Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

hepinize hayırlı günler arkadaşlar geçmişe bakamadım direk yazıyorum herkes iyidir inşallah
ben çok rahatsızım cumartesi günü görümcemleri rizeye yolcu ettik çocuklarına ben bakıcam neyse akşam eşim işten çıkınca görümcemlere geçicektik benim boğazlarım feci ağrımaya başladı bende daha kötü olmasın dedim evde antibiyotik vardı ondan içtim .1 saat sonra tuhaf şeyler olmaya başladı önce başım dönmeye sonra kollarımda uyuşma oldu elimi yüzümü yıkıyorum filan yok geçicek gibi değil çocukları korkutmak istemedim ama ilacın dokunduğunu anladım .enson nefes alamamaya başladım anladımki fenayım çocuklara dedim komşuyu çağırın ben iyi değilim korktular tabi o arada zor zar eşimi aradım kötüyüm diye .komşum geldi ayran yaptı içirdi ama yok geçmiyo kalbim sıkışıyo filan eşim geldi heen hastaneye gittik o araya kadar sol kolumda bir uyuşma oldu dedim gidiyorum heralde .neyse doktora ilacı gösterir göstermez antibiyotik zehirlenmesi hemen iğne yapın dedi iğneyi yaptılar ve oksijene bağladılar beni nefes almam çok zordu .tansiyon filan yükselmiş ta bi neyse iğne azcıkda olsa rahatlattı özellikle okijen nefes alabilmek negüzelmiş şükürler olsun .baya muşade altında tuttular sonra herşey normale dönünce taburcu oldum .buarada çocuklarda evde .neyse evimize döndük .dün akşama kadarda baya kötüydüm ilacın zehiri 24 saatte atılıyormuş dün akşam üzeri kendime geldim ama buseferde hastalıkla uğraşıyorum feci grip oldum ve bide çocuk sorumluluğu var tabi anladımki çocuk zormuş .ee karınları acıkıyo ihtiyacları var zorda olsa yapmaya çalışıyorum .saolsun dün gelinimiz yemeğe çağırdı gittik ben orda yattım yemeğimizi yiyip geldik .bugünde şimdilik kahvaltılarını verdim sabah hasta hasta okula götürdüm şimdi ilaç içmeyede korkuyorum bu hastalık nasıl geçicek bilmiyorum .benden bukadar hanımlar dualarınızda unutmayın beni .hepinizi öpüyorum

çook geçmiş olsun canım inş da iyisindir mervlam korumuş dikkat et kendine
çocuklar içinde kolay gelsin gerçekten zordur hasta hasta mevlam tez vakitte şifa versin inş

Selam canlarr altta kardeloşumla gogişi gorürüm selam kıslar.gecmıse söyle bı baktım ama kafam bugun heç yerınde dgl toparlayıp yazabılırm inş.
Peloşummmm hayırlı olsun cnm hadı ins guzel haberı verırsn 15gun snra cnm.sancın varmıs olsun kuzum oluyo asılamada.öptm senı.
Flancım hosgelmşsn umarım daha ıyısn.evet ksmetse eşıme gtcem cnm.
Berrınım kız senesı mi:)ne blm valla herkes erkek senesı dio.kızlar erkekler hepsı saglıkla gelsın ıns.
Ay kızlar uykum var he yoruldum bugun ben yatıyorum.öptm herkesi.
amin derinim inş rabbim bu sefer yüzümü güldürür hayırlısıyla...sende işte cok yoruluyomuşsun canım ya dikkat et kendine calışmakta zordur rabbim kolaylık versin..
Günaydın kızlarr
Nasılsınız ne var ne yok fırsat varken girip bakayım dedim şimdi ütü yapıcam hazır müsaitken...
Boncugum bi kız bi oğluş geliyormuş maşallah berrrincim seninde erkekmmis Rabbim sağlıcakla kucagınıza almanızınasip etsin...
Pelinim aşılama yaptırmıssın hadi inş bu sefer gelecek bebeğinn inşşş...
Derinim kocişinin yanına gidiyormussun sevindim adına bu arada nedense senin kızın olacak diye içimden geçti inşşş tez zamanda hayırlısıyla...
Eboşum sen napıyosun ne var ne yok.Annemlerin slmı var bu arada ne zaman gideceksiniz bu sene köye gitme ihtimalim çok yüksek:) Gerçi geçen senede öyleydi emmeee:)
Birsenim çocuklar hasta galiba tam anlayamadım ama Rabbim şifa versinn inş...
Flan senin hamişlik nasılö gidiyor?
Kardeloşş az kaldı kızz Rabbim inş kolay doğum olmasını nasip eder cnm ins..
Kardelenim cnm pıtpıtları duymussun maaşallah...
Selinam banum siz nasılsınız?
Sevcanımm ayy maşallahh sanki kartpostal gibi yaa Allah nazarlardan saklasın kuzusları:nazar::nazar::nazar:
Ranam cnm junior rana nasıl yerim onu ben esmer güzeli yaa maşallahh ona da kocaman:nazar::nazar::nazar:

