Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selam kızlar nasılsınız ınternetım yoktubır haftadır esımde yoktu sorunu gıderemedım bırtürlü buarada ev tasıcaz evı topluyoruz her bos vakıtte sızler nasılsınız umarım ıyısınızdır pelınım asılaman varmıs yrn allah hayırlı etsın cnm ınsallah sıkı sıkı tutunurlar sevcanım allah bagıslasın allah nazarlardan korusun yavrularını ınsallah son sayfaya bakabıldım kızlar sadece buarada cınsıyetlerıde öğrendık kısmetse bır kızımız bır oğlumuz olucak ınsallah rabbım saglıcaklar kuacgıma almayıda nasıp eder:KK16:
Regaibkandili002.jpg

kızlar dualarda bulusurz ınsallah bu gece allahım dualarınızı kabuletsın dualarım sizinle:KK16:

herkese hayırlı kandiller güzel arkadaslarımm rabbim bu güzel gecede gönlünüzden gecen bütün güzellikleri nasip etsinn.rabbim anne olmayı bekleyen tüm arkadaslarımın kucaklarını doldursun.anne adaylarının bebeklerini saglıklı bi şekilde kucagına almayı nasip etsin inş..

bize gelince teyzelri bi oğlusumuz daha geliyoo inş.herseyi normal dedi cok şükür 12 cm olmusuzz .bizi biras uğrastrdı tabi tepesi asagıda duruyo baya hareketli olacak galiba hayırlısı olsunda inş.. bu gün cokk ıslandık kızlar yağmur dolu baya kötüydü hava hepinizi kocaman öpüyorum a.e.o

Boncugum hosgelmışin cnm demek bı kız bı oglan:)super ya:nazar::nazar:ALLAH BAGISLASIN boncugum ıyı bak kendıne.
Berrinoşş bu sene oglan senesı ddılerde ınanmadım:KK1:hayırlı olsun cnm Allah tum bebıslerımızı korusun.
Ebusummmmm altta yakaladım kuzum atla msne:)

canım arkadaşlarım KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN RABBİM gönlümüzdekileri hakkımızda hayırlı eylesin dualarımızı kabul eylesin inşallah .biraz geç oldu ama kusura bakmayın evde değildim bugün
herkes iyi çok şükür geçmişe şöyle baktımda
PELOŞUM yarın aşılama varmış hadi bakalım kuzum hayırlısyla inşallah tutunsun yavrucuklar topiğimizin 3. ikizleride senin olsun inşallah .Allahım emeklerini boşa çıkarmasın şu mübarek saatler hürmetine inşallah
BİRSOŞUM çok geçmiş olsun emrecik rahatsızmış inşallah şimdi çok daha iyidir kıyamam ben ona yaa.dilaranında pıhtılaşma çıkmış üzülme canım .allahım sağlık sıhhat versin inşallah
SEVCANIM maşallah kuzucuklara ya yerim ben onları ALLAHIM esirgesin öpüyorum sizi canım
RANAM saol canım bende iyiyim şükür siz napıyosunuz buğlem hanım nasıl ?azcık üzülmüşsün ama sağlığı yerinde olsun kilo çokda iyi bişey değil bebekde olsa :))
KARDELOŞUM geçmiş olsun canım şükür şimdi iyisin dün konuştuk zaten
BONCUĞUM maşallah yaa yerim ben onları ALLAHIM sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inanki çok mutlu oldum .kolaylıklar diliyorum sanada ev taşınma işi zordur kendini yorma canım
SELİNOŞUM tatildesin ohh tadını çıkar canım hiçbişey düşünme ordan bomba gibi dön iyi tatiller canım
KARDELENİM rüyan hayırlara çıksın canım ama gayet güzel yani buarada sen nasılsın herşey yolunda inşallah
BERRİNİM demek oğluş geliyo maşallah canım yavruna allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin hep iyi olun inşallah canım
DERİNİM sen naparsın canım bugün evdeydin tadını çıkarmışsındır dimi :))
ALEYNACIM daha öncede yazdım ama görmedin galiba maşallah baya kilo vermişsin gitsin kilolar gelsin bebiş inşallah canım
DERDAM ben senide merak ettim canım gögüs ağrın nasıl oldu inşallah daha iyisindir habersiz bırakma bizi canım
GÖKCEM sen naparsın canom minik kuzu nasıl öptüm sizi
GARİBİM senide merak ettim canım bayadır görüşemedik özledim beyaaa:))

