Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

kızlar hüseyin emre büyümüşmü onuda sizler söyleyin biraz resim ekledim bakalım beğenecekmisiniz.

Eklentiler

• $emre (7).jpg
    $emre (7).jpg
    64,6 KB · Görüntüleme: 41
  • $emre (160).jpg
    $emre (160).jpg
    94,8 KB · Görüntüleme: 41
  • $emre (173).jpg
    $emre (173).jpg
    67,4 KB · Görüntüleme: 40
  • $emre (156).jpg
    $emre (156).jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 47
  • $emre (165).jpg
    $emre (165).jpg
    80,9 KB · Görüntüleme: 44
  • $emre (161).jpg
    $emre (161).jpg
    99,7 KB · Görüntüleme: 32
  • $emre (168).jpg
    $emre (168).jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 52
  • $emre (170).jpg
    $emre (170).jpg
    69,3 KB · Görüntüleme: 48
  • $emre (167).jpg
    $emre (167).jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 36
  • $emre (153).jpg
    $emre (153).jpg
    82,6 KB · Görüntüleme: 59
  • $emre (151).jpg
    $emre (151).jpg
    79,6 KB · Görüntüleme: 68
kızlar videoda yükleyecektim ama kusura bakmayın yüklemedi ama faceye yüklemeye çalışacam kendinize iyi bakın ramazan ayı sonunda size bebişler getirsin bide bi akrabamın 3-4 yıla yakındır bebeği olmuyodu önceki evliliğinden 15 yaşında çocuğu vardı tüp bebkle üçüzlere hamile şuan 30 haftalık erken doğum riski var dualarınızı bekliyorum hepinize teşekkürler .:KK16:

birsencim resmi alıntılamadım ama ben sana sorayım,sence büyümemiş mi:KK1:
bu arada çamaşır makinesine girmiş haline bayıldımmmmmm:KK55:

günaydın kızlar hayırlı sabahlar hayırlı cumalar inşallah.Rabbim bu mübarek günde hem ramazanın 1.ci günü hem cuma günü tüm dualarımız kabul olsun inşallah.
Ramazan-ı Şerif hepimize hayırlı uğurlu olsun arkadaşlarım.bolluk ve bereket içinde geçmesi dileklerimle.
Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah.buralarda denk gelemesekte dualarda hep birlikteyiz canlarım.öptm oruçlulara Rabbim kolaylıklar versin inşallah.Allah kabul etsin.
Selinam aynen öyle karşılaşmasakda dualarda beraberiz çok şükür
Allahım seninde dualarını kabul etsin kuzum
canım ya başınız sagolsun rabbim geride kalanlara sabır versin gercekten cok üzüldüm diycek bişey bulamıyorum kendine iyi bak cok üzmemeye calış kendini öpüyorum seni ve bebişini...

selinam hayırlısı olsun canım inş bidaki ay bereketli olurda hepimiz mujdeyi veririrz cok öpüyorum seni...

oh canım ne güzel evine yarleşmişsin netinin baglanmasına sevindim prenses nasıl dogacak bebişinde iyidir inş ücünüzü de öpüyorum...

amin canım benim sanada hayırlı ramazanlar yazını okurken duygulandım gercekten rabbim cok büyük duaları karşılıksız bırakmyo hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin darısı başımıza inş...bu arada cinsiyet belli oldumu merak ettim...ikinizide öpüyorum...

boncugum allah kavuştursun canım eşine bebişler icin saberdecen napalım canım inş hayırlısıyla saglıklı kucagına alırsın...bende iyiyiyim aynı bi degişiklik yok ücünüzüde cok öpüyorum

kardeloşum hoşgeldin...ayy yerim ben onu ya maşallah kucaktan inmiyo demek bende diyorumki hep bebişim olsun kucagımdan indirmiycem inş tabi davulun sesi uzaktan hoş geliyo zorluguda vardır ama biraz daha uyusun rahatlarsın canım ikinizide cok öpüyorum..

eboşum amin canım gercekten ramazanda farklı oluyo insan onbir ayın sultanı oldugu icindir heralde...ramazan hazırlıkları bitmiştir heralde rabbim agız tadıyla yemeyi nasip etsin cok öpüyorum seni canım..