Ay kızlar atladıgımbiri varsa hakkıını helal etsin Allah'a emanet olun he bu arada bizde iyiyiz ikinci defa kalça ultrasonu cekildi ilkinde ölçüm iyi değildi şükür bu sefer düzelmiş...Hoşçakalııınnn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
amin canım inş...iyi olmanıza sevindim anatoliacım seni ve bebişini cok öpüyroum...
Pelincim aşılaman hayırlı olsun inşallah canım bu sefer olur hiç moral bozma keyif yap bugünlerin kıymetini bil ve çıkar dualarımızla yanındayız...
amin canım inş moralimi bozmuyorum rabbim inş nasip eder hayırlısıyla dualarınız icin allah razı olsun banucum sizlerde benim dualarımdasınız...
slm kızlar nasılsınız biliyorum bana kızmışsınızdır gelmiyorum diye inanın hep aklımdasınız gelemedim çünkü ravza hastalandı ateşlendi tam atlattık derken bağırsakları tembelleşti onu düzene soktuk derken şimdide idrar yollarında enfeksiyon varmış ilaç tedavisi görüyor salı günü idrarına tekrardan bakılacak inşallah geçmiştir bu yüzden devamlı başındayım hasta olduğundan beri gece ve gündüz uyumuyor devamlı kucak istiyor nazlanıyor onun için gelemiyorum kusura bakmayın ne olur onunla birlikte bende uyumadığım için geçen bende hastalandım bünyem zayıfladı sanırım ateşim 39 buçuk olmuş yataklara düştüm resmen hepsi üst üste geldi allah beterinden korun

neyse kendime daldım sizleri unuttum sizler neler yapıyorsunuz topikde boş sizdee anlatın neler yaptınız bakalım
k.i.b a.e.o öptük hepinizi:KK54::KK54::KK54::KK54:
canım ya sanada prensesimizede cok gecmiş olsun...gercekten üst üstte gelmiş bide anne hasta olunca daha kotu oluyo bebişe bakmak zorlaşıyo ama bebişlerde hasta olmasın onlarında canı cok yanıyo rabbim şifa versin ikinizede cok öpüyorum canım seni ve güzel ravzamızı...
selam kızlar hepinize hayırlı günler hayırlı pazarlar.ben geldim evime.ama çok yorgunum.sonra görüşürüz inşallah.öptüm hepinizi.
hoşgeldin selinam inş tatil güzel gecmiştir cok öpüyorum seni...
boncugum MAŞALLAH SUBHANALLAH cok sevindim canım bir kız bir oglan ALLAHIM hayırlısıyla sorunsuz kucagına almak nasib etsin canım ALLAHIM biz isteyenlerede bu güzelleiyi yaşamak nasip etsin İNŞALLAH