benden bukadar canlarım tekrardan hayırlı kandiller dualarınızda benide unutmayın

derinim selam canom nasılsın ?
ya msn muhabbeti bu akşam yapamıycam malum kandil ya azcık ibadet edicem cano öpüyorum seni çok kusura bakma olurmu görüşmek üzere öptümmmm :KK34:

derinim selam canom nasılsın ?
ya msn muhabbeti bu akşam yapamıycam malum kandil ya azcık ibadet edicem cano öpüyorum seni çok kusura bakma olurmu görüşmek üzere öptümmmm :KK34:

tmm cnm benım ne kusuru..ben dualarımı yaptım da bı bakım demıstım uyumadan.bı yandan nihat hocamızı seyredıyorum.zaten uyucam bende canom ya dinlenemedım hıc bugun.işede gtmek ıstemıyom hıc yarın.neyse bende öp tm.ALLAH kabul etsn canım.

nasılsınız arkadaşar canlar
ben çok hastayım esmada öğle sesim felan kısılıdı esmada enfeksiyon almış bütün vucudu kabarcık oldu bir sürü ilaç kullanıyo rabbim kötüsünden korosun inş geçer
ben biraz okudum yazdıklarınızı
ikizlerimiz çok am çok tatlı maşallah annesi rabbim korusun onları kokla benim için
boncuğum demek bir kzıımz bide oğlumuz olucak sizede maşallah canım raqbbim kucağına almayı nasip etsin inş
derinim canım sen nasılsın
ebrarım gülüm ben daha momoh,grafi çektiremedim bi fırsatım olmadı ama ağrım var hala sen nasılsın canım
diğer canlar tek tek yazamadım noğlur kusuruma bakmayın çok başım ağrıyo şimdi çıkıcam
ama hepiniz aklımdasısnız tek tek dualarımdasınız rabbim ne hayırlı ise versin inş öptüm hepinizi

selam kızlar
hepimiz için hayırlı,bol nasipli geçen bi kandil olur inşallah
biraz geç oldu ama tüm gün hastanelerdeydim,önce sağlık ocağı(rutin testler için)sonra dr kontrolü,artık haftada bir e düştüğü için
sonra da kandil münasebetiyle biraz ibadet etmeye çalıştık rabbim kabul ederse
yatmadan bi bakayım dedim
herkesler iyi çok şükür
bizden de habirler iyi
hepinizi öpüyoruz

selam kızlar nasılsınız ınternetım yoktubır haftadır esımde yoktu sorunu gıderemedım bırtürlü buarada ev tasıcaz evı topluyoruz her bos vakıtte sızler nasılsınız umarım ıyısınızdır pelınım asılaman varmıs yrn allah hayırlı etsın cnm ınsallah sıkı sıkı tutunurlar sevcanım allah bagıslasın allah nazarlardan korusun yavrularını ınsallah son sayfaya bakabıldım kızlar sadece buarada cınsıyetlerıde öğrendık kısmetse bır kızımız bır oğlumuz olucak ınsallah rabbım saglıcaklar kuacgıma almayıda nasıp eder:KK16:
Regaibkandili002.jpg

kızlar dualarda bulusurz ınsallah bu gece allahım dualarınızı kabuletsın dualarım sizinle:KK16:

canımmm masallah kuzucuklaraa saglıkla kucagınada alamyı nasip etsin rabbim inş..

Boncugum hosgelmışin cnm demek bı kız bı oglan:)super ya:nazar::nazar:ALLAH BAGISLASIN boncugum ıyı bak kendıne.
Berrinoşş bu sene oglan senesı ddılerde ınanmadım:KK1:hayırlı olsun cnm Allah tum bebıslerımızı korusun.
Ebusummmmm altta yakaladım kuzum atla msne:)

banada kız senesi demişlerdi canımm :)evet kuzum ya kim öğrendiyse hep erkek ama hayırlısı olsun canımm aminnnn sağolasın canım rabbim inş.sanada tüm arkadaslarımada nasip etsinn

canım arkadaşlarım KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN RABBİM gönlümüzdekileri hakkımızda hayırlı eylesin dualarımızı kabul eylesin inşallah .biraz geç oldu ama kusura bakmayın evde değildim bugün
herkes iyi çok şükür geçmişe şöyle baktımda
PELOŞUM yarın aşılama varmış hadi bakalım kuzum hayırlısyla inşallah tutunsun yavrucuklar topiğimizin 3. ikizleride senin olsun inşallah .Allahım emeklerini boşa çıkarmasın şu mübarek saatler hürmetine inşallah
BİRSOŞUM çok geçmiş olsun emrecik rahatsızmış inşallah şimdi çok daha iyidir kıyamam ben ona yaa.dilaranında pıhtılaşma çıkmış üzülme canım .allahım sağlık sıhhat versin inşallah
SEVCANIM maşallah kuzucuklara ya yerim ben onları ALLAHIM esirgesin öpüyorum sizi canım
RANAM saol canım bende iyiyim şükür siz napıyosunuz buğlem hanım nasıl ?azcık üzülmüşsün ama sağlığı yerinde olsun kilo çokda iyi bişey değil bebekde olsa :))
KARDELOŞUM geçmiş olsun canım şükür şimdi iyisin dün konuştuk zaten
BONCUĞUM maşallah yaa yerim ben onları ALLAHIM sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inanki çok mutlu oldum .kolaylıklar diliyorum sanada ev taşınma işi zordur kendini yorma canım
SELİNOŞUM tatildesin ohh tadını çıkar canım hiçbişey düşünme ordan bomba gibi dön iyi tatiller canım
KARDELENİM rüyan hayırlara çıksın canım ama gayet güzel yani buarada sen nasılsın herşey yolunda inşallah
BERRİNİM demek oğluş geliyo maşallah canım yavruna allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin hep iyi olun inşallah canım
DERİNİM sen naparsın canım bugün evdeydin tadını çıkarmışsındır dimi :))
ALEYNACIM daha öncede yazdım ama görmedin galiba maşallah baya kilo vermişsin gitsin kilolar gelsin bebiş inşallah canım
DERDAM ben senide merak ettim canım gögüs ağrın nasıl oldu inşallah daha iyisindir habersiz bırakma bizi canım
GÖKCEM sen naparsın canom minik kuzu nasıl öptüm sizi
GARİBİM senide merak ettim canım bayadır görüşemedik özledim beyaaa:))

benden bukadar canlarım tekrardan hayırlı kandiller dualarınızda benide unutmayın

aminnn caanımm inş. ama hepimiz hep iyi olalım inşallahhhh teyzesii

selam kızlar nasılsınız...aşılamam oldu şimdi evdeyim rabbim inş hayırlısını nasip eder...güzel dualarınız icin hepinizden allah razı olsun rabbim yüzlerimizi güldürsün inş...kızlar alıntı alıp yazamıyorum biraz sancım var kusura bakmayın hepinizi cok öpüyorum...boncugum maşallah bebişlerine canım bir kız bir erkek ne güzel hayırlısıyla kucagına alırsın inş...berrincim seninde ogluşun olcakmış maşallah canım jsende hayırlısıyla saglıklı kucagına alırsın inş yavrunu...eboşum ikiz olsa güzel olur ama ben bitaneyede razıyım canım hayırlısıyla saglıklı gelsin yeter benim icin...derinim,sevcanım,garipim,kardeloşum,kardelen49,tutişim,gökceranam,birsenim,ranam,selinam,derdam sizlerde iyisinizdir inş:KK16::KK16:

selam kızlar nasılsınız...aşılamam oldu şimdi evdeyim rabbim inş hayırlısını nasip eder...güzel dualarınız icin hepinizden allah razı olsun rabbim yüzlerimizi güldürsün inş...kızlar alıntı alıp yazamıyorum biraz sancım var kusura bakmayın hepinizi cok öpüyorum...boncugum maşallah bebişlerine canım bir kız bir erkek ne güzel hayırlısıyla kucagına alırsın inş...berrincim seninde ogluşun olcakmış maşallah canım jsende hayırlısıyla saglıklı kucagına alırsın inş yavrunu...eboşum ikiz olsa güzel olur ama ben bitaneyede razıyım canım hayırlısıyla saglıklı gelsin yeter benim icin...derinim,sevcanım,garipim,kardeloşum,kardelen49,tutişim,gökceranam,birsenim,ranam,selinam,derdam sizlerde iyisinizdir inş:KK16::KK16:

canımm hadi hayırlısı canımm inşallah rabbim kucagını doldurur kuzumm fazla yorma kendini dinlen canımm .sağoll canımm allah razı olsun

iyiyim canım sagol sen nasılsın...napıyım aşılamam oldu şimdi sonucu bekliycez hayırlısıyla...berrincim ben cıkıyorum biraz uzancam görüşürüz sonra seni ve ogluşunu öpüyorum...

bizde seni öpüyoruz teyzesi sen dinlen kuzum yeterkii inş. güzel haberlerini alıcaz canımm

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende.siteyide çok fazla kullanmayı blmiyorum yanlış veya eksik bir sey olursa şimdiden affola.benimde dileğim allah ın izniyle anne olmak.foru mu gezerken anne olan arkadaşların haberlerine kendimmiş gibi seviniyorum.Evliliğimin ilk 3.ayında gebe kaldım bende 8 haftalıkken eşimle birlikte kendi isteğimizle sonlandırdık gebeliğimi.çünki evliliğimiz çok sorunlu gerçekleşmişti maddi manevi.yanlış bi karardı belki ama öyle olması gerekiyordu.geçtiğimiz ocak ayında yine hamile kaldım doğal yoldan 7 haftada aşırı kanama ile ikiz gebeliğim sonlandırıldı.şubat ayından bu yana klomen ile çatlatma iğnesi ile tedavi görüyorum.Bu ay 2.klomen kullanışım ve adetime 4 gün var.Bugün doktora gitmem gerekiyordu aslında ama gitmek istemiyorum :KK43:.dün akşam evde predictör ile testla tattırsın yaptım ama tabiki negatif.test dogru yanlış bilmesemde umutlaaüst oldu.Her ay bu dönemlerde yaşadıklarım artık ağır geliyor.Stres yapmamam gerekiyor biliyorum ama elimde değil.Tüm dualarım anne olmak isteyenlere ve kendime.Bu arada geçmiş kandiliniz mübarek olsun.Allah ım dualarımızın hürmetine bizlere de annelik duygusunu hayırlısıyla tattırsın inş.Bu arada iyiki varsınız.böyle balıklama daldım anlattım kendimi ama umarım sıkılmazsınız benden.

hayırlı cumalar arkadaşlar:KK71:okuyorum ama çok yazamıyorum,gerçi okuduğumuda çok anlamıyorum çünkü harfleri çift çift görüyorum,sonrada bir bakıyorum ki balık gibi bilgisayar karşısında gözüm açık uyuyor gibiyim:93:önce sevcancığım kuzularına maşallah diyeyim canım,Rabbim uzun ömürler versin,analı babalı büyütsün inşallah:nazar:boncuğum bir kız bir oğlan,berrinciğim de oğlan annesi oluyormuş,Rabbim sağlıklı doğum nasip etsin,Allah'ım isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah:emir_bebek:selinacığım tatildeymiş herhalde,bol bol dinlen kuzum,insanın herzaman tatile ihtiyacı oluyor ama fırsat herzaman bulunmuyor:KK31:kardelen 5233 sizin de doğuma az zamanınız kaldı canım,Rabbim sağlıklı bir doğum nasip etsin inşallah:nazar:pelin aşılaman olmuş sanırım canım,inşallah bebeğin seninledir canım,dualarım seninle:emir_bebek:birsenciğim sen nasılsın kuzum:KK16:derinim eşinin yanına gidecekmişsin herhalde canım,hayırlısıyla git gel kuzumEn Büyük TÜRKİYEbugünlük benden bu kadar olsun çünkü biraz daha uzatırsam yine uyuklamaya başlayacağım,yazdıklarımıda gönderemeyeceğim,yine uğrarım inşallah:KK16:

BONCUĞUM ,,,
gözün aydın cnm ne güzel bi kız bi erkek maşallah yavrucuklara sağlıkla gelsinler inş...:nazar::nazar::nazar:
BERRİNCİM ,,,
bi paşada senden geliyor ne güzel yaa...senin kuzunda sağlıkla gelsin annesi...:nazar::nazar::nazar:
PELİNCİM,,,
cnm aşılaman olmuş inş gelir bebiş(ler):KK1: ...hep dualarımdaydın cnm hakkınızda hayırlısı olsun...
EBRAR ABLACIM ,,,
sen nasılsın ???
SEVCANIM,,,
kuzucukları teyzesi yesin yaa :KK66: maşallah :nazar::nazar::nazar:
geçen sen msnde resimleri atmıştınya eşim gördü diyor ki aynı babalaına benziyorlar :KK1:
bende dedimki sizi ne çok seviyorsak bebişleri size benzettik :KK1: ayy nasıl hoşuna gidiyor acayip tatmin oluyor kızı kendine benziyor diye:KK1:
ne alem bu kocişler yaa...
BİRSENCİM ,,,
cnm dilara ve emreye geçmiş olsun inş sıkıntız bi şekilde atlatır kuzucuklar...
KARDELOŞ ,,,
az kaldı kuzum yavruna kavuşmana ...esrarengiz prens bi gelsede o aylardır sakladığı yüzünü bi görseydik :KK1:
KARDELENCİM ,,,
sen nasılsın ???yakında hayırlısıyla senin bıdığın cinsiyetinide öğreniriz :emir_bebek:

kızlar bizde iyiyiz kızımla artık büyüdüğünü anlayabiliyorum ...agular enneeeeeee diye ağlamalar baya baya çoğaldı...sesler acayip ilgisini çekiyor her an konuşun benimle diye gözünün içine bakıyor insanın...dün annemler aradı teli kulağına götürdüm ordan duyduklarına bi cvplar verdi eşimle ağzımız açık kaldı...önce dinliyor sonra ağzında bişiler söylüyor bide üstüne büyük adam gibi gülüyorrr :KK1: çok fena olcak yandık teyzoşlar yandıkkkk...:KK9:

herkese hayirli aksamlar arkadaslar,ugrayamadim bu aralar topige,misafirlerim vardi,biz misafirlikteydik derken anca musait oldum.benden haberlere gelicek olursak,henuz adet olmadim bugun itibari ile 4.gunum gecikeli.umitlenip kaptirmiyorum kendimi,cunku bazi aylar gununde bazi aylar ise gecikebiliyorum,hayirlisi olsun hakkimizda ne diyim.ayrica tup bebek merkezine gidip asilama yaptirmaya karar verdim,gerci hala randevu alamadim ama,buyuk bir olasilik izin sonu randevu verirler diye dusunuyorum,izine cok fazla kalmadi cunku,asila icin 1 ay öncesinden görusmek gerek diye dusnuyorum ama ben yinede arayip konusmak istiyorum insallah.hakkimizda hayirlisi olsun insallah ne diyim.

Selinam,adet olmussun cok umitli idim senden bu ay,herseyde bir hayir vardir,dilerim bir daha ki ay gelir bebesin.ayrica tatilde imissin,ne guzel arada bir cok iyi oluyor gercekten.
Kardelencim,seninde basin agriyormus,cok gecmis olsun.cok az kalmis dogumada rabbim yardimcin olsun.
Derincim,yeni ise baslamissin,hayirli olsun canim.
Sevcancim,masallah ikizlere cok tatlilar,bahtlarida kendileri gibi guzel olur insallah.
Ranacim,masallah rana buglem cok tatli,hayirli evlat olur insallah.
Ebrarcim,canim arkadasim bu aralar yogundum misafir vs vs,derken görusemedik.bende seni özledim beaa:KK1::KK1::KK1:
Kardelenim,kalp atislarini duymussun(konustuk gerci ama)rabbim kucagina aldigin,kokusunu icine cektigin gunleride göstersin canim arkadasim:KK19:
Birsencim,cok gecmis olsun canim rabbim sifa versin kuzulara.
Boncugum,sende cinsiyetini ögrenmissin.masallah rabbimin lutfu cok genis,kucagina almakta nasip olur insallah.
Berrincim,sende cinsiyetini ögrenmissin,bir erkek daha geliyor topige desene:KK1:

aklimda kalanlar simdilik bu kadar arkadaslar,unuttuklarim kusura bakmasin,tekrar görusmek dilegi ile:KK19:

X