Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selamlar hanımlar hepinize güzel bir haftasonu diliyorum .bugün istanbulda süper bir hava var insanın içi açılıyor .
ayrıca benim size güzel bir haberim var ANATOLİŞİMİN bebişi hastaeden çıktı çok şükür herşey yolunda çok ama çok mutluyum yaa .ALLAHIM bir daha ayırmasın onları
RANACIM sizde minik ranayı doktora götürecekmişsiniz geçmiş olsun canım inşallah önemli bişeyi yoktur bebişler hasta olmasın kıyamam ya .
peloşum altta seni gördüm napıyosun kuzum

Herkese meraba. Ben 19 yaşındayım, sizler de benim yaşlarımdayken evlenmek ve anne olmak için can atıyor muydunuz ki? Bazen saplantılı hale getiriyormuş gibi hissediyorum biraz abartıyorum sanki. Daha üniversite 1.sınıftayım üni bitecek de... Ohoo

bence daha yaşın çok küçük hayatının engüzel çağları zamanı geliğinde herşey olur .allah gönlüne göre versin

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL :KK24:
EBRAR.................11 YIL :KK24:
DERİN .................7 YIL :KK24:
KARDELEN49..........7 YIL :KK24:
ALEYNA................4 YIL :KK24:
GARİP...................2 YIL :KK24:
PELİN...................2 YIL :KK24:
SELİNA ................2 YIL :KK24:

EN KISA ZAMANDA BÖYLE OLMAK DİLEĞİMİZ :KK49::KK49::KK49:

HAMİŞLERİMİZ

KARDELOŞ(ERKEK):nazar::nazar:

TOSTİ(KIZ):nazar::nazar:

SEMRA(ERKEK):nazar::nazar:

ECE(KIZ):nazar::nazar:

ELİF(KIZ):nazar::nazar:

BONCUK:nazar::nazar:(TAZE HAMİŞİMİZ )(İKİZLER YOLDA İNŞALLAH)

BERRİN :nazar::nazar:(TAZE HAMİŞİMİZ)

GÖKÇERANA :nazar::nazar:(İKİNCİ MELEK YOLDA)

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE ):emir_bebek::nazar:

GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ):nazar::emir_bebek:

DERDANUR(ESMA SUDE ):emir_bebek::nazar:

CİCİLİ(MERT):nazar::emir_bebek:

KAYRA (BEREN):emir_bebek::nazar:

RANA (RANA BUĞLEM ):nazar::emir_bebek:

ANATOLİA:emir_bebek::nazar:(OĞLUŞUMUZ DÜNYAYA GELDİ)

SEVCAN :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:(ERDENİZ VE EDİZ )

hayırlı geceler arkadaşlar ben geldim kimse yok ama neyse :))
PELOŞUM yumoş büyümüş hadi hayırlısı canım bol bol çalışın inşallah gelsin yavrun .bide yanmayla ve kanamayla ilgili bişey dedimi doktor canım hiç bahsetmemişsinde .canım facedede yazdım gerçi inşallah birgün hepberaber buluşabiliriz çok çok isterim bende
SEVCANIM MAŞALLAH canım demek okadar oldu paşalar teyzesi yerine öp onları canım .anneciğinde gitmiş evine allah kolaylıklar versin sana .
DERİNİM tekrardan allah kavuştursun canım gerçi bol bol konuştuk ama :))seni bidaha öyle üzgün görmek istemiyorum inşallah biticek ve kavuşucaksın kocişinle kuzum ayrıca bende sana ve banuşuma teşekkür ederim çok keyifli birgündü yağmurda yağsa azcık korksakda çok çok keyifliydi .enkısa zamanda tekrarlıyalım inşallah

biz bugün derinim ve banuşumla beraberdik bide minik ayşecikle çok keyifli saatler geçirdik vakit nasıl geçti anlamadık .inşallah birgün topik olarak buluşabilirizs.ne kadar güzel olurdu hayali bile çok güzel canlar :KK17:
benden buıkadar hepinizi öpüyorum hanımlar

amin eboşum inş...canım kanamayla ilgili yumoşdan dolayı olabilir dedi catlama kanamasıymış....yanmaylada ilgili sadece bi tane suya dökülüp icilen bi antibiyotik verdi akşam yaptım ama halan daha yanma devam ediyo bide bol su ic dedi...inş bir gün buluşuruz canım bende seni öpüyorum...

selamlar hanımlar hepinize güzel bir haftasonu diliyorum .bugün istanbulda süper bir hava var insanın içi açılıyor .
ayrıca benim size güzel bir haberim var ANATOLİŞİMİN bebişi hastaeden çıktı çok şükür herşey yolunda çok ama çok mutluyum yaa .ALLAHIM bir daha ayırmasın onları
RANACIM sizde minik ranayı doktora götürecekmişsiniz geçmiş olsun canım inşallah önemli bişeyi yoktur bebişler hasta olmasın kıyamam ya .

