Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selam kızlar hepiniz iyisiniz ececim başın sağolsun canım kızlar istanbul sıcak evet ama ankarada yanıyo Allah sabır versin ramazanda geldi hoşgeldi bizler iyiyiz hepinize selamlar bye:KK16::KK16:
YA BİRSOŞUM ANKARADA sıcakmışta annem dün geldi diyoki bu nasıl bişey ankarada böyle değildik diyo istanbulda nem varya mahvediyo insanı .yinede allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah
aminn ablacım Rabbim sağlık sıhhat versin inşallah hiç aksatmıcam.her namazımda kılmam gereken zamanlarda kılamadığımın pişmanlığını duyuyorum.neyseki hem vakit namazımı hem kazasını yapıyorum her vaktin arkasından.Rabbim kabul etsin inşallah.ve her duamda sizlerde varsınız.bir gün kabul olacak dualarıma şükretmek sırasıda gelicek inşallah.öptm ablacım seni.

ne bileyim canım zor zar denk geliyoruz tam denk geldik gözlerim kapandı.üzüldüm sonra iki laf edip konuşamadık diye.öptm canım.

canım yaa Rabbim sabır versin geride kalanlara.Allah rahmet eylesin tam bir aile felaketi olmuş ya.Rabbim korusun herkesi.başınız sağ olsun canım.

Allahım yar ve yardımcısı olsun inşallah şuan iyi durumdadır canım ya.amin inşallah Rabbim kötü haberler duyurmasın canım.inşallah kızda intihar falan etmemiştir canım ya.Allah korusun.dikkat et canım kendine öptm seni.

boşver abla sen bizlerle iç kahveyi napcan onları :)))

canım inşallah hamilesindir.idrar testi iki tanesi farklı çıktıysa kan testi yaptırmak daha doğru.testler bazen yanıltabiliyor çünkü.hakkında hayırlısı olsun inşallah.

selam kızlar günaydın hayırlı günler herkese.özledim valla ya eskisi gibi sık sık giremiyorum hep bişeyler çıkıyo sanki hiç dinlenemiyorum bile.sıcaklarla hiçç aram iyi değil zaten.hepte sıcakta çarşıya gidilecek durum oluyor.geçen indim 100 mt yer yürücektim ama 2 şişe suyu içe içe ayıla bayıla yürüdüm.millet bana bakıyodu hastalıklı gibi töbe yarabbim.Rabbim yardımcımız olsun inşallah.
yeni gelen arkadaş vardı.hoşgelmişsin canım.Rabbim inşallah çok bekletmeden hayırlısıyla gönderir meleğini inşallah.malesef insanlar yaşamadıkları bir mevzuda ince düşünemiyor.bilmiyorum bizler olsak hemen çocuk sahibi olsaydık karşımızdaki bebek bekleyen insana anlayışlı olup düşünceli olurmuyduk bilmiyorum.bazı insanlarda çocuğunu o ortamda esirgiyor canım ben yaşadım mesela bu durumu.bu kadın kısır çocukta gözü kalır nazar eder misali çocuğu yanıma yanaştırmamıştı.hepsine boşveriyorsun Rabbim büyük elbet bizlerde bir gün annelik duygusunu yaşarız inşallah.hiçbişeyi kafaya takmaya değmiyor maleseff.kendin ve eşinle mutlu olmaya bak Rabbim bebişlerle yuvanı şenlendirsin canım.

selinam canım allah razı olsun allahım gönlüne göre versin inşallah kabul olucak dualarımız .
evet zaten boşverdim gitti sanalda olsa burdaki dostluklar benim için çok özel ve gerçekten özel insanlarla içilir kahve unutanlarla değil !!!!!
sizin oralarda yanıyo demek allah kolaylık versin dikkat et kuzum çok sıcakta çıkma dışarı

selqam hanımla hepinize hayırlı günler yeni yeni arkadaşlar görüyorum hepsi hoşgelmişler inşallah hepiniz tez vakitte hamile kalırsınız .
bende durumlar aynı dün gece azcık efkarlandım .eşimle muhabbet ediyorduk sonra bir anda yaşlılık filan geldi aklımıza .acep kim bakıcak bize dedik .tabi okadar yaşarsak rabbim bilir herşeyide .yaşlanmak ve birilerine muhtaç olmak .bana bir ağlama geldi anlatamam .düşünmek bile çok üzdü .gerçi huzurevlerini düşündümde biçoğunun evladı var ama yine kimsesizler .allah kimseyi o durumlara düşürmesin kimseye muhtaç etmesin .evladında hayırlısını versin .çok ağlayınca eşim dediki aşkım ne üzülüyosun sen anneme öyle güzel baktınki of bile demedin bizede illaki bir bakan çıkar ALLAH büyük dedi .neyse sizide üzmek istemezdimde paylaşmak istedim .ALLAH hepimizin evlerini şenlendirsin mübarek günler hürmetine .iyki tanımışım sizleri :KK19::KK19:

Mrb ben de hamile kalamıyorum. 29yaşındayım 1 yıldır istiyoruz 7-8aydır da korunmuyoruz fakat tık yok. Klomen kullanıyorum. Şuan 2.ayındayım. Umarım bu ay olur. Zira psikolojim git gide diplere iniyor. Bu arada 2yıllık evliyim. 2 aydır yumurta takibi yaptırıyorum. Acaba rahim filmini nezaman çektirsem kızlar? Siz hemen çektirdiniz mi?

aslında tedavide ilk adım rahim filmi çünkü sorun varsa tedavilerde işe yaramaz boşu boşuna zaman kaybı .ben ilk rahim filmi çektirdim ama bazı doktorlarda istemiyo hemen sanırım .
allah gönlünüze göre versin hayırlısı olsun inşallah

arkadaslar acılll lutfen yardım edın!!!!!!!!! kafam cok karısık en son hazıran 13 de adet oldum 9 da hastalanmam gerekıyordu hastalanmadım dun test yaptım ıkıncı cızgı cok az var gıbıydı bugun yıne tekrarladım sadece tek cızgı vardı.hamılemıyım degılsem nıye gelmedı hamılaysem testte nıye cıkmadı baska bır sorunmu var acaba nolur yardımızı beklıyorum bnm durumunda olan varmı?

bazı testlerde hassasiyet farklı oluyor bide henüz çok yeni olduğundan çıkmamış olabilir .inşallah adet olmamışsındırda hamilesindir .hayırlısı olsun canım müjde verirsin umarım

merhaba cnm öncelikle ikimizde inş hamileyizdir:KK70:D sağlık ocağı konusunu okudum da bende geçen ay gıttım benım hatta hasta olmama 1 hafta vardı içim içimi yedi kendımı yemektense öğrenmenın matıklı buldugum için gittim bana öyle bişe demediler hemen aldılar kanımııı negatifide yapıştırdılar geçtiğimiz ay:KK70:

ıns cnm ya hamıs oldugumuzun haberını alırız bnce ugrasmk ıstemedıklerı ıcn kıbarca yolladılr benı ewde yapıln testı yaptılr bılseydm bnde gıtmezdm sonucta kendımde yapabılrm o testden de bu sabh hastaneye gıdıp kan verdım bakalım sonucu alınca yazarım dayanamdm ıste :)sonuc negatıf bıle olsa ogrenmek ıstıyrm hayırlısı olsn hepımız ıcn

bazı testlerde hassasiyet farklı oluyor bide henüz çok yeni olduğundan çıkmamış olabilir .inşallah adet olmamışsındırda hamilesindir .hayırlısı olsun canım müjde verirsin umarım

ultrasyonda baktılar bugn bısı gorunmedı hastanede kan aldılar bakalım sonucu oleden sonra alcam haber verırım kızlrr ama bıda salık ocagına gıtmemmm

canım benim yaa kıyamam tahmin edebiliyorum şuanki sıkıntını ama lütfen üzülme yanlız değilsin kuzum ya bizler varız eşin dönecek .yeterki sağlık olsun naapcaksın annelik fedakarlıktır sende bebişin için fedakarlık yapıyorsun sıkma tatlı canını .öpüyorum seni bitanem

sağolasın ebrarımm allah razı olsun canımm bende seni öpüyorumm

YA BİRSOŞUM ANKARADA sıcakmışta annem dün geldi diyoki bu nasıl bişey ankarada böyle değildik diyo istanbulda nem varya mahvediyo insanı .yinede allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah

selinam canım allah razı olsun allahım gönlüne göre versin inşallah kabul olucak dualarımız .
evet zaten boşverdim gitti sanalda olsa burdaki dostluklar benim için çok özel ve gerçekten özel insanlarla içilir kahve unutanlarla değil !!!!!
sizin oralarda yanıyo demek allah kolaylık versin dikkat et kuzum çok sıcakta çıkma dışarı

