Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

peloşummm ay demek asılama geldı cattı hadı hayırlısı canım ya:nazar:inş minik melek asılamayla gelir..bu arada sagol kuzum başladık bakalım işe.hem sükrediyorum bi işim olduguna,hemde 2gundur boynum tutuk biliyosunuz fıtık var.pardesüleri indir kaldır yapmaktan incindi gene.bide ayakta durmaktan belim cok fena agrıyo dayanamıyorum:KK43:

hoşbulduk tatlımmm.sagolasın amin.nasılsın bakalım?

canımmmm cok sükür rabbime,duymuşsunuz pıtpıtı yaa:nazar:cok sevındım cano ya.ALLAHIM sükürler olsun.sagol cnm simdilik işliyim:)umarım dayanabilirim.
Kimse yok muuuuuu.ebuşum,banum,selinam,kardeloşum neredeelerrrrr!

sağolasınn kuzum iyiyim sükür persembye dr günümüz sabırsızlıkla onu bekliyorumm :)sen ne yaptın işler iyidir inş.

selam kızlar şöyle güzel haberler verinde neşemiz yerine gelsin benin canım sıkkın biraz dilaranın sonuçları çıktı sanırım heterozigot mutasyon dedi dr fakat onunda çeşitleri varmış dikkat etmek gerekiyomuş inşallah bi sorunumuz olmaz akşamda emre hastalandı yavrumun halini bi görseydiniz ateştenheryeri kızarmış sanardınızki güneşte fazla kalmış yanmış gece 3 e kadar hastanedeydik idrar yollarında hafif bide kanında mikrop varmış peşimizi bırakmıyo mikroplar neyse şimdi daha iyiiyz selinam kız bebeleri gelmeden korkuttun kaçtılar heral üzülme canım gelecek naz yapıyo sıpalar ebuşum kardeloşum iyisiniz derinim işe başlamışsın peloşum seninde hayırlı olsun inşallah gelir bebişler aşılama sonrası 2 gün çalışma yap iyi oluyo canım kardelenim sende flanımla pıtpıtları duymuşsunuz hayırlısıyla doğar bebecikler inşallah rana aleyna berrin banu garip sevcan berenim sizlerde iyisiniz neyse kendinize iyi bakın kızlar :nazar: :KK55:

eboşum ben de seni gördüm ama çok kötü başım ağdahada dayanamadım ve kapattım sayfayı,kusura bakmıcanı biliyorum canım
flancım sende kalp atışlarını duymuşsun,maşallah bebişine
birsencim emre ye ve diloş a çok geçmiş olsun
ben hala çok iyi değilim,başımın ağrısı geliyo gidiyo,hepinize şimdiden iyi geceler

günaydın kızlar hayırlı sabahlar hayırlı günler inşallahh.hepinize tek tek teşekkür ederim.Allah razı olsun güzel dilekleriniz için.Rabbim hepinize güzellikler yaşatsın.1 hafta yokum şehir dışına çıkıyorum.hepiniz hakkınızı helal edin.
pelinim yumoşlar gelmişler bebişide getirsinler inşallah.Allahım gönlüne göre versin mübarek günde aşılaman yapılacak inş müjdeli haberini duymak nasib olsun canım.
kardelencim pıtpıtları duymuşsun gözün aydın canım Rabbim bundan sonrası için sağlıklı ve stressiz bir hamilelik geçirmeni nasib etsin inşallah.öptm canım.
derinim yeni işin hayırlı olsun canım inşallah alışırsın.boynun içinde geçmiş olsun canım acil şifalar.öptm seni de.
aleynam erkeklerin geneli o tahlili hiç sevmiyor.inşallah ummadığın anda bebişin gelir.Rabbim gönlüne göre versin.öptm
kardelenim nts normalmiş hadi hayırlısı inşallah bebişte vaktinde saatinde sağlıkla kucağına gelsin inşallah dualarım seninle.dinlen bol bol.öptm
ranam Allah razı olsun canım.nasıl rana kızımız annesini üzmüyor dimi.
kızlar Allaha emanetsiniz.ayrıca üç ayların başlangıcı hepimize hayırlara vesile olsun bolluk bereket getirsin.herşey gönlünüzce olsun öptm herkesii.
amin İNŞALLAH ALLAHIM hepimizin gönlüne göre versin sanada hayırlı yolculuklar bende öptüm
Hayırlı günler kızlar nerelerdesiniz bakem

