Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

evet canım o an çok sinirliydim ama şuan gayet iyiyim çok şükür.Allahın izniyle bu ay aşılamam pozitif sonuçlanıcak.inşallah senden de güzel haberler alıcaz canım.öptm.
canım benim salladım gitti dr u.ben eski druma gittim.ve çok rahatlattı beni bu ay hamile kalıcaksın bak sadece biraz moral lazım sana dedi.dr kendine güveniyorsa bende önce Allaha sonra dr uma güveniyorum.güzel haberlerle gelicem inşallah.öbürüde yurt dışına kök salsın banane
Hadi hayırlısı derinim inşallah bişeycik yoktur ya bebişten gecikmiştir yoksa stresten gecikmiş olsun tek.öptm canım güzel haberlerle git gel inşallah.
maşallahh pelinim 2 yumoşun ikisine de yavrular tutunsun inşallah.Rabbim emeklerini boşa çıkarmasın yüzünü güldürsün inşallah canım.öptm seni.güzel haberlerini duymak ümidiyle inşallah.
kızz o gün ben görmemişim barajı geçmişsin hadi gözün aydın.Allah diğer sınavlarında yardımcın olsun inşallah.öptmm.yeğenim nasıl benim muayenede bana el sallamadımı?? bu arada cicisi bitmek üzere
evet ablam sağlık olsun herşey zamanla olur inşallah.bundan sonraki aylarda adetinde düzelmiş olur inşallah ablam ya bu ilaç şifa olsun sana.dr u da salladım gitti ablacım gelemem ben öyle gayriciddi hallere.amin ablacım inşallah hayırlısıyla bu ay güzel haberler vericem.öptmm

evet canım aynennn unuttum gitti.dr uma gittim iğnemi başladım hayırlısıyla inşallah aşılamadan sonrada güzel haberle halayın başını çekicem inşallah.öptm canım saolasın.

kızlar günaydın hayırlı günler herkese.desteğinizi için hepinize teşekkür ederim.Rabbim en kısa zamanda hepimizi yavrularımıza kavuştursun inşallah.aminn.

Selammmm iyi haftasonları canlar..

Peloşum demek 2 yumos var MAŞALLAH cnm ins bu ay gelir minikin yaa...
amin derinim inş...bugun doktordan hayırlı haberlerle dönersin inş canım öptüm seni...
amin kardeloşum inş rabbim hayırlısını nasiip etsin...pıtırcıgımızda iyiyimiş cok sevindim maşallah canım bebişine...

eboşum amin canım ya olsunda ben bı taneye razıyım hayırlısıyla ama dedigin gibi ikizde olsa olur tabiki nasip...canım arkadaşım bilişyorum senin ne kadar cabaladagını bi kac sene ara verdin ya şimdi yine dene demek istemiştim...gercekten cok zor rabbim sabır versin bizlere tatlım yüzlerimizi güldürsün inş...cok öpüyorum seni...

ami selinam inş hepinize güzel duaları cok teşekkür ederim allah razı olsun hepinizden dualarım sizlerle...canım seninde aşılaman hayırlı olsun inş bu ay güzel haberleri alırız senden cok öpüyorum seni...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...

slm kızlar nasılsınız biz çok şükür iyiyiz ravzamda iyi allaha şükürler olsun uzun zamandır annemdeydim orada pc olmadığı için girip yazamadım dün akşam üzeri geledim anca vakit buldum yazabilmek için nasılsınız neler yapıyorsunuz herkes iyimi güzel haber vardır inşallah biz bugün 40 günlük olduk teyzeleri inşallah bundan sonra dahada iyi oluruz bende hasta oldum nezle grip gibi çok zorlanıyorum inşallah ravzama gecmez bu hastalık

sizler neler yaptınız anlatın biraz baken
herkes kendine çok ama çok iyi baksın öpüldünüz

herkse slmlar arkadaslarrrrrr nasılsınız sayfalar ilerlemiş biras ne güzel vallaaaa .

slm kızlar nasılsınız evime geldim artık bikaç gün oldu ev temizligi derken anca girdim kk ya herkes iyidir inş. henüz geçmişe bakmadım ... hamile oldugumu ebroşuma söyledim yazsın buraya diye sagolsun oda yazmış ama ben hala geçmişe bakmadıgım için göremedim tebrik eden herkese çokkkkkkkkkkkkkkkk çokkkkkkkkkkkk teşekür ederim umarım rabbim saglıkla kucagıma almamı nasip eder darısıda isteyen tüm arkadaşlarımın başına olur :Ç) bide bugün dogum günüm gene yaşlandım:) neyse hadi kaçtım kimse yok kib görüşmek üzre

cnm DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN...ailenle uzun sağlıklı ömürler geçirmen dileğiyle ...
bebişin müjdesini almıştık zaten bikez daha HAYIRLI OLSUN diyeyim sana RABBİM sağlıkla kucağın almayı nasip etsin inş...öpüyoruz sizi...