berrin seninde cinsiyeti belli olmuş hayırlı olsun canım ALLAHIM hayırlı saglıklı evlat olmalarını nasip etsin İNŞALLAH

berrin ben sana daha önce sormuştum ama tekrar sorıyım unuttum eşin amaliyattan sonra sadece evikap kullandı dimi başka bi ilac kullandınızmı yada kür

ablacım görmemişim kusuruma bakma sagol canım kilo verdim ama dikkat etmessem hemen geri alıyorum öyle bi bünyem varki almaya cok musait İNŞALLAH hepimize gelsin bebişler

pelin hayırlı olsun aşılaman İNŞALLAH sımkısı tutunurlar canım

garip İNŞALLAH bi test yapsaydınya kız cokm merak ederim şimdi İNŞALLAH hamilesindir

beni unutmuşsun yaaa

gecmiş olsun anatolya gözün aydın kötü bişi cıkmamış

cok gecmiş olsun ece sende ravzayı öp
amin canım inş cok sagol...
hepinize hayırlı günler arkadaşlar geçmişe bakamadım direk yazıyorum herkes iyidir inşallah
ben çok rahatsızım cumartesi günü görümcemleri rizeye yolcu ettik çocuklarına ben bakıcam neyse akşam eşim işten çıkınca görümcemlere geçicektik benim boğazlarım feci ağrımaya başladı bende daha kötü olmasın dedim evde antibiyotik vardı ondan içtim .1 saat sonra tuhaf şeyler olmaya başladı önce başım dönmeye sonra kollarımda uyuşma oldu elimi yüzümü yıkıyorum filan yok geçicek gibi değil çocukları korkutmak istemedim ama ilacın dokunduğunu anladım .enson nefes alamamaya başladım anladımki fenayım çocuklara dedim komşuyu çağırın ben iyi değilim korktular tabi o arada zor zar eşimi aradım kötüyüm diye .komşum geldi ayran yaptı içirdi ama yok geçmiyo kalbim sıkışıyo filan eşim geldi heen hastaneye gittik o araya kadar sol kolumda bir uyuşma oldu dedim gidiyorum heralde .neyse doktora ilacı gösterir göstermez antibiyotik zehirlenmesi hemen iğne yapın dedi iğneyi yaptılar ve oksijene bağladılar beni nefes almam çok zordu .tansiyon filan yükselmiş ta bi neyse iğne azcıkda olsa rahatlattı özellikle okijen nefes alabilmek negüzelmiş şükürler olsun .baya muşade altında tuttular sonra herşey normale dönünce taburcu oldum .buarada çocuklarda evde .neyse evimize döndük .dün akşama kadarda baya kötüydüm ilacın zehiri 24 saatte atılıyormuş dün akşam üzeri kendime geldim ama buseferde hastalıkla uğraşıyorum feci grip oldum ve bide çocuk sorumluluğu var tabi anladımki çocuk zormuş .ee karınları acıkıyo ihtiyacları var zorda olsa yapmaya çalışıyorum .saolsun dün gelinimiz yemeğe çağırdı gittik ben orda yattım yemeğimizi yiyip geldik .bugünde şimdilik kahvaltılarını verdim sabah hasta hasta okula götürdüm şimdi ilaç içmeyede korkuyorum bu hastalık nasıl geçicek bilmiyorum .benden bukadar hanımlar dualarınızda unutmayın beni .hepinizi öpüyorum
eboşum canım benim ya cok gecmiş olsun neyseki şimdi iyiymişsin sevindim canım...ayya hastaykende cocuk bakmak zordur rabbim kolaylık versin öpüyorum seni cok...

selam kızlar hepiniz iyisinizdir inş...ben cok mutluyum annem geldi kac gün dür hasret gideriyoruz...inş rabbım bu mutluluguma bir bebiş haberiyle dahada mutluluk katar...hepiniz cok öpüyorum allaha emanet olun:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

amin derinim inş rabbim bu sefer yüzümü güldürür hayırlısıyla...sende işte cok yoruluyomuşsun canım ya dikkat et kendine calışmakta zordur rabbim kolaylık versin..

