatlamışsındır canım hava serinleyince vallabende kışı seviyorum ya hele birde kar yağsa :))

Cano geçmiş olsun nldu sana epeydir iyiydin sende kesin migren var allah şifa versin kuzum dikkat et kendine
Senindecuman hayırlı olsun inşallah allahım dualarımızı kabul etsin cano

Selam arkadaşlar nasılsınız herkes iyidir inşallah gerçi herbirimizde ayrı sorun nekadar iyi olabilirsek artık allahım beterinden korusun diyelim
Benimde cumartesi misafirim gelicek yatılı 2 gün kalıcaklar uğrayamıyabilirim haber edeyim dedim hepinizi öpüyorum görüşmek üzere hepinize hayırlı cumalar
Peloşum inşallah iyisindir canım dualarımdasın
canım benim evet ya müsait bi gün yakalayalımda buluşalım artık yaa :KK43:((
misafirin gelecek demek hadi bakalım yorucu bir 2 gün seni bekliyor desene naapcan işte:KK1:
valla canom sinüzit var bende ama migreni bilmiyom:26:dün çamaşır suyu da kötü yaptı çok beni,bide annemdeyken midemi bozacak bişi yedim mide başlayınca bide baş agrınca fena oldum..bugün iyiyim canım şükür:KK34:
sagol derinim sen nasılsısn canımm neler yapıyosunn

sagol tatlım iyim şükür ya...evdeyim aynı işte herşey..kocişi bekliyom:KK31:

Yine olmadı kızlar.dünden beri bebeğin hareketlerini hissetmeyince sabah acile geldim ve maalesef kalp atımı durmuş oğlumuzun.Doğum yapıcam mecburen.Dua edin Rabbim güç versin

Yine olmadı kızlar.dünden beri bebeğin hareketlerini hissetmeyince sabah acile geldim ve maalesef kalp atımı durmuş oğlumuzun.Doğum yapıcam mecburen.Dua edin Rabbim güç versin

canım az önce ögrendim ebrarımdan yıkıldım ne dicegmi bilmiyorum çok kötüyüm şuan :KK43:((yazamıyorum bile.Rabbim sabır versin güç versin sana bu imtahanı atlatmak için :KK43:((((

Son düzenleme:
herkeze selam
pelinim aşılaman inş tutar canım bebişin sıkı sıkı tutunur sana
ayy fazla birşey yazamcam canım sıkıldı ve cok üzüldüm kardelenime herkez iyidir inş
biz iyiyiz cok şükür öperiz hepinizi

Kardelenim okuyunca yikildim resmen icime urperti girdi cok uzuldum ALLAHIM sabır versin dayanma gucu versin ne desem bos biliyorum ALLAH yardimcin olsun

Kizlar cok sey yazicaktim ama canim cok sıkıldı hepinizi cok seviyorum kendinize cok iyi bakin kizlar

Kardelenim sende kendine cok iyi bak canim hayat devam ediyor zamn hereeyin ilaci

Kardelenim cnm bnm ne denir bu durumda inan bilmiyorum Rabbim dayanma gücü versin,nasıl acı çektiğini tahmin edebiliyorum Kurban oldugum Allah'ın vardır bir bildiği keşke yanında olabilsem,olabilsek çok çok üzüldüm inanki Allah'a emanetsin cnm bnm inşaallah herşey yoluna girecek dualarım seninle...

Slm vermek için girmiştim arkadaşlar ama neyse kendinize dikkat edin güle güle...

aynen kardelenim keşke bende yanında olabilsem :KK43:( Allah yardımcın olsun dualarım seninle arkadasım :KK43:(

a.selam anatoliam :KK43:

kardelenim ne kadar üzülsekte senin üzüntünü anlayamayız sanki içimden geçmişti bugünlerde doğum yapacağın ama konduramadım oğlumuz erken gelmesin istedim yazmak istiyorum ama çok geldi bu sefer böyle olması gün sayarken ne hayaller kurarken geçti gitti aslında inanmak istemiyorum ama sakın dayanamam diye yüzünü görmek istemiyorum deme hiç olmasa bir kere öp okşa sev nasıldın nasıl kokardın deme içinde bu yarayı bırakma söyleyecek sözüm kalmadı üzgünüm sanki kendi bebeğimdi Allahım sabır versin.

selam kızlar hepinize güzel duaları icin cok teşekkür ederim...kardelenim su an söylediklerine inananmıyorum ya herkez gibi bende yıkıldım resmen cok üzgünüm canım ne söylesem teselli etmez biliyorum sadece allah sabır versin inan üzüntüden kelimeler cıkmıyo agzımdam hakkımızda hayırlısı olsun hic böyle bir haber beklemiyodum ya şaka gibi :KK43::KK43:kızlar kusura bakmayın tek tek yazamadım su anda soktayım cünkü hepiniz allaha emanet olun...

selam herkeze.
kardelenim Rabbim dayanma gücü versin nedense hala inanmak istemiyorum.bir yanlışlık olup bebeğinin yaşıyor olduğunu umut ediyorum.yumurtaya ve bit kadar sperme can veren Rabbim kalbini de attırır inşallah.iyi haberlerini duymak ümidiyle bekliyorum canım.canım çok sıkıldı kızlar kendinize iyi bakın :KK43:(((

a.selam selinam pelinim...inanın bende duydugumdan beri bi yanlışlık olsa bişy olsa iştee iyi haberle gelse diye bkliyorum keşkee Allahımmm :KK43:((

Son düzenleme:
kızlar şimdi ebrarımla konuştum o da hiç iyi degil.kardelenim msj atmış,dogumu yapmış evdeymiş konuşabilecek durumda da degilmiş topice girmez bi süre heralde canlar merak etmeyin diye yazmak istedim:KK14::KK14::KK14::KK14:

derinim haber verdigin icin sagol canım...rabbim sabır versin kardelenimize daha fazla yazamıyorum hala soktayım :KK43::KK43::KK43::KK14:

kızlar şimdi ebrarımla konuştum o da hiç iyi degil.kardelenim msj atmış,dogumu yapmış evdeymiş konuşabilecek durumda da degilmiş topice girmez bi süre heralde canlar merak etmeyin diye yazmak istedim:KK14::KK14::KK14::KK14:

:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:Rabbim sabır versin inşallah kardelenime.çok kötü oldum ya bunu duymak istemiyordummm :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

aman allah'immm,kardelenim gönlu guzel arkadasim bugun nette bulusacagiz diye sevincle actim bilgisarayi,sok oldum ne diyecegimi ne yazacagimi bilemiyorum,bogazima birsey dugumlendi,ne söylesem kifayesiz,anlamsiz kalir,sadece taktir diyorum allah'in taktiri....................:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

canımm rabbim sabır versin çok üzüldüm keşke yanında olabilsek ne desem bilmiyorumm

offf kızlarr cok moralim bozuldu kardelenim ya rabbim yardımcısı olsunn hersedyde bir hayır vardır keske elimizden birşey gelse

Aminnn aminnn kızlarr...Rabbim kardelenimize sabırlar versin..sabır dilemekten başka bişy gelmiyo elimizden :KK43:((

X