Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

slm kızlar nasılsınız evime yerleştim sayılırı int .de bugün baglandı sizlere mrbdemek istedim
derinim dogum gününü kaçırmışım rabbim nice güzel yaşlar görmeni nasip etsin sevdiklerinle ve tabikide ilerde bebelerinle:) mutlu yıllar canım
selinacım adet olmuşsun saglık olsun canım üzme kendini hakkında hayırlısı olsun ini..
kızlar şimdiden hayırlı ramazanlar diliyorum hepinize

selam canım gözün aydın hadi kurtulmuşsun büyük yükten.güle güle otur inşallah.sanada hayırlı ramazanlar canım gökçe nasıl göbüşteki ne yapıyo dr a gittinmi yakın zamanda?

günaydın kızlar hayırlı sabahlarr..
akşam adet oldum ben.bu ay da yan geldi hayırlısı napalım
gelmesin artık şu adetler 9 aylığına ara versin inşallah bebişler gelsin selinam.Ramazana adetli başlıyosun demek hayırlısı.

Güle Güle otur canım .

Derincim geçmiş doğum günün kutlu olsun eşinde gelmiş ne güzel bi sürpriz olmuş çok iyi gelmiştir sana eminim tadını çıkar
Ebrarım duygulanmışsın canım benim.Herşeyin hayırlısı diyoruz tabi ama gönül yinede eksikliğini duyduğumuz şeyleri istiyo içten içe.Rabbim gönlümüzdekileri hakkımızda hayırlı kılarak nasip etsin.Hayırsız olcaksa olmasın diyolarya, o durumu yaşamadık bilmiyoruz gerçi Allah yaşatmasın evladıyla imtihan etmesin kimseyi ama birileri bana öyle diyince versin de hayırlısından versin diyorum.Bu mübarek günlerde birbirimize çok dua edelim inşallah.

Hepinize hayırlı ramazanlar arkadaşlar.Bi Ramazana daha yetiştirdi Rabbim şükürler olsun.Son iki ramazanım değişik heyecanlarla geçiyo şükürler olsun.Geçen sene umredeydik bu sene bebişle girdik inşallah seneyede bebiş kucağımızda olur sağlıcakla,Hepimizin kucakları göbüşleri dolmuş olur,bütün ramazanlarımız güzel geçer sağlıkla sevdiklerimizle...Hepinizi öpüyorummm

selam kızlar nasılsınız
derınım cnm geçmiş doğum günün kutlu olsun cnm
ebuşum cnmsın yazını okuyunca kızdım sana yaslanınca evlatların bakıcak sana bak boncuk dedı dersıncn arkasım cok özledım senıde kaçtır arıcam acaba müsaıtmıdır dıyı vazgecıyorum
özgülülm oh güle güle otur cnm evınde benımde evım gıttı ama ben gıdemedım kaynanamlar yerleştırıcek evı esımıde çok özledım azıcık cesaretım olsa gıtcem yanına zor gecgrmıkı 7.aydan sonra acaba yanımda kalıck bırı daha olsa gurbetlık ıştesenın hamılelık nasıl gıdıyor buarada
kardelen49 um sen nasılsın cnm bebiş nasıl
ecem başın sağolsun cnm allah sabır versın
pelınım selınam bırsenım garıbımsizlerde ıyısınızdır umarım
nvbaharım sende ıyısındır umarıs hamılılelık nasıl gıdıyor
bana gelınce kızlar böbrek ağrısından yataktan çıkamıyorum çoğu zaman şimdi bıde eşımden ayrı kalmak koyuyor bıde mılletın lafı yok senın neren ıkız karnın çıkmamış falan 10 kılo aldım ama pek karın yok doktor normal dıyor ... hepınız hergün aklımdasınız ınan kuranı açtıkça dua ettıkçe dualarımdasınız kendınıze çok ıyı bakın

derinim benim sarj yeni düştü gecmiş doğum günün kutlu olsun rabbim bir ömür boyu huzurlu mutlu omanı nasip etsin.rabbim tez zamanda eşine kavustursun hayırlı evlatlar nasip etsin özlettin kuzuu