amin canım inş...iyi olmanıza sevindim anatoliacım seni ve bebişini cok öpüyroum...

amin canım inş moralimi bozmuyorum rabbim inş nasip eder hayırlısıyla dualarınız icin allah razı olsun banucum sizlerde benim dualarımdasınız...

canım ya sanada prensesimizede cok gecmiş olsun...gercekten üst üstte gelmiş bide anne hasta olunca daha kotu oluyo bebişe bakmak zorlaşıyo ama bebişlerde hasta olmasın onlarında canı cok yanıyo rabbim şifa versin ikinizede cok öpüyorum canım seni ve güzel ravzamızı...

eboşum canım benim ya cok gecmiş olsun neyseki şimdi iyiymişsin sevindim canım...ayya hastaykende cocuk bakmak zordur rabbim kolaylık versin öpüyorum seni cok...

selam kızlar hepiniz iyisinizdir inş...ben cok mutluyum annem geldi kac gün dür hasret gideriyoruz...inş rabbım bu mutluluguma bir bebiş haberiyle dahada mutluluk katar...hepiniz cok öpüyorum allaha emanet olun:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

allah mutluluğunu daim etsin kat kat artırsın inş. canımm .ne güzel benimde annem gelse keskee

canım cookk gecmiş olsun rabbim şifa versinn .cocukları iyi olana kadar kalacakları yer yok mu canım dinlenmeden zor gecer .tekrar çok gecmiş olsun üzülüm yaa

selam kızlar ebuşum canım geçmiş olsun neden antibiyotik farklı etkiettiki daha önce hiç kullanmadınmı yoksam tarihimi geçmişti Allahım korumuş seni kendine dikkat et canım pelinim hadi kız seninde inşallah az kaldı bebiş gelmiş konmuştur göbüşüne kızlar biz yarın dilaranın sonuçlarını almaya gidecez bakalımyarın gelince yazarım size hepinize iygeceler :nazar:

Canlarım selam herkeseee.
EBUŞUM canım arkadasım.konustk telde ama olsun.cok gecmıs olsun bitanem ya Allah beterlernden korumuş:KK43:ins daha iyisindir?
PELOŞ annen geldı demek.hadı gozunaydın.bu süreçte sana cok ıyı gelecek annenin yanında olması...bu arada,evet cok yoruluom cnm hayırlsı artık.gttigi yere kadar.öptm cnm.
BİRSENcim hadı hayırlı sonuclar alın inş.
Geçmis birikmemıs hic canlar.umarm herkes ıyıdr.öptm hepınızı.

abla cok gecmiş olsun büyük bişi atlatmışsın İNŞALLAH şimdi daha iyisindir
canım cookk gecmiş olsun rabbim şifa versinn .cocukları iyi olana kadar kalacakları yer yok mu canım dinlenmeden zor gecer .tekrar çok gecmiş olsun üzülüm yaa

berrin ben sana bişi sormuştum ama görmedin galiba

Merhaba arkadaşlar nasılsınız herkesler iyidir inşallah

Ebrarım konuştuk gerçi ama tekrar geçmiş olsun canım Allah korumuş.Rastgele ilaç almamak lazım helede antibiyotikler.Bide sudan başka bişeyle kesinlikle ilaç almayın arkadaşlar etkileşime geçip zarar verebiliyo Allah muhafaza etsin
Selinam dönmüşsün inşallah güzel geçmiştir tatil darısı bize
Pelinim geri sayım başladı hadi bakalım merakla bekliyorum bende müjdeni inşallah
Ececim sanada yavrunada geçmiş olsun Allah iyilikler versin
Garibim inşallah bebiş gelmiştir adet gelmez

Kızlar sınavlarım yaklaştı giremiyorum ben çok yoğun geçiyo günler.Görüşmek üzere inşallah öpüldünüz:KK54:

Boncuk ve nvbr sizinde cinsiyetler belli olmuş maşallah:nazar: Darısı bize inşallah gerçi hiç önemli değil benim için malum hayırlısı bakalım
Derinim bu arada araştırıyım dediğim konuda eşime falanda sordum ama yine senin tercih ettiğin bölge uygun canım karşılaştığımızda konuşuruz inşallah

Son düzenleme:
selam kızlar biz dr dan geldik sonuçlarımızı aldık dilarada 3 tane mutasyon çıktı faktör v leiden 1691a heterozigot protrombin 20210gg normal mthfr c677t mutasyon heterozigot mthfr a1298c mutasyon heterozigot bunların hepsi bulundu şimdilikdikkat edeceğiz ilerde sorun çıkmasın diye bakalım hastalanırsa hemen dr uzun süreli yolculuğa çıkarsa arada yürüyüş bol su içilecek ilerde evlenirse önce dr ve tedavi ve arada kontrol bakalım hayırlısı neyse benim işlerim var akşam kayınbabam gelecek hepinizi öpüyoruz görüşmek üzere :KK16::KK16:

Kardelenimmm Allah zihin acıklıgı versın cnm...sagol bu arada arastrdgn icin konusuruz cnm öptüm.
Birsencim almşsın sonucu.ben anlamıyorum gercı yazdklarn ne anlama gelio.ne zararı oluyomuş ileride peki?geçmis olsun cnm.

Herkese selam canlarım.
Ebuşum ugramamışn cnm merak ettim.demin yoldayken aklıma geldın arayacaktm ama aksam akşam belki musait dglsndr diye dusundum.habersz brakma kuzum ara benı nolur.

Kardelenimmm Allah zihin acıklıgı versın cnm...sagol bu arada arastrdgn icin konusuruz cnm öptüm.
Birsencim almşsın sonucu.ben anlamıyorum gercı yazdklarn ne anlama gelio.ne zararı oluyomuş ileride peki?geçmis olsun cnm.

Herkese selam canlarım.
Ebuşum ugramamışn cnm merak ettim.demin yoldayken aklıma geldın arayacaktm ama aksam akşam belki musait dglsndr diye dusundum.habersz brakma kuzum ara benı nolur.

selam kızlar hayırlı geceler herkese.çok şükür tatil güzel geçti.2 gündür pc yoktu eşim götürmüştü tlfndanda giriyorum ama bişey yazmak istediğimde hafıza dolu diyip kapatıyor.anlam veremedim neden yapıyorsa.
boncuğum ve nvbhr canlar bebişlerin cinsiyetleri belli olmuş tebrik ederim.Rabbim sağlıkla kucağınıza da almak nasib etsin inşallah.
ebrar ablacım tlfnda konuştuk ama yinede çok geçmiş olsun.Rabbim korusun böyle şeylerden.acil şifalar inşallah daha iyisindir şimdi.
kardelencim sınavında başarılar dilerim inşallah emeklerinin karşılığını alırsın.
derinim sen nasılsın canım yaa iş baya yoruyor seni.Rabbim kolaylık versin.öptm
pelinim hadi canım hayırlısıyla senden alalım güzel haberleri.öptm
birsencim bende pek anlamıyorum derinde sormuş gerçi ne gibi sorunlar olur yada nelere dikkat edicekmiş.
kardelenimm nerelerdesin canım doğurmadın inşallahh.gel hele yokluğun belli oluyorr.. :KK43:

ya kızlar kandilde tlfndan zor zar msjı yazdım.düzenlemeye giremedim bi türlü msj öyle kaldı.Rabbim dualarımızı kabul etsin yazdım sanıyorum.dualarımı kabul etsin yazmışım kendime müslüman gibi olmuş.ama bikaç kere düzenlemeye bastım ama malesef tlfn düzenleme komutunu algılayamadı.neyse benden bu kadar.hoşçakalınnnn

