Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Tamam kuzum görusuruk.aşkumuz kısa sürdü emmaa olsun:)bende balkonda sırtımı gunese verdım d vitamını alıyorum boynum gevşedi heee ohhhh.

Tamam kuzum görusuruk.aşkumuz kısa sürdü emmaa olsun:)bende balkonda sırtımı gunese verdım d vitamını alıyorum boynum gevşedi heee ohhhh.

kuzu farketmez istersen uzunda sürdürebiliriz :))ohhh şifa olsun güneş inşallah ama dikkat et rüzgarda var bugün

ayy cano mesajı tekrar okuyunca çok güldüm hee :)))aşkımız uzunda sürebilir dedimya :)):KK53::KK53:
buarada aradımı seninki ???

Hahaha delüsn yaa kuzen:)evet bizim askımıs zatı uzun zamandır var hatta aşk ücgeni hehe:)hee aradı bugun de.sabah arayamadım özur dilerm dio:)

:KK9:
Hahaha delüsn yaa kuzen:)evet bizim askımıs zatı uzun zamandır var hatta aşk ücgeni hehe:)hee aradı bugun de.sabah arayamadım özur dilerm dio:)

:KK76::KK76:ohhh böyle olur işte akıllansın ama dimi :))
evet canım uzun zamandır var çok şükür

Tamam cano burda konuşak,sen bekleme diye ddm.malum telden rötarlı oluyo:)bu arada benim heryerm çözülmek üzere adet de olurum ben bugun bu cözülmekle hehe.

Tamam cano burda konuşak,sen bekleme diye ddm.malum telden rötarlı oluyo:)bu arada benim heryerm çözülmek üzere adet de olurum ben bugun bu cözülmekle hehe.

:KK1::KK1::KK1:
ohhh yarasın valla adtte gelirse gelsin keyfi bilir .
yok cano ben zaten az sonra çıkıcam ya işlerim duruyo bide yemek yapmam gerek benimki erken gelicek bugünde

valla cnm cok ağır olmasada alerjik bronşit var.ama bu hapsurmalar herzaman yoktu .evet tozdan falan bide gunesten cok olurdu da..dışarı cıktıgm gibi başlıyo.sinuzitimle ilgisi olabilir mi acep.

Allah yardımcın olsun,hepımızın hayatında cesıtlı duzenszlıkler var merak etme.benımde eşim asker gitti mesela.2defa ev tasıdım,hemde kaynvaldmlerle oturuyorm şuan.takip edıyosun madem bilmen gerek:)

takıp derken profılıne arada gırıp actıgın konulara bakıyordum ıkınızınde

slm..basımı egerek sacımı yıkadım, saclarımı kuruttum bı güzel hemen sonra boynum cok fena tuldu. kafamı kaldırırken zorlandım azıcık ...napacam ben sımdı fıtık felanmı oldum ya vyoksaaa;??? sen nasıl duzelttın kendını?? :KK43:(

ben anne olmak istiyorum bazen çok isiyorum ama bazen korkuyorum acaba çok mu erken diyorum ya bakamazsam diyorum ya pişman olursam diyorum bunun gibi bir sürü korkularım var sonra eşimin yaşı geliyo aklıma 34 yaşında sonra olsa daha mı iyi olur diyorum sonra yok yok erken diyorum bazen bi çocuk görünce sarılıp öpesim sevesim geliyo bazen görünce ıyyyyy diyorum çocuk filan istemiyorum diyorum bakamam ben diyorum özellikle yaramaz ordan oraya atlayan çocuk görünce yok diyorum ben sabırlı değilim bazen aşırı sinirli oluyorum benim çocuğum böyle olursa dayanamam bakamam diyorum ne yapıcam bilmiyorum kafam çok karışık bu arada 9 aylık evliyim

X