Aleynacım ben 1298 heterozigotum.Clexan 0.4 lük vuruluyorum her gün bi tane
Selinacım hayırlı yolculuklar iyi tatiller.Tatilmi aile ziyaretimi bilmiyorum ama değişiklik güzeldir her zaman her uzaklaşma biraz tatildir zaten
kardelen benimkide 1298 homozigot mutant benimkide bana tüp bebekte 2 tane demişti fragmin galiba benimki daha agır
hayırlı günler arkadaşlar:KK71:epeydir uğrayamadım,kusuruma bakmayın çünkü epey rahatsızım,baş dönmeleri ve bulantılar beni halsiz bırakıyor:KK31:kafam ve yastık bütünleşti resmen:KK50:dr. bulantı hapı ve vitamin verdi,bulantı hapı pek tesir etmedi ama vitamin hapı biraz daha etkili sanki,şimdi biraz toparlandım da öyle yazabiliyorum:KK31:kaç gündür işe güce de doğru düzgün bakamamıştım bugün şükür işi gücü de toparlayabildim:KK31:cuma günü gitmiştik dr.a ,kalp atışlarını aldık şükür,bugün 7+3 gibiyiz:KK31:Rabbim bütün bebek bekleyenlere sağlıklı bir hamilelik nasip etsin,Allah'ım bebek isteyen bütün herkese de sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar versin inşallah:KK16:yine başım dönmeye başladı,okuyabilirsem biraz geçmişi okuyayım,iyi olursam yine geleceğim inşallah:KK16:
hayırlı olsun hamileliyiniz ALLAHIM bizlerede nasib etsin İNŞALLAH
selam kızlar şöyle güzel haberler verinde neşemiz yerine gelsin benin canım sıkkın biraz dilaranın sonuçları çıktı sanırım heterozigot mutasyon dedi dr fakat onunda çeşitleri varmış dikkat etmek gerekiyomuş inşallah bi sorunumuz olmaz akşamda emre hastalandı yavrumun halini bi görseydiniz ateştenheryeri kızarmış sanardınızki güneşte fazla kalmış yanmış gece 3 e kadar hastanedeydik idrar yollarında hafif bide kanında mikrop varmış peşimizi bırakmıyo mikroplar neyse şimdi daha iyiiyz selinam kız bebeleri gelmeden korkuttun kaçtılar heral üzülme canım gelecek naz yapıyo sıpalar ebuşum kardeloşum iyisiniz derinim işe başlamışsın peloşum seninde hayırlı olsun inşallah gelir bebişler aşılama sonrası 2 gün çalışma yap iyi oluyo canım kardelenim sende flanımla pıtpıtları duymuşsunuz hayırlısıyla doğar bebecikler inşallah rana aleyna berrin banu garip sevcan berenim sizlerde iyisiniz neyse kendinize iyi bakın kızlar :nazar: :KK55:
birsen cok gecmiş olsun cocuklarına sendede pıhtılaşma vardı dimi bu genetikmiymiş kızınınki cok agır deyil anladıgım kadarıylan galiba bendede cıktı biliyomusun benimkide homozigot mutant
eboşum ben de seni gördüm ama çok kötü başım ağdahada dayanamadım ve kapattım sayfayı,kusura bakmıcanı biliyorum canım
ben hala çok iyi değilim,başımın ağrısı geliyo gidiyo,hepinize şimdiden iyi geceler

