Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Sena dogum yapmış canım çok şükür bu sefer saglikla aldı kucağına çok sevindim inanki sanada soyleyim dedim:KK34:
aa cnmmm ben bayadr takıp edemedımdi senamı cok ama cok sevindım yaa sagol kuzum haber verdgn ıcın:)
artık seni burda görebilene aşkolsun,tez gitsin misafirler:KK53:

maşallah sena ya,benden gerideydi o nun haftası diye biliyorum ama,kız bebek ya,ileri gelmiştir,bu gidişle benimki karnımdan çıkıp ilkokula başlıcak:KK52::KK52::KK52:
neyse neyse,bugün dr daydık,bir iki güne kalmaz,gelir bu dedi,iğneyi bıraktık artık,şu an için her şey normal doğumu deneyebileceğimiz yönünde,inşallah ta deneriz ve tamamlarız,dualarınızı bekliyorum
kandilde bişey yazmasam da hepiniz dualarımdaydınız,bunu da belirteyim:21::21::21:
ayy 2 gune geliii he kücük adamımız hehe hadı Allah kurtarsn kardeloşum ya.inan sende duamdasn kuzucum öptm.
selam kızlar hayırlı akşamlar herkese.
kardelencim hadi hayırlısıyla kolayca doğumunu yap gel evine inşallah.sende dualarımızdasın canım.öptm.
kardelenim salı randevu var hadi hayırlısıyla güzel haberlerle gel inşallah.bebiş cinsiyeti kız olcak gibi geldi bana.hayırlısı sağlıklısı olsun inşallah.öptm
banucum tedavin sonraki aya kalmış.Hayırlısı inşallah canım belki tedaviye gittiğinde hamile olduğunu öğrenirsin inşallah.Rabbim yüzünü güldürsün öptm canım.
birsenimm sen nasılsın canım.yoğunluk devammı hala.öptm çocukları ve seni
pelinim nerelerde annesigil vardı dimi.iyidir inşallah.
sevcanım sende girmiyosun bayadır.bebişler sana fırsat vermiyor sanırım emekliyolarmı yoksaa.öptüm sizide.
ebrar ablam misafirlerin varmış kolay gelsin.öptm senide.
hoşçakalın kızlarr.
selam cnm benım ne var ne yok?sen neler yaptn tatlım öptm senı.
dileğim anne olmak :)

umarım en yakın zamanda olursun cnm hosgeldin:)

kızlar merhaba bende anne ol mak isteyenler kervanındayım 5 ay oldu evleneli bu ay yumurtalarım büyümedi eşiminde sperm hareketliliğinde biraz sıkıntımız var ben agnucaston kullandım bu ay ve hiç bebeğim olcak gibi düşünmedim ilk defa erken gebelik belirtisi bakmadım adetim 5 gün geçti idrarda çıkmıyor geç döllenme belki diye umut ediyorum kan tahlili yaptırmak istemiyorum negatif olma riski yüksek diye sizce olurmu böyle olan varmı 16. günümde 10 mm di yumurtam

Selammmmm kimmmse yokkkmmuuuuuuuu!başım gene fena halde agrıyorrr çatlıo hatta.kulaklar 15.20gundur tıkanıyooo off!pazartesıye randevu aldım kbb den.bakalım neyım varmış.hergun baş mı ağrır yav:KK43:

kardeloş kız daha doğuramadınmı sağlıcakla doğur oğluşunu ama dikkat et hareketlerini say gün içinde emrecik arkadaşına selam söylüyo :nazar::KK55:

daha doğurmadın mı demek,günü gelen bi hamileyi çok fazla geren bi cümleymiş,bunu öğrendim,o yüzden öyle demeyin olur mu?
vakti ne zamansa,sağlıkla doğar inşallah tüm bebeler.
ay ebroşum,seni aramam lazım aslında,ama arayamadım kuzu yaaaaaa:KK34:

selam kızlar hayırlı günler herkese.
derinim beni sormuşsun canım.5 gün geciken adetin ardından doğurdum ve sancıyla kıvranıyorum şuan.yine aynı kaldığımız yerden devam ediyoruz yani.çok şükür halimize.
sende dr a gidecekmişsin hadi bişey yoktur inşallah canım.
kardelenim stres yapma canım ya.Allahım yardımcın olsun kolayca doğar inşallah ahmetimiz.öptm seni.
ebrar ablam kovala artık şu misafirleri :)) özledik biz senii.
anaamm çok sancımm varrr :KK43:(( hepinizi öptm kızlar.hoşçakalınn.

kızlar kardeloş doğuma gitmiş dua edelim.Öğlen konuşmuştum sancım yok demişti sonradan sancısı gelmiş ebrar haber verdi inşallah kolayca yapar doğumunu sağlıcakla

Hayırlı geceler arkadaşlar kandilimiz mübarek olsun.Bu geceyi hakkıyla eda etmeyi nasip etsin Rabbim hepimize dualarımız kabul olsun.Gönlümüzdekileri hakkımızda hayırlı kılarak nasip etsin.
Banucum Allah razı olsun canım duaların için sizin dualarınız beni çok rahatlatıyo inşallah dediğin gibi bu sefer kucağıma alırım hepimizin kucağı dolsun ennnn yakın zamanda
Ebrarım boğazlar fenaymış inatçı hastalık bırak arkadaşımı artık düş yakasından
Benim bu hafta karnım ağrıyo arkadaşlar sürekli.Kanama yok şükür ama bunada güvenmelimiyim emin değilim doktora göre olabilirmiş karın ağrıları ama ben çok etkileniyorum haliyle salı günü randevum var inşallah iyidir bizim nazlı bebecik.Hepinizi öpüyorum.Sevcan kayıplarda bu arada minikler hareketlenmeyemi başladı acaba yoksa giriyodu mutlaka sevcan.
tekrar hayırlı kandiller:KK3:

canım aklına kötü biresey getirme için rahat olsun birsey olsa doktor söylerdi dimi inş. bi sorun yok canımmm .bende gidecem salı günü bakalım

Selammmmm kimmmse yokkkmmuuuuuuuu!başım gene fena halde agrıyorrr çatlıo hatta.kulaklar 15.20gundur tıkanıyooo off!pazartesıye randevu aldım kbb den.bakalım neyım varmış.hergun baş mı ağrır yav:KK43:

gecmiş olsun canım al benden de okadar bu sıcaklar beni çok etkiliyo

canlarımm herkese slmlarr herkes iyidir inşallah ben kaç gündr ihmal ettim hepinizi ama basım fena agrıyo dısarı cıkamıyorum hep yatıyorum evde .bu arada teyzeleri 5 aylık olduk inş. ebrarım sen nasıl oldun canım gecmişe bakamadım fazla inş. düzelmişsindr

berrin beni sormuşsun sagol canım iyiyim sende iysin İNŞALLAH

bagnu tedavini sorcaktım basladın mı diye özelden burcuya selam canım
Başlamadım canım daha inşallah önümüzdeki aylarda.
Günaydın canım arkadaslarım
Bugün açılış benden :))
Misafirlerim geliyo erken kalktım selam veriyim dedim hepinizi öptüm
:KK48::KK48::KK48:
Kolay gelsin canım.
selam kızlar hayırlı akşamlar herkese.
kardelencim hadi hayırlısıyla kolayca doğumunu yap gel evine inşallah.sende dualarımızdasın canım.öptm.
kardelenim salı randevu var hadi hayırlısıyla güzel haberlerle gel inşallah.bebiş cinsiyeti kız olcak gibi geldi bana.hayırlısı sağlıklısı olsun inşallah.öptm
banucum tedavin sonraki aya kalmış.Hayırlısı inşallah canım belki tedaviye gittiğinde hamile olduğunu öğrenirsin inşallah.Rabbim yüzünü güldürsün öptm canım.
birsenimm sen nasılsın canım.yoğunluk devammı hala.öptm çocukları ve seni
pelinim nerelerde annesigil vardı dimi.iyidir inşallah.
sevcanım sende girmiyosun bayadır.bebişler sana fırsat vermiyor sanırım emekliyolarmı yoksaa.öptüm sizide.
ebrar ablam misafirlerin varmış kolay gelsin.öptm senide.
hoşçakalın kızlarr.
Herşeyin hayırlısı selinacım.

Rabbim yardım etsin kardeloşa inşallah bu saatlerde ahmetine kavuşmuştur dualarımızla yanınızdayız kardeloş...

kızlar kardeloş doğuma gitmiş dua edelim.Öğlen konuşmuştum sancım yok demişti sonradan sancısı gelmiş ebrar haber verdi inşallah kolayca yapar doğumunu sağlıcakla

selam kızlar kız kardeloş sağlıcakla doğurmuştur umarım hadi güzelliklerle gelsin ahmet beyimiz kardelen49 derin siz nasılsınız kızlar

selam kızlar hayırlı günler herkese.
derinim beni sormuşsun canım.5 gün geciken adetin ardından doğurdum ve sancıyla kıvranıyorum şuan.yine aynı kaldığımız yerden devam ediyoruz yani.çok şükür halimize.
sende dr a gidecekmişsin hadi bişey yoktur inşallah canım.
kardelenim stres yapma canım ya.Allahım yardımcın olsun kolayca doğar inşallah ahmetimiz.öptm seni.
ebrar ablam kovala artık şu misafirleri :)) özledik biz senii.
anaamm çok sancımm varrr :KK43:(( hepinizi öptm kızlar.hoşçakalınn.
dogurdun he:KK1:delü.sağlık olsun kuzum ya ne diyelim.alıştık artık.ins rabbım daha cok bekletmeden guldurur yuzunu taklım benım.
ayy cnmmm aramak istiom şimdi ama kocişi cıkar ki.neyse yarın inş.ay Allahım sağlıcakla kucagına versn cnm kardeloşum.ins cok acı cekmemişndr.
gecmiş olsun canım al benden de okadar bu sıcaklar beni çok etkiliyo
ah sorma cnm bnm.cok gecms olsun ya.
canlarımm herkese slmlarr herkes iyidir inşallah ben kaç gündr ihmal ettim hepinizi ama basım fena agrıyo dısarı cıkamıyorum hep yatıyorum evde .bu arada teyzeleri 5 aylık olduk inş. ebrarım sen nasıl oldun canım gecmişe bakamadım fazla inş. düzelmişsindr

ohh MAAŞALLAH kız ne cbk gecmş 5 ay:)senin bizi ihmal ettgn falan yok cnm ya öyle dusunme bak keyfine.
KIZLAR benim cepnet bu gece gene son:)artık yarn kontr alırım sanırsam.merak etmeyn gremezsem.öptm.
Şuan okunan yatsı ezanının yüzü suyu hürmetine kardeloşuma dualar ediyorum.şuan ne durumdasn bılmıyorum arkadasm ama mucizeni belkide kucagına aldın,belkide sancı cekıyosun:KK43:ALLAH'ım kolay doğum nasip etsn..şuanda zordaysan kolaylaştrsn inş.Ahmetçigi sağ salim kucagına al kuzum seni cok sevıyoruz.Darısı tüm evlat sahibi olmak isteyen arkadaslarıma olsun.ebuşumun,banumun,peloşumun,selinamın,garibimin,kardelenimin,berrinimin,boncugumun ve tum hamiş ve hamiş olmak ısteyen arkadaslarımın da dogum haberini en yakın zamanda buradan okumak nasip olsun inş.amin.

Kızlar Ahmet bey doğdu mujdeeee
Şimdi Kardelosum aradı şükürler olsun dogum gerçekleşti her ikiside çok iyi :nazar:Saat 9da doğmuş bizim pasa
Kardelosum baya sancı çekti ama saglikla kucağına aldı Ahmet beyi
Darısı tüm hamile arkadaslarıma inşallah
Konuşurken çok duygulandim azda olsa bebisin sesini duydum :KK76:
Neyse ne yazacağımıda bilmiyorum acayip oldum :KK43:

X