derinim dogumgünün kutlu olsun nice mutlu yıllara eşinle ve inş dogacak bebişlerinle cok öpüyorum seni canım...garipim birsencim sevcanım nevbahrım sizlerde iyisinizdir inş...

selam kızlar hayırlı günler ve hayırlı ramazanlar hepinize rabbim bu mubarek ayda yaptıgımız duaları kabul etsin gönlümüzde ne varsa hakkımızda hayırlı eylesin inş...hepiniz cok öpüyorum allaha emanet olun...
Pelosum kesinlikle öyle canm Ramazan'ın hazzı farklı inanki şükürler olsunkavustuk mübarek aya
Evet kuzum hazırlıklar bitti :)) sen nasılsın nasıl gecti ilk gunün
herkese hayırlı ramazanlarrr rabbim bu güzel ayı iyi değerlendirmeyi nasip etsin inş. kızlarr kk yine bana takıldı galiba giremiyorum alıntı da yapamadım kusura bakmayınn hepinizi çokk öpüyorumm.bu arad ben de niyetlendim bu gün inşallah sorunsuz atlatırım gece okadar su içtim ki anlatamam şişe elimde dolandımm :)
maşallah sana canım Allah kabul etsin dikkat et yinede zorlama kendini canım
sagol canım ya kurtuldum çk şükür gökce de hasta teyzesi kaç gündür ayakları yalın boş evde gezmekten bogazı fena oldu gene öküsürüp duruyodu geçenlerdede ishal kusma beraberdi çok şükür daha iyi:) dr a gittim canım şeker testi yaptırdım çok şükür çıkmadı ogluşta iyi durumda :) darısı başına olsun inşşşşşşşşşşş

aminn canım sagol saglıkla oturmak nasip olur inş.

sanada şimdiden kolay gelsin canım valla hamilelik şimdilik iyi gidiyo çokşükür bulantılar gecince daha iyi oldu sen nasılın bbulantıların bittti mi?

allah kabul tesin canım rabbim hayırlı etsin ramazanımızı inş....

canım çok şükür iyiyim ben gökce biraz rahatsız bogaz burun öksürük :) ne ararsan vardı çok şükür ama dün tekrar dr a gittik ilaç verdi gene iyi şimdi gökce ellerinden öper teyzesi

sagol canım sanada hayırlı ramazanlar allah şimdiden kabul etsin orucunu
herkese hayırlı ramazanlar ilk gün çok zor geçiyo inş rabbim tüm tutulan oruçları kabul eder kib öpüyorum hepinizi:KK16:
bugün konustuk zaten canım hersey yolundaymis çok şükür sanada hayırlı ramazanlar olsun :))
kızlar hayırlı ramazanlar hayırlı cumalar ALLAHIM bu mubarek günde dualarımızı kabul eder İNŞALLAH

kızlar sizlerl sohbet etmeyi cok özledim herkez iyidir İNŞALLAH kendinize iyi bakın
Aleynam degilmi ya ne muhabbetler ederdik inanki bende özledim napalim saglık olsun
Sen nasılsın canım gorusmeyeli
hımmmmm,demek öyle
her gün yeni bi kelime türetiyo şu gençler ama hiç birisi umrumdışı yı geçemez:KK1::KK1:

peloşum,kucakta olması gerçekten çok güzel,tarif edilemez,ama mecburi ihtiyaçlar olmasa
şikayet değil amacım,ama yemek yemesem süt olmuyo,wc gitmek gerekiyo ve ben bazen bunları viyak viyak ağlarken yapıyorum,o zaman da üzülüyorum,bi çare arıyorum aslında ama sanırım yok,tek çözüm var,o her ağladığında anında yanında olmak gerekiyo ki,kendini güvende hissetsin ve strese girmesin,e bu defa da kucağa alışması kaçınılmaz,birde milleti dinle(sen bunu kucağa alıştırmışın bacım,yok şu,yok bu)aslında milletin lafı hiç bi zaman bitmiyo ya,neyse.

