Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım aynı yöntemi bizde uyguluyoruz kaç gündür evet cidden faydası oluyor :KK66:))
kaç günde düzeldi sizin göbüş ???

KIZLARRRRR,,,
kaç gündür pc bozulmuştu girip haber veremedim kusura bakmayın...
dr a gittik o gün ama çok şükür herşey normalmiş dr geçer dedi göbüşü için...hem gitmişken genel bi muayende etti gelişimi gayet iyi gidiyor maaşallah...:nazar::nazar::nazar:
geçmişe fazla bakamadım hepinizi tek tek öpüyorum pc yine bi sorun çıkarmazsa burdayım ...görüşürüz...!!!!
canım prensesin iyi olmasına sevindim maşallah ona...öpüyorum ikinizide...
çok zor olmadı canım yaaa,şöyle bi elimi leğene bastırmayla,göçtü evye,ALLAHTAN altta tencereler falan vardı,yoksa ayağıma doğru yuvarlanabilirdi koca mermer
dr dan ne gibi bi sonuç çıktı acaba?
kistin geçtiğini görmüşse bile bu ay için ilaç vermemiştir sanırım,boştan çalış demiştir herhal

aldım alıntıyı,şuna bi güzel kızayım dedim,baktım aşağıda derin paylamış,ben sesimi çıkarmıyorum pelincim
sadece şunu bil,inan içini rahatlatmak için söylemiyorum ama benim günüm geçip,15 gün olana kadar,yani 6.hafta dolana kadar hiç belirtim olmadı,herkezde olcak diye bişey yok,lütfen belirtilere takılıp,şimdiden karamsar olma
zaten böyle yapmak engelliyo çoğu şeyi

derincim sen de benden dayak yicen ha,bi dr a gitsen canımcım yaaaaaa

inşallah sen ve isteyen herkez,hepimiz kavuşuruz yavrularımıza

hangi herkes miş ki o herkes,çok merak ettim,ben dahil değilim o herkese bilesin

ben cevap veriyorum:KK1:
kist olunca adetin ya gecikmeli olur,ya az az olur,ya bi gün olur,bi gün olmazsın falan ve hatta bazı büyük kistler ağrı yapar
her yumurtlama ilacında da kist oluşcak diye bişey yok,ayrıca bu ay boş geçeceğinize göre,kist var sa doğum kont verir,vermesinden vermemesi daha iyidir,basit kistler kendiliğinden geçer zaten diyorum ben
ben kim miyim,sen biliyosun zaten:KK53:

minik kuş a çok geçmiş olsun,onun tatlı yanaklarını koklamak isterim

kardeloşum cok haklısın ama ben anlıyorum hani kendimi üzmek icinde demiyorum bakın göreceksiniz ben bu ay hamiş kalmıycam biliyorum cünkü kendi halimden tabi hayırlısı olsun diyorum olursada güzel olur ama umutlanmak istemiyorum...belirtilere gelince sende olmuştur belki sen farketmemişsindir cogu kişide oluyo cünkü...

selam kızlar hayırlı cumalar hepinize rabbim bu mubarek günde dualarımızı kabul etsin hepimize hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin hepinizi öpüyorum:KK16:topik yine boş ya:KK31::KK31::KK31::KK31:

canım prensesin iyi olmasına sevindim maşallah ona...öpüyorum ikinizide...

kardeloşum cok haklısın ama ben anlıyorum hani kendimi üzmek icinde demiyorum bakın göreceksiniz ben bu ay hamiş kalmıycam biliyorum cünkü kendi halimden tabi hayırlısı olsun diyorum olursada güzel olur ama umutlanmak istemiyorum...belirtilere gelince sende olmuştur belki sen farketmemişsindir cogu kişide oluyo cünkü...

selam kızlar hayırlı cumalar hepinize rabbim bu mubarek günde dualarımızı kabul etsin hepimize hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin hepinizi öpüyorum:KK16:topik yine boş ya:KK31::KK31::KK31::KK31:

bende belirti olcaktı ve ben farketmicektim,emin misin acaba?
şu topicde en çok kendini dinleyenlerden biriydim ama yanlış yapmışım diyorum işte
başka nasıl ifade edebilirim ki?
ayrıca selina çok iyi hatırlar,onla çok konuştuyduk,diyodum bi enerji geldi bana,hiç bi belirti yok,sürekle iş yapsam keşke falan,o da kızıyodu bana,ne işi diye
neyse sen gene kendi bildiğin gibi düşün,neticede ben bildiğimi söyleyebilirim,düşüncelerine yön veremem ki

şu topicde en çok kendini dinleyenlerden biriydim ama yanlış yapmışım diyorum işte
ayrıca selina çok iyi hatırlar,onla çok konuştuyduk,diyodum bi enerji geldi bana,hiç bi belirti yok,sürekle iş yapsam keşke falan,o da kızıyodu bana,ne işi diye
neyse sen gene kendi bildiğin gibi düşün,neticede ben bildiğimi söyleyebilirim,düşüncelerine yön veremem ki

yani bu kadar tecrubeli olunca anlarsın tabi ama ben bi ihtimal demiştim...
hayır senin düşüncelerinede katılıyorum ama benim icinden gecen oyle malesef inş sizin dediginiz gibi olur...hayırlısı olsun rabbim inş yüzlerimizi güldürür...

