Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selam kızlar kardeloş doğurdu mu diye bakıyım dedim ama sıpamız gelmemiş daha en hayırlı zamanda gelsin inşaallah ben kaçtım Allaha emanet olunn byyyyysss

selam kızlar kardeloş doğurdu mu diye bakıyım dedim ama sıpamız gelmemiş daha en hayırlı zamanda gelsin inşaallah ben kaçtım Allaha emanet olunn byyyyysss

tutiş bi msn açsana canım sana zahmet
daha doğurmadım,niyeti de yok,illa dr amca anneyi kessin diye bekliyo küçük adam
bu arada adını merak edenlere adı Ahmet olcak inşallah:emir_bebek:

selam kızlar nasılsınız benı sorucak olursanız bugünlerım bıraz sıkıntılı gecıyor sag kasıgıma kramo gırıyor saatlerce kımıldayamıyorum solugu hastanede alıyorum normal dıyorlar ama bana hıc normal gelmıyor buarada annemın yanına gıtcem uzun sürede yaklasık 4 ayda mecburen esımden ayrı kalıcam kendıme güvenemıyorum en ıyısı annemın yanı
kendınıze ıyı bakın:KK16::KK16:

berrin cok gecmiş olsun seni nasıl korkutmuşlar cok kötü olmuşsundur eminim ama güzel haberini alınca cok sevindim ben bile korktum seni düşünemiyorum ALLAHIM böyle şeyler daha göstermesin

abla kardeşin okulu bitirmiş hayırlı olsun neyi bitirdi merak ettim İNŞALLAH tıpdır bi tanıdıgımız olsun ya doktorlardan

bagnu hayırlı zamn ne zamnsa o zamn başla tedaviye canım mutlaka bi hayır vardır İNŞALLAH hayırlısı bu aydır

kardeleni bende merak ettim dogurdumu acaba

sağol canım rabbim kimseye yasatmasın inş.sen naslsın canımm

herkese slmlarr kızlarr kaç gündr giremiyorumm fena grip oldum en az 2 senedr hiç olmamıştım acısını cıkarıyo evde tek basına olmak çokk zorr yaa

herkese slmlarr kızlarr kaç gündr giremiyorumm fena grip oldum en az 2 senedr hiç olmamıştım acısını cıkarıyo evde tek basına olmak çokk zorr yaa

çok çok geçmiş olsun berrincim,çabucak iyileşirsin inşallah
bu kardelen 49 nerde acaba?merak ettim o nu
ebroş ta kayıp,çok mu hastasın canım yaaaaa?
ben hala doğurmadım merak edenlere,bakalım zamanı ne zamanmış bu doğumun

çok çok geçmiş olsun berrincim,çabucak iyileşirsin inşallah
bu kardelen 49 nerde acaba?merak ettim o nu
ebroş ta kayıp,çok mu hastasın canım yaaaaa?
ben hala doğurmadım merak edenlere,bakalım zamanı ne zamanmış bu doğumun

Burdayım bacım.O kadar uzun süre kaybolmadım ama niye meraklandın.Doğumunu bizde merakla bekliyoruz hayırlısıyla gelsin ahmet

selam kızlar.hayırlı günler hayırlı cumalar inşallah.Rabbim bütün dileklerinizi kabul etsin inşallah.

Herkese hayırlı cumalar canlarım...bu mubarek günde icinizden gecen tüm ıstekleriniz rabbimin katında makbul ve hayırlı görulsun inş.ALLAHIM tüm hastalara acil sifalar,dertli kullarına devalar,borçlu kullarına borcunu ödemeyi nasip etsin.başta sağlık rabbim.sağlık olduktan sonra evelAllah herşeyin ustesnden gelinir...sen yuvalarımızı çocuk sesleriyle şenlendir güzel Allahım...tüm evlat sahibi olmak ısteyen arkadaslarıma ve dunyanın neresinde olursa olsun evlat isteğiyle yanan anne baba olmak isteyen kullarına hayırlısıyla bu mutluluğu yaşat rabbim.hepimize sağlıklı sıhhatli,akıllı,dinine duskun guzel ahlak sahibi evlatlar nasip et...doğum yapmayı bekleyen tüm arkadaslarıma hayırlı doğumlar nasip et ya rabbim.senin icin zor yok,senin gucun herseye yeter yüce Rabbim...tüm ölmuslerimize rahmet,kalanlara ve bize sağlık ve hidayetler nasip et.amin.

Hayırlı cumalar canım arkadaslarım
Cumamız mübarek olsun allahım gonlumuzdekileri nasip etsin bu mübarek saatler hürmetine
Herkesiyidir inşallah benbirkacgundur ugrayamadim baya rahatsizlandim bu hastalık birturlu geçmiyor
Berrincim sende hasta olmuşun gecmis olsun canım Allah şifa versin ilaç kullanmadnda geçmiyor yaa
Boncuğum annenin yanına gidecekmişsin iyi yaparsın canım hem hasret giderirsin hemde evhamlanmazsinbelki kafan dağılır öptüm seni
Derinim naparsin canım görüşmedik özledim
Kardelosum konuştuk dün senle sesimden nasıl oldugumu anlamissindir küçük adamda hala yerinde mutlu demek gelmediğine göre :)))
Selinam,kardelenim,pelinim,gökçem,garibim,ranam,sevcanim,derdam,banum,aleynam,ecem,birsosum,anatolisim,hepinizi öptüm canlarım görüşmek üzere .
Buarada Pazartesi misafirim gelecek baya bir süre ugramiyabilirim haberiniz olsun gerçi firsatbuldukca yazıcam

Herkese hayırlı cumalar canlarım...bu mubarek günde icinizden gecen tüm ıstekleriniz rabbimin katında makbul ve hayırlı görulsun inş.ALLAHIM tüm hastalara acil sifalar,dertli kullarına devalar,borçlu kullarına borcunu ödemeyi nasip etsin.başta sağlık rabbim.sağlık olduktan sonra evelAllah herşeyin ustesnden gelinir...sen yuvalarımızı çocuk sesleriyle şenlendir güzel Allahım...tüm evlat sahibi olmak ısteyen arkadaslarıma ve dunyanın neresinde olursa olsun evlat isteğiyle yanan anne baba olmak isteyen kullarına hayırlısıyla bu mutluluğu yaşat rabbim.hepimize sağlıklı sıhhatli,akıllı,dinine duskun guzel ahlak sahibi evlatlar nasip et...doğum yapmayı bekleyen tüm arkadaslarıma hayırlı doğumlar nasip et ya rabbim.senin icin zor yok,senin gucun herseye yeter yüce Rabbim...tüm ölmuslerimize rahmet,kalanlara ve bize sağlık ve hidayetler nasip et.amin.

Âmin ne güzel dua ettin canım ağzına yüreğine saglık
Derinim kusura bakma kuzum çıkmam gerek Kuran'a gidicemde
Hepimize bolca dua ederim inşallah hadi öptüm

Âmin ne güzel dua ettin canım ağzına yüreğine saglık
Derinim kusura bakma kuzum çıkmam gerek Kuran'a gidicemde
Hepimize bolca dua ederim inşallah hadi öptüm

sagol cnm,senin de ağzına sağlık kuzum...tamam ne demek aşkitom görusuruz.dualarnda bizim de olacagımızı biliyorum ztn canom benim Allah razı olsun kabul etsn dualarınızı ins cnm.bu arada daha iyileşmedin demek:KK43:ins bir an evvel iyı olursun kuzum öptüm.

Sahi berroş noldu sana öyle ya gecmısler olsun.
Selinam sanada hayırlı cumalar kuzum öpuyorum.
Boncugum en iyisini edersn annene gtmekle fıstıgım bol bol dinlen cnm annecık bakar sana.
Diger tum arkadaslarım hepınızı kocaman öpuyorum.

arkadaşlar merhaba..ben aranıza yeni katıldımm ve burda ki paylasımları cok begeniyorum herkes birbiriiçin birşeyler yapmaya calışıyor.bende 2 senelık evlıyım ve cocuk ıstıyorum ama nasoıp olomadı bı turlu bı kac kez doktora gıtmıstım ama bana her seferinde herseyın normal dediler en son gecen ay gııtım ve fsh ve proaltın hormonu testı yaptılar ve ne yazıkkı yuksek cıktı fsh 9.42 prolaktınde 35 seviyesınde cok uzuldum...dostınex diye bi ilac kullnıyorum doktorum dusecegını soyledı yumurtalarıma baktı ıyı durumdalar dedi olmassa kolmen tedavısı yapaşım dedı bılmıyorum beklıyorum ıste kontrole gıdecem umarım bı an once yenerım bu durumu...bu konu hakkında bana bılgı verırısenız cok sevinirmm....

arkadaşlar merhaba..ben aranıza yeni katıldımm ve burda ki paylasımları cok begeniyorum herkes birbiriiçin birşeyler yapmaya calışıyor.bende 2 senelık evlıyım ve cocuk ıstıyorum ama nasoıp olomadı bı turlu bı kac kez doktora gıtmıstım ama bana her seferinde herseyın normal dediler en son gecen ay gııtım ve fsh ve proaltın hormonu testı yaptılar ve ne yazıkkı yuksek cıktı fsh 9.42 prolaktınde 35 seviyesınde cok uzuldum...dostınex diye bi ilac kullnıyorum doktorum dusecegını soyledı yumurtalarıma baktı ıyı durumdalar dedi olmassa kolmen tedavısı yapaşım dedı bılmıyorum beklıyorum ıste kontrole gıdecem umarım bı an once yenerım bu durumu...bu konu hakkında bana bılgı verırısenız cok sevinirmm....

cnm hosgeldin aramıza.inş en yakın zamanda evlat sahıbı olursun hayırlısyla.prolaktın bende de yuksek cıkıyordu bazen.dostineks dusuruyor evet.fsh de inş duşer cnm.yumurtlamanda sorun yokmuş bu cok guzel.hic bozma moralini bence tatlım.

Canlarımm selamlar.
Banuşkom canım,bugun konustk zatı özledım cok ya.temmuza kalmıs tüp ah bu kerata annesini nasıl uzuyo yaf vardr bı hayır kuzum skma canını sakın.
Selinam kız cocuklugamı döndun delu ıyı etmşin:)rabbim kendı evladınla oynadıgın gunlerıde gostersn ins canım bnm.
Ebuşum cnmmm dun msnde cok konusamadık ya.kardesini sormayıda unutmusum ayrıca.hadı mezun oldu hayırlı olsun kuzum.gördun geldin şükür.

Kızlar hepınıze selam.ıstanbulda havalar cok bunaltıcı bugun isyerınde öldm terden.bide kadınların ıstegı bitmiyo onu giyeyim bunu giyeyim of...neyse benı soracak olursanız iyim şükür.gece carpntıları yine oluyo ama cok siddetlı dgl...ama dun gece de baska bi sorun oldu.halada dvm edıyo.sol gögsumun taaa içi acıyo ara ara,bıcak saplıyolar sankı nedır anlamadım.gecmedı bı turlu:KK43:neyse Allah beterlernden korusun napalım.
Derincim canım doktora git bir arkadaşım büyük ihtimal panik atak tarzı bişey ama olsun seni çok özledim bu arada...
derinim bir ay ara verelim dedik fransadan ablamlar geldi anneme gitcem inş... oyüzden bu ay yaptırmıycam... inş bidaki ay aşılamayla rabbim yüzümü güldürür hayırlısıyla...

eboşum öncelikle hoşgeldin özlemiştik seni yoklugun belli oluyo...her şey yolundaymış sevindim canım...gecmiş olsun dikkat et kendine...canım ya moralimi bozsam ne olurki ilk başta cok üzüldüm ama şimdi daha iyiyim cok şükür rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin öpüyorum seni cok...

selinam oh ne güzel pikniklere gitmeye başlamışsınız havalarda cok güzel iyi olmana sevindim canım cok öpüyorum seni...

sagol banucum rabbim nasip etmeyince olmuyo işte...canım devam etcektim ama doktorum izinliymiş o yüzden hem vucudum dinlensin dedim bir ara vermeye karar verdik...senin tüpde ertelenmiş herşeyde vardır bi hayır inş rabbim cok bekletmeden yüzlerimizi güldürür..

canım ya senin işinde zor allah kolaylık versin helede bu sıcaklarda dikkat et kendine gecmiş olsun ama doktora gir devam ederse ihmal etme cok öpüyorum seni...

selam kızlar hayırlı günler hepinize :KK16:
Herşeyin hayırlısı pelincim evladında o yüzden sen rabbime teslim ol inan olucak bebişin benim içimden senin kısa bir süre sonra olucanı söylüyor.
günaydın kızlar
Pelincim altta seni gördüm nasılsın canım ablanlar gelmiş gözünaydın.Yaz mevsimi ne güzel misafirler piknikler tatiller derken geçip gidiyo.Ben bu yaz bi yere çıkamıyorum malum.Evden bile çıkmıyorum mecbur kalmadıkça sağlık olsunda önemli değil tabi bu yazda böyle geçsin
Derinim geçmiş olsun ve de kolay gelsin canım
Banucum hayırlısı olsun tedavi ertelendi demek.Gelsinde minişler 1 ay önce 1 ay sonra farketmez
Ebrarcım hoşgeldin canım.Kızkardeşin bitirdi okulu ne güzel.Allah nice güzel günlerini görmeyi nasip etsin bundan sonrada
Ertelendi kardelencim ama ben mutluyum huzurluyum şükür sen nasılsın bu arada dualarımdasın hep canım inşallah evladını alıcan kucana.
selinoşum hoşbuldum kuzum saol evet çok güzel geçti şükür
sende pikniklere gitmişsin negüzel ohh enerjini boşalttın demek :))valla eskiden bende öyleydim şimdi yaşlandık galiba pikniğe sadece kafa dinlemek için gitmek istiyorum :))

banuşum konuştuk telde zaten kuzum herşeyde bir hayır var sende zaten çok rahatsın sevindim kuzum hep böyle rahat ol .öptüm seni kuzen

kuzum evet çok konuşamadık sağlık olsun kuzum konuşuruz ben rahatsızdım biliyosun çok katılamadım .evet kardeşim mezun oldu şükür bitti artık gidip gelmeleri :))benimde ağlamalarım :))allahım herkesin evladına nasip etsin key,fli şeyler yaa .annem babam okadar mutlulardıki :))
hayırdır o ağrıda neyin nesi canım belkide klimadandır çalıştığın yerde varsa .beni mahvediyo klima aman aman uzak olsun yaa

peloşum hoşbuldum canım saol .bugün daha iyiyim ama bu ara mahvetti hastalık beni 3 kilo vermişim gerçi iyi olduda :))
seninde ablacın gelmiş gözünaydın canım nekadar güzel hasret gidericeksiniz .bende seni çok öptüm canım

kuzummmm ayy tıkerın negüzel olmuş yeni farkettim ay çok şükür bugünleri gördük .orda 40lı haftalarıda görücez inşallah
evet canım bitti çok şükür .amin cümle evlatlara nasip etsin inşallah canım
sen nasılsın buarada :))

selam hanımlar hayırlı günler hepinize nasılsınız ?
istanbulda havalar baya ısındı ama özlemiştik sıcakları .
KADELOŞ nerelerdesin dün doktora gdecektin yazmamışsın bişey merak ettim .hayırlı haberler almışsındır inşallah
Kuzen iyileşmedinmi sen daha canım yaa kıyamam ben sana canım arkadaşım.
berrin cok gecmiş olsun seni nasıl korkutmuşlar cok kötü olmuşsundur eminim ama güzel haberini alınca cok sevindim ben bile korktum seni düşünemiyorum ALLAHIM böyle şeyler daha göstermesin

abla kardeşin okulu bitirmiş hayırlı olsun neyi bitirdi merak ettim İNŞALLAH tıpdır bi tanıdıgımız olsun ya doktorlardan

bagnu hayırlı zamn ne zamnsa o zamn başla tedaviye canım mutlaka bi hayır vardır İNŞALLAH hayırlısı bu aydır

kardeleni bende merak ettim dogurdumu acaba
Aleyna bana mesaj attını söylemiştin ama gelmedi canım cevap vermedim sanmsa sakın.
Geçmiş olsun canım.
Hayırlı cumalar canım arkadaslarım
Cumamız mübarek olsun allahım gonlumuzdekileri nasip etsin bu mübarek saatler hürmetine
Herkesiyidir inşallah benbirkacgundur ugrayamadim baya rahatsizlandim bu hastalık birturlu geçmiyor
Berrincim sende hasta olmuşun gecmis olsun canım Allah şifa versin ilaç kullanmadnda geçmiyor yaa
Boncuğum annenin yanına gidecekmişsin iyi yaparsın canım hem hasret giderirsin hemde evhamlanmazsinbelki kafan dağılır öptüm seni
Derinim naparsin canım görüşmedik özledim
Kardelosum konuştuk dün senle sesimden nasıl oldugumu anlamissindir küçük adamda hala yerinde mutlu demek gelmediğine göre :)))
Selinam,kardelenim,pelinim,gökçem,garibim,ranam,sevcanim,derdam,banum,aleynam,ecem,birsosum,anatolisim,hepinizi öptüm canlarım görüşmek üzere .
Buarada Pazartesi misafirim gelecek baya bir süre ugramiyabilirim haberiniz olsun gerçi firsatbuldukca yazıcam
Misafirlerin gitsinde buluşalım arkadaşımmmmm.

Canım banum senı gordugume nasıl sevındım.bende cok özledım kuzen ya.bu gece de kötuyum ztn.birinizin sesını duysam iyi oluverirdim he:KK43:

X