incir kürü ile beraber bal polen kullanabilirsin,hatta neydi o tohum,adını unuttum,ebroş sen geçen gün birine yazmışın,haaaaa hayıt,hayıt,onu da sabahları içersen adetinin düzelmesine yardımcı olur inşallah.
selina,sen bu asistanlığı iyi götürüyon,tebrikler:KK23:
ha ha ha koptum valla aynen canım umrumdisi grcektende başka
Kiyamam ben Ahmet'ime keske yakın olsada yardımcı olabilsem canım benim için öp kuzuyu
selam miillet şükür hepiniz iyisiniz Allahım dermansız dert vermesin hepinize bizde koşturmaca sürüyo gerçi hiç bitmiyoki her anımız mutlak olaylı geçiyo emrenin kontrolu vardı dr iyi dedi teyzeleri böbrek için koruma ilacımızı değiştirdi salı günüde göz kontrolumuz var bende nisandan beri adet olmuyodum söktürücü içiyorum inşallah yakında gelir rüyalarımda kendimi hep hamile olarak görüyodum o kadar yani adetimi olur olmaz ilk işim hormonlu spiral taktırmak pıhtılaşması olanlar ondan kullanmalıymış neyse kızlar hepinizi öpüyoruz bu ara kv ile limoniyiz herşeye karışıyo görmesin :18::18:

birsosum iyi olmanıza sevindim canım ayrıca emreyede bayıldım ya maşallah kocaman olmuş ayricacokda yakışıklı çok canlar yakacak :)) yerim ben onu benim için öp küçük adamı

Selamlar hanımlar hepinize iyi geceler herkes iyidir inşallah
Nasıl gecti ilk gunünüz ben çok rahattim şükürler olsun havalarda serin allahım çok büyük ya şükür
Hepinizi öpüyorum görüşmek üzere

selam canlarım hepınız ıyısınız umarım.benım gunlerım yogun gecıyor eşim gelınce derın nefes alıyorum cok kucaksı oldular oysa bebeklıkten alıştırmamıstık aman sağlıklı olsunlar da razıyız.artık nesnelerı tutma yeteneklerı gelişti.bol bol kahkahalar ıle guluyorlar teyzelerı.artık daha sık gelmeye calısacagım gecelerıo ancak onlar uyuyonca .bu arada herkesın ramazanı mubarek olsun rabbım ıbadetlerınızı kabul eylesın ınşallah:var mı guzel haberler???? reım eklıyorum albume kızloar bakalım buyumusler mı bu arada bırsencıgım maşallah ya sen buyuttun yavrunu bız de gorsek o gunlerı...cok yakısıklı maşallah huseyın emremız...
allah su mubarek gunlerde hepınızın dualarını kabul etsın mujdelı haberler almayı nasıp etsın amın.
ben cok unutkan oldum ısımlerınız aklımda ama buraya yazamaıyorum tek tek hepınızı opuyorum sımdı ısım yazarım bı kısıyı atlarım olmaz ayıp olur opuyoruz teyzoşlar siziiiiiiiiiiiiii

kızlar bırkaç foto ekledım fakat daha cok ekleyecektım cok guzel resımler vardı hata verdı yuklemedı onları anlamadım sonra tekrar denerım operım hpınızııı

hımmmmm,demek öyle
he

incir kürü ile beraber bal polen kullanabilirsin,hatta neydi o tohum,adını unuttum,ebroş sen geçen gün birine yazmışın,haaaaa hayıt,hayıt,onu da sabahları içersen adetinin düzelmesine yardımcı olur inşallah.
selina,sen bu asistanlığı iyi götürüyon,tebrikler:KK23:

ıncır kuru ve bal polen bır de hayıt tohumu. hepsını nasıl kulanacam pekı ? sabah aksam hazırlanısı olculerı neler ac tok ? bır de hepsı cok yan etkısı olmaz mı bırada

ıncır kuru mu ıyı gelır, arı sutu-polen onları mı yapayım. ozetle adet gordum, yumurtalarımın catlaması ıcın ne yapmalıyım sımdı ? benım sorunum bu zaten.

