Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Eki Görüntüle 531419 Eki Görüntüle 531420

günaydın kızlar hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde cümlemizin dualarını kabul etsin inşallah.
ben iyiyim kızlar arada okuyup çıkıyorum.bu sıralar kafam estiği gibiyim.kendimde kendimi anlamıyorum.bayram yaklaşıyor ve ben sevinemiyorum.çünkü bayramda kv ve kp evine gitmek zorundayım ve bunu içim hiçmi hiç almıyor.aklıma geldikçe mideme taş oturuyor sanki sıkıntıdan..bu konudan ötürüde canım epey sıkkın...neysee
banucum hep aklımdasın canım inşallah bebiş ve bebişler sana sımsıkı tutunucak.Rabbim bu mübarek günde duaların kabul olduğu vakitlerden eyleyip dileğimi kabul buyursun.bide o komşunu bana göndersen benim azcık stres atacak birine ihtiyacım var :KK1:senin için en güzel şekilde onu hallederim yanii.gereksiz insanlar için kendini hiççç üzme.Rabbim büyük onu dediğine pişman etmeyi de bilir.öptm canım seni.
pelinim sende iyisin inşallah.öptm canım
kardelenim sen napıyon canım?
berrinim sancın olmuş sanırım normal bu sıralar yoklaması doğuma hazırlıktır herhalde.dr dan da güzel haberlerle gelmişsin bebiş kilosu çok iyi canım zaten kasıma kadar 1 kilo daha alır kesin.Rabbim sağlıkla kucağına almak nasib etsin kilo çok önemli değil.sütün yarasın büyüsün bebişin.öptm canım.
kardelencim senle konuştuk gerçi dün.öptm.
ebrar ablam sen nasılsın?ben iyiyim şükür ablacım bu sıralar kaçak gibiyim ama Rabbim başka sıkıntı vermesin işte keyfimde yok yani.
anatoliam sen nasılsın canım beratla uğraşmak haricinde.öpüyorum sizide.
derinim gözün aydın diyelim eşin yanında tahlillerde iyi Rabbim sağlık sıhhat versin canım.öptm senide.
birsenim sen napıyon bacım nasılsın?yoğun hatun yaff..öptüm sizi.

sağolasın canım rabbim razı olsunn haklısın canım kilo okadar önemli değil saglıklı olsunda inş.sende canını sıkma canım anlasılan pek gitmek istemiyorsun ama ne yapacaksın eşin için mecbursun belki umduğundan güzel gecer bayramda burnundan gelmezzz inş.

canım ya keşke imkan olsada hepinizle görüşebilsek bende çok isterdim .canım son zamanlarını tadını çıkar bolca dinlen kuzun gelince vaktin olmuycak
duayı hemen yapsakmı dedim ama daha varmış doğumuna napalım bilmem kuzum sende bir fikir ver istersen

evet canım gittim hem onunla hemde beratımla güzel vakit geçirdik .sizin içinde öptümm tabiki :))sen nasılsın canım

canım konuştuk ama tekrardan gözünaydın sevindim sizin adınıza hayırlısı olsun canoo .kocişine iyi bak hemen düz4lsin değerleri

anası kılıklı karnındaykede gece yarılarına kadar oturunca çocuk öyle olduğunu düşünüyor galiba :))
evet g,ttim canım kıskanma inşallah senlede görüşürüz yaa

öptüm canım öptüm bolca :))keşke peloşum yaa ah uzaklık .buarada sen neler yaptın bittimi işlerin

ayyy heyecanlandım hadi hayırlısı canım sağlıkla sıhhatle al kucağına kuzunu
cicilerinide güzel günlerde kullanın inşallah

banuşşş olmadı şimdi noluyo kuzen yapma böyle hep umutlu olcaktın hani rabbim bilir biz bilemyz inşallah hayırlısıyl gelicek yavrun canım .

selamlar hanımlar hepinize hayırlı geceler
selinoş nerelerdesin kuum hrşey yolunda inşallah öptümm çok

sapolasın teyzesi allah razı olsunn .kısmet canım kim bilir belki bi gün bulusuruz belki yaza ist. gelebiliriz kuzenim varda orda gelmeyi düşünüyoruz inş.