selqam hanımla hepinize hayırlı günler yeni yeni arkadaşlar görüyorum hepsi hoşgelmişler inşallah hepiniz tez vakitte hamile kalırsınız .
bende durumlar aynı dün gece azcık efkarlandım .eşimle muhabbet ediyorduk sonra bir anda yaşlılık filan geldi aklımıza .acep kim bakıcak bize dedik .tabi okadar yaşarsak rabbim bilir herşeyide .yaşlanmak ve birilerine muhtaç olmak .bana bir ağlama geldi anlatamam .düşünmek bile çok üzdü .gerçi huzurevlerini düşündümde biçoğunun evladı var ama yine kimsesizler .allah kimseyi o durumlara düşürmesin kimseye muhtaç etmesin .evladında hayırlısını versin .çok ağlayınca eşim dediki aşkım ne üzülüyosun sen anneme öyle güzel baktınki of bile demedin bizede illaki bir bakan çıkar ALLAH büyük dedi .neyse sizide üzmek istemezdimde paylaşmak istedim .ALLAH hepimizin evlerini şenlendirsin mübarek günler hürmetine .iyki tanımışım sizleri :KK19::KK19:

ebrarım canım arkadasımm seninde dediğin gibi rabbim herseyin hayırlısını versin.evladı olupta bakılmaya muhtac okadar insan var ki .huzur evine hayıtımda bir kez gittim ve öyle hikayeler insanlar varki .sen gönlünü ferah tut canım ne zaman ne olacagı hiç belli olmaz inşallah rabbim sizede nur topu gibi sizi el üstünde tutacak bi evlat verir.paylasacaksın tabi canımm üzülme ama ne olurr dualarım seninle canım

ebrarım canım arkadasımm seninde dediğin gibi rabbim herseyin hayırlısını versin.evladı olupta bakılmaya muhtac okadar insan var ki .huzur evine hayıtımda bir kez gittim ve öyle hikayeler insanlar varki .sen gönlünü ferah tut canım ne zaman ne olacagı hiç belli olmaz inşallah rabbim sizede nur topu gibi sizi el üstünde tutacak bi evlat verir.paylasacaksın tabi canımm üzülme ama ne olurr dualarım seninle canım

ultrasyonda baktılar bugn bısı gorunmedı hastanede kan aldılar bakalım sonucu oleden sonra alcam haber verırım kızlrr ama bıda salık ocagına gıtmemmm

bugun dewlet hastanasıne gıttım sonucu almak ıcın sonu husrannn:KK43:((adam dogru durust adet tarıhımı sormadı bıle test negatıf cıktı bana adet getırırıcı hap yazdı bende hazırn 13 adet oldm dedım olsn yınede kullan dedı adet olduktan sonra hormon tahlılı yapckmıs bu arda martta butn testlerı yaptırmıstım hıc bı sorun yok demıstı doktor sımdı adet gununden saydıgımda 35. gun bugn ben sımdı doktoru dınleyıp ılacı kullansam mı yoksa bıraz dahamı beklesem bılemıyorum kızlar cok moralım bozuldu bu arada benım adetım hıc gecıkmez

slm kızlar nasılsınız biz iyi olmaya çalışıyoruz kızlar umduğum gibi olmamış kızlarıda kendini asmış ölmüş oraraya gittim geldim herşey doğruşmuş abisi gil yıkılmış çok kötüydüler ya onları öle görünce dayanamadım kaç gündür kendimizde değiliz allah abisi gile sabır versin inşallah
bende kafamı toplayamıyorum kaç gündür onun için fazla uzatmıyorum yanlış yazarım diye k.i.b a.e.o iyi akşamlar

