Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

cok sükür cıkmış canımm .sağolasınn canım hemde nasıl cekiyoruz kıvranıyo teyzesi yusufcuk gecen gece acile gittik kolik dedi doktor dısarı cıkınca susuyo bizim yaramaz :)

canım benimm doğum gunun kutlu olsun rabbim doğum gününde en güzel hediyeyi versin inş sana

canımm cok doğal öyle davranman ama inş. hersey geride kaldı yavrunu sag salim kucagına alırsın inş. yok valla öyle olmuyo canım emzir uyutt nerdeee .ama inş. seninki yaramaz olmaz :)

canım benimm doğum gunun kutlu olsun rabbim doğum gününde en güzel hediyeyi versin inş sana

berrincim buzuki orhanın müzikleri var anne karnındaki seslere benziyo bi bak istersen belki işine yarar işine yarayanlar olmuş bebeğine dinletince faydasını bulursun belki kolik için netten çıkıyo hadi kolay gelsin biz daha yeni atlattık darısı sana oğluşunu öp

sagol cnm asıl sen nasılsın peloşum?nasıl geçti aşılama?hadi ALLAHın izniyle tutar inş canım yaa.geçmiş olsun başın agrıyomuşaglama cnm yaaa

evet canımm gördüm dinlettim ama işe yaramıyo sadece dısarı cıkmak iyi geliyo mışıl mışıl uyuyo o zmanan çok sukur ki asırı aglaması yok canım ama sabah 4 -5 den sonra hiç uyuymuyo gece de 1 gibi yatıyo zaten

sen bilirsin tabi canım rahatlarsın iye dedim ateş filan basıyoduya .bırakalım dağınık kalsın canım :))
selinoşum nasılsın kuzum özledim seni valla birgün karşılıklı kahve içelim yaa uzun zaman oldu msn muhabbeti yapmıyalı :))buarada sen nasılsın herşey yolunda inşallah
tosti öncelikle biraz kırıldığımızı söylemek istedim uzun zaman oldu uğramadın bende bebişten giremiyosun sanmıştım ama kkya giriyormuşsun bunu görünce daha fazla üzüldüm sevdiklerimizden haber almak istiyoruz merak ediyoruz canım heralde yanlış düşünmüyorum .inşallah bundan sonra görüşürüz beni yanlış anlama ddile getirmek istedim
ben iyiyim şükürler olsun sen nasılsın minik kızın nasıl öpüyorum sizi
kARDELENİM kıyamam ya duygusallaşman çok normal zaten dün konuştuk ama bu son hüzünlü duygusal günlerin olsun bebiş geldiğinde sağlıkla hep yüzünüz gülsün canım arkadaşım .kendini suçlama çok haklıydın stres yapmakda kolay şeyler yaamadık bizler (hepsi imtihan geçicek bugünlerde inşallah .
bebiş güle güle güzel günlerde kullansın cicilerini
peloşum hayırlı olsun kuzum sıkı sıkı tutunsun yavrun 15 gün sonra pozitif sonucunla caşalım inşallah .öptüm seni
cok sükür cıkmış canımm .sağolasınn canım hemde nasıl cekiyoruz kıvranıyo teyzesi yusufcuk gecen gece acile gittik kolik dedi doktor dısarı cıkınca susuyo bizim yaramaz :)

oyy kıyamam yaa kolik oldu demek çok kişiden duydum allahım şifalar versin ağrılarını hafifletsin
yusufcuğumu kokla benim için senide çok öptüm

selamlar hanımlar hepinize hayırlı günler bugün istanbul çok soğuk ve yağmurlu bende biraz temizlik yaptım kışında hiç sarmıyo temizlik yapmak ama neyse
hepinizi öpüyorum canlarım

ay yavrum kıyamam geçmiş olsun berrincim ya.
evett kuzummmm adetmiş bilmemneymiş UMRUMDIŞIIIIIIsende temizlik mi yaptın cnm geçmiş olsun diyim bende dün yaptım camımı silmiştim bide ama sonucu biliyon yagmurrrröptüm canom.

herkese hayirli aksamlar arkadaslar

herkes iyidir insallah?benden haberlere gelicek olursak bir suredir yatili misafirlerim den dolayi ugrayamadim topige,neyse ki ugurladim sukur.bunun yani sira kursa gidip geliyorum ekstra birsey yok yani,ayni hamam ayni tasson gunlerde ne cok dilime dolandi bu söz yaagecmisi hizlica okudum,esim evde cok kalamayacagim aklimda kaldigi kadari ile yazayim,ben kactiiiiiiiiiiiiim:10

pelinim asilama yaptiriyormussun,insallah hasretinin bitmesine vesile olsun canim.ayrica gecmis dogum gunun kutlu olsun,bebissiz son dogum gunu kutlaman olsun insallah.
kardelencim kontrol guzel gecmis,ayrica uzme kendini bebise birsey olmamistir insallah.
ebrarim sen nasilsin yaa,özledimmmmmmm
kardelenim annesi tasiniyormus,allah kolaylik versin.

kizlar kusuruma bakmayin daha yazacaktim ama cikmam gerek tum arkadaslara selam olsun insallah

Canım hoşgelmişsinmisafirin vardı demek...neyse dinlenirsin şimdi canım..kursa gitmende iyi olmuş valla yaaa kafa dagıtıyosun ne güzel dimi...ya varya cnm;sen şuraya gelip he "benden haberlere gelelim"dediginde merakla okuyorum inan ki,sanki bebiş haberi vereceksin gibi seviniyorum..ben bu sana daha öncede demiştim sanırıminş inşşşşşşşşş