nasılsınız kızlar ben iyim şükür mevlam hepimize iyilik versin inş
ben kısa bir süre internete giremicem evden neti kapattırdık bir süreliğine şimdi annemdeğim haber veriyim dedim dularım sizinle
hepinizi çok özliycem ama inş görüşürz anneme geldikçe
rabbim yar ve yardımcınız olsun dilerim tekrar buluştuğumuzda şu an ezan okunuyo rabbim ezanın hürmetine hepinizi hamile ve sağlıklı bebeklerle ve tüm güzelliklerle bulışturur
kendinize iyi bakın

herkeze selam inş herkez iyidir biz mertikoyla iyiyiz cok şkr geçtiğimiz pazar günü
doğum gününü kutladık mertikonun artık mertinde 1 yası var :nazar::nazar::nazar:
öper elleriizden

selam kızlar hayırlı günler hepinize gecmişi okudum herkez iyi cok şükür...

banucum inş bebişin ve ya bebişlerin sıkı sıkı tutunur sana ve mujdeli haberi verirsi hayırlısıyla dualarım seninle canım...
gökcecim gökcenazın dogum günü kutlu olsun nice yıllara inş öpüyorum ikinizide...
derinim eşin gelmiş her şeyin yolunda olmasına sevindim canım öpüyıorum senide...
nevbaharcım sancıların başlamış bize haber ver merakta bırakma cok öpüyorum seni...
kardelen 49um sen naslsın canım...
kardeloşum ahmet bebeiş uyutmuyomuş seni rabbim kolaylık versin zor ama tatlı yorgunluk bunlar opüyorum ikinizede...
eboşum anatolişime gittin demek ne güzel bebişide sevmişsin maşallah paşama bizim yerimizide opup koklasaydın keşke hepimiz birbirimize yakın lsaydıkta görüşebilseydik ama gönüller bir oda yeter öpüyorum seni canım...
garipcim gözukmuyosun ne zamandır inş iyisindir...
birsencim seni kızını ve oglusunu opuyorum...
sevcanım ikizlerden vakit bulup giremiyosun heralde ücünüzüde öpüyorum.
boncugum bebişlerini fecte gördüm cok tatlılar maşallah öpüyorum ücünüzüde
kızlar aklımda kalanlar bunlar unuttugum varsa kusura bakmasın hepiniz cok öpüyorum allaha emanet olun:KK16::KK16:
evet canım geldi..sagolasın bende öpüyorum seni:KK34:
Selam pelincim iyiyim canım sağolasın sende iyisin inşallah
Ay boncuğumun fotolarını görmemiştim ben sen yazınca baktım şimdi maşallah pek tatlılar topiğin ikinci ikizleri.;İlk ikizlerin annesi kayıplarda bu arada boncukta bi daha haber verdimi ben görmedim ikiz anneleri bizi ihmal etmeyin heee:KK20:
Derinim gözünaydın eşinin durumu iyiymiş sizin askerlikte hava değişimiyle geçti iyisiniz hee:KK1:
sagol kuzummm:KK16:çok şükür cnm ya evet dedigin gibi hava degişimiyle geçiriyoz valla:KK9:
herkese slmlarr arkadaşalr doktora gittim bu gün sabahtan çok şükür hersey yolunda dedi 2.500 kilo olmuş kuzucuk babamız zayıf diyo ama saglıklı olsunda inş.biraz suyun azalmış dedi bol su iç dedi kasımın 5 ile 10 arasında normal doğum görünüyo dedi hayırlısıyla inş. bayram bitimi kontrol var tekrar.işimiz bitince de pjama filan alacaktım onları aldım son bi kaç eksik kaldı inş.
canım iyi olmana sevindim yaa.alışveriş de yapmışsın iyi günlerde giyinsin inş.:KK16:
Çok zor geçiyor kızlar bulantı baş dönmesi kasık ağrısı derken idrar yollarımda iltahapta çıktı doktor ilaç verdi artık hayırlısı diyorum birde son ilaçtanmı bilmem dilimin üstünde kırmızı noktalar çıktı Allah hayır etsin dua edin kızlar Rabbim kısmet etmiş olsun ama umutlarım sanki yıkıldıııı.
aşkolsun banuşum yaa lütfen canımm olumsuzluga sürükleme kendini.agrıların var ve iltahap olmuş o yüzden kendini iyi hissetmiyosun kuzum bebişle bi ilgisi yok Allahın izniyle..1 haftamız kaldı inş müjdeli haberler olur.dualarım seninle kuzum:KK16:
canım ya keşke imkan olsada hepinizle görüşebilsek bende çok isterdim .canım son zamanlarını tadını çıkar bolca dinlen kuzun gelince vaktin olmuycak
duayı hemen yapsakmı dedim ama daha varmış doğumuna napalım bilmem kuzum sende bir fikir ver istersen

