Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ayy hadi gözünaydın canım çok sevindm geçmesine kıyamam ona ya
sende rahatsızmışsın geçmiş olsun canım dikkat et yorma kendini sonra kuzuya enerjin kalmaz :))
inşallah boncuğum inşallah
evet eskiden sabahlardık güzel günlerdi nasip olursa yine konuşuruz inşallah kuzularını benim için kokla canım
birsoş maşalah baya yoğunsun allah kolaylıklar versin canım
diloşa geçmiş olsun inşallah çabucak geçer
kıyamam yaa paşam benim ümidi kalmayınca ona sarılmış gözümün önüne getirdimde içim tuhaf oldu valla .benim için öp kuzumu
peloşum yarın güzel haberler alırsın inşallah canım .ayrıca derinime katılıyorum bence aşılama vs. topiclerine bakma burda zaten o konular konuşulmuyo birbirimize destek için burdayız herdaim canım

aşureler yapılmış bide gezmelere gidiliyo maşallah güle güle git gel canım görüşürüz inşallah

hayırlı akşamlar arkadaşlar hepiniz iyisinizdir inşallah
ben iyiyim şükürler olsun annişler yavruları öpün benim için
hepinizide öpüyorum canlar

teyzesi bende enerji bırakmadı yaramazz hep kucak hep kucak uyuyo yatırıyorum basıyo cıglığı ne yapacam bilmiyorum valla

merhabalar canlarım
iki haftadır giremedim kızlar babamlar bızde bılıyorsunuz babamı gonderemedık hstanede yer yokmus adamcagız kaldı buralarda tdavısı bıtsede oyle saglıklı gelsydı yanımıza hayırlısıyla ıste bızdeler cok sukur tv yok bızde beren alısmasın dıye pcden ızlıyorlar onun ıcın hıc bana dusmuyor su anda da okuldayım bos dersımde yazıyorum
ebosum cnmın ıcı guzel yureklı ablam nasılsın
kardelsum sna ınanamıyorum baslatcan asurenden ne yaptın bakıyım sen benmım kuzuma cok uzulum delı yapma bıdaha bole
kardelenım 33 olmus bebısım azıcık daha sık dısını senın pasa gumbur gumbur gelıyor rabbım kokusundan ayrı bırakmasın
uguboncugum canım ne zordur yalnız kalmak ama olsun o kadar cektık hasretını bunalımlarını cok ıyı hatırlıyorum ama bak gectı bıttı sımdı dısıydı gazıydı ugrascan nasıpse ınsallah bu arada evet aglamakla alakası var ozellıkle erkek bebekler cok aglar ve ıkınırsaa fıtık olabılıyor ama bır cogu gecıyor sonradan kuvözde aglamıs olabılırler cnm allah yardımcın olsun urfa hakkında ayrıca konusuruz
selınam derınım bırsencım garıbım pelınım sızlerde ıyısınız ınsallah
berrıncım sen nasılsın kuzun nasıl cnm
sevcandan haber alan varmı mınıkler ne durumda
kızlar berosum emeklıyor ve cekyata tırmanmaya calısıyor ılk soledıgı baba sonra dede ve sonra da peppee yada bız ole benzettık saka gıbı degılmı ıstahsızlık dısında bır sıkıntı yok sukur ama yemek yedırmkten oldukca kacıyorum anneme yıkmaya calısıyorum cunku cok sınrlenıyorum resmen aglayasım gelıyor o derece yanı ıkı dısımız cıktı tyzelerı
kardelosum ebosum hala ozelıme tellerınız beklıyorum

selamlar canım arkadaşlarım nasılsınız
ben yeni kurstan geldim yorgun ve uykusuzum bugece hiç uyuyamadım sadece 2 saatlik uykuyla kursa gittim neyseki erken çıktık şimdi biraz dinlenicem eşim gelesiye
bugün biarkadaşımız aynı zamanda hocalıkta yapıyor bana bişey söyledi nasipse yapıcam sizlerde yapmak istersiniz diye hemen yazmak istedim
bu tesbihat muharrem ayında yapılıyormuş çocuğu olmayan biçok insan rabbimin izniyle evlat sahibi olmuş bugün muharremin 12. günü yani bi 18 gün kadar var sanırsam inşallah yetişir
muharremin içinde karı ve koca ayrı ayrı 7774 tane
RABBİ LA TEZARNİ FERDEN VE ENTE HAYRUL VARİSİNN
çekicekmiş yanlız eşlerinizde yapıcak onlar yapmazsa bile siz yapın inşallah canlarım
ŞİFA RABBİMDEN inşallah birimizden birine vesile olsun