Hayırlı günler hatunlar ne var ne çok.Işığı yanan arkadaşlar var ama onlarda topikte görünmüyo gezekler siziiii.
Birsencim senden başlıyım.Dedene Allah rahmet eylesin sizinde başınız sağolsun
Ebrarcım sanada tekrar geçmiş olsun canım dikkat edelim kendimize bebiş yok bari sağlığımızda elden gitmesin
Pelin anacım daha ne belirtisi yahu umutsuz başladın gerçi tedaviye öylede gidiyosun maşallah.Seni tutabilene aşkolsun:KK9:Sonlara yaklaştıkça kötü oluyo insan ama değilmi günler geçmiyo_Oldumu olmadımı oldumu olmadımı insan vücudunu dinliyo.İnşallah hayırlısıyla tutunur bebişko
Derincim sanada geçmiş olsun artık bıktık dr a gitmekten dimi?Evde son ana kadar sıkıntı çekmeyi tercih eder olduk hayırlısı
Kardelenim naptın sanada geçmiş olsun iyiki sana ve bebeğe bişey olmamış
Berrincim bulantılar başlamış ne güzel bebiş kendini hissettirmeye başlamış maşallah:nazar:

Selinacım sana bişey sorcaktım ben yaa.Kist olduğu nerden belli oldu senin.Dr bana adet olunca gel bakalım kist falan olmuşmu dedi.Bu ay serbestsin boş geçicek demişti.Ama sırf onun için gitmek ve para dökmek istemiyorum ve gitmemeye karar verdim.Kistin belirtisi nedir acaba olmuşmudur bendede?

canım ben dr da süpriz olarak öğrendim.bi belirtim yoktu.belkide yeni olduğu için belirtim yoktu.sonrasında tek taraflı bacağıma doğru kasılmalı bi ağrı başladı oturup kalkarken farkediyordum.ayrıca ilaç kullandın diye kist olcak diye şart yokki canım.düşünme bunları.yoktur bişey inş.öptm canım.

tünaydın kızlar hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde hepimizin dualarını dileklerini kabul etsin inşallah.

kardelenim bak buda bi belirti kendin söylüyosun.durduk yere enerji gelmişti iş yapasın tuttuydu coştuydun :KK1::KK1::KK1:

SeLiNa23+, berrin1985 hoşgeldiniz kızlar nasılsınız ayy sizi gördügüme sevindim:KK76::KK76:

SeLiNa23+, berrin1985 hoşgeldiniz kızlar nasılsınız ayy sizi gördügüme sevindim:KK76::KK76:

hoşbuldum canım ben iyiyim çok şükür sen nasılsın?

dr dan bahsetmemişim.kistim gitmiş bu arada.gözüm aydın.iki taraftada yumurtalar var gelişecek dedi.öyle işte.

herkese hayırlı cumalar canlarım nasılsınızzz rabbim bu güzel günde gönlünüzdeki herseyi nasip etsin inş. alıntı yapamadı bugünlük kusuruma bakmayın çok fenayım midem çok kötü sbahtan beri hiçbirsey yiyemiyorumm a.e.o ve ne olurr toplananlım artıkkkkkkkkkkkkk....

hoşbuldum canım ben iyiyim çok şükür sen nasılsın?

dr dan bahsetmemişim.kistim gitmiş bu arada.gözüm aydın.iki taraftada yumurtalar var gelişecek dedi.öyle işte.

bende iyiyim canım cok şükür...ayy ne güzel ya hadi inş kocaman olup catlayıp bebiş olurlar inş hayırlısıyla...

kk yan taraftaki reklamların seçimine dikkat edilmiyor sanırım.biz dua paylaşımı yaptığımızda yasak diyorsunuz.ama yandaki reklam medyumcu büyücü falan yazıyor.nasıl yayınlanabiliyor???

kızlar ben cıkıyorum işlerimi yapyım bugun hava cok güzel yatak odamı temizliycem camları filan silcem...görüşürüz:KK16:

Kardeloşum cevabını okurken koptum :KK1:Teşekkürler gayet aydınlatıcı olmuş dr.dan daha iyi anlatmışsın
Selinacım sağol canım seninde cevabın için.Yumoşlarda sağlıkla büyür bebiş olur inşallah bu ay.
Pelin hala devam olmadı demeye.Negatif enerji gönderme lütfen yumoşlara onlar çatladı çalışıyolar şimdi