ben valla oyle karısık kı normalde 3-4 yıl once 35 gunde bır adet gorurdum, erken menopoza gırdım ve hap ıle 29-30 gunde bır adet goruyorum. ılk kez ıkı donemdır hapsız adet goruyorum. ılkını 29 gunde oldum ama bu 40 gune yaklastı. ısın ıcınden cıkılacak bır durum olmadıgı ıcın sımdıye kadar hıc gun hesabı yapmadım. cahıllıgım bu yuzden bu konuda.

canım bu kürler hepsi senin işine yarayacak şeyler.zaten incirde polenli karışımda yumurtalar için hayıt adet ve hormonları düzenlemen için.
yanlışlık olmasın diye internetten araştırdığım şekilde yazıyorum.

Kuru incir kürü, iki kez yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığı zaman yedi gün ara verilir. Toplam uygulama süresi kırkiki gün olmalıdır.

Uygulama sürelerine yedi gün verilen aralar dahil edilmez. Her seferinde günlük olarak hazırlanması gerekmektedir.

Kuru incirleri ikiye kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave edin. Kuru incirlerin üzerlerinde beyaz pudrası varsa, önce soğuk su altında yıkadıktan sonra ilave edin.

Kuru İncir kürünü yumurta çatlatmak için kullanmak isterseniz:

Önce kuru incirleri 6 dakika kaynattıktan sonra içine orta boyda,taze ve gevrek bir havucu dilimleyerek içine atarak 4 dakika daha kaynatın. Bu şekilde hazırlandığında yumurtaların kolay çatlamasına yardımcı olacaktır.

arı sütü polen bal karışımıda eşinle beraber tüketebilirsin adetin 21.ci gününe kadar yiyorsun sonra diğer adete kadar yemiceksin sen ama eşin devamlı yiyebilir sabah akşam yemeklerden önce 1 çay kaşığı.

hayıt suyunu da adet gününe kadar içiyorsun gebelik öğrendiğin anda bırakıyorsun.sabah akşam hazır hayıt suyuysa 1/4 çay bardağı içiliyor her seferinde.kendin ot şeklinde aldıysan kaynamış suya 1 çay kaşığı kadar katıp demlendikten sonra içiyorsun.aç karnına denersin ilk önce ama midene dokunursa tok içersin.suda kaynatmıyorsun sallama çay gibi demliceksin.özellikle yazayım dedim.

zaten bu hayıtı kullanınca senin adetin 28-30 gün arasında düzenli olucak.o zamanda 10.cu günden 23.cü güne kadar gün aşırı ilişki olucak.hayırlısıyla gelsin bebişine vesile olsun bunlar inşallah.

kızlar bırkaç foto ekledım fakat daha cok ekleyecektım cok guzel resımler vardı hata verdı yuklemedı onları anlamadım sonra tekrar denerım operım hpınızııı
sevcanım inşallah bahtları kaderleride kendileri gibi güzel olurlar Allahım sana kolaylık versin

Pelosum kesinlikle öyle canm Ramazan'ın hazzı farklı inanki şükürler olsunkavustuk mübarek aya

bugün konustuk zaten canım hersey yolundaymis çok şükür sanada hayırlı ramazanlar olsun :))

Aleynam degilmi ya ne muhabbetler ederdik inanki bende özledim napalim saglık olsun

Kiyamam ben Ahmet'ime keske yakın olsada yardımcı olabilsem canım benim için öp kuzuyu

birsosum iyi olmanıza sevindim canım ayrıca emreyede bayıldım ya maşallah kocaman olmuş ayricacokda yakışıklı çok canlar yakacak :)) yerim ben onu benim için öp küçük adamı

