Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

peloşum üzülmene gerek yok kuzum rahat ol dediğim gibi nasıl rahat hissediceksen kendini öyle davran şuanda en rahat olman gereken dönem canım
yumoş büyümüş çok şükür inşallah hayırlısıylada tutunur yavruşun sana canım dualarım seninle inşallah bi 15 gün sonra müjdeyle topiğimiz şenlenicek canım

oyy kıyamam demek gaz var bebeklerin hepsi çekiyo yaa allahım kolaylık versin canım yusufumada şifa inşallah
buarada çok saol canım bizim ufaklıkda çıktı yoğunbakımda şükürler olsun

saol canım allah razı olsun allahım herese şifalar versin
beren kuzusu yoruyor sizi canı saolsunda hepsi tatlı telaşlar koşturmacalar canım öpüyorum sizi buarada sonunda yolladım sana mesaja bakarsın :))

aleynacım hoşgeldin canım uzun zaman oldu baya merak ettim seni birkaç kez profiline baktım ama hiç girmemiştin
moralin bozuk gibi ama bukadar sıkma kendini canım yaa allahım büyük inşallah enkısa zamanda sende bizlerde evlatlarımıza kavuşuruz
buarada sanada geçmiş olsun yara çok büyük sorun değil inşallah tedaviyle hallolur tatlım
bundan sonra buralarda olursun inşallah öpüyorum seni

derinim bende girmeyince dedim heralde süren doldu gerçi ablana gideceğini biliyodum ama görmeyince merak ediyo insan
biz alıştık artık cano değilmi o 0 li rakamlar eskisi kadar koymuyor hayırlısı olsun
demek almıycaksın söktürücü niyekü canım sıkıntıların hafiflerdi neyse tabi sen bilirsin

canlar selam nasılsınız
kardelenim sen nerelerdesin meraklandım hiç gözükmedin herşey yolundadır inşallah
buarada kardeloşla konuştum baya yorgundu ailesi taşınıyomuş selamı var sizlere
hepinizi öpüyorum canım arkadaşlarım görüşmek üzere

cok sükür cıkmış canımm .sağolasınn canım hemde nasıl cekiyoruz kıvranıyo teyzesi yusufcuk gecen gece acile gittik kolik dedi doktor dısarı cıkınca susuyo bizim yaramaz :)

selam kızlar nasılsınız...benim yarın 12 de aşılamam yapılcak inş...eboşum dogum günümü kutladıgın icin sagol canım amin inş diyorum güzel dileklerine... pasta olmasın senin düşünmen yeter benim icin öpüyorum cok...
aleynacım rahim agzı yarası bende de vardı üc seansta düzeldi cok şükür sakın takma kafana kotu bişey degil...
derinim ,berenim,berrinim güzel dualarınız icin cok sagolun:KK16: diger kızlar sizlerde iyisinizdir inş hepinizi cok öpüyorum allaha emanet olun...

canım benimm doğum gunun kutlu olsun rabbim doğum gününde en güzel hediyeyi versin inş sana

Selam kızlar hayırlı bi hafta diliyorum herkes için.

Selinacım göbüşlü kardelen artık ağırlaştığını hissediyor iyice.Bilgisayarı açmaya bile üşeniyorum bu ara.Akşam eşim gelince onun telefonundan girip bakıyorum ama ondanda yazmaya üşeniyorum:)Tekrar tekrar silip yazmak zorunda kalıyorum zor oluyo telden.Onun dışında iyiyiz şükür bi sıkıntımız yok
Aleynacım zor günler geçirmişsin inşallah geride kalmıştır artık hepsi yeni sene güzellikler getirsin hepimize inşallah.Yarada her kadında var olmayan nerdeyse yok galiba onuda atlatırsın inşallah hayırlısıyla
Derinim test negatifmiş ama neyseki senin moralini etkilememiş önemli olan o.Rahat olman daha iyi vakti gelince oluyo herşey nasılsa
Pelincim aşılaman yapılmıştır şu saatlerde hayırlı olsun canım inşallah bu sefer olucak dua ediyorum sana.DOğum gününde kutlu olsun bi sonraki doğum gününde 3 kişilik bi aile olun inşallah.
Kardeloş sende güle güle git gel bacım Ahmetciğe dikkat et hasta olmasın taşınma telaşı arasında yine
GAribim sen yine kayıplardasın bacım nerelerdesin
Banucum sende iyisin inşallah öptüm canım
Eboşum iyiyim canım dediğim gibi üşengeçlikten tembellikten görünmüyorum sende iyisin inşallah
Nvbrcim insanın karnındayken sanki bebeği herkesinkinden uslu problemsiz olcak gibi geliyo ilginçtir.Ama doğunca aynı problemleri yaşıyo herkes demek.Gaz sorunu başta olmak üzere.Bana şimdi sanki hep emzircem uyuycak gibi geliyo:)
Berenim babacığına geçmiş olsun canım
Gökçerana sen nasılsın canım bebeğinde iyidir inşallah