selam hanımlar,biz evimize geldik
Ahmet bey e uyku beğendiremiyoz,kanguru gibi ya kucağımda,ya da uykusuz,yorgunluktan ikimiz de helak olduk
yaaaa gördün mü falan demesin kimse,sinir oluyorum,haberiniz olsun.
işitme testini benim gördüklerimde hep ilk günde yapıyolar ama yapılmamalıymış,bunu öğrendik,şimdi bazen oluyoki parmak ucumda yürüyorum çok şükür
buna da şükrediliyomuş işte
hastane kapısında yazıyodu,bırakın çocuğunuz gürültüye uyansın diye,gerçekten niğmetin kıymetini hiç bilmiyoruz
neler yaşadım bilemessiniz,hala da etkisinden kurtulmuş değilim
neyse ki geçti şükür
rabbim sabırlar versin,sonrası da kötü olmuş,inşallah diğer yaralılar iyidirler
garipcim,kardelencim,derincim,pelincim,selinoş,ebroşum,hepinize tek tek yazmıştım ama malesef gittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
tekrar yazma imkanım yok,siz anlayın
yeni gelen arkadaşlar olmuş,hoş gelmişler,inşallah rabbim onlara da,isteyen herkese de yavrularını gönderir

Toplam 5 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 4 ziyaretçi)

ebrar_53

buyrun beraber kahve içelim

bu panpa ne ola ki loooooooooooooooooooooo
heee,bide cevo kim ki,terasında kahve içiliyo,hem de bensiz

canım benim çok teşekkür ederim güzel düşüncelerin ve duaların için .evet RABBİM herşeyin hayırlısını nasip etsin hepimiz için
canım ya çok üzüldüm gerçektende allahım sabırlar versin çok zor çok
selinam ya duygulandırdın beni kuzum allah razı olsun güzel düşüncelerin için ALLAHIM hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin bizleride sevindirsin tez vakitte .RABBİM neylerse güzel eyler ben ona inanıyorum kuzum .senide çok çok öpüyorum tekrardan saol
ne diyimki bilemedim hayırlısı olsun inşallah ((
canım hayırlı olsun yeni evin işleride yavaş yavaş yap yorma kendini gökcemi ve seni öpüyorum
dualarda buluşuyoruz inşallah canım denicek çok bişey yok inşallah hepimiz için herşey güzel olur bugünler geçer gider ((
evet ya sen geçen yıl yoktun o mübarek topraklardaydın şükürler olsun orda ettiğin dualarda kabul oldu kuzum allahım devamını getirsin inşallah sağlıkla
boncuğum saol canım allah razı olsun allahım seninde gönlüne göre versin .
istediğin zaman arıyabilirsin canım ahat ol yani :))
millete bakma ya sen laf bulamayınca konuşuyolar işte sağlığınız yerinde olsunda kilo alsan nolur almasan nolur .ayrıca dikkat et kendine canım allaha emanet ol

oooo hoşgelmişsin canım seni gördüğüme sevindim demek ahmet bey uykusuz günler yaşatıyo size allah kolaylık versin canım .azcık daha büyüse daha rahat olucaksınız inşallah .
ayrıca cevo alışveriş merkezi aslında cevahirde biz kısaltıyoruz :))
panpada kanka gibi bişey bi tv programında demişlerdi komik gelmişti derinimle banada takıldı işte dilimize .
buarada nasılsın ya özledim seni bugün arıycaktım ama fırsatım olmadı neyse dönmüşsün görüşürüz inşallah

selam canım arkadaşlarım hepimize HAYIRLI BEREKETLİ RAMAZANLAR
ALLAHIM mübarek günler hürmetine yaptığımız ibadetleri kabul etsin inşallah .
çok çok güzel hayırlı bir raazan geçirelim.çok heyecanlıyım ben yaa her ramazan böyle oluyorum mübarek ay herşeyiyle çok çok güzel .
hepinizi öpüyorum

hayırlı sahurlar arkadaşlar
RABBİM tuttuğumuz oruçları kabul etsin bu ayı hakkıyla geçirmeyi nasip etsin
hayırlı geceler

günaydın kızlar hayırlı sabahlar hayırlı cumalar inşallah.Rabbim bu mübarek günde hem ramazanın 1.ci günü hem cuma günü tüm dualarımız kabul olsun inşallah.
Ramazan-ı Şerif hepimize hayırlı uğurlu olsun arkadaşlarım.bolluk ve bereket içinde geçmesi dileklerimle.
Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah.buralarda denk gelemesekte dualarda hep birlikteyiz canlarım.öptm oruçlulara Rabbim kolaylıklar versin inşallah.Allah kabul etsin.

