Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

sağolasınn canım inş. hala atlatamadımm ama biras hafifledi

valla gecmiyo ama ne yapim kuzum idare etmeye calışıyoruz .yine mi misafirrrrr :)

allah razı olsunnn canım ne güzel dua etmişsin canı gönülden aminnn diyorummm

unutma ellerini RABBİME acabiliyorsan
anlaki O seni dinliyor çünkü O RABBİN öyle bir RAB Kİ
kabul etmeyecegi duanın ellerini semaya actırmaz
rabbim ellerimizi semaya actırdığı ellerden eylesin inş. kandiliniz mübarek olsun rabbim hepimizin gönlünden gceen DUALRINI kabul etsin inş.

SLM KIZLAR
KANDİLİMİZ MUBAREK OLSUN rabbim edilen tüm duaları kabul etsin inş.
bende dr a gittim çok şükür herşey yolunda üç hafta sonra şeker yüklemesi için gitcem bide dudak ve kalp ölçümü yapıcakmış inş onlada normal çıkar:) kib öpüyorum hepinizi gezmelerdesiniz galiba kimseler yok çünküm:)

kızlar hepinizin miraç kandili mübarek olsum üç ayların ve bu gecenin hatırına hepinizin önce göbüşleri sonra kucakları sağlıklı hayırlı evlatlarla dolsun

Eklentiler

• $miraç kandili.jpg
    34,9 KB · Görüntüleme: 47
her daim kuzum nedemek
dün gece kalamadım kusura bakmadınız inşallah fena uykum gelmiştide :))kaç gecedir uyuyamadım çok şükür dün biraz uyuyabildim .sen nasıl oldun canım daha iyisin inşallah
kuzen iyileşemedim dünde konuştuk gerçi msnde artık doktora gittim mecburen :))
inşallah canım buluşuruz bende özledim yaa
Eki Görüntüle 445825

selam kızlar hayırlı günler.Kandiliniz mübarek olsun.Rabbim bu özel ve güzel günde tüm dileklerimizi dualarımızı kabul buyursun inşallah.
selinoşum seninde kandilin mübarek olsun canım tüm kalbimle amin diyorum dualarına öpüyorum seni dualarda buluşalım inşallah
valla gecmiyo ama ne yapim kuzum idare etmeye calışıyoruz .yine mi misafirrrrr :)
allah yardımcın olsun canım valla ben atlatamadım mecburen gittim doktora .senin durum da zor allahım şifa versin
ayyy çok sevindim cano yaa hadi gözünaydın şükür bebiş sağlıklıymış .inşallah diğerleride çok çok iyi çıkar
seninde kandilin mübarek olsun canım öpüyorum çok seni ve gökceyi
kızlar hepinizin miraç kandili mübarek olsum üç ayların ve bu gecenin hatırına hepinizin önce göbüşleri sonra kucakları sağlıklı hayırlı evlatlarla dolsun

birsoşum seninde kandilin mübarek olsun canım amin diyorum dualarına .nasılsın ufaklıklar nasıl .öptüm çok sizide

selamlar hanımlar hepinizin kandili mübarek olsun RABBİM bu güzel gün hürmetine hepimizin gönül muratlarını hayırlısıyla nasip etsin inşallah .
dualarınızda unutmayın beni benimde hepiniz duamdasınız görüşmek üzere

Hayırlı geceler arkadaşlar kandilimiz mübarek olsun.Bu geceyi hakkıyla eda etmeyi nasip etsin Rabbim hepimize dualarımız kabul olsun.Gönlümüzdekileri hakkımızda hayırlı kılarak nasip etsin.
Banucum Allah razı olsun canım duaların için sizin dualarınız beni çok rahatlatıyo inşallah dediğin gibi bu sefer kucağıma alırım hepimizin kucağı dolsun ennnn yakın zamanda
Ebrarım boğazlar fenaymış inatçı hastalık bırak arkadaşımı artık düş yakasından
Benim bu hafta karnım ağrıyo arkadaşlar sürekli.Kanama yok şükür ama bunada güvenmelimiyim emin değilim doktora göre olabilirmiş karın ağrıları ama ben çok etkileniyorum haliyle salı günü randevum var inşallah iyidir bizim nazlı bebecik.Hepinizi öpüyorum.Sevcan kayıplarda bu arada minikler hareketlenmeyemi başladı acaba yoksa giriyodu mutlaka sevcan.
tekrar hayırlı kandiller

nasılsınız kızlar uğrayamadım bi kaç gündür annemdeğdimordada net yok bakamdım hiç az önce döndük bende bakıyım dedim bu kandil sadece dua edebilicem kuran okumak isteerdim ama mağlesef okuyamıyorum dilerim mevlam dualrımız kabul eder
aklım kardelenimde kaldı şimdi geçmişe baklıcam inş sağlıkla almıştır bebeğini kucağına
hepinizi tek tek öpüyorum mevlam yar ve yardımcınız olsun

Eki Görüntüle 445825

selam kızlar hayırlı günler.Kandiliniz mübarek olsun.Rabbim bu özel ve güzel günde tüm dileklerimizi dualarımızı kabul buyursun inşallah.

amin canım ne guzel dua.ALLAH razı olsun.senın de kandilin mubarek olsun selinam.
allah razı olsunnn canım ne güzel dua etmişsin canı gönülden aminnn diyorummm
senden de olsun cnm ya ne demek.hep duamdasınız.daha iyısn ıns berrınim?
ayy ne guzel ya merhametı sonsuz rabbim hepımızın dualarını kabul buyursun inşALLAH.
Sgol kuzum senin de mubarek olsun.demek bebıs iyi cok sukurdudak ölcumude mı vardı kız ılk duyarım
amin cnmmm amin.ALLAH razı olsun.
yok be kıs ne kusuru.asıl ben gec geldım tuttum sizi:)sagol canım arkadasım.bu gece dualarda bulusuyoruz o zaman.siz de benım duamdasnz hep.öptum.

sagol kuzum amin dualarına.cok öptum cnm.
Kızlar mirac kandilimiz mubarek olsun.tum dualarımızı kabul buyursn rabbim inş..şuan yatsı ezanı okunuyor,bu guzel gunun ve guzel ezanımızın hurmetıne dualarımız kabul olsun inşAllah.amin.

berrin beni sormuşsun sagol canım iyiyim sende iysin İNŞALLAH

bagnu tedavini sorcaktım basladın mı diye özelden burcuya selam canım

slm kızlar nasılsınız ben iyiyim çok şükür ravza mda iyi şükürler olsun ne zamandır gelemiyorum sizleri çok özledim bi ravzanın uykusu düzene girsin daha sık uğramaya çaışacağım inşallah geçmişi pek okuyamadım kusura bakmayın benim prenses şimdi bağırır onun için bakamıyorum bana yazanlar olmuş hepsine alıntı yapmayı çok isterdim neyse artık başka zamana inşallah
herkes nasıl ne var yok bakalım doğum yapan varmı yeni hamiş varmı herkes iyimi doğan bebişler iyimi çok merak ediyorum hepinizi öpüyorum
ben çıktım k.i.b a.e.o öptüm bayyyyyy

Selam kızlarrrr,nasılsınız?
Derdam,ececim,aleynam dun gormedm yazdgnızı sagolun kızlar kandiliniz mubarek olsn sizin de.

Günaydın canım arkadaslarım
Bugün açılış benden :))
Misafirlerim geliyo erken kalktım selam veriyim dedim hepinizi öptüm

Sena dogum yapmış canım çok şükür bu sefer saglikla aldı kucağına çok sevindim inanki sanada soyleyim dedim

Günaydın canım arkadaslarım
Bugün açılış benden :))
Misafirlerim geliyo erken kalktım selam veriyim dedim hepinizi öptüm
artık seni burda görebilene aşkolsun,tez gitsin misafirler
Sena dogum yapmış canım çok şükür bu sefer saglikla aldı kucağına çok sevindim inanki sanada soyleyim dedim

maşallah sena ya,benden gerideydi o nun haftası diye biliyorum ama,kız bebek ya,ileri gelmiştir,bu gidişle benimki karnımdan çıkıp ilkokula başlıcak
neyse neyse,bugün dr daydık,bir iki güne kalmaz,gelir bu dedi,iğneyi bıraktık artık,şu an için her şey normal doğumu deneyebileceğimiz yönünde,inşallah ta deneriz ve tamamlarız,dualarınızı bekliyorum
kandilde bişey yazmasam da hepiniz dualarımdaydınız,bunu da belirteyim

selam kızlar hayırlı akşamlar herkese.
kardelencim hadi hayırlısıyla kolayca doğumunu yap gel evine inşallah.sende dualarımızdasın canım.öptm.
kardelenim salı randevu var hadi hayırlısıyla güzel haberlerle gel inşallah.bebiş cinsiyeti kız olcak gibi geldi bana.hayırlısı sağlıklısı olsun inşallah.öptm
banucum tedavin sonraki aya kalmış.Hayırlısı inşallah canım belki tedaviye gittiğinde hamile olduğunu öğrenirsin inşallah.Rabbim yüzünü güldürsün öptm canım.
birsenimm sen nasılsın canım.yoğunluk devammı hala.öptm çocukları ve seni
pelinim nerelerde annesigil vardı dimi.iyidir inşallah.
sevcanım sende girmiyosun bayadır.bebişler sana fırsat vermiyor sanırım emekliyolarmı yoksaa.öptüm sizide.
ebrar ablam misafirlerin varmış kolay gelsin.öptm senide.
hoşçakalın kızlarr.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…