Bizde cumartesi kontrole gittik arkadaşlar herşey yolunda çok şükür.Artık istediğin zaman doğurabilirsin dedi dr:)Bu son ayımı rahat ve huzurlu geçirmek istiyorum 8 aydır stres stres.Çok duygusallaştım bu günlerde.Şİmdide vicdan azabı çekiyorum herşey yolunda gitti şükür ama benim stresim bebeğe zarar verdimi acaba diye.4 düşükten sonra gelmekmiş benim çocuğumunda kısmeti napalım.Çok istedim mutlu huzurlu geçireyim ama çok başaramadım.Ama elimde değildi kızlar yaa.Bugüne kadarki hamileliklerimde her gittiğimde bi sorun çıktı.İnşallah doğunca hepsini unutturabilecek bi anne olurum bu zararı telafi edebilirim.Şİmdi kıyafetlerini yıkıyoruz annemle rüya gibi baktıkça yine ağlayasım geliyo:KK43:

canımm cok doğal öyle davranman ama inş. hersey geride kaldı yavrunu sag salim kucagına alırsın inş. yok valla öyle olmuyo canım emzir uyutt nerdeee .ama inş. seninki yaramaz olmaz :)

canım benimm doğum gunun kutlu olsun rabbim doğum gününde en güzel hediyeyi versin inş sana

berrincim buzuki orhanın müzikleri var anne karnındaki seslere benziyo bi bak istersen belki işine yarar işine yarayanlar olmuş bebeğine dinletince faydasını bulursun belki kolik için netten çıkıyo hadi kolay gelsin biz daha :nazar:yeni atlattık darısı sana oğluşunu öp

selam kızlar nasılsınız...derinim selinam tostim kardelen 49um cok sagolun kızlar inanın mesajlarınızı okurken cok duygulandım ve tutamadım kendimi agladım rabbim inş emeklerimizi boşa cıkarmaz hakımızda hayırlısı olsun cok uzun yazamıyorum basım cok kötü agrıyo hepinizi cok öpüyorum allaha emanet olun...

sagol cnm asıl sen nasılsın peloşum?nasıl geçti aşılama?hadi ALLAHın izniyle tutar inş canım yaa.geçmiş olsun başın agrıyomuş:KK31:aglama cnm yaaa:KK5:

berrincim buzuki orhanın müzikleri var anne karnındaki seslere benziyo bi bak istersen belki işine yarar işine yarayanlar olmuş bebeğine dinletince faydasını bulursun belki kolik için netten çıkıyo hadi kolay gelsin biz daha :nazar:yeni atlattık darısı sana oğluşunu öp

evet canımm gördüm dinlettim ama işe yaramıyo sadece dısarı cıkmak iyi geliyo mışıl mışıl uyuyo o zmanan çok sukur ki asırı aglaması yok canım ama sabah 4 -5 den sonra hiç uyuymuyo gece de 1 gibi yatıyo zaten

evet canım hiçç üzülmedim hemen ilaçlarımı içtim şükür:KK19:söktürücü almıyım cano ya ne bilim boşver bırak dagnık kalsın:KK1:

Peloşum facede de kutladım burdan da kutlayayım DOGUM GÜNÜ KUTLU OLSUNNNNN sevdiklerinle birlikte nice güzel saglıklı yıllar sizinle olsun tatlım:KK16:inş yarın melegin yola çıkar dualarımızdasın kuzummm:KK16:

Selam kızlarrr:KK3:yagmurlu karanlık bir istanbuldan herkese selammmmmmm:KK1:
sen bilirsin tabi canım rahatlarsın iye dedim ateş filan basıyoduya .bırakalım dağınık kalsın canım :))
selam kızlar günaydın hayırlı sabahlar herkese.
pelincim dün doğum gününmüş.nice mutlu senelere inşallah doğum gününün şansına bebişin sana hediye gelir canım.bugun aşılaman yapılıcakmış Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah miniğin sana sımsıkı tutunur ve sonuna kadar sağlıklı bir hamilelikle gelir canım.dualarım seninle.öptm aleynacım sana da geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda toplarlanır yavrunada kavuşursun.üzme kendini Rabbim dert verip derman aratmasın.kendine iyi bak canım
ebrar ablam sende iyisin inşallah.msn de denk gelsek keşke.öptm
derinim test yaptırmışsın seninde dediğin gibi kocişin askerliğini halletsin sonra tedaviye gidersiniz.gerçi inşallah tedaviye gerek kalmadan gelsin de.öptm canım.
kardelenim annesinde ev taşıyor he Rabbim kolaylık versin inş.konuşursan selam söyle abla.
göbüşlü kardelenim nerelerde uğramamış? iyidir inşallah
nvbr sen nasılsın canım bebiş seni yoruyor herhalde.öptm sizide.
anatoliamız ne alemde kızlar konuşan varmı oda gelmemiş bayadır.iyilerdir inşallah.
kızlar unuttuğum mutlaka vardır.kusuruma bakmayın lütfen.hepinizi öptm Allaha emanetsiniz.
selinoşum nasılsın kuzum özledim seni valla birgün karşılıklı kahve içelim yaa uzun zaman oldu msn muhabbeti yapmıyalı :))buarada sen nasılsın herşey yolunda inşallah
selam canlar epeydir girmedim topiğe nasılsınız inş. herşey yolundadır
var mı gelişmeler
pelincim aşılama yapıyormuş inş. güzel haberlerini alırız canım
ebrar ablacım sen nasılsın neler yaptın görüşmeyeli bundan sonra daha sık girmeye calışıcam topiğe
dua okunuyor mu hala okunuyorsa banada yazın lütfen cok öptüm herkesi
tosti öncelikle biraz kırıldığımızı söylemek istedim uzun zaman oldu uğramadın bende bebişten giremiyosun sanmıştım ama kkya giriyormuşsun bunu görünce daha fazla üzüldüm sevdiklerimizden haber almak istiyoruz merak ediyoruz canım heralde yanlış düşünmüyorum .inşallah bundan sonra görüşürüz beni yanlış anlama ddile getirmek istedim
ben iyiyim şükürler olsun sen nasılsın minik kızın nasıl öpüyorum sizi

Selinacım göbüşlü kardelen artık ağırlaştığını hissediyor iyice.Bilgisayarı açmaya bile üşeniyorum bu ara.Akşam eşim gelince onun telefonundan girip bakıyorum ama ondanda yazmaya üşeniyorum:)Tekrar tekrar silip yazmak zorunda kalıyorum zor oluyo telden.Onun dışında iyiyiz şükür bi sıkıntımız yok
Aleynacım zor günler geçirmişsin inşallah geride kalmıştır artık hepsi yeni sene güzellikler getirsin hepimize inşallah.Yarada her kadında var olmayan nerdeyse yok galiba onuda atlatırsın inşallah hayırlısıyla
Derinim test negatifmiş ama neyseki senin moralini etkilememiş önemli olan o.Rahat olman daha iyi vakti gelince oluyo herşey nasılsa
Pelincim aşılaman yapılmıştır şu saatlerde hayırlı olsun canım inşallah bu sefer olucak dua ediyorum sana.DOğum gününde kutlu olsun bi sonraki doğum gününde 3 kişilik bi aile olun inşallah.
Kardeloş sende güle güle git gel bacım Ahmetciğe dikkat et hasta olmasın taşınma telaşı arasında yine
Eboşum iyiyim canım dediğim gibi üşengeçlikten tembellikten görünmüyorum sende iyisin inşallah
Nvbrcim insanın karnındayken sanki bebeği herkesinkinden uslu problemsiz olcak gibi geliyo ilginçtir.Ama doğunca aynı problemleri yaşıyo herkes demek.Gaz sorunu başta olmak üzere.Bana şimdi sanki hep emzircem uyuycak gibi geliyo:)