Nasıl gecti ilk gunünüz ben çok rahattim şükürler olsun havalarda serin allahım çok büyük ya şükür
ebuşum sgl canım Allahım inşallah sanada verir sende tadarsın güzel duyguları mübarek ramazan vesile olur belkide öptüm seni
birsencim resmi alıntılamadım ama ben sana sorayım,sence büyümemiş mi:KK1:
bu arada çamaşır makinesine girmiş haline bayıldımmmmmm:KK55:

kardeloşum bunlar büyümüyo sanki yada bana öyle geliyo önceki resimleri billdiğiniz için size daha değişik gelir ondan sordum ahmeti sorsak sana hiç büyümüyo dersin :emir_bebek::emir_bebek: ahmetciğide öp benim yerime kendine iyi bak canım

slm kızlar alıntı yapmadım sadece beğendim çünkü benim prenses uyanır sa şimdi yarım kalacak diye kusura bakmayın
birsencim maşallah büyütmüşsün paşamızı çok yakışıklı olmuş :nazar:allah nazarlardan saklasın sen nasılsın görüşmeyeli epeydir konuşmuyoruz
nvbr canım ninenin mektubuna çok duygulandım ya üzüldümde
kızlar herkes iyidir umarım tektek yazamadım ne olur alınmayın hepiniz tek tek aklımdasınız ama kafam dağınık olduğu için yazacaklarım karışır diye yazamıyorum herkesin ramazan-ı şerifi mübarek olsun inşallah iyi akşamlar:KK54:

ebroşum,sizin dualarınız yeter canım
bugün saldım ben herşeyi,yattık,kalktık,uyuduk,uyandık,evi de bi görsen dicem,görme en iyisi,çalma kapma iş yapmak hiç bana göre deeel
ben alışmışım canımın istediği saatte iş yapmaya ,az sonra yaparımlarla geçmiş ömrüm,ama artık o az sonralar,reklam araları kalmamış,yapcen,illa yapcen:KK14::KK14:ay bu da bana uymadı emme
ıncır kuru ve bal polen bır de hayıt tohumu. hepsını nasıl kulanacam pekı ? sabah aksam hazırlanısı olculerı neler ac tok ? bır de hepsı cok yan etkısı olmaz mı bırada

selina zaten açıklamış ve tarif etmiş
yan etkisi,belki toptan yapınca miden ağrır,o zaman bırakırsın
yumurtaların için yan etki olacağını düşünmüyorum,çünkü uzun aralıklırla adet oluyomuşsun
rabbim vesile kılıp,şifa verir inşallah

canlarım kuzucuklarımmmmm:KK16:selam herkese..hayırlı ramazanlar kıslarr..özlediniz beni dimiiiiiiiiii:KK1:sizi bilmem ama ben çok özledim yaaa:KK43:(kardeşimdeyiz şuanda..onlarada bugün net baglandı buraya geldikçe girerim artık napalım bunada şükür..beni sorarsanız iyiyim kıslar kociş izinde.dogum günümde geldi sürpriz yaptı:KK17: üç gün sonra yolcu edicem aşkımı:KK14:neyse...hepinizi çok öpüyorum geçmişe hiç bakamadım kusura bakmayın..herkes iyidir umarım..öptüm tek tek canlarım:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

sevcanım inşallah bahtları kaderleride kendileri gibi güzel olurlar Allahım sana kolaylık versin

ebuşum sgl canım Allahım inşallah sanada verir sende tadarsın güzel duyguları mübarek ramazan vesile olur belkide öptüm seni

kardeloşum bunlar büyümüyo sanki yada bana öyle geliyo önceki resimleri billdiğiniz için size daha değişik gelir ondan sordum ahmeti sorsak sana hiç büyümüyo dersin :emir_bebek::emir_bebek: ahmetciğide öp benim yerime kendine iyi bak canım
mın cNMMM

canlarım kuzucuklarımmmmm:KK16:selam herkese..hayırlı ramazanlar kıslarr..özlediniz beni dimiiiiiiiiii:KK1:sizi bilmem ama ben çok özledim yaaa:KK43:(kardeşimdeyiz şuanda..onlarada bugün net baglandı buraya geldikçe girerim artık napalım bunada şükür..beni sorarsanız iyiyim kıslar kociş izinde.dogum günümde geldi sürpriz yaptı:KK17: üç gün sonra yolcu edicem aşkımı:KK14:neyse...hepinizi çok öpüyorum geçmişe hiç bakamadım kusura bakmayın..herkes iyidir umarım..öptüm tek tek canlarım:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
tadını cıkarın arkdasımm

sagol canım ya kurtuldum çk şükür gökce de hasta teyzesi kaç gündür ayakları yalın boş evde gezmekten bogazı fena oldu gene öküsürüp duruyodu geçenlerdede ishal kusma beraberdi çok şükür daha iyi:) dr a gittim canım şeker testi yaptırdım çok şükür çıkmadı ogluşta iyi durumda :) darısı başına olsun inşşşşşşşşşşş

aminn canım sagol saglıkla oturmak nasip olur inş.