canım arkadaşım çok çok geçmiş olsun,rabbim şifa versin,tlf da da konuştuk gerçi ama burdan da yazmak istedim
birsencim dilara dr kontrolünde olunca sorun çıkmazdır diye düşünüyorum,rabbim şifa versin,niceleri var ki kendilerinde pıhtılaşma olduğundanr bile habersiz yaşıyolar.
kızlar ben geliyorum da genelde kimse olmayınca yazasım gelmiyo nedense yaaaaa,şu anda da kimse yok gerçi
bu arada bende accık sınava çalışim diyorum,biraz zor olcak,girip giremicem bile belli değil ama genede çalışmak gerek.

selam kızlar hayırlı geceler herkese.çok şükür tatil güzel geçti.2 gündür pc yoktu eşim götürmüştü tlfndanda giriyorum ama bişey yazmak istediğimde hafıza dolu diyip kapatıyor.anlam veremedim neden yapıyorsa.
boncuğum ve nvbhr canlar bebişlerin cinsiyetleri belli olmuş tebrik ederim.Rabbim sağlıkla kucağınıza da almak nasib etsin inşallah.
ebrar ablacım tlfnda konuştuk ama yinede çok geçmiş olsun.Rabbim korusun böyle şeylerden.acil şifalar inşallah daha iyisindir şimdi.
kardelencim sınavında başarılar dilerim inşallah emeklerinin karşılığını alırsın.
derinim sen nasılsın canım yaa iş baya yoruyor seni.Rabbim kolaylık versin.öptm
pelinim hadi canım hayırlısıyla senden alalım güzel haberleri.öptm
birsencim bende pek anlamıyorum derinde sormuş gerçi ne gibi sorunlar olur yada nelere dikkat edicekmiş.
kardelenimm nerelerdesin canım doğurmadın inşallahh.gel hele yokluğun belli oluyorr.. :KK43:

ya kızlar kandilde tlfndan zor zar msjı yazdım.düzenlemeye giremedim bi türlü msj öyle kaldı.Rabbim dualarımızı kabul etsin yazdım sanıyorum.dualarımı kabul etsin yazmışım kendime müslüman gibi olmuş.ama bikaç kere düzenlemeye bastım ama malesef tlfn düzenleme komutunu algılayamadı.neyse benden bu kadar.hoşçakalınnnn

sağoll canım allah razı olsun ne güzel tatil iyi gelmişş.biz senini kendine müslüman olmadığını biliyoz canım takılma ufak seylere

Sağol canım ya valla kurtaramadım paçayı bu bir ayda 3.grip oluşum sende çok yoruluyosun dimi canım sabret arkadaşım...

Geçmiş olsun ece sanada kızınada canım.
sağol canım
Selam kızlarr.
Ececim cok gecmıs olsn cnm ya ikinize de.gercekten ust uste gelmiş...
Banuşum sorma.yoruluyorum cok.hele bugun,hem haftasonu hemde eleman yok dıger magazaya gttı.ikı eleman mahvolduk he.sagol kuzum.sabredıom neler icin oldgnu biliyosn.
Selinam hosgeldın canım.olsun sonra konusuruz tatlım.öptum.
sağol tatlım ya gercekten öle oldu
boncugum MAŞALLAH SUBHANALLAH cok sevindim canım bir kız bir oglan ALLAHIM hayırlısıyla sorunsuz kucagına almak nasib etsin canım ALLAHIM biz isteyenlerede bu güzelleiyi yaşamak nasip etsin İNŞALLAH

berrin seninde cinsiyeti belli olmuş hayırlı olsun canım ALLAHIM hayırlı saglıklı evlat olmalarını nasip etsin İNŞALLAH

berrin ben sana daha önce sormuştum ama tekrar sorıyım unuttum eşin amaliyattan sonra sadece evikap kullandı dimi başka bi ilac kullandınızmı yada kür