Bizde cumartesi kontrole gittik arkadaşlar herşey yolunda çok şükür.Artık istediğin zaman doğurabilirsin dedi dr:)Bu son ayımı rahat ve huzurlu geçirmek istiyorum 8 aydır stres stres.Çok duygusallaştım bu günlerde.Şİmdide vicdan azabı çekiyorum herşey yolunda gitti şükür ama benim stresim bebeğe zarar verdimi acaba diye.4 düşükten sonra gelmekmiş benim çocuğumunda kısmeti napalım.Çok istedim mutlu huzurlu geçireyim ama çok başaramadım.Ama elimde değildi kızlar yaa.Bugüne kadarki hamileliklerimde her gittiğimde bi sorun çıktı.İnşallah doğunca hepsini unutturabilecek bi anne olurum bu zararı telafi edebilirim.Şİmdi kıyafetlerini yıkıyoruz annemle rüya gibi baktıkça yine ağlayasım geliyo:KK43:
kARDELENİM kıyamam ya duygusallaşman çok normal zaten dün konuştuk ama bu son hüzünlü duygusal günlerin olsun bebiş geldiğinde sağlıkla hep yüzünüz gülsün canım arkadaşım .kendini suçlama çok haklıydın stres yapmakda kolay şeyler yaamadık bizler :KK43:(hepsi imtihan geçicek bugünlerde inşallah .
bebiş güle güle güzel günlerde kullansın cicilerini
selam kızlar nasılsınız...derinim selinam tostim kardelen 49um cok sagolun kızlar inanın mesajlarınızı okurken cok duygulandım ve tutamadım kendimi agladım rabbim inş emeklerimizi boşa cıkarmaz hakımızda hayırlısı olsun cok uzun yazamıyorum basım cok kötü agrıyo hepinizi cok öpüyorum allaha emanet olun...
peloşum hayırlı olsun kuzum sıkı sıkı tutunsun yavrun 15 gün sonra pozitif sonucunla caşalım inşallah .öptüm seni
cok sükür cıkmış canımm .sağolasınn canım hemde nasıl cekiyoruz kıvranıyo teyzesi yusufcuk gecen gece acile gittik kolik dedi doktor dısarı cıkınca susuyo bizim yaramaz :)

oyy kıyamam yaa kolik oldu demek çok kişiden duydum allahım şifalar versin ağrılarını hafifletsin
yusufcuğumu kokla benim için senide çok öptüm

selamlar hanımlar hepinize hayırlı günler bugün istanbul çok soğuk ve yağmurlu bende biraz temizlik yaptım kışında hiç sarmıyo temizlik yapmak ama neyse
hepinizi öpüyorum canlarım

ay yavrum kıyamam geçmiş olsun berrincim ya.
sen bilirsin tabi canım rahatlarsın iye dedim ateş filan basıyoduya .bırakalım dağınık kalsın canım :))

selinoşum nasılsın kuzum özledim seni valla birgün karşılıklı kahve içelim yaa uzun zaman oldu msn muhabbeti yapmıyalı :))buarada sen nasılsın herşey yolunda inşallah

tosti öncelikle biraz kırıldığımızı söylemek istedim uzun zaman oldu uğramadın bende bebişten giremiyosun sanmıştım ama kkya giriyormuşsun bunu görünce daha fazla üzüldüm sevdiklerimizden haber almak istiyoruz merak ediyoruz canım heralde yanlış düşünmüyorum .inşallah bundan sonra görüşürüz beni yanlış anlama ddile getirmek istedim

kARDELENİM kıyamam ya duygusallaşman çok normal zaten dün konuştuk ama bu son hüzünlü duygusal günlerin olsun bebiş geldiğinde sağlıkla hep yüzünüz gülsün canım arkadaşım .kendini suçlama çok haklıydın stres yapmakda kolay şeyler yaamadık bizler :KK43:(hepsi imtihan geçicek bugünlerde inşallah .