Hayırlı cumalar kızçeler nasılsınız?Derinim ebrarım garibim nerelerdesiniz?Banum senide özledim kuzum görünmüyosun hiç.
Hafta sonu yine sınavlarım var kızlar ben çalışmaya gider.Sizler içinde güzel bi hafta sonu olsun inşallah.Hamiş kalmak isteyenler temiz havanın tadını çıkarın yürüyün eşlerle enerji depolayın:KK34:Hamişler sizlerde yürüyün doğum kolay olsun bebişler de hava alsın.:KK49:Öpüyorum hepinizi:KK16:

selam kızlar nasılsınız gecmıse hızlıca bı baktım
ebusum cok gecmıs olsun balım neolur dıkkatet kendıne sen bızım ıcın cok degerlısın:KK16:
derinim kociş gitmiş ama güzel yerde için rahatetsin allah kavustursun cnm:KK16:
sevcanım daha ıyıymıssın alışmıssın mınıslere cok sevındım cnm senın adına:KK16:
kardelos sınava gırmıssın mınısınle ınsallah ıstedıgın sonu gelr cnm:KK16:
berrıncıgım benım tsh ta düşüktü ama normale döndü hamıleyken degerler oynayabılıyormus stres yapma cnm:KK16:
benı soruck olursanız kızlar mıde bulantısıyla basa cıkamıyorum yatmaktan herye:KK16:m hamladı şükürler olsun ıkı haftadır kanamamda durdu hala korkuyorum rabbıme emanetler tbıde sıze bısıy sorcaktım bu kan sulandırıcı hap cororspındı ısmı sanırım doktora danısmadan ıcsem bı sıkıntı olurmu tedbır amaclı paranoyak oldum ıyıce bır ayda tam 6 kılo vermısım kendınıze ıyı bakın hepınızı öpüyorum kendımı ıyı hıssettıkce gelıcem aeo:KK16:
canım maaşallah 11 haftalık olmussun
Allah tamamına erdirsin
doktora sormadan içme ilaç ama kanama yok nasılsa bendede kanama olmadı ama önlem amaclı progesteron atmıstım hep alttan

basın sağolsun birsencim
herkeze selam herkez iyidir inşallah biz iyiyiz paşamda iyi cok şükür haftaya tasınıyoruz topla topla bitmior bir yandan mert durmuyor
ama epey toplandım :KK24:

kızlar ben cıkıyorum işlerimi yapyım bugun hava cok güzel yatak odamı temizliycem camları filan silcem...görüşürüz:KK16:
pelinim kolay gelsin canım

Son düzenleme:
selam canım arkadaşlarım hayırlı cumalar hepiniz iyisiniz inşallah
SELİNAM kist gitmiş canım gözünaydın çok sevindim yumoşlarda inşallah bebiş olarak dönsün kuzum
PELOŞUM inşallah hislerin seni yanıltırda bebiş süpriz yapar kuzum allahım gönlüne göre versin inşallah
BERRİNCİM kıyamam canım azcık sabır geçecek inşallah hem bulantılar bebişin sağlıklı olduğunu gösterir .
DERİNİM nedemek canom yaa önemli değil seni bilmiyomuyum sanki aramış kadar oldun emin ol :))buarada demek fırsat bulamıyosun evdekilerden hepsi internet kurdumu oldu yoksa :))
RANACIM demek netinde problem vardı sağlık olsun canım minik ranada iyiymiş allaım daha iyi etsin canım
KARDELENİM saol kuzum daha iyiyim şükür seninde sıavlar var kolay gelsin sana gerçi bugün konuştuk seninle :))
CİCİLİ demek taşınıyosun canım allah kolaylık versin mertide senide öpüyorum .
kızlar bugün istanbulda hava süper bende evimi temizledim sonra çıkıp azcık yürüyüş yaptım iyi geliyo valla .baharı çok seviyorum havalar böyle gitse azcık negüzel olurdu :))neyse şimdilik herkese hayırlı akşamlar görüşmek üzere

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL :KK24:
EBRAR.................11 YIL :KK24:
DERİN .................7 YIL :KK24:
KARDELEN49..........7 YIL :KK24:
ALEYNA................4 YIL :KK24:
GARİP...................2 YIL :KK24:
PELİN...................2 YIL :KK24:
SELİNA ................2 YIL :KK24:

EN KISA ZAMANDA BÖYLE OLMAK DİLEĞİMİZ :KK49::KK49::KK49:

HAMİŞLERİMİZ

KARDELOŞ(ERKEK):nazar::nazar:

TOSTİ(KIZ):nazar::nazar:

SEMRA(ERKEK):nazar::nazar:

ELİF(KIZ):nazar::nazar:

BONCUK:nazar::nazar:(TAZE HAMİŞİMİZ )(İKİZLER YOLDA İNŞALLAH)

BERRİN :nazar::nazar:(TAZE HAMİŞİMİZ)

GÖKÇERANA :nazar::nazar:(İKİNCİ MELEK YOLDA)

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE ):emir_bebek::nazar:

GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ):nazar::emir_bebek:

DERDANUR(ESMA SUDE ):emir_bebek::nazar:

CİCİLİ(MERT):nazar::emir_bebek:

KAYRA (BEREN):emir_bebek::nazar:

RANA (RANA BUĞLEM ):nazar::emir_bebek:

ANATOLİA:emir_bebek::nazar:(OĞLUŞUMUZ DÜNYAYA GELDİ)

SEVCAN :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:(ERDENİZ VE EDİZ )

ECE :emir_bebek::nazar:(KIZIMIZ DÜNYAYA GELDİ)

X