gecmiş olsun niye bukadar başın agrıdıki cokmu yordun kendini

canlar hepınıze selam olsun herkes ıyıdır ınşallah ben bıcırıklarla ugrasıyorum
gün günü tutmuyor bazı gun cok uysal bazı gun ıse sabaha dek mızmızlanabılıyorlar...hersey yolunda ve herkes ıyıdır ınşallah bırkaç resım atacagım bunlar da 2 haftalık fotolar fsrk edıyor bu kdr sure bıle sımdı daha da buyuduler fakat cekmedım bu arfa cekınce yenılerı atarım
operız hepınızııı $Fotoğraf0222 - Kopya.jpg $Fotoğraf0225 - Kopya.jpg $Fotoğraf0308 - Kopya.jpg $Fotoğraf0314 - Kopya.jpg $Fotoğraf0350.jpg $Fotoğraf0318 - Kopya.jpg $Fotoğraf0326 - Kopya.jpg $Fotoğraf0329.jpg $Fotoğraf0343.jpg $Fotoğraf0351.jpg $Fotoğraf0361.jpg $Fotoğraf0365.jpg $Fotoğraf0223 - Kopya.jpg $Fotoğraf0363.jpg $Fotoğraf0224 - Kopya.jpg $Fotoğraf0307 - Kopya.jpg $Fotoğraf0313 - Kopya.jpg $Fotoğraf0316 - Kopya.jpg $Fotoğraf0322 - Kopya.jpg $Fotoğraf0336.jpg $Fotoğraf0352.jpg $Fotoğraf0227 - Kopya.jpg $Fotoğraf0327.jpg $Fotoğraf0341.jpg $Fotoğraf0345.jpg $Fotoğraf0369.jpg

selam kızlar hayırlı günler hepinize...cuma günü saat 8 de aşılamam yapılcak inş... haber vereyim dedim bi kac gün giremeyebilirim...rabbim inş hayırlısını nasip ader...hepinizi öpüyorum...

canım cok gecmişş olsun şimdi nasıl emrecikk .o nedemek canım inş .kötü bişey değildr sıkma canını rabbim ikisinede sifa versinn

selam kızlar hayırlı günler hepinize...cuma günü saat 8 de aşılamam yapılcak inş... haber vereyim dedim bi kac gün giremeyebilirim...rabbim inş hayırlısını nasip ader...hepinizi öpüyorum...

canımm inş. rabbim hayırlı saglıklı bi evlat nasip eder inş. güzelll haberlerini alırız

sevcan ben bunları yerim valla canımm ya boncuk gözlerini öp yerimee masallaahhhhhhh

selam kızlarrrrr
aleynacım yormaktan değil de,epeydir ağrımıyodu,zamanı geldi sanırım,bugün daha iyiyim şükür
sevcan maşallah kuzucuklara,yerim ben onları yaaaa,rabbim bağışlasın
pelincim hadi hayırlısı,kandil ertesi inşallah vesile olur canım

Canlarım selammmm.
Sevcanım ya 41kere MASALLAH kuzulara bayıldımmmm:nazar::nazar:kokla benım icin annesi.
Birsencım cok gecmıs olsun emreye uzuldum ya kıyamam ne cok ateslenmiş:KK43:dilarayada gecmıs olsun.
Pelosum hadı hayırlısı canım benım.kardelosun ddgı gbı mubarek aylara gırdıgımız gunden sonrakı ilk gun asılaman.ins hayırlısıyla tutar canım.
Berrinim,hadı bakalım yarın doktor kontrolunuz varmış bol bol resim çekinin annesi:)
herkesı cok cok cok öpuyorum kıslarrr.