peloşum hayırlı olsun kuzum sıkı sıkı tutunsun yavrun 15 gün sonra pozitif sonucunla caşalım inşallah .öptüm seni

oyy kıyamam yaa kolik oldu demek çok kişiden duydum allahım şifalar versin ağrılarını hafifletsin

selamlar hanımlar hepinize hayırlı günler bugün istanbul çok soğuk ve yağmurlu bende biraz temizlik yaptım kışında hiç sarmıyo temizlik yapmak ama neyse
evett kuzummmm adetmiş bilmemneymiş UMRUMDIŞIIIIII:KK1:sende temizlik mi yaptın cnm geçmiş olsun diyim bende dün yaptım camımı silmiştim bide ama sonucu biliyon yagmurrrr:KK31::KK31:öptüm canom.:KK16:

herkese hayirli aksamlar arkadaslar:KK3::KK3:

herkes iyidir insallah?benden haberlere gelicek olursak bir suredir yatili misafirlerim den dolayi ugrayamadim topige,neyse ki ugurladim sukur.bunun yani sira kursa gidip geliyorum ekstra birsey yok yani,ayni hamam ayni tas:KK37:son gunlerde ne cok dilime dolandi bu söz yaa:KK5::KK5:gecmisi hizlica okudum,esim evde cok kalamayacagim aklimda kaldigi kadari ile yazayim,ben kactiiiiiiiiiiiiim:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::10

pelinim asilama yaptiriyormussun,insallah hasretinin bitmesine vesile olsun canim.ayrica gecmis dogum gunun kutlu olsun,bebissiz son dogum gunu kutlaman olsun insallah.
kardelencim kontrol guzel gecmis,ayrica uzme kendini bebise birsey olmamistir insallah.
ebrarim sen nasilsin yaa,özledimmmmmmm:KK19::KK54::KK54:
kardelenim annesi tasiniyormus,allah kolaylik versin.

kizlar kusuruma bakmayin daha yazacaktim ama cikmam gerek tum arkadaslara selam olsun insallah:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

herkes iyidir insallah?benden haberlere gelicek olursak bir suredir yatili misafirlerim den dolayi ugrayamadim topige,neyse ki ugurladim sukur.bunun yani sira kursa gidip geliyorum ekstra birsey yok yani,ayni hamam ayni tas:KK37:son gunlerde ne cok dilime dolandi bu söz yaa:KK5::KK5:gecmisi hizlica okudum,esim evde cok kalamayacagim aklimda kaldigi kadari ile yazayim,ben kactiiiiiiiiiiiiim:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::10

pelinim asilama yaptiriyormussun,insallah hasretinin bitmesine vesile olsun canim.ayrica gecmis dogum gunun kutlu olsun,bebissiz son dogum gunu kutlaman olsun insallah.
kardelencim kontrol guzel gecmis,ayrica uzme kendini bebise birsey olmamistir insallah.

kizlar kusuruma bakmayin daha yazacaktim ama cikmam gerek tum arkadaslara selam olsun insallah:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

Canım hoşgelmişsin:KK16:misafirin vardı demek...neyse dinlenirsin şimdi canım..kursa gitmende iyi olmuş valla yaaa kafa dagıtıyosun ne güzel dimi...ya varya cnm;sen şuraya gelip he "benden haberlere gelelim"dediginde merakla okuyorum inan ki,sanki bebiş haberi vereceksin gibi seviniyorum..ben bu sana daha öncede demiştim sanırım:KK1:inş inşşşşşşşşş:emir_bebek:

ve aleykümselam kardelencim.Aşure yapıyosun demek oh ne güzel.Fındıksız oluversin seninkide bişey olmaz canım.Banada komşum getirdi az önce sağolsun nefsimi körledim ama kendim şöyle bi tencere yapıp doyasıya yemeyince kanmıyorum ben aşureye ayıptır söylemesi:KK1:Kardelencim bide şey sorucam sana ben.Sen doğum öncesi hematoloğa gittinmi benimde bi görüşmem gerekirmi