evet canım gittim hem onunla hemde beratımla güzel vakit geçirdik .sizin içinde öptümm tabiki :))sen nasılsın canım

canım konuştuk ama tekrardan gözünaydın sevindim sizin adınıza hayırlısı olsun canoo .kocişine iyi bak hemen düz4lsin değerleri

anası kılıklı karnındaykede gece yarılarına kadar oturunca çocuk öyle olduğunu düşünüyor galiba :))
evet g,ttim canım kıskanma inşallah senlede görüşürüz yaa

öptüm canım öptüm bolca :))keşke peloşum yaa ah uzaklık .buarada sen neler yaptın bittimi işlerin

ayyy heyecanlandım hadi hayırlısı canım sağlıkla sıhhatle al kucağına kuzunu
cicilerinide güzel günlerde kullanın inşallah

banuşşş olmadı şimdi noluyo kuzen yapma böyle hep umutlu olcaktın hani rabbim bilir biz bilemyz inşallah hayırlısıyl gelicek yavrun canım .

selamlar hanımlar hepinize hayırlı geceler
selinoş nerelerdesin kuum hrşey yolunda inşallah öptümm çok
sagol cnm benim..evet bakıyorum sorma..tuz vermiyorum hapını içiyo erkenden sabahları iyi hissediyo kendini şükür..ama dün sadece yolda kötü oldu buz gibi ter attı birden ve titreme geldi tüm vücuduna yaaa:KK43:(((

