Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım arkadaşlarım kalıp muhabbet etmeyi çok isterdim ama yapmam gereken işler var malum yarın misafirim var ben izninizle çıkıyorum
eski günlerdeki gibi birarada olmak güzeldi eksikde olsak
banummm dualarım seninle kuzen allahım yüzünü güldürsün inşallah
dua okuyan okumayan tüm arkadaşlar hepinizden allah razı olsun allahım herşeyi gönlünüze göre versin
sizi çok öptüm ve kaçtım
tamam canomm ellerine saglıkkkk:KK16:RABBİM bu ay banusaa diger ay sana nasip etsin İNŞAALLAHHHH YARABBİMMM.kolay gelsin kuzm görüşürüz:KK34:
Kızlar yaaa çok duygulandım ben nasıl bişey dimi çoğumuz yüz yüze birbirimizi görmedik ama birbirimiziçin dualar ediyoruz kendimize ister gibi kendimizin olmuş gibi mutlu oluyoruz ayy ben çok sulu göz oldum yaaa...

evet kuzen müthiş dimiii...hepinizi iyiki varsınızzzz:KK19:

banucum bende duana canı gönülden amiinn diyorum hayırlısıyla bebişlerin göbüşüne konsun bu özlem inşallah bu ay bitsin sıra ebuşuma gelsinnn
Amin canım inşallah canım inşallahhh.
AMİNNN
yeni dualarınız olursa katılmak iseterim
Sağolasın canım.
canım arkadaşlarım kalıp muhabbet etmeyi çok isterdim ama yapmam gereken işler var malum yarın misafirim var ben izninizle çıkıyorum
eski günlerdeki gibi birarada olmak güzeldi eksikde olsak
banummm dualarım seninle kuzen allahım yüzünü güldürsün inşallah
dua okuyan okumayan tüm arkadaşlar hepinizden allah razı olsun allahım herşeyi gönlünüze göre versin
sizi çok öptüm ve kaçtım
Kuzen ya gene kimler var sende misafir misafir perver arkadaşım benim kolay gelsin sana.
AMİNNN AMİNNNN cannıııı gönülden aminnn...rabbim banumuzun yavrusunu melegini bu ay hayırlısıyla gönderr emekleri boşa çıkarma yüzümüzü güldürr YARABBİM...

CANIMMM aminn aglamak yokkk bakimmmm:KK34:inş olacak kuzennn seni seviyorummmm bebişinide çokkk sevicemmmmm:emir_bebek:cevoya getiricen onu:KK1:tabiii ebuşumla birlikte inşşşşşşşşşşşşş:emir_bebek::emir_bebek:

aminn canım.Allah razı olsun dualarına.evet nerdee eski muhabbetler..şimdi altta 1 kişi görsemm aaaa diyorum birisi var:KK31:
Bende seni seviyorum tabikiii ufaklıkta gelirse teyzelerini çok sevicek.

Kızlar yaaa çok duygulandım ben nasıl bişey dimi çoğumuz yüz yüze birbirimizi görmedik ama birbirimiziçin dualar ediyoruz kendimize ister gibi kendimizin olmuş gibi mutlu oluyoruz ayy ben çok sulu göz oldum yaaa...

kıyamam ben sana yaaa nşallah bundan sonraki gözyaşların mutluluktan olsun arkadaşım
yaa biz karşılaşamasakda görüşemesekde gönül bağıyla bağlanmışız kader bizi burda buluşturmuş
er daimde hep beraber olucaz inşallah

Amin canım inşallah canım inşallahhh.

Sağolasın canım.

Kuzen ya gene kimler var sende misafir misafir perver arkadaşım benim kolay gelsin sana.

Bende seni seviyorum tabikiii ufaklıkta gelirse teyzelerini çok sevicek.

kızzz geçen gün kendi kendime bi kız çocugu hayal ettimmm sana benzeyennn senin gibi tatlııı sarışınnnn :emir_bebek:dyugulu bi an'ımdı da.:KK17:inşaAllah banuşum bi evlada kavusur diyede dualar ettim arkasındann.rabbim hepimizin dualarını kabu l buyursunn kızlarrr agzınıza saglık yüreginize saglık:KK16:

kıyamam ben sana yaaa nşallah bundan sonraki gözyaşların mutluluktan olsun arkadaşım
yaa biz karşılaşamasakda görüşemesekde gönül bağıyla bağlanmışız kader bizi burda buluşturmuş
er daimde hep beraber olucaz inşallah
İnşallah arkadaşım inşallah hep beraber olucaz.

kızzz geçen gün kendi kendime bi kız çocugu hayal ettimmm sana benzeyennn senin gibi tatlııı sarışınnnn :emir_bebek:dyugulu bi an'ımdı da.:KK17:inşaAllah banuşum bi evlada kavusur diyede dualar ettim arkasındann.rabbim hepimizin dualarını kabu l buyursunn kızlarrr agzınıza saglık yüreginize saglık:KK16:
Sağolasın derinim canımsın sen yaaaaaaaa.