Canım iyiyim diyelim sen anla....
Canım arkadaşım inanki çok özledim seni yarın müsait olursan çaldır beni seni seviyorum...
Canım yaaa senin yaşadıkların çok zor şeylerdi Çok şükür edvlaına kavuşuyosun inanki kendim gibi seviniyorum adına ne güzel bu son gebelik günlerini mutlu geçir sen çok iyi bir anne olucaksın hiç kendini yıpratma ağlatma bizide tamammııı..:((

Canım arkadaşlarım hepiniz inşallah sağlıklı ve huzurlusunuzdur ben yine panik atak denen illetle uğraşıyorum geçen hafta hastahaneye kendimi zor attım ölüyorum sandım Hastahane giderken Allahım ne olur ölmek istemiyorum diye ağlıyarak gittim bu aralar çok zor günler yaşıyorum sürekli çarpıntım var iştahımda kesildi o tabi iyide oldu:)hiç bişeyden zevk almıyorum umarım bu süreç geçicidir eşimide mahvediyorum evde sürekli, şüpheyle oturan ve sürekli hasta olan bir kadın onada zordur ama elimde değil umarım geçer sizleri seviyorum.
Derin Selina pelin kardeloş garip berrin kızlar hepinizi çok öpüyorummm...

canım arkadasım benim.çok çok geçmiş olsun...konusalım yine müsait oldugunda..seni çok seviyorum banum üzülme nolur hiçbişeye..hiçbişey senin salgıgından öneli degil bunu unutma...

Canım çok geçmiş olsun.Herşey insanın beyniyle alakalı gerçekten.Stres sıkıntı mutlaka bi yerlerden patlak veriyo insanda.Kaç aydır yaşadığım stres yüzünden başağrım var benimde.Üzüldüğümde hemen bıçak gibi saplanmaya başlıyo.Vücut artık kabul etmiyo stresi sıkıntıyı belirti veriyo.Hayatı gelişigüzel yaşayabilsek keşke herşeyi olduğu gibi kabullenebilsek canımızı sıkmasak ne güzel olucak ama olmuyo.Yeterince Rabbimize teslim olamamaktanmı kaynaklanıyo diyorum bazen.Sonuçta hayat sıkıntılarla eksikliklerle bir bütün.Her durumda aynı teslimiyeti gösterebilmek önemli olan.Ama maalesef yapamıyoruz ve yine kendimize zarar veriyoruz.Rabbim hepimize yardım etsin ve şu kısa ömrümüzde bu dünyaya fazla dalmadan geçiciliğinin her zaman farkında olarak kendisine layıkıyla kulluk yapabilmeyi nasip etsin.İnşallah en kısa zamanda toparlanırsın canım öpüyorum

evet teyzesi cok sagol allah razı olsunn koklarım tabi teyzesi bizde seni öpüyoruzz.canım tam tersi hava kapalıyken daha rahat temizlik yapıyorum ben sıcakta insan ter içinde kalıyo :)burasıda baya soğudu cok sukur yagıyo 2-3 gündür

selam canalrımm napıyosunuz bakalımm...kaç gündür yoktu baş agrım fln ama bugün midem ve başım tuttu gene..istifra ettim akşam offf.şimdide bi bakıınayım dedim hafiflemişken başım..yatıcam birazdan da

MÜBAREK CUMA GÜNÜMÜZ HAYIRLARA VESİLE OLSUN..GÖNLÜNÜZDE OLAN NE VARSA,RABBİM HAYRA ÇEVİRSİN TEZ ZAMANDA DA NASİP ETSİN AMİNNN...

Garibim saol canım ben iyiym şükür sen nasılsın bende özledim ama karşılaşamadık tatlım misafirlerin varmış neyse atlatmışsın geçmiş olsun diyim :))inşallah karşılar konuşuruz öpüyorum seni
Banum bugün hiç fırsatım olmadı konuşuruz inşallah
Off kıyamam ya sıkıntıların peşinden bunun olacağı belliydi inanki çok canım sıkıldı nolcak bu halimiz bilmiyorum allahım sonumuzu hayır etsin bende çok iç açıcı durumda değilim kuzen bi buluşup dertleşelim inşallah
Oh rahatlamışsındır canım hava serinleyince vallabende kışı seviyorum ya hele birde kar yağsa :))

Cano geçmiş olsun nldu sana epeydir iyiydin sende kesin migren var allah şifa versin kuzum dikkat et kendine
Senindecuman hayırlı olsun inşallah allahım dualarımızı kabul etsin cano

Selam arkadaşlar nasılsınız herkes iyidir inşallah gerçi herbirimizde ayrı sorun nekadar iyi olabilirsek artık allahım beterinden korusun diyelim
Benimde cumartesi misafirim gelicek yatılı 2 gün kalıcaklar uğrayamıyabilirim haber edeyim dedim hepinizi öpüyorum görüşmek üzere hepinize hayırlı cumalar
Peloşum inşallah iyisindir canım dualarımdasın

sagol derinim sen nasılsısn canımm neler yapıyosunn

canım benim çok gecmiş olsun rabbim butun sıkıntılarını hafifletsin inş. bende seni öpüyorum canım

cok sukur havadan yanı rahatladım canımm dunya varmışş :)ama burda kar hayal olur heralde .canım misafir mii yinee :)gerci biliyomusun bu aralar bende cok bereketliyimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…