NENEMİN ÖLMÜŞ EŞİNE MEktubu ben cok etkilendim kızlar sizinlede paylaşmak isteidmm
Son GÜNLERDE; bir surat bir surat ki GELİNDE, çayımı bile yarım dolduruyor BEY. Allah'tan KULAKLARIM ağır işitiyorda, duymuyorum ne söylediğini…! Ama yinede HİSSEDİYORUM..! Beni, bu evde galiba istemiyor artık. Hey gidi günler heeey…! OĞLUNU bilirsin, vur kafasına al lokmayı. İki ara bir derede ne yapsın…? ANA bu, atsa atılmaz; satsa satılmaz.Bana artık gizli gizli sarılıyor bey...! Dün akşam, UYURKEN öptü beni biliyor musun? Nasıl ağırıma gitti nasıl…! Artık AKİDE ŞEKERİDE getirmiyor. Hani dişlerim yok ya, güya yerken garip sesler çıkarıyormuşum da; çocuklar İĞRENİYORMUŞ benden. Yok; vallahi yalan bey, hiç yapar mıyım ben öyle şey..? GELİN; çocuklara masal anlatmamı da yasakladı. Üstelik seninle konuşuyormuşum diye, duvardaki resmini bir yere sakladı. Olsun, koynumdaki resminden haberi bile yok..! Yine de BEDDUA edemem bey, oğlumun karısı; torunlarımın anası o…! Geçenlerde üst KOMŞULAR geldi. Ne konuştuklarını duymayayım diye, kapıyı üstüme kilitledi. Duymadım, duyamadım; lakin hissettim. DÜŞKÜNLER EVİNE yatıracaklarmış önümüzdeki ay beni. Ne yalan söyleyeyim epey ağırıma gitti, epey…! Ha, SEN ne diyorsun bey..? Hani bir görünsen OĞLUNA…! Ne de olsa babasısın, seni dinler. Bu odada oturur, vallahi hiç dışarı çıkmam. Akide şekeri de istemem. MASALDA anlatmam artık çocuklara. Ne olur, AYIRMASINLAR beni bu evden. Yaşayamam, nefes bile alamam. Sana ait anılardan uzak ne yaparım ben, ne yaparım..? Şu camın PERVAZINDA hayalin durur, çekmecelerde el izin. BASTONUN hala duvarda asılı. İstemiyorlar beni artık, istemiyorlar hasılı...!
HEY GİDİ GÜNLER HEY..!
Hani DİYORUM, bir çağırsan..! Yoksa, yoksa sendemi UNUTTUN beni bey…?

slm kızlar nasılsınız biz iyi olmaya çalışıyoruz kızlar umduğum gibi olmamış kızlarıda kendini asmış ölmüş oraraya gittim geldim herşey doğruşmuş abisi gil yıkılmış çok kötüydüler ya onları öle görünce dayanamadım kaç gündür kendimizde değiliz allah abisi gile sabır versin inşallah
bende kafamı toplayamıyorum kaç gündür onun için fazla uzatmıyorum yanlış yazarım diye k.i.b a.e.o iyi akşamlar

canımm insan ne diyecegini bilmiyo rabbim sabır versinn

Mrb ben de hamile kalamıyorum. 29yaşındayım 1 yıldır istiyoruz 7-8aydır da korunmuyoruz fakat tık yok. Klomen kullanıyorum. Şuan 2.ayındayım. Umarım bu ay olur. Zira psikolojim git gide diplere iniyor. Bu arada 2yıllık evliyim. 2 aydır yumurta takibi yaptırıyorum. Acaba rahim filmini nezaman çektirsem kızlar? Siz hemen çektirdiniz mi?
canım hoşgeldin.hakkında hayırlısı inşallah Rabbim çok bekletmeden gönderir bebişini.dr lar genelde önce tedavi deniyor sonra rahim filmi istiyor ama aslında tüplerde bir sorun varsa o ilaçlar boşu boşuna kullanılıyor.benim tavsiyem önce rahim filmi.tüpler kapalı olmasa bile ufak sümüksü şekilde yapışıklık olabiliyormuş.film bunların açılmasında çok etkili.ve çoğu insan filmden sonra hemen hamile kalıyor tedavisiz.
merhaba cnm öncelikle ikimizde inş hamileyizdir:KK70:D sağlık ocağı konusunu okudum da bende geçen ay gıttım benım hatta hasta olmama 1 hafta vardı içim içimi yedi kendımı yemektense öğrenmenın matıklı buldugum için gittim bana öyle bişe demediler hemen aldılar kanımııı negatifide yapıştırdılar geçtiğimiz ay:KK70:
hoşgeldin canım.geçen ay çok erken gitmişsin kan testinde yumurtlamadan sonra 14 gün geçmesi gerekli.sadece tüp tedavisinde 12.ci gün yapıyorlar.inş çok bekletmeden gelir bebişin.