eboşum kusura bakma canım ya kahvaltı yapcam diye cıktım hemen seni görmedim yani...ay cok sevindim ya anatolişin bebişine maşallah allahım ailesiyle saglıklı buyumeyi nasip etsin...iyiyim canım ev işi yapcam şimdi...

selam kızlar
tutişin bebişi artık yanındaymış,mevlam hiç ayırmasın inşallah
gökçe de ikinci bebişe hamileymiş,maşallah,rabbim sağlıklı bi bebek daha nasib etsin inşallah
derincim kocişin gitmiş,mevlam kavuştursun ama sizi çok kıskandım heee,gene buluşmuşsunuz
kız eboş,buluşmaya aş ererim diye mi söylemedin bana
ranacık da iyidir inşallah,haberlerini bekliyoruz
berrincim kalp atışlarını duymuştun değil mi,kafam çok karışık,kusura bakma
derincim annemi sormuşsun,hamdolsun canım,idare ediyo,ağrı sızısı var illaki,kocaman kesmişler,işte önünde bi destek var,onla kendi ihtiyaçlarını görüyo,yürüyüş antremanları yapıyo,ama yemeği falan birinin ona hazırlaması gerek şu aşamada
dün bana geri gelme,bana iyi bakıyolar dedi ama inşallah öyledir
o da beni çok yoruldu diye istemiyo yanında,anne işte.
kızlar benim yarın sınavım var,hiççç hazır değilim,bakalım nasıl olcek.

ya ben napcam kafam darma dağın ya ne olur bifikir verin :KK43:(( salı doktor muayene etti abdominalultrasonla baktı kese gözküo bebekte nokta şeklinde kalp atışı yok dedi ozaman 5+4 tüm ertesi gün hafif kanamam oldu acile gittim doktor kese yerinde ama bebekyok kalp atışı yok dedi vajinalultrasonla baktı ne düşüneceğimibilmiyorum ya neolur bifikir verin :KK43:((

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
ALLAHIM SEN TOSTİ ARKADAŞIMIZA HAYIRLISIYLA VAKTİYLE DOĞUMUNU NASİB EYLE.EVLADINI SAĞLIKLA,MUTLULUKLA KUCAĞINA ALMASINI NASİB EYLE YARABBİM.okuduğumuz duaları şifa vesilesi kıl .(AMİN)
AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

1-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in yü'zîke ve min şerri külli nefsin ev aynin hâsidin Allâhü yeşfike).

Manası: "Seni rahatsız eden herşeyin şerrinden Allah adıyla sığınırım. Her nefsin kötülüğünden, her hasetçi gözün şerrinden sana ancak Allah şifa verir (veya versin)." demekdir.

2-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in v-Allâhü yeşfîke min dâin fike min şerr'in-neffasâti fi-l-ukadi ve min şerri hâsidin izâ hased).

Manası: "Allah adıyla her şeyin şerrinden senin namına sığınırım. Allah sende olan her hastalığa şifa versin. Düğümlere üfleyen sihirbazların, haset ettiği vakit hasetçinin şerrinden de Allah seni korusun." demekdir.

3-(Bismillâhi eûzü bi ızzetillâhi ve kudretihî min şerri mâ ecidü ve ühâzirü).

Manası: "Allah adıyla... hissettiğim ve çekindiğim şeylerin şerrinden Allahın izzet ve kudretine sığınırım." demekdir.

4-(Allâhümme Rabbe'n-nâsi ezhib'il-be'se; işfî en- te'ş-şâfî lâ şifâe illâ şifâeke şifâen lâ yuğâdirü sakamen).

Manası: "Allahım! Ey insanların Rabbi! Sıkıntıyı gider. Şifa ver. Zira sen şifa verensin. Senin verdiğin şifadan başka şifa yoktur. Senin şifan hastalık bırakmaz." demekdir.

doğum yapacak hanımın sıhhat ve kolaylıkla doğumunu yapması niyetiyle, Önce Âyete’l-Kürsî okunur, sonra (Felâk ve Nâs) sûreleri okunur Bunlardan sonra da şu âyet okunur:
İnne rabbekümüllahüllezi halekas semavati vel erda fi sitteti eyyamin sümmesteva alel arşi yuğşil leylen nehara yatlübühu hasisev veş şemse vel kamera ven nücume müsehharatim bi emrih ela lehül halku vel emr tebarakellahü rabbül alemin (Araf 54)

Meali :

Gerçekten sizin Rabbiniz, altı günde gökleri ve yeri yaratan, sonra arşa istiva eden Allah`tır Gündüzü, durmaksızın kendisini kovalayan geceyle örten, güneşe, aya ve yıldızlara kendi buyruğuyla baş eğdirendir Haberiniz olsun, yaratmak da, emir de (yalnızca) O`nundur Alemlerin Rabbi olan Allah ne yücedir (A`arf suresi, 54)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

canım Allah vakinde,sağlıklı bir doğum nasip etsin,hayırlı evlat olsun inşallah

keşke olsaydın canım ama evde degilmişsin neyse sonra görüşürüz inş kendine ve bebişine iyi bak öpüyorum ikinizide...