sanada şimdiden kolay gelsin canım valla hamilelik şimdilik iyi gidiyo çokşükür bulantılar gecince daha iyi oldu sen nasılın bbulantıların bittti mi?

allah kabul tesin canım rabbim hayırlı etsin ramazanımızı inş....

canım çok şükür iyiyim ben gökce biraz rahatsız bogaz burun öksürük :) ne ararsan vardı çok şükür ama dün tekrar dr a gittik ilaç verdi gene iyi şimdi gökce ellerinden öper teyzesi

sagol canım sanada hayırlı ramazanlar allah şimdiden kabul etsin orucunu
herkese hayırlı ramazanlar ilk gün çok zor geçiyo inş rabbim tüm tutulan oruçları kabul eder kib öpüyorum hepinizi:KK16:

amin canım rabbim hepimizinkini kabul etsin.inş.benimde ilk gün cok iyiydi 2. gün zorladı bu gün de mola verdim mecbur eşim kızıyo

özledik tabi derinimm .ne güzel süpriz yapmış eşinn ne kadar sevindiğini tahmin edebiliyorumm rabbim bi daha ayırmasın inş. sizi

slm kızlar alıntı yapmadım sadece beğendim çünkü benim prenses uyanır sa şimdi yarım kalacak diye kusura bakmayın
birsencim maşallah büyütmüşsün paşamızı çok yakışıklı olmuş :nazar:allah nazarlardan saklasın sen nasılsın görüşmeyeli epeydir konuşmuyoruz
nvbr canım ninenin mektubuna çok duygulandım ya üzüldümde
kızlar herkes iyidir umarım tektek yazamadım ne olur alınmayın hepiniz tek tek aklımdasınız ama kafam dağınık olduğu için yazacaklarım karışır diye yazamıyorum herkesin ramazan-ı şerifi mübarek olsun inşallah iyi akşamlar:KK54:

canım aynen bende hatta eşime okuyamadım bile paylaşmak istedim .seninde ramazanın mübarek olsun canımm

canımm zorlamıyorum sükür ilk gün iyi gecti ama dün biras salladı bu gün mola verdim yarın tekrar devam 2 günde bir gün ara vereyim diyorum hayırlısı bakalımm.ayy canım ya bana da serinlik gönder vantilatör tepemde yatmaktan her yerim agrıyo bu gün çok fena belimm

derincim gözün aydın canım.kız şu izinlerde bebiş gelse ne güzel olurrrrr.hayırlısıyla inşallah.öptm canım.
birsencim emre çok tatlı olmuş maşallahhhh senin hep gözün önünde büyüdüğünü anlayamazsın tabi.ama büyümüş maşallahh.evlendiği günleride görmek nasib olsun.bana vermedin emreyi ama iyi bi gelin bulursun inşallah :KK1::KK1:
kardelenimm nörüyon bacım ahmet seni çok yoruyo hee.ohh olsun yerim ben onu çekin sizde nazını.kucak alışsa nolur ilerde yüricek o zaman netcenn.yolla bana ben kucaklarım onu :))) sonra kimsenin kucağın gitmek istemez teyze beni mıncır mıncır sevdi diye :KK1::KK1: sallama işini de sağlam bi yere bağla çarşafın bi ucunu diğer tarafından sen tutarsın.başka bişey gelmedi aklıma.
nvbr canım sen zaten hamilesin eşin haklı kızmakta.zorlandıysan tutmamalısın bence.öptm canım.
sevcanımm maşallahh tosunlarım kocaman olmuş :nazar:Allah sana da kolaylıklar versin iyi altından kalkabiliyorsun.öptm canım sizide.
kızlar hayırlı pazarlar herkese...

X