KIZLARRRR,,,
geçmişi okudum ;
EBRAR ABLAM,,,
çok şükür bişi çıkmamış kanamanda kesilmiş RABBİM sağlık versin inş...
SELİNAMMM,,,
cnm aşılamaya geçmişsin inş seninde meleğin (lerin) sana merhaba der...RABBİM hakkında hayırlısını versin ...
PELİNİMMM,,,
2 tane yumoş varmış maşallah hadi bakalım bu ay geliyor minik ALLAHIMIN izniyle...
FLANCIMMM,,
inş seninde hayırlı haberlerini alırız test yapmayı düşünmüyormusun daha ...
ECECİMMM,,,
bebişin iyidir inş..sık sık gel yaa bebişinde resimlerini koy merak ediyoruz RAVZA hanımı...
KARDELOŞUMMM,,,
zaten görüştük msnden cnm ...
KARDELENCİMMM,,,
sende iyisin inş...
DERİNİMMM,,,
sen nasılsın cnm???bu arada faceden ekledim seni sanırsam hala kabul etmedin (
KIZLAR isimlerinizi yazamadım die alınmayın hepinizi öpüyorummm...

bizdende havadisler ;
haftasonu annemler bizdeydi kardeşim gelmişti boludan hasret giderdik daha doğrusu o RANAyla giderdi artık gelen direk kızımı soruyor ben unutuldum vallahi...
sonra gezmelere gittik...gelen geçen kuşumu öpüp sevip durdu...
bugün yine kardeşimle buluşup mamalar yemeye gitcez bakalım minik prenses huysuzlancak mı...
şimdilik bu kadar...

bu arada bende çoğunuzun msni yok ...geçen pelinden alcaktım ama sormadan almayım dedim...o koyu sohbetlerde bulunmak isterim ...

hepinizi öpüyorummm....

selinam öncelikle seni kutluyorum kuzum gerçekten çok pozitifsin hep böyle ol inşallah allahım gönlüne göre vericek gelicek sıpan buay .valla enerji doldum okuyunca yazdıklarını .helal olsun maşallah kuzum
inşallah dediğin gibi olur tatlım hayırlısıyla
peloşum evet kuzum biliyorum ne için dediğini sizlerde benim evladıma kavuşmamı istiyosunuz inşallah ogünlerde gelicek hayırlısıyla hepimiz kavuşucaz canım ..bende seni çok çok öptüm inşallah buay selinoşum ve senden müjde gelicek
ececim ikinizinde iyi olmasına çok sevindim allahım daha iyi etsin 40nız çıkmış hayırlı olsun ravzayı öp benim için canım
herkse slmlar arkadaslarrrrrr nasılsınız sayfalar ilerlemiş biras ne güzel vallaaaa .
canım evet azcık muhabbet ettik sayfalar ilerledi :))sen nasılsın kuzum
kanka hoşgeldin nasılsın bulantılar ne alemde geçmiştir inşallah gökcem napıyo .teyzesi için öp onu .
doğum günün kutlu olsun canım ailenle ve evlatlarınla nice güzel senelere inşallah

canım benim çok saol evet herşey yolunda çok şükür sizde iyiymişsiniz maşallah geziyosunuz kuzunla benim için öp olurmu gıdışından
ayrıca msn adresimi alabilirsin istediğinden kuzum sorun yok yani

canım tebrik ederim allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip eder inşallah ne kadarlık oldu ben şimdi okudum hamile olduğunu biraz gec oldu ama bende katılayım halaya

canım bebişim iyi çok şükür ya ben buraya koymayı beceremedim inşallah becere bilirsem koyarım tabiki canım doğum günün kutlu olsun allah hayırlı yaş nasip eder inş öptüm k.i.b a.e.o

Son düzenleme:

amin ablam ewet 40 mız çıktı öperim tabiki ablam k.i.b a.e.o

ancak gelebildim arkadaşlar,kusuruma bakmayınmalum ay sonu,hesap kitap devirleri vs.derken didinip duruyorum böyle işte:102::126:geçmişi bir okuyayımbu arada ben hala aynı durumdayım,inşallah güzel haberlerle gelebilirim

Canlar selam doktordan coktan geldım ama suan bıle zor yazıyorum tuana hep onunla oynym istiyo.makyaj yapıyo suan şakacıktan:)
gecmıse snra cvp vercgm...gttm kızlar korkulack bsy yokmus.pconun cılvelerı iste dedi:)tahmın ettgm gibi önce farlutal verdı,bide diane dogum kontrol verdı.önce söktrcez snrada eşin gelene kdr dogum kntrol hapı dedı.bu senı buyuk ölcude rahatlatcak geldgnde hersey daha kolay olcak dedi...byle ıste canlar merak etmeyn.hapa yarn baslyorum.öptm.