banuşum dedimya kuzum tabi senin akıl başta değil yarın cuma kuranı bende sanada dua edicez inşallah .
derinim saol kuzum allah razı olsun sende sıkma canını inşallah herşey güzel olucak
hadi hepinizi öptüm ve kaçtım

Sağolasın derinim canımsın sen yaaaaaaaa.
:KK16::KK16:sendee benimm canımmm arkadasımsınnnn:KK16:
banuşum dedimya kuzum tabi senin akıl başta değil yarın cuma kuranı bende sanada dua edicez inşallah .
derinim saol kuzum allah razı olsun sende sıkma canını inşallah herşey güzel olucak

hepimizden razı olsun Rabbim kuzumm.hadi görüşürüz süpürgeli smile koymadın ama idare ederik:KK1:

Allah razı olsun arkadaşım Rabbim tüm dualarımızı kabul etsin banada sanada tüm isteyen canlara katından güzel sevgili bir evlat versin bu sefer o kadar çok dua edildiki arkadaşım yumurtalar büyümüyordu durmuştu rabbim yalvarmamızı duydu dualarımızı duydu büyüdü yumoşlar inşallah şimdide duysun bizide onlara can versişn bebiş olsun inşallah arkadaşım orda dua edicek ve benim için dua eden arkadaşlarındanda Allah razı olsun kuzen.
Opudan çıkınca inşallah arıcam sizi arkadaşımmmm.

Gönlümüzdekileri hayırlı kılsın nasip etsin Rabbim kızlar.Kız isteyene kız oğlan isteyene oğlan çifter çifter.Kızlar size bi isim sorucam yaa arkadaş önerdi.Muhammed yekta nasıl

Bende sabah giricektim duşa ama şimdiden giriyim sabah 06.00 da kalkıcam inşallah tansiyon ilaçlarını çok az suyla iç dedi doktor ayy gene bastıı helecannnnnn

Bende sabah giricektim duşa ama şimdiden giriyim sabah 06.00 da kalkıcam inşallah tansiyon ilaçlarını çok az suyla iç dedi doktor ayy gene bastıı helecannnnnn
yat yat canım yarın çok güzel bigünn.:KK16:
2 yıllık evliyim canım doktor pko dedi tedaviye başlayacaktı ki benm tsh 11e yükseldi o yüzden başlamadı tedavi

Allah şifa versin cnm.bende pkoyum:KK31:

Gönlümüzdekileri hayırlı kılsın nasip etsin Rabbim kızlar.Kız isteyene kız oğlan isteyene oğlan çifter çifter.Kızlar size bi isim sorucam yaa arkadaş önerdi.Muhammed yekta nasıl
Bence çok güzel bir isim ama senin aklında başka isimler varmı?Kardelen az kaldı hayırlısıyla.

Sabah olmaz artık sana bu gece canım Rabim kolaylık versin çorap söküğü gibi gelsin bundan sonrası
2 yıllık evliyim canım doktor pko dedi tedaviye başlayacaktı ki benm tsh 11e yükseldi o yüzden başlamadı tedavi

Daha yeni evlisin sıkıntı yapma.Bende hipotiroidi hastasıyım şu an hamileyim daha öncede gebelik oluştu ama düşük oldu başka sorunlarımda var ama benim.İlacını düzenli kullandığın sürece Allah ın izniyle hamilede kalırsın normal hayatınada devam edersin.Benim dr um bana demiştiki bu hastalığı unutucaksın ilacınla yaşamaya alışacaksın rahat ol dedi.Stres yapma sakın sana tavsiyem.

böyle beklemek çok zor ya.etrafımdaki insanların ya çocuğu var ya da hamile herkese şirin görünmekten yoruldum :KK43:

Bence çok güzel bir isim ama senin aklında başka isimler varmı?Kardelen az kaldı hayırlısıyla.

Az mı kaldı dersin Banum bana geçmiyo günler ama yaa.Ben akif emre düşünmüştüm eşim beğendi ama yinede o zamana kadar düşünelim dedi.Dünde arkadaş bu ismi söyleyince hoşumuza gitti değişik geldi bakalım daha zaman var gerçi

Sabah olmaz artık sana bu gece canım Rabim kolaylık versin çorap söküğü gibi gelsin bundan sonrası

Daha yeni evlisin sıkıntı yapma.Bende hipotiroidi hastasıyım şu an hamileyim daha öncede gebelik oluştu ama düşük oldu başka sorunlarımda var ama benim.İlacını düzenli kullandığın sürece Allah ın izniyle hamilede kalırsın normal hayatınada devam edersin.Benim dr um bana demiştiki bu hastalığı unutucaksın ilacınla yaşamaya alışacaksın rahat ol dedi.Stres yapma sakın sana tavsiyem.
Aynen kardelencim bakalım sabah nasıl olucak şimdi uyku tutmaz sabaha karşı dalarım sabahda zorla kalkarım klasik ben.

X