Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

elimde değil canım kız valla haklısın ne diyeyim ama elimde deeğil bebeğim zarar görmez inş. dua edin ne olurr
hayırlısıyla bişey olmıycak bebişine canım kötü şeyler düşünme bak bende iki hamileligimde kötü şeyler düşündüm sonunda ne oldu kötü oldu iyi düşün iyi olsun dualarım seninle...

iyiyim sevcanım sagol...ohh maşallah ogluşlarına uslu bebişer demekki ne güzel...iyi canım bakım yap biraz kendine hamişlikten insan sacda boyatamıyo

inşallah canım allah razı olsun bazen okadar doluyorum ki inan kendmi hiç düşünmüyorumm .benimde dualarım sizinle herzaman canım tek tek isim isim dua etmeye calışıyorum rabbim hepimize saglıklı hayırlı evlatlar nasip etsin kusura bakma seni de sıktım pazar pazar

sendende allah razı olsun canım yok ya aşkolsun sıkılmak ne demek burda arkadaşız tabiki birbirimize sıkıntılarımızı söyliycez moral verebildiysem ne mutlu bana...seni anlıyorum canım insan tedirgin oluyo hamiş olunca ama güzel düşünmeye calış inş bebişini hayırlısıyla saglıklı kucaklaıycaksın

inşallah canımm valla moral verdinn canımm çokk sağoll.hemde nasıl tedirgin oluyoo yapıcam inşallah olumsuz düşünmeyecem bakmayacam da artık bu tür seylere doktoruma gidince sorarım artık

inşallah canımm valla moral verdinn canımm çokk sağoll.hemde nasıl tedirgin oluyoo yapıcam inşallah olumsuz düşünmeyecem bakmayacam da artık bu tür seylere doktoruma gidince sorarım artık

önemli degil canım ama sen bakma oyle şeylere gidince doktoruna sorarsın dedigin gibi icin rahat eder...sen kendine ve yigenime iyi bak hayırlısıyla kucaklıycaksın yavrunu inş canım...

önemli degil canım ama sen bakma oyle şeylere gidince doktoruna sorarsın dedigin gibi icin rahat eder...sen kendine ve yigenime iyi bak hayırlısıyla kucaklıycaksın yavrunu inş canım...

bakıyorum teyzesii onun için evde kös kös oturuyorum kaç gündr evi bile süpürmedimm vallaa :)

[öyle tabi canımm ama evde kaldıkca nette arastrma yapıyorum sonra moralim bozluluyo en son testte tsh 3 tü ama altında olması gerekiyomuş doktrum hiçbişey demedi canım sıkıldı şimdi
cnm yaa peloşun dedigi gibi öyle arastırıp üzme kendini.korkulacak bişy olsa doktorun tsh yüksek derdi zaten...bi daha kontrol edecektir mutlaka inş düşük çıkarda rahatlarsın.

SEVCANIMM hoşgelmişsin kuzum MAŞALLAH sana zor gelmiyo demek...demekki rabbim kolaylıgını veriyo kızz:)iki bebişle ugraşmak zordur yani...kociş işe geç mi kalıyoooee olacak o kadar:)sagol bu arada cn mgitti kociş.şimdi de onunla konustum sana yazarken aradımaç izliyomuş:26:

herkese selam kızlarrrr hayırlı pazarlar.

Son düzenleme:
bakıyorum teyzesii onun için evde kös kös oturuyorum kaç gündr evi bile süpürmedimm vallaa :)
olsun canım ya sonra yaparsın bebiş bi tamamen yerleşsin :))

selam derinim hoşgeldin sagol canım sanada hayırlı pazarlar...ben iyiyim cok şükür sen nasılsın...

insallah canımm korkulacak bişey yoktr endişelendim yine .bu arada canım rabbim kavustrsun eşini gönderdin inş. gittiği yerde rahat eder

olsun canım ya sonra yaparsın bebiş bi tamamen yerleşsin :))

selam derinim hoşgeldin sagol canım sanada hayırlı pazarlar...ben iyiyim cok şükür sen nasılsın...
hoşbulduk cnm ama kaçırdım seni neysebende iyiyim tatlım Allah hep iyilik güzellikten ayırmasın hiçbirimizi
insallah canımm korkulacak bişey yoktr endişelendim yine .bu arada canım rabbim kavustrsun eşini gönderdin inş. gittiği yerde rahat eder

inşş berrinim sen içini ferah tut cnm..sagol cnm sagol aminn inşAllahh.

derdam selam kuzu hoşgeldin

selam kızlar
bugün benim sınav günümdü,gece 12 de yattım,çünkü dün gündüz baya uyumuştum ve sabah beş e kadar dön o tarafa,dön bu tarafa mümkün olmadı uyumak
en sonunda süt falan içtim,balla karıştırıp,iki saate yakın uyumuşum işte ve o uykuyla sınava girdim
ay kafamda bi dingindi ki sormayın
hiç heyecanlı da değildim,öyle büyük hedeflerim olmayınca ama uyuyamamayı anlayamadım bi türlü
ama artık pilim bitti,ben yatıyorummmmmm

selam cano hoşgelmişsin dinlen yaa yat...sınav derken öss ye mi gidrin kızz?

selam hanımlar hepinize hayırlı günler nasılsınız herşey yolundadır inşallah
beni sorarsanız azcık rahatsızlandım önceki gece acildeydim .gece yattım sonra gögsümde bir sıkışma oldu eşimi uyandırdım başım dönüyodu sonra bir titreme eşimde korktu hemen acile gittik ekg akciğer filmi filan çekildi tansiyonuma baktılar herşey normal çok şükür ama ne oldu anlıyamadık.doktor sordu sıkıntın stresin varmı diye eşimde hayatımız sıkıntı stres dedi :))doktorda güldü neyse sakinleştirici yapalım dedi ama ben istemedim zaten o araya kadar sıkıntılarımda geçti çok şükür evimize döndük .dünde aptal gibiydim sürekli yattım umarım tekrarlamaz ben ilk bebeğimi kaybettiğimdede böyle rahatsızlanmıştım depresyon artı panik atak galiba nüksetti ama takmamaya çalışıyorum .arkadaşlar biz elimizde olmadan hayatımızı mahvediyoruz lütfen siz kendinize mukayet olun takmayın kafanıza bişeyi bebek bebek biyere kadar sağlığımız yerinde olmayınca bebek olmuş ne işe yarar .size diyorum ama işte ben uyabildimmi uyamadım bu zamana kadar .bide buara biliyosunuz çok yoğun ve sıkıntılı günler geçirdim onunda etkisi var sanırsam .ama herşey çok boş o anda bunu çok daha iyi anladım .ALLAHIM hepimizin yardımcısı olsun dilerim tüm sıkıntılarımız son bulsun .geçmişe baktım herkes iyi çok şükür öpüyorum sizleri canım arkadaşlarım

canım benimdün ztn konustuk lütfen dikkat et kendine.farkında olmadan hayatımızı mahvediyoruz evet haklısın kuzummm.Allahım hepimize sabır sukunet versin.öptüm bitanem

canımm cokk gecmiş olsun dikkat et kendinee .haklısın canım farketmeden kendimizi mahvediyoruzz

eboşum cok gecmiş olsun canım dikkat et kendine stres yapmamaya calış gercekten bebişşimiz olsun diye hastalık sahibi olcaz bu gidişle hayatımızı bebek üzerine kurduk ama dedigin gibi elimizde olmuyo malesef neyse canım bende seni cok öpüyorum

selam kızlar nasılsınız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…