günaydın kızlar hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde cümlemizin dualarını kabul etsin inşallah.
ben iyiyim kızlar arada okuyup çıkıyorum.bu sıralar kafam estiği gibiyim.kendimde kendimi anlamıyorum.bayram yaklaşıyor ve ben sevinemiyorum.çünkü bayramda kv ve kp evine gitmek zorundayım ve bunu içim hiçmi hiç almıyor.aklıma geldikçe mideme taş oturuyor sanki sıkıntıdan..bu konudan ötürüde canım epey sıkkın...neysee
banucum hep aklımdasın canım inşallah bebiş ve bebişler sana sımsıkı tutunucak.Rabbim bu mübarek günde duaların kabul olduğu vakitlerden eyleyip dileğimi kabul buyursun.bide o komşunu bana göndersen benim azcık stres atacak birine ihtiyacım var :KK1:senin için en güzel şekilde onu hallederim yanii.gereksiz insanlar için kendini hiççç üzme.Rabbim büyük onu dediğine pişman etmeyi de bilir.öptm canım seni.
berrinim sancın olmuş sanırım normal bu sıralar yoklaması doğuma hazırlıktır herhalde.dr dan da güzel haberlerle gelmişsin bebiş kilosu çok iyi canım zaten kasıma kadar 1 kilo daha alır kesin.Rabbim sağlıkla kucağına almak nasib etsin kilo çok önemli değil.sütün yarasın büyüsün bebişin.öptm canım.
ebrar ablam sen nasılsın?ben iyiyim şükür ablacım bu sıralar kaçak gibiyim ama Rabbim başka sıkıntı vermesin işte keyfimde yok yani.
derinim gözün aydın diyelim eşin yanında tahlillerde iyi Rabbim sağlık sıhhat versin canım.öptm senide.
Selinoşummm hoşgelmişin cnm merak etmeye başlamıştım bende ...ah canım benim..eşlerimiz için herşey.aranızdaki soguklugun sebebini bilmiyorum ama ben de zamanında çok şeyler yaşadım bir daha yüzlerine bakmıcam dedim ne büyük konusmalar yaptım bilsen..ama bi şekilde hayat beni onların yanına itti...eşler için bu fedakarlıklar zaten.sen de stres yapma cnm bayramdır işte naapıcan.az durur gelirsiniz inş.sıkma canını.:KK19:bilirim o sıkıntıyı ben şuanda da yaşıyorum bunu malesef:KK43:
herkese cok hayırlı cumalar dılıyorum canlar
haftanın bu son gununu her yonden sevıyorum yafff:KK1:
kızı uyuttum sımdı pc basındayım nefes bıle almıyorum havalar sogumaya basladı bayaaaaaaaaa
annem gelsın artık nolur bıktım bu kadından:KK47:
annen gelmedi demek dahaaa.tüh yaa.en yakın zamanda gleir inş cnm.sıkma canını anlıyorum seni.:KK43:
nasılsınız kızlar ben iyim şükür mevlam hepimize iyilik versin inş
ben kısa bir süre internete giremicem evden neti kapattırdık bir süreliğine şimdi annemdeğim haber veriyim dedim dularım sizinle
hepinizi çok özliycem ama inş görüşürz anneme geldikçe
rabbim yar ve yardımcınız olsun dilerim tekrar buluştuğumuzda şu an ezan okunuyo rabbim ezanın hürmetine hepinizi hamile ve sağlıklı bebeklerle ve tüm güzelliklerle bulışturur
kendinize iyi bakın
derdamm hoşgelmişsin cnm..tamam hamer verdigin için sagol tatlım...dualarınada canı gönülden AMİNNN diyorum..bebişsiz kalmasın hiçbirimiz inş saglıcaklaaa:KK16:

herkeslere selamlar iyi geceler kızlarrr...eşim türkiye maçını izliyor bende takılıyorum.kimseler de yok yaw.:KK31:

Bir bebeğimiz daha oldu GÖKÇEM doğum yaptı azcık erken geldi kuzucuk ama olsun
Şuanda küvezde bebiş kilosu filan normal ama solunum sıkıntısı çekiyormuş inşallah bir an evvel annesinin kucağına gelir
Dün gece sancısı olmuş gökçemin sonra bir anda suyu gelmiş şaşırmış tabi hastaneye gittiklerinde 6 cm açılma varmış ama sezeryana almışlar ilki sezeryan olduğu için aslında belkide olurdu normal neyse gökçem iyi hepimizeçok dua etmiş sancı çekerken tek tek saymış isimlerimizi bizlerdende dua istiyo kuzucuk hayırlısıyla küvezden çıkar inşallah
Aslında bu yazıyı ikinci yazışım halay çekmek istedim ama olmadı bide yazdıklarım gitti
Bende smıle çıkmıyo siz halay çekebilirsiniz
Küçük paşa hoşgeldi sefalar getirdi hayırlı bir evlat olsun inşallah
Allahım analı babalı büyütsün

Son düzenleme:
Olmuyo ya sinir oldum valla neyse lay lay lay lom
Ohhhhhhhh paşamıza hoşgeldin diyorum

rabbim gökçenin oğluşuna hayırlı uzun ömürler nasib etsin inşallah
ebroşum,lay lay lom dicene tey tey tey deseydin teşke:KK52:
yorgunum,bissürü ütü yaptım,misafir gelcekti ona hazırlandım,yetmedi bide onlar gelene kadar gezmelere gittim
e artık benim pestilim çıkmasın da kimin çıksın

Şuanda küvezde bebiş kilosu filan normal ama solunum sıkıntısı çekiyormuş inşallah bir an evvel annesinin kucağına gelir
Dün gece sancısı olmuş gökçemin sonra bir anda suyu gelmiş şaşırmış tabi hastaneye gittiklerinde 6 cm açılma varmış ama sezeryana almışlar ilki sezeryan olduğu için aslında belkide olurdu normal neyse gökçem iyi hepimizeçok dua etmiş sancı çekerken tek tek saymış isimlerimizi bizlerdende dua istiyo kuzucuk hayırlısıyla küvezden çıkar inşallah
Aslında bu yazıyı ikinci yazışım halay çekmek istedim ama olmadı bide yazdıklarım gitti
canoooo bende şimdi faceden gördüm şokkk geçirdim erken gelmiş minikkkkkk :emir_bebek:geldim haber ediyim diye ama dedim eboşumun kesin haberi vardır yazmıştır:KK1:olleyyy hoşgeldin bebekkkkkkkkkkkkkkkkk ben çekim halay sen catlaaaa:KK9::KK64::&4::KK64::KK64::KK64:
rabbim gökçenin oğluşuna hayırlı uzun ömürler nasib etsin inşallah
ebroşum,lay lay lom dicene tey tey tey deseydin teşke:KK52:
yorgunum,bissürü ütü yaptım,misafir gelcekti ona hazırlandım,yetmedi bide onlar gelene kadar gezmelere gittim
e artık benim pestilim çıkmasın da kimin çıksın
delüüü çıkarmışın pestilini gerçekten:KK1:
beni de aranıza alırmısınız.. :)

bende geldim :)))

hoşgeldiniz kızlar..biraz kendinizden bahsederseniz daha iyi tanırız.

aaaa gördünmü afacanı bayramı içerde geçirmek istemedi demek.İnşallah bi an önce çıkar küvezden sağlıkla hayırlı uğurlu olsun güle güle büyütsün Gökçe.:KK64::KK64::KK64::119::119::119:

kızlarr selamlarrr canlarım benim...:KK16:

ebuşumla konustum daa.misafirleri varmış 1 hafta kadar rahat giremicek merak etmeyin canlar haber edersin dedi:KK34:

Komşumu hiç sorma çok üzdü beni ki ben kimseyi kıskanmam....İnşallah selinacım ama hiç ümidim yok içimdeki bir ses yok diyor yok
herkeze selam inş herkez iyidir biz mertikoyla iyiyiz cok şkr geçtiğimiz pazar günü
doğum gününü kutladık mertikonun artık mertinde 1 yası var :nazar::nazar::nazar:
öper elleriizden
Canım bir yaşında oldumu vay zaman nasıl geçiyor nice mutlu güzel seneklere.
Allahım analı babalı büyütsün inşallah tez amandada küvezden sağlıkla çıksın bizim zeynoda girdi aynı sebebten şimdi maşallahı var küçük cadının..

Kızlar hormonlar tavan yaptı herşeye her dakika ağlıyorum ne oluyor bana anlamıyorum bunu yazarkende ağlıyorum uff birde olmadını hissediyorum sanki hiçte olmıyacak gi hiçbir zaman bugün test yaptım negatif bir ufacık ışık bile yok ya aslında ben bu kadar çok çocuk için ağlamıyodum hem tedavinin umudu hemde bu ilaçlar beni mahvetti bu sefer çok ilaç verdiler duygularım sürekli değişiyor insanlara anlatamııyorum kendimi çok kötü durmdayım aslında biliyorum okuyup üzülüceksiniz ama elimde değil.
Ebuşumda aradı konuştuk ama kappatınca gene ben aynı bennnn içimden geçenleri yazmak istiyorum ne oldunu bilmiyorum Allahım bu ilaçlar bana naptı bu kadar duygularımı delirttii
Çok özür dilerim kızlar ama kötüyüm sonuç almadan diyosunuz ama bu tedavi çok zor geçti şimdi düşünüyorum tekrar 3.tedaviyi benim vücudum psikolojim kaldırabilimi bana göre hayırrrr
Ne zormuş bir evlada kavuşmak hem maddi hem manevi olanlarda kıymet bilmiyor Allahım ne olur duy sesimizi bu kadar isteyene nasip et ne olur Allahımmmmmm
Off çıkıyorum kızlar çok kötüyüm ben durmuyor yaşlarımmmmm.

rabbbim hayırlı uğurlu etsin inş.bir an önce annesinin kucagına versinler kuzuyu saglıkla evlerine gitsinler inş. ayyy bende korkmaya basladım şimdi

Kızlar hormonlar tavan yaptı herşeye her dakika ağlıyorum ne oluyor bana anlamıyorum bunu yazarkende ağlıyorum uff birde olmadını hissediyorum sanki hiçte olmıyacak gi hiçbir zaman bugün test yaptım negatif bir ufacık ışık bile yok ya aslında ben bu kadar çok çocuk için ağlamıyodum hem tedavinin umudu hemde bu ilaçlar beni mahvetti bu sefer çok ilaç verdiler duygularım sürekli değişiyor insanlara anlatamııyorum kendimi çok kötü durmdayım aslında biliyorum okuyup üzülüceksiniz ama elimde değil.
Ebuşumda aradı konuştuk ama kappatınca gene ben aynı bennnn içimden geçenleri yazmak istiyorum ne oldunu bilmiyorum Allahım bu ilaçlar bana naptı bu kadar duygularımı delirttii
Çok özür dilerim kızlar ama kötüyüm sonuç almadan diyosunuz ama bu tedavi çok zor geçti şimdi düşünüyorum tekrar 3.tedaviyi benim vücudum psikolojim kaldırabilimi bana göre hayırrrr
Ne zormuş bir evlada kavuşmak hem maddi hem manevi olanlarda kıymet bilmiyor Allahım ne olur duy sesimizi bu kadar isteyene nasip et ne olur Allahımmmmmm

banu canım lütfen olumsuz düşünme dediğin gibi ilaçların etkisi bizi üzmen öenmli değil önemli olan senin iyi olman kuzum

kızlar herkese slmlar alıntı yapamadım fazla felakat yorgunum sabah kahvaltıya misaifirim geldi 7 gibi gittiler daha sonrada baska misaifrim geldi onlar da şimdi gittiler her taraf darma dagın yarın toparlayacam artık gücüm kalmamışş hepinizi cok öpüyoru m

canım benimmm yeni kapadık teli ama burdan da yazayım..kuzum çokk çokk erken yaptın testt onu yapmadın farzett delüüü beni geçtin haaaaa :KK1:aglamak yok banuşum inş tutunmuştur yavrun.bak olmama ihtimalide var tabi ama dünyanın sonu degil canım arkadasım..eger olmadıysada rabbim güç verdikçe elinden geleni yapıcaksın yılmayacaksın banum.bu da bizim sınavımız..yani öyle bi daha olmayacak hiç olmayacak gibi düşüncelere asla kapılma olumsuz olursa...ben yine diyorum hislerini düşünme senin duyguların ilaçlardan dolayı karışık şimdi.sakin ol rahatına bak.test gününü bekle:KK20:boşu boşuna yapmışsın varsada çıkmaz kiiiii sende biliyosun ama işte anlıyorum seni...hakkında hayırlısı canım inş bi 5 gün sonra coşarız rabbim izin verirde.:KK16:
kızlar herkese slmlar alıntı yapamadım fazla felakat yorgunum sabah kahvaltıya misaifirim geldi 7 gibi gittiler daha sonrada baska misaifrim geldi onlar da şimdi gittiler her taraf darma dagın yarın toparlayacam artık gücüm kalmamışş hepinizi cok öpüyoru m
ah cnm benim yaaa.tahmin ediyorum..sal gitsin evi yaa.yeni de temizlik yapmıştın neyse dagınıklık toparlanır bşaka yorucu şyler olmasında yavas yavas yaparsın.:KK19:

BANUCUM BU KARAMSARLIK SANA YAKIŞMIYO lütfen kendine gel karamsar olursan bebiş küser bak hadi yavrucum çabuk büyü gezmeler gidelim sana mama alacam diye kandır seni seviyoruz ve öpüyoruz.:nazar::KK16:

X