ablacım görmemişim kusuruma bakma sagol canım kilo verdim ama dikkat etmessem hemen geri alıyorum öyle bi bünyem varki almaya cok musait İNŞALLAH hepimize gelsin bebişler

pelin hayırlı olsun aşılaman İNŞALLAH sımkısı tutunurlar canım

garip İNŞALLAH bi test yapsaydınya kız cokm merak ederim şimdi İNŞALLAH hamilesindir

beni unutmuşsun yaaa

gecmiş olsun anatolya gözün aydın kötü bişi cıkmamış

cok gecmiş olsun ece sende ravzayı öp
sağol canım öperim tabiiii
ablam çok gecmiş olsun verilmiş sadakan varmış dikkat et kendine

sağol güzelim....evet canım bebişe bakmak zor oluyor allahtan eşim o gece yanımdaydı sabaha kadar o baktı ravza ya bi yandan da benim ateşimi düşürmeye uğraşmış ewet bebişler hastalığı daha zor uyuyamıyor devamlı ağlıyor o zaman...amin canım çok sağol bizde seni çok öpüyoruz k.i.b
Merhaba arkadaşlar nasılsınız herkesler iyidir inşallah

Ebrarım konuştuk gerçi ama tekrar geçmiş olsun canım Allah korumuş.Rastgele ilaç almamak lazım helede antibiyotikler.Bide sudan başka bişeyle kesinlikle ilaç almayın arkadaşlar etkileşime geçip zarar verebiliyo Allah muhafaza etsin
Selinam dönmüşsün inşallah güzel geçmiştir tatil darısı bize
Pelinim geri sayım başladı hadi bakalım merakla bekliyorum bende müjdeni inşallah
Ececim sanada yavrunada geçmiş olsun Allah iyilikler versin
Garibim inşallah bebiş gelmiştir adet gelmez

Kızlar sınavlarım yaklaştı giremiyorum ben çok yoğun geçiyo günler.Görüşmek üzere inşallah öpüldünüz:KK54:

sağol canım benim aminnnnnnnnnnnnnnnn

günaydın kızlar nasılsınız ben iyi çok şükür şimdi ravzayı yatırdım uyanmıştı yatmadan bi size merhaba diyeyim dedim neyse kızlar ben çıkıyorum ravza uyurken ben birazdaha uyuyayım k.i.b a.e.o öptük bayyyyyy

selam hanımlar hepinize çok teşekkür ederim geçmiş olsun dilekleriniz için bugün çok daha iyiyim grip haricinde ne yediğimden tad alıyorum ne koku alıyorum ne zor bişey yaa .ama yinede aldığım her nefes için şükrediyorum .ogün yaşadıklarımı düşününce .
gördüğüm kadarıyla herkes iyi çok şükür bende çocuklu bir hayat yaşıyorum sorumluluk farklı bişeymiş yaa zor ama keyifli sabah kalkıp okula yolluyorum sonra geri yatıyorum onların geliş vaktine kadar uyuyorum sonra kalkıp kahvaltı hazırlıyorum çocuklar okuldan gelincede beraber kahvaltı yapıyoruz .ben halimden memnunum ama eşim pek değil :KK9:zaten o rahatına çok düşkündür bazı sorumluluklar hoşuna gitmiyo .çocuksuz olmak daha iyi diyip duruyo bana :KK9:ama ben katılmıyorum açıkcası .
eğer becerebilirsem size kaldığım evden birkaç istanbul manzarası göndericem bugün hava süper bende resim çekiyim dedim bakalım sizler beğenicekmnisiniz .böyle bir evde yaşanır kızlar nedersiniz :))??
$çengelköy 026.jpg $çengelköy 022.jpg $çengelköy 023.jpg $çengelköy 027.jpg

kardelenim sana söz verdim ama boğaz kokusunu içime çekemiyorum çünkü burnum tıkalı yaa :)))ama iğleşir iğleşmez ilk işim bu olucak canım :KK43::KK34:

X