Son düzenleme:
geçmişe daha sonra cevap yazıcam kusura bakmayın canlarım gerçekten çok yorgunum görüşmewk üzere

özellikle senin yapmanı çok isterim tedavidesin inşallah dualarla hamiş kalıcaksın canım

hoşgelmişsin cnm,demek tv yok aslında en güzeli galiba diiimi,olsa bile sadece çizgi film açarsınız aslında .neyse..iyim cnm ya grip dışınd şükür bişy yok

oyy kuzum yaa ben de dün gece erken yatim dedim,yattım kociş uyudu ben hala uyuyamıyorum.2 gibi kalktım süt ısıttım kendime.neti açtım kimseler yok..haata kalkarkende içimden geçti ki "inş ebuşum vardır" dedim..megerse sende uyumamışın ama açmadın pc galibasonra 5e dogru yattım kaçta uyku ttu bilmiyorum...sabah 7:30da kalkıp kahvaltı hazırladım kocişe.sonra öglen 12de gene yattımhiçde yatmak istememiştim ama dayanamadım.arasıra uyanmaları gezmeelri saymazsak 4e kdr uyumuşum..şimdide sersem gibiyim:26:
dua için ALLAH RAZI OLSUN canım yaaa..ben yaaprım.kocişde zaman bulurmu bilmem yaa o yapamazsa ben yapsam nolar

kızlar mrb geçmişebakmadım umarım herkes iyidir bende bikaç gündür evimdeyim dün temizlik yağtık kocişle her hafta sonu elazıg a gidiyorum ogluşun ayagını alçıya alsınlar die hafta sonuda prda kalıyoruz bundan sonra her hafta gidicez hayırlısı ile düzelir ayagı inş kızlar birtek en son yazıda pelinin tedavisi bailamış die yazmıştı ebroşum hadi hayırlı olsun derinim sende hastamışsın geçmş olsun gülüm
boncugum bebişlerle aran nasıl iyiler demi
kardelenim sende daha dogum yapmamışsın inş bebiş biraz daha beler sende stres yapma olurmukib

hoşbulduk derinim stres yapmamaya calışıyorum ama elimde olmuyoki...canım haklısın aslında ben burası icin demek istemedim k.k ya girmek istemiyorum cünkü dedigin topiklere girip bakıyorum yanlış bişey söylediysem ozur dilerim inan kafam yerinde degil ben hepinizi cok seviyorum cok heycan var icimde hakkımda hayırlısı olsun öpüyorum cok...
canım hayırlı yolculuklar ahmet bebeişi ve seni cok öpüyorum...
inş. yumoşların gelişmiştir canım güzel haberlerini bekliyoruz umutsuzluğa kapılmak yok canım rabbim en kısa zamanda nasip eder inş.dualarımız seninle
amin canım inş hayırlısı olsun bebiş iyileşmiş cok sevindim ikinizide öpüyorum...
eboşum haklısın canım ya yanlış bişey yazdıysam ozür dilerim tabikş burda destek icin varız bende hani k.k ya girince o topiklere ister istemez bakasım geliyo aslında hic girmemekten bahsetmiştin ama yanlış yazmışım özür dilerim derinimede yazdıgın gibi iyiki varsınız sizler olmasınız inan moral bulamazdım ben cok öpüyorum seni...
canım babana cok gecmiş olsun...bende iyiyim cok şükür asılama icin tedaviye başladım inş hayırlısı olur seni ve berenimi cok öpüyorum....
özellikle senin yapmanı çok isterim tedavidesin inşallah dualarla hamiş kalıcaksın canım
eboşum allah razı olsun yazdıgın icin inş yapacam canım rabbim vesile eder hayırlısıyla inş...
canım ya gecmiş olsun ogluşuna inş en kısa sırada iyileşir kıyamam ben kuzuma...amin inş...ogluşunu kızını ve seni cok öpüyorum...