ooo canım maşallah ne cabuk zaman geciyo ya annenide göndermişsin bravo sana sevcanım bende 40 cıkmadan gönderemezdim heralde allah kolaylık versin bıcırıklarını ve seni öpüyorum...

oy kıyamam kuzuma ya gecmiş olsun canım kötü bişey oldugunu sanmıyorum seni ve prensesimi cok öpüyorum..

canım dur bakalım hemen umutsuzlıga kapılma adet olmadan inş mujdeli haberi verirsin bizlere...

derinim allah kavuştursun canım hayırlısıyla gidip gelmeyi nasip etsin...oooh ne güzel buluşmuşsunuz fecde de yazdım ama butun kızlar bulaşabilsek ne güzel olurdu inş bir gün buluşuruz...

selam kızlar hayırlı cumalar hepinize rabbim bu mubarek günde dualarımızı kabul etsin inş....kızlar ben bugun knt gittim yumoş baya buyumuş ama catlamamış henüz dedi doktorum akşam catlatma ignemi oldum şimdi üc gün üst üstte calışma onerdi bakalım hayırlısı allahtan inş bu ay müjdeli haberler veririz...
sagol peloşum benim:KK16:evet buluştuk yaa iyi geldi banada cnm..inş sizlerlede görüşmek nasip olur hiç belli olmaz.:KK34:
hayırlı geceler arkadaşlar ben geldim kimse yok ama neyse :))
PELOŞUM yumoş büyümüş hadi hayırlısı canım bol bol çalışın inşallah gelsin yavrun .bide yanmayla ve kanamayla ilgili bişey dedimi doktor canım hiç bahsetmemişsinde .canım facedede yazdım gerçi inşallah birgün hepberaber buluşabiliriz çok çok isterim bende
SEVCANIM MAŞALLAH canım demek okadar oldu paşalar teyzesi yerine öp onları canım .anneciğinde gitmiş evine allah kolaylıklar versin sana .
DERİNİM tekrardan allah kavuştursun canım gerçi bol bol konuştuk ama :))seni bidaha öyle üzgün görmek istemiyorum inşallah biticek ve kavuşucaksın kocişinle kuzum ayrıca bende sana ve banuşuma teşekkür ederim çok keyifli birgündü yağmurda yağsa azcık korksakda çok çok keyifliydi .enkısa zamanda tekrarlıyalım inşallah

biz bugün derinim ve banuşumla beraberdik bide minik ayşecikle çok keyifli saatler geçirdik vakit nasıl geçti anlamadık .inşallah birgün topik olarak buluşabilirizs.ne kadar güzel olurdu hayali bile çok güzel canlar :KK17:
benden buıkadar hepinizi öpüyorum hanımlar
amin ebuşum sagol bebem:KK16:tamam söz bi daha buluşmada daha neşeli olucam:)ya yolladıgım gündü cano günden güne iyi olacagım inş.:KK5:ayrıca gerçekten iyiki gelmişim yaaa çok iyi geldiniz bana kuzum sizi seviyorum:KK19:
aaa ne güzel yaa kıskandım bak şimdi sizi heee.
Derinim Allah kavuştursun yeniden sağlıcakla canım.Bugün kızlarla buluşmanda iyi olmuş kafan dağılmıştır biraz
sagol canım benimm:KK16:evet çok iyi oldu ebuşlarımla görüştügüm cano.:KK19:
ahh cnmmm çok sevindim valla ohh bol bol koklasırlar şimdi yaa kıyamam...çok selamlarımı ilettt oldumu canım:emir_bebek::nazar:
selam kızlar
gökçe de ikinci bebişe hamileymiş,maşallah,rabbim sağlıklı bi bebek daha nasib etsin inşallah
derincim kocişin gitmiş,mevlam kavuştursun ama sizi çok kıskandım heee,gene buluşmuşsunuz
derincim annemi sormuşsun,hamdolsun canım,idare ediyo,ağrı sızısı var illaki,kocaman kesmişler,işte önünde bi destek var,onla kendi ihtiyaçlarını görüyo,yürüyüş antremanları yapıyo,ama yemeği falan birinin ona hazırlaması gerek şu aşamada
aminnn kardeloşum benim sagol :KK16:annecigine tekrardan acil şifalar diliyorum zamanla dahada iyi olacak inş cnm..evet napsın işte ana yüregi sende az dgl 7 aylıksın artık cano seni düünüyodur o da napsın...iyi bakıyolar diyosa bakıyolardır korkma.illa anlardın sesinden :KK34:
ya ben napcam kafam darma dağın ya ne olur bifikir verin :KK43:(( salı doktor muayene etti abdominalultrasonla baktı kese gözküo bebekte nokta şeklinde kalp atışı yok dedi ozaman 5+4