canımm doğum günün kutlu olsun rabbim ailenle saglıklı güzel uzun bi ömür gecirmeni nasip etsinn

canımm cok sükür bişeyin yokmuş doktorun da dediği gibi inş. hersey daha güzell olurrr

canım bu konuda katılıyorum bende de kimsenin msn yok burda biri gelecek diye bekleyip duruyorummm

ebrarrım tam seni gördüm ama cıkmak zorundayımm akraba ziyareti yapıcaz msn bende isterim kuzu :)

herkese beren kızdan kucak dolusu sevgıler köyden geldik gecmısı okuyamıyorum cok ozurler dılerım sadece son sayfamı bulup bır ıkı sayfayı okudum kı yazanları cevapsız bırakmayayım dıye pelınım ebosum kardelosum selınam canımız teyzelerımız saolasınız rabbım en kısa zamanda en hayırlısından ve saglklısından evlatlarla mujdelesın sızlerı tabıkı herkesı ve herkesı allahım herkese hayırlı dogumlar nasıp etsın saglıcakla herkes kavussun ınsallah yavrucuklarına selınam bu arada gelınce evımıze anlat kuzum cunkum su anda ınternet kafeden yazıyorum cunku pek anlayamadım ne yapacagımı foto eklemek konusunda bızde koyden geldık bebişin kontrolü için su anda da ınternet kafeden yazıyorum bebısı doyurdum ve annme bıraktım vıktım yarım saatlıgıne pc me kavustum derken netı kestıler yaaa ne oldu anlamadım zaten babamların hıc net konusunda duzenı oturmadı neyse dr amcamız biraz yavaş büyüyoruz dedi yarın sütümü sağıp ölçücem normalse idrar tahlili yaptırıcam on bes gun sonra da tekrar bı kontrolumuz var kızlar ona gore belkı mama verecek onun dısında gelısımı normalmıs ama yasıtlarını yakalaması bıraz vakıt alacak sanırım saglk sıhhatlı olsun da kılosu yerıne gelır elbet yarın tekrar koye gıdıyoruz bahce ve bag ıslerı bıtmıyor bızımkılerın esım ve kardesım de geldı yardım ıcın muhtemelen bır dahakı kontrol ıvın ancak gelebılırız gıremessem de mutlaka telden haber yollarım canlarım herkesı ama herkesı opuyorum allaha emanet olun

çok teşekkür ederim kızlar sagolun:) rabbim nice güzel yaşlara girmek nasip eder sevdiklerimle inş.
ececim 15 haftalık oldu kısmet olursa inşallah darısıisteyen tüm arkadaşlarıma olsun ikili testi yaptırdım iyi çıktı iki hafta sonra kontrol var gidicez bakalım hayırlısı olsun ..ebroşum bulantılarım azaldı daha iyiyim gökce nazıda perim teyzesi oda ellerinden öpere
derinim sonucun iyi çıkmış sevindim inş herşey yolunda gider kociş gelene kadar:)

iyidir canımcım yaa,nolsun
senden ne var,ne yok?
hic napım cnm ya...braz canım sıkkın.daralıyorum resmen.
cnm hg..demek 40dolduyazda geldı bol bol gezersınız artık.bu arada,cok gecmis olsun canım.
SELİNAM gercekten bende yazdklarna cok mutlu oldum.işte böyle yaaa herkese örnek olsun umutlu olman.ınş bebis bu ay seninle olacak kuzum.
PELOŞUMsagol cnm gittim sonunda,bi sorun yok şükür.
ÖZGULUMMM döndunmu sahalara kızz:)dogum günün kutlu olsun cano nice mutlu seneler ins yavruların ve esinle.
FLANCIMyarın test yaptrcaktn galiba hadi inş bebis haberı ver bıze cnm.
RANAM kız ben kabul ettim ama seni çoktannnnn.neden olmadı acep ki.

bu ara çok geziyoruz ablacım eee evde tıkanıp kaldığımızın acısnı çıkartıyoruzzzz
ben eklerim o zaman ablacım öpüyorum seni...
RAVZAnın iyi olmasına sevindim cnm kırkınızda çıkmış hayırlısıyla büyüsün miniğin...
sen geldiğin zaman sor biz anlatırız sana tanışsın kuzucun teyzeleriyle ...
cnm doğum günü olan GÖKÇERANA ben değildim...
cnm bişi olmadığına sevindim inş doğum kontrol hapıyla düzene girer eşin gelmeye ...
canım bu konuda katılıyorum bende de kimsenin msn yok burda biri gelecek diye bekleyip duruyorummm
dimi yaa biz eksik kalıyoruz muhabbetlerden ....
cnm hoşgeldin,,,
kilo konusunu hiçte kafana takma sakın sağlığı yerinde olsun elbet alır kiloyu...sütünü kontrol et emdikten sonra sağ ki daha iyi anlayasın...

kız nie öyle oldu o zaman dur bakıyım ben bidaha :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…