Nvbrcim gözünaydın iyileşmiş göbüş.Bana bebeği olanlar bebeği yıkama göbeği düşene kadar diyolar daha çabuk düşüyomuş öyle sizler ne diyosunuz.Anacım ne temizliği sende hiç rahat durmuyosun şimdi kendine ve bebeğe bakma zamanı.Bide kendi ailenden kimse gelmedimi yanına senin yardım için yalnızmısın

Amin canım inşallah dualarımızı ibadetlerimizi kabul buyursun Rabbim
Banucum dualarımdasın canım.Kendini nasıl iyi hissediyosan öyle yap canım biz burdayız ne zaman istersen:KK19:
Boncuğum sağol canım şükür geldik bugünlere Rabbim devamını görmeyide nasip etsin.Sanada kolaylık versin.
Canlarım hayırlı hafta sonları hepinizi öpüyorum dualarda beraberiz inşallah bu mübarek günlerde
Canım iyiyim diyelim sen anla....
Selamlar canım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah birkaç gündür hiç giremedim hem rahatsızım hemde hastaneler e gidip geliyoruz görümcemin torunu ameliyat oldu daha 4 yaşında kalbinde delik vardı çok şükür ameliyat i yi geçti ama hala yoğunbakımda allahım tüm hastalara şifa versin bizim ufaklığada inşallah
Geçmişe aklımda kaldığınca cevap vereyim
Berenim babacığına geçmiş olsun canım inşallah enkısa zamanda sağlığına kavuşur beren hanımda tırmanmalara başladı demek şimdi işiiz çok daha zor allah kolaylıklar versin canım öpüyorum çok senide berenide
Derinim test yaptırmışsın cano hayırlısı olsun üzülmedin inşallah napalım nasip ama artık söktürücü al canım rahatla bir an önce
Gökçem demek hala ayağı alçıya alınıyor kyamam ben ona ya allahım beterlerinden korusun geçer inşallah seni ve yavruları öpüyorum canım
Berrinim demek paşa bayaa yoruyo seni sağlık olsun canım azcık daha büyüsün düzelir inşallah
Peloşum aşkolsun kuzum özürlük hiçbişey yok rahat ol iz birbirimizi tanıyoruz artık nasıl rahat hissediyorsan kendini öyle davran bence kıpırdamalarda varmış hadi hayırlısı olsun inşallah pozitif sonuç alıcaksın canım
Selinoşum sanada hayırlı cumalar kuzum nasılsın görüşmeyeli
Canım arkadaşlarım hepinizi öpüyorum tekrardan hayırlı cumalR
Canım arkadaşım inanki çok özledim seni yarın müsait olursan çaldır beni seni seviyorum...

Canım yaaa senin yaşadıkların çok zor şeylerdi Çok şükür edvlaına kavuşuyosun inanki kendim gibi seviniyorum adına ne güzel bu son gebelik günlerini mutlu geçir sen çok iyi bir anne olucaksın hiç kendini yıpratma ağlatma bizide tamammııı..::KK43:((

Canım arkadaşlarım hepiniz inşallah sağlıklı ve huzurlusunuzdur ben yine panik atak denen illetle uğraşıyorum geçen hafta hastahaneye kendimi zor attım ölüyorum sandım Hastahane giderken Allahım ne olur ölmek istemiyorum diye ağlıyarak gittim bu aralar çok zor günler yaşıyorum sürekli çarpıntım var iştahımda kesildi o tabi iyide oldu:)hiç bişeyden zevk almıyorum umarım bu süreç geçicidir eşimide mahvediyorum evde sürekli, şüpheyle oturan ve sürekli hasta olan bir kadın onada zordur ama elimde değil umarım geçer sizleri seviyorum.
Derin Selina pelin kardeloş garip berrin kızlar hepinizi çok öpüyorummm...