selam kızlar hayırlı günler heepinize...ben dün doktora gittim sagda sadece birtanecik yumoş oluşmaya başlamış yine igne yazdı carşamba günü knt var bakalım hayırlı olsun benim yumoşlarda da sorun var birz o canımı sıkıyo ama rabbimden umut kesilmez...hepiniz allaha emanet olun

pelincim allah büyük inş rabbim gönlündekini nasip eder herşey yolunda gider bebişin seninle olur canım güzel haberlerini alırım bende inş
kızceler nerdesiniz ya siz gelmemişsiniz hiç

Selammm canlarımmmmm

PELOŞŞŞ ne özürü canım ya askolsun özür dilemelik bişy yokki ortada.ben de sana yanlış bişy demek istemedim cnm.

GÖKÇEM CANIM SAGOLSAIN..İYİ OLMAYA ÇALIŞIYORUM İŞTE...ay büyük yazdım yaaaaaaa

hadi bakalım kuzumm gleişmeler başlamışşş..bak benim aşılamada yumurtalar bi anda istene düzeye gelmişti hatırlarsan 2 günde hemde..18.güne kdr taki petmişti doktorum..herşey gönlünce olsun cnm yaa inşş bikaç tane olurda büyürler çatlarlar güzelceee

h.g canımm sende bizdensin desene bizde de tv yok istemedik eşimle ama alıcaz galiba gelenler için iyiyim canım cok sükür ama belim cok agrıyo galiba doğumda yapılan igneden kuzucuk da iyi vteyzesi öper sizi

kızlar selammmm bugün kan testi yaptırdım negatif haberiniz olsunnn
ebuşum aramadım bilerek cnm,eşin evde diyeeee öpüyom hepinizi.

evet cnm tv yok ama cocuklar tv oldumu sadece cızgı fılmle kalmıyorlar malesef bu yuzden getırmedık tvmızı aksam bızı kıtap okurken gorsun falan ıstedık ıste bu arada negatıf mıs testın sonucu cok uzuldum ama tedavıye baslayın artık kuzum yaaa
cnm rabbımden emeklerını bosa cıkarmamsını dılıyorum nsallah hersey gonlunce olur
h.g canımm sende bizdensin desene bizde de tv yok istemedik eşimle ama alıcaz galiba gelenler için iyiyim canım cok sükür ama belim cok agrıyo galiba doğumda yapılan igneden kuzucuk da iyi vteyzesi öper sizi

evet cnm bızde ıstemedık gelenler ıstıyor ama dırenıyorum sımdılık sende op annesı onu kokla bol bol benım ıcın de

merhaba insallah hamile olursun,bende bekliyorum

Günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar hepinize.Rabbim cümlemizin dualarını kabul buyursun inşallah..

Selamlar canım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah birkaç gündür hiç giremedim hem rahatsızım hemde hastaneler e gidip geliyoruz görümcemin torunu ameliyat oldu daha 4 yaşında kalbinde delik vardı çok şükür ameliyat i yi geçti ama hala yoğunbakımda allahım tüm hastalara şifa versin bizim ufaklığada inşallah
Geçmişe aklımda kaldığınca cevap vereyim
Berenim babacığına geçmiş olsun canım inşallah enkısa zamanda sağlığına kavuşur beren hanımda tırmanmalara başladı demek şimdi işiiz çok daha zor allah kolaylıklar versin canım öpüyorum çok senide berenide
Derinim test yaptırmışsın cano hayırlısı olsun üzülmedin inşallah napalım nasip ama artık söktürücü al canım rahatla bir an önce
Gökçem demek hala ayağı alçıya alınıyor kyamam ben ona ya allahım beterlerinden korusun geçer inşallah seni ve yavruları öpüyorum canım
Berrinim demek paşa bayaa yoruyo seni sağlık olsun canım azcık daha büyüsün düzelir inşallah
Peloşum aşkolsun kuzum özürlük hiçbişey yok rahat ol iz birbirimizi tanıyoruz artık nasıl rahat hissediyorsan kendini öyle davran bence kıpırdamalarda varmış hadi hayırlısı olsun inşallah pozitif sonuç alıcaksın canım
Selinoşum sanada hayırlı cumalar kuzum nasılsın görüşmeyeli
Canım arkadaşlarım hepinizi öpüyorum tekrardan hayırlı cumalR

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…