Aminn ablacım Allah seninde güzel kalbine göre versin.neden böyle efkarlandın ablam yaa.insan aslında içinde biriken şeylerin patlaması için gözlerden yaşlar süzülmek için bir mesele buluyor.Allah bilir ama senin yüreğinin güzelliği ki eşinde öyledir eminim Rabbim korur sizi.Allah göstermesin dediğin gibi evlatta hayırlı olmadıktan sonra hepsi boşş.Allahım evladında hayırlısını vefalısını versin inşallah.sen canını sıkma abla ben varım sağ salim oldukça bende bakarım size sen yeterki üzülme..öptmmm.
bugun dewlet hastanasıne gıttım sonucu almak ıcın sonu husrannn:KK43:((adam dogru durust adet tarıhımı sormadı bıle test negatıf cıktı bana adet getırırıcı hap yazdı bende hazırn 13 adet oldm dedım olsn yınede kullan dedı adet olduktan sonra hormon tahlılı yapckmıs bu arda martta butn testlerı yaptırmıstım hıc bı sorun yok demıstı doktor sımdı adet gununden saydıgımda 35. gun bugn ben sımdı doktoru dınleyıp ılacı kullansam mı yoksa bıraz dahamı beklesem bılemıyorum kızlar cok moralım bozuldu bu arada benım adetım hıc gecıkmez
ilacı kullanma canım.1 hafta daha bekle eğer adet olmazsan tekrar kan verirsin.o zaman çıkmazsa ilacı kullanırsın.burda bi arkadaşın başına gelmişti idrar kan negatif çıktı 10 günlük bir gecikmeydi dr söktürücü verdi içti oda yine adet olmadı.kan verdi 8000lerde bi rakam çıkmıştı.şükürki bebeğine de bişey olmamıştı doğurdu bile hatta.yinede kullanma sen ilacı.inşallah güzel haberler verirsin.
canım yaa :KK43: Allahım geride kalanlara sabır versin dayanma gücü versin.Rabbim böyle üzüntü kimseye yaşatmasın canım ya çok zordur.kendini toparla canım.Allah rahmet eylesin.öptm

selam kızlar günaydın hayırlı sabahlar,mutlu günler inşallah.nasıl bir sıcak var kızlar yaa sabah kadar klima açıktı ve ben hiç serinlemedim.Allahım ramazanda kolaylık versin herkese.

kızlar bana bi akıl werin 26haziran günü eşimle korunmasız ilişkiye girdik 8 temmuzda regl oldum regl 2 günden sonra kahverengi oldu 5gün sürdü bugün kan tahlili yaptırdım biliyorum erken ama dayanamadım lazer epilasyona gidiyorum da onun için emin olmak istedim kanda hcg 1,5 çıktı daha 15 gün olduğu için olabilirmi yani üstüne regl olmuş olabilirmiyim sürekli baş dönmesi uyku we mide bulantısı war ilk bebeğimde hiç bunlar olmamıştı çok rahattım bilmiyorum şimdi acaba hamilemiyim benim yaşadıklarımı yaşayanlar warmı???????

kızlar bana bi akıl werin 26haziran günü eşimle korunmasız ilişkiye girdik 8 temmuzda regl oldum regl 2 günden sonra kahverengi oldu 5gün sürdü bugün kan tahlili yaptırdım biliyorum erken ama dayanamadım lazer epilasyona gidiyorum da onun için emin olmak istedim kanda hcg 1,5 çıktı daha 15 gün olduğu için olabilirmi yani üstüne regl olmuş olabilirmiyim sürekli baş dönmesi uyku we mide bulantısı war ilk bebeğimde hiç bunlar olmamıştı çok rahattım bilmiyorum şimdi acaba hamilemiyim benim yaşadıklarımı yaşayanlar warmı???????

selam.üstüne görmüş olsanız kanda çıkardı kesin.kahverengi leke adetten sonra olan yani başka bişeyden ötürü olabilir.kist türlerinden mesela.ultrasona girdinizmi yakın zamanda?

ayy cnm ya cok sagol ıcımı rahatlattın benmde korkum eger varsa ılacı ıcınce oda duser dıe.demekkı bnm durumunda olanlar varmıs Allahtan bebegıne bısı olmamıs bakalım beklıcm cok zor ama beklemek

teşekkür ederim selina23 hani adetten 10 gün önce olunca acaba belki tam olgunlaşma olmamış olabilirmi diye düşündüm bakalım regl tarihini bekliyorum tekrar ozaman gidiceğim tekrar

günaydın kızlar hayırlı sabahlarr..
akşam adet oldum ben.bu ay da yan geldi hayırlısı napalım :KK43:

X