Canım arkadaşlarım hepiniz inşallah sağlıklı ve huzurlusunuzdur ben yine panik atak denen illetle uğraşıyorum geçen hafta hastahaneye kendimi zor attım ölüyorum sandım Hastahane giderken Allahım ne olur ölmek istemiyorum diye ağlıyarak gittim bu aralar çok zor günler yaşıyorum sürekli çarpıntım var iştahımda kesildi o tabi iyide oldu:)hiç bişeyden zevk almıyorum umarım bu süreç geçicidir eşimide mahvediyorum evde sürekli, şüpheyle oturan ve sürekli hasta olan bir kadın onada zordur ama elimde değil umarım geçer sizleri seviyorum.

canım arkadasım benim.çok çok geçmiş olsun...konusalım yine müsait oldugunda..seni çok seviyorum banum üzülme nolur hiçbişeye..hiçbişey senin salgıgından öneli degil bunu unutma...

Canım çok geçmiş olsun.Herşey insanın beyniyle alakalı gerçekten.Stres sıkıntı mutlaka bi yerlerden patlak veriyo insanda.Kaç aydır yaşadığım stres yüzünden başağrım var benimde.Üzüldüğümde hemen bıçak gibi saplanmaya başlıyo.Vücut artık kabul etmiyo stresi sıkıntıyı belirti veriyo.Hayatı gelişigüzel yaşayabilsek keşke herşeyi olduğu gibi kabullenebilsek canımızı sıkmasak ne güzel olucak ama olmuyo.Yeterince Rabbimize teslim olamamaktanmı kaynaklanıyo diyorum bazen.Sonuçta hayat sıkıntılarla eksikliklerle bir bütün.Her durumda aynı teslimiyeti gösterebilmek önemli olan.Ama maalesef yapamıyoruz ve yine kendimize zarar veriyoruz.Rabbim hepimize yardım etsin ve şu kısa ömrümüzde bu dünyaya fazla dalmadan geçiciliğinin her zaman farkında olarak kendisine layıkıyla kulluk yapabilmeyi nasip etsin.İnşallah en kısa zamanda toparlanırsın canım öpüyorum

evet teyzesi cok sagol allah razı olsunn koklarım tabi teyzesi bizde seni öpüyoruzz.canım tam tersi hava kapalıyken daha rahat temizlik yapıyorum ben sıcakta insan ter içinde kalıyo :)burasıda baya soğudu cok sukur yagıyo 2-3 gündür

selam canalrımm napıyosunuz bakalımm...kaç gündür yoktu baş agrım fln ama bugün midem ve başım tuttu gene..istifra ettim akşam offf.şimdide bi bakıınayım dedim hafiflemişken başım..yatıcam birazdan da:KK31:

MÜBAREK CUMA GÜNÜMÜZ HAYIRLARA VESİLE OLSUN..GÖNLÜNÜZDE OLAN NE VARSA,RABBİM HAYRA ÇEVİRSİN TEZ ZAMANDA DA NASİP ETSİN AMİNNN...

Garibim saol canım ben iyiym şükür sen nasılsın bende özledim ama karşılaşamadık tatlım misafirlerin varmış neyse atlatmışsın geçmiş olsun diyim :))inşallah karşılar konuşuruz öpüyorum seni
Canım iyiyim diyelim sen anla....

Canım arkadaşım inanki çok özledim seni yarın müsait olursan çaldır beni seni seviyorum...