amin İNŞALLAH ALLAHIM hepimizin gönlüne göre versin sanada hayırlı yolculuklar bende öptüm

kardelen benimkide 1298 homozigot mutant benimkide bana tüp bebekte 2 tane demişti fragmin galiba benimki daha agır

hayırlı olsun hamileliyiniz ALLAHIM bizlerede nasib etsin İNŞALLAH

birsen cok gecmiş olsun cocuklarına sendede pıhtılaşma vardı dimi bu genetikmiymiş kızınınki cok agır deyil anladıgım kadarıylan galiba bendede cıktı biliyomusun benimkide homozigot mutant

gecmiş olsun niye bukadar başın agrıdıki cokmu yordun kendini

selam kızlar nasılsınız pelinim aşılaman varmış cuma günü inşallah hakkında hayırlısı olur canım derinim sanada hayırlı olsunkuzu inşallah biraz olsun rahat edersin hem eşinede destek olursun canım kardeloş sende iyisin bebişle sevcanım bebişlerinde maşallah tatlılar ama resimleri albümüne koy ordan bakalım nazar değmesin meleklerimize berrinim sgl dileklerin için senin kontrolunne zaman bakalım bebişimiz prensmi prensesmi yazdıysan görmemiş olabilirim kusuruma bakma aleynam dilaranınkini daha tam bilmiyorumhaftaya kesinlik kazanacak ama küçük olduğu için dikkatetmek gerekiyomuş çocuk olduğu için ilerde çok sorun yaşamasın inşallah kızlar hepinizi özledim kendinize iyi bakın

KIZLAR KANDİLİMİZ MUBAREK DUALARIMIZ KABUL OLSUN İNŞALLAH

sevcanım MAŞALLAH SUBHANALLAH cok tatlılar ALLAHIM size hayırlı evlat olmalrını nasip etsin İNŞALLAH bizlerinde böyle güzel yavruları olur İNŞALLAH
pelin hdi hayırlı olsun İNŞALLAH aşılaman tutar canım
selam kızlar nasılsınız pelinim aşılaman varmış cuma günü inşallah hakkında hayırlısı olur canım derinim sanada hayırlı olsunkuzu inşallah biraz olsun rahat edersin hem eşinede destek olursun canım kardeloş sende iyisin bebişle sevcanım bebişlerinde maşallah tatlılar ama resimleri albümüne koy ordan bakalım nazar değmesin meleklerimize berrinim sgl dileklerin için senin kontrolunne zaman bakalım bebişimiz prensmi prensesmi yazdıysan görmemiş olabilirim kusuruma bakma aleynam dilaranınkini daha tam bilmiyorumhaftaya kesinlik kazanacak ama küçük olduğu için dikkatetmek gerekiyomuş çocuk olduğu için ilerde çok sorun yaşamasın inşallah kızlar hepinizi özledim kendinize iyi bakın

birsenim dr detaylı ögrenince bizimle paylaş olurmu sende kendine iyi bak

slmm
pelincim aşılaman şimdiden haıyrlı olsun inş canımumarım bebişin kucagına gelir
derinim işe başlamışsın hayırlı olsun canım en azından eşin yokken kafanı dagıtacak bi meşgalen oldu :)
sevcancım çok tatlılar bebişler allah bagışlasın
birsencim çok geçmiş olsun canım allah şşifa versin minige inş.
kızlar hepinizin kandilini kutluyorum hayırlara vesile olsun inş

nasılsınız ???
bugün RANA BUĞLEM'in kontrolü vardı...çok şükür sağlığı yerinde herşeyi güzel çıktı:nazar::nazar::nazar:...
bu ay 700gr almış bana göre az ama dra göre gayet iyi :KK31:
bizden böyle işte kızlar...