canım ya başınız sagolsun rabbim geride kalanlara sabır versin gercekten cok üzüldüm diycek bişey bulamıyorum kendine iyi bak cok üzmemeye calış kendini öpüyorum seni ve bebişini...
selinam hayırlısı olsun canım inş bidaki ay bereketli olurda hepimiz mujdeyi veririrz cok öpüyorum seni...
oh canım ne güzel evine yarleşmişsin netinin baglanmasına sevindim prenses nasıl dogacak bebişinde iyidir inş ücünüzü de öpüyorum...
amin canım benim sanada hayırlı ramazanlar yazını okurken duygulandım gercekten rabbim cok büyük duaları karşılıksız bırakmyo hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin darısı başımıza inş...bu arada cinsiyet belli oldumu merak ettim...ikinizide öpüyorum...
boncugum allah kavuştursun canım eşine bebişler icin saberdecen napalım canım inş hayırlısıyla saglıklı kucagına alırsın...bende iyiyiyim aynı bi degişiklik yok ücünüzüde cok öpüyorum
kardeloşum hoşgeldin...ayy yerim ben onu ya maşallah kucaktan inmiyo demek bende diyorumki hep bebişim olsun kucagımdan indirmiycem inş tabi davulun sesi uzaktan hoş geliyo zorluguda vardır ama biraz daha uyusun rahatlarsın canım ikinizide cok öpüyorum..
eboşum amin canım gercekten ramazanda farklı oluyo insan onbir ayın sultanı oldugu icindir heralde...ramazan hazırlıkları bitmiştir heralde rabbim agız tadıyla yemeyi nasip etsin cok öpüyorum seni canım..

derinim dogumgünün kutlu olsun nice mutlu yıllara eşinle ve inş dogacak bebişlerinle cok öpüyorum seni canım...garipim birsencim sevcanım nevbahrım sizlerde iyisinizdir inş...

selam kızlar hayırlı günler ve hayırlı ramazanlar hepinize rabbim bu mubarek ayda yaptıgımız duaları kabul etsin gönlümüzde ne varsa hakkımızda hayırlı eylesin inş...hepiniz cok öpüyorum allaha emanet olun...

herkese hayırlı ramazanlarrr rabbim bu güzel ayı iyi değerlendirmeyi nasip etsin inş. kızlarr kk yine bana takıldı galiba giremiyorum alıntı da yapamadım kusura bakmayınn hepinizi çokk öpüyorumm.bu arad ben de niyetlendim bu gün inşallah sorunsuz atlatırım gece okadar su içtim ki anlatamam şişe elimde dolandımm :)

adetımın 4. gunu. bugun bıttı. ben bu küre nezaman baslayayım ? ya da nerden nasıl baslayayım bılememdım kızlar. benı yonlendırırmısınız ? bır de hamıle kalmam ıcın hangı gunler uygun sımdı ?

selam hangi kür bahsetmemişsin.bide adet kaç günde bir oluyorsun onu söylersen öenmli günleri belirtirim sana.

selam hangi kür bahsetmemişsin.bide adet kaç günde bir oluyorsun onu söylersen öenmli günleri belirtirim sana.

ıncır kuru mu ıyı gelır, arı sutu-polen onları mı yapayım. ozetle adet gordum, yumurtalarımın catlaması ıcın ne yapmalıyım sımdı ? benım sorunum bu zaten.

ben valla oyle karısık kı normalde 3-4 yıl once 35 gunde bır adet gorurdum, erken menopoza gırdım ve hap ıle 29-30 gunde bır adet goruyorum. ılk kez ıkı donemdır hapsız adet goruyorum. ılkını 29 gunde oldum ama bu 40 gune yaklastı. ısın ıcınden cıkılacak bır durum olmadıgı ıcın sımdıye kadar hıc gun hesabı yapmadım. cahıllıgım bu yuzden bu konuda.

selam canım gözün aydın hadi kurtulmuşsun büyük yükten.güle güle otur inşallah.sanada hayırlı ramazanlar canım gökçe nasıl göbüşteki ne yapıyo dr a gittinmi yakın zamanda?
sagol canım ya kurtuldum çk şükür gökce de hasta teyzesi kaç gündür ayakları yalın boş evde gezmekten bogazı fena oldu gene öküsürüp duruyodu geçenlerdede ishal kusma beraberdi çok şükür daha iyi:) dr a gittim canım şeker testi yaptırdım çok şükür çıkmadı ogluşta iyi durumda :) darısı başına olsun inşşşşşşşşşşş
aminn canım sagol saglıkla oturmak nasip olur inş.

sanada şimdiden kolay gelsin canım valla hamilelik şimdilik iyi gidiyo çokşükür bulantılar gecince daha iyi oldu sen nasılın bbulantıların bittti mi?

hayırlı sahurlar arkadaşlar
RABBİM tuttuğumuz oruçları kabul etsin bu ayı hakkıyla geçirmeyi nasip etsin
hayırlı geceler
allah kabul tesin canım rabbim hayırlı etsin ramazanımızı inş....
canım çok şükür iyiyim ben gökce biraz rahatsız bogaz burun öksürük :) ne ararsan vardı çok şükür ama dün tekrar dr a gittik ilaç verdi gene iyi şimdi gökce ellerinden öper teyzesi

sagol canım sanada hayırlı ramazanlar allah şimdiden kabul etsin orucunu
herkese hayırlı ramazanlar ilk gün çok zor geçiyo inş rabbim tüm tutulan oruçları kabul eder kib öpüyorum hepinizi

kızlar hayırlı ramazanlar hayırlı cumalar ALLAHIM bu mubarek günde dualarımızı kabul eder İNŞALLAH

kızlar sizlerl sohbet etmeyi cok özledim herkez iyidir İNŞALLAH kendinize iyi bakın

hımmmmm,demek öyle
her gün yeni bi kelime türetiyo şu gençler ama hiç birisi umrumdışı yı geçemez
peloşum,kucakta olması gerçekten çok güzel,tarif edilemez,ama mecburi ihtiyaçlar olmasa
şikayet değil amacım,ama yemek yemesem süt olmuyo,wc gitmek gerekiyo ve ben bazen bunları viyak viyak ağlarken yapıyorum,o zaman da üzülüyorum,bi çare arıyorum aslında ama sanırım yok,tek çözüm var,o her ağladığında anında yanında olmak gerekiyo ki,kendini güvende hissetsin ve strese girmesin,e bu defa da kucağa alışması kaçınılmaz,birde milleti dinle(sen bunu kucağa alıştırmışın bacım,yok şu,yok bu)aslında milletin lafı hiç bi zaman bitmiyo ya,neyse.

incir kürü ile beraber bal polen kullanabilirsin,hatta neydi o tohum,adını unuttum,ebroş sen geçen gün birine yazmışın,haaaaa hayıt,hayıt,onu da sabahları içersen adetinin düzelmesine yardımcı olur inşallah.
selina,sen bu asistanlığı iyi götürüyon,tebrikler

selam miillet şükür hepiniz iyisiniz Allahım dermansız dert vermesin hepinize bizde koşturmaca sürüyo gerçi hiç bitmiyoki her anımız mutlak olaylı geçiyo emrenin kontrolu vardı dr iyi dedi teyzeleri böbrek için koruma ilacımızı değiştirdi salı günüde göz kontrolumuz var bende nisandan beri adet olmuyodum söktürücü içiyorum inşallah yakında gelir rüyalarımda kendimi hep hamile olarak görüyodum o kadar yani adetimi olur olmaz ilk işim hormonlu spiral taktırmak pıhtılaşması olanlar ondan kullanmalıymış neyse kızlar hepinizi öpüyoruz bu ara kv ile limoniyiz herşeye karışıyo görmesin :18::18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…