Canım yaaa senin yaşadıkların çok zor şeylerdi Çok şükür edvlaına kavuşuyosun inanki kendim gibi seviniyorum adına ne güzel bu son gebelik günlerini mutlu geçir sen çok iyi bir anne olucaksın hiç kendini yıpratma ağlatma bizide tamammııı..::KK43:((
Banum bugün hiç fırsatım olmadı konuşuruz inşallah
Off kıyamam ya sıkıntıların peşinden bunun olacağı belliydi inanki çok canım sıkıldı nolcak bu halimiz bilmiyorum allahım sonumuzu hayır etsin bende çok iç açıcı durumda değilim kuzen bi buluşup dertleşelim inşallah
evet teyzesi cok sagol allah razı olsunn koklarım tabi teyzesi bizde seni öpüyoruzz.canım tam tersi hava kapalıyken daha rahat temizlik yapıyorum ben sıcakta insan ter içinde kalıyo :)burasıda baya soğudu cok sukur yagıyo 2-3 gündür
Oh rahatlamışsındır canım hava serinleyince vallabende kışı seviyorum ya hele birde kar yağsa :))
selam canalrımm napıyosunuz bakalımm...kaç gündür yoktu baş agrım fln ama bugün midem ve başım tuttu gene..istifra ettim akşam offf.şimdide bi bakıınayım dedim hafiflemişken başım..yatıcam birazdan da:KK31:

MÜBAREK CUMA GÜNÜMÜZ HAYIRLARA VESİLE OLSUN..GÖNLÜNÜZDE OLAN NE VARSA,RABBİM HAYRA ÇEVİRSİN TEZ ZAMANDA DA NASİP ETSİN AMİNNN...

Cano geçmiş olsun nldu sana epeydir iyiydin sende kesin migren var allah şifa versin kuzum dikkat et kendine
Senindecuman hayırlı olsun inşallah allahım dualarımızı kabul etsin cano

Selam arkadaşlar nasılsınız herkes iyidir inşallah gerçi herbirimizde ayrı sorun nekadar iyi olabilirsek artık allahım beterinden korusun diyelim
Benimde cumartesi misafirim gelicek yatılı 2 gün kalıcaklar uğrayamıyabilirim haber edeyim dedim hepinizi öpüyorum görüşmek üzere hepinize hayırlı cumalar
Peloşum inşallah iyisindir canım dualarımdasın

ay yavrum kıyamam geçmiş olsun berrincim ya.

evett kuzummmm adetmiş bilmemneymiş UMRUMDIŞIIIIII:KK1:sende temizlik mi yaptın cnm geçmiş olsun diyim bende dün yaptım camımı silmiştim bide ama sonucu biliyon yagmurrrr:KK31::KK31:öptüm canom.:KK16:

sagol derinim sen nasılsısn canımm neler yapıyosunn

canım benim çok gecmiş olsun rabbim butun sıkıntılarını hafifletsin inş. bende seni öpüyorum canım

Garibim saol canım ben iyiym şükür sen nasılsın bende özledim ama karşılaşamadık tatlım misafirlerin varmış neyse atlatmışsın geçmiş olsun diyim :))inşallah karşılar konuşuruz öpüyorum seni

Banum bugün hiç fırsatım olmadı konuşuruz inşallah

Off kıyamam ya sıkıntıların peşinden bunun olacağı belliydi inanki çok canım sıkıldı nolcak bu halimiz bilmiyorum allahım sonumuzu hayır etsin bende çok iç açıcı durumda değilim kuzen bi buluşup dertleşelim inşallah

Oh rahatlamışsındır canım hava serinleyince vallabende kışı seviyorum ya hele birde kar yağsa :))

Cano geçmiş olsun nldu sana epeydir iyiydin sende kesin migren var allah şifa versin kuzum dikkat et kendine
Senindecuman hayırlı olsun inşallah allahım dualarımızı kabul etsin cano

Selam arkadaşlar nasılsınız herkes iyidir inşallah gerçi herbirimizde ayrı sorun nekadar iyi olabilirsek artık allahım beterinden korusun diyelim
Benimde cumartesi misafirim gelicek yatılı 2 gün kalıcaklar uğrayamıyabilirim haber edeyim dedim hepinizi öpüyorum görüşmek üzere hepinize hayırlı cumalar ya var
Peloşum inşallah iyisindir canım dualarımdasın

cok sukur havadan yanı rahatladım canımm dunya varmışş :)ama burda kar hayal olur heralde .canım misafir mii yinee :)gerci biliyomusun bu aralar bende cok bereketliyimmm

X