SELİNAM,
tatile gidiyormussun inş iyi gelir keşke bende gidebilsem şöyle bi şehir dışı bi yere ne çok ihtiyacım var...
PELİNİM,
cnm maşallah yumoşlar olmuş inş bebiş olup konarlar annesinin göbüşüne...
EBRAR ABLACIM,
sende iyisindir inş..
FLANCIM,
sende kötüymüşsün canım inş en kısa zamanda atlatırsın bu dönemi geçer inş bulantılar falan bebişinde iyiymiş hayırlısıyla doğar inş...
DERİNCİM,
sende hoşgeldin cnm...yeni işin hayırlı olsun çok iyi yapmışsın valla...
BERRİNCİM,
cnm siz nasılsınız kuzucukla???

kızlar unuttuğum varsa kusura bakmayın hepinizi öpüyorum...
maşallah kızçene canım gayet iyi görünüyo kilosu :nazar:
geçmiş olsun canım emreye kızınında inşallah iyi çıkar sonuçları haftaya kesinleşicekmiş galiba
sanada geçmiş olsun kardelencim

hadi hayırlısı canım inşallah tutar hayırlısıyla bu mübarek günün hürmetine dualarımız kabul olur inşallah

Hepinizin kandili mübarek olsun arkadaşlar birbirimize dua edelim bolca inşallah dualarımız kabul olsun.Sevcancım rüyamda seni gördüm bu arada hayrolsun.Panayır gibi bi yerde karşılaşıyoruz ben seni tanıyorum yanına geliyorum ben kardelen49 diyorum:KK1:Sen o kadar güzelsin ve parlıyosunki(normaldede güzelsin maşallah) herkes sana bakıyo.Özellikle gözlerin masmaviymiş ve inanılmaz güzel görünüyo.Ben bile kendimi alamıyorum Allah ım ne güzellikler yaratmışsın diyorum.Rabbim hayırlara çıkarsın

selam kızlar hayırlı günler.hepinizin kandili mübarek olsun Rabbim dualarımı kabul etsin inşallah.
Ben cok sukur ıyıyım kızlar değısıklık cok ıyı geldı dıyebılırım.otelın sıfresını aldım ınsallah fırsat buldukca gırerım tlfndan.hepınızı cok optum.hayırlı kandıller.dualarınızda benıde unutmayın kızlar.ylne kandıle hasta denk geldim :KK43:(
pelınım asılaman yarındı ınsallah hersey yolunda gıder bebıste gelır,guzel haberlerını almak umıdıyle gorusuruz canım.
Hoscakalın kızlarr..

cnm hyrlısı olsun hakkında ınşallahhh
sevcan ben bunları yerim valla canımm ya boncuk gözlerini öp yerimee masallaahhhhhhh
sağol cnm operım tabııı

selam kızlarrrrr
aleynacım yormaktan değil de,epeydir ağrımıyodu,zamanı geldi sanırım,bugün daha iyiyim şükür
sevcan maşallah kuzucuklara,yerim ben onları yaaaa,rabbim bağışlasın
pelincim hadi hayırlısı,kandil ertesi inşallah vesile olur canım
sgol cnm amın hepımızınkını bagslasın rabbım sen de yavruna saglıkla kavus ınsallah

Canlarım selammmm.
Sevcanım ya 41kere MASALLAH kuzulara bayıldımmmm:nazar::nazar:kokla benım icin annesi.
Birsencım cok gecmıs olsun emreye uzuldum ya kıyamam ne cok ateslenmiş:KK43:dilarayada gecmıs olsun.
Pelosum hadı hayırlısı canım benım.kardelosun ddgı gbı mubarek aylara gırdıgımız gunden sonrakı ilk gun asılaman.ins hayırlısıyla tutar canım.
Berrinim,hadı bakalım yarın doktor kontrolunuz varmış bol bol resim çekinin annesi:)
herkesı cok cok cok öpuyorum kıslarrr.
selm cnmmm koklarım tabıı teyzesı ah bır gelsenn keşkeee

selm cnm sıze cok gcmıs olsun anlıyorum senı morelın 0 dır karma aşılardan dolayı az ateşlerı cıkınca bıle nasıl uzuldum allah saglık versın yavrularımıza...cnm haklısın albume koyarım bırdahakıne

KIZLAR KANDİLİMİZ MUBAREK DUALARIMIZ KABUL OLSUN İNŞALLAH

sevcanım MAŞALLAH SUBHANALLAH cok tatlılar ALLAHIM size hayırlı evlat olmalrını nasip etsin İNŞALLAH bizlerinde böyle güzel yavruları olur İNŞALLAH

pelin hdi hayırlı olsun İNŞALLAH aşılaman tutar canım

birsenim dr detaylı ögrenince bizimle paylaş olurmu sende kendine iyi bak
amın cnm sen de yavruna tez zamanda kavuş ınsallah

slmm
pelincim aşılaman şimdiden haıyrlı olsun inş canımumarım bebişin kucagına gelir
derinim işe başlamışsın hayırlı olsun canım en azından eşin yokken kafanı dagıtacak bi meşgalen oldu :)
sevcancım çok tatlılar bebişler allah bagışlasın
birsencim çok geçmiş olsun canım allah şşifa versin minige inş.
kızlar hepinizin kandilini kutluyorum hayırlara vesile olsun inş
sağol cnm senın yavruların da ıyıdır ınsallah
maşallah kızçene canım gayet iyi görünüyo kilosu :nazar:

geçmiş olsun canım emreye kızınında inşallah iyi çıkar sonuçları haftaya kesinleşicekmiş galiba

sanada geçmiş olsun kardelencim

hadi hayırlısı canım inşallah tutar hayırlısıyla bu mübarek günün hürmetine dualarımız kabul olur inşallah

Hepinizin kandili mübarek olsun arkadaşlar birbirimize dua edelim bolca inşallah dualarımız kabul olsun.Sevcancım rüyamda seni gördüm bu arada hayrolsun.Panayır gibi bi yerde karşılaşıyoruz ben seni tanıyorum yanına geliyorum ben kardelen49 diyorum:KK1:Sen o kadar güzelsin ve parlıyosunki(normaldede güzelsin maşallah) herkes sana bakıyo.Özellikle gözlerin masmaviymiş ve inanılmaz güzel görünüyo.Ben bile kendimi alamıyorum Allah ım ne güzellikler yaratmışsın diyorum.Rabbim hayırlara çıkarsın
aaa hayr olsun cnm guzel ruya gormussun erdnızın gözlerını gordukten sonra o ruyayı gordun belkı de benım oyle mavı degıl=))) allah hayrlara vesıle etsın ruyanı ınşallah

selam kızlar hayırlı günler.hepinizin kandili mübarek olsun Rabbim dualarımı kabul etsin inşallah.
Ben cok sukur ıyıyım kızlar değısıklık cok ıyı geldı dıyebılırım.otelın sıfresını aldım ınsallah fırsat buldukca gırerım tlfndan.hepınızı cok optum.hayırlı kandıller.dualarınızda benıde unutmayın kızlar.ylne kandıle hasta denk geldim :KK43:(
pelınım asılaman yarındı ınsallah hersey yolunda gıder bebıste gelır,guzel haberlerını almak umıdıyle gorusuruz canım.
Hoscakalın kızlarr..

cnm tatıle mı gttın senn yoksaa

Hepinizin mübarek regaip kandili kutlu olsun.rabbim ibadetlerinizi kabul etsın inşallah...

selam şeker kızlar hepinizin mübarek kandili kutlu olsun pazara gidecem inşallah gecikmeden gelirim byee

Canım arkadaslarım kandiliniz mubarek olsun.bu mübarek gunde gecede ettıgımız tum dualar kabul olsun inş.
Sevcanım mesajını aldım sagol kuzum.
Kardelenım ruyan hayıra cıksn kız ne guzel bı ruya öyle.
Ben bugun izınlıyım kızlar.sabah kociş aradı.ben 1hazıranda ksmetse kocişe gtcem de,evlılık cuzdanını noterde onaylatmam gerekıyomus snrada ımzalatıp askerıyeye gonderdım...neyse öptm hepınızı canlar gorusuruz.bı cay ıcım,dizim bitsn snrada odamı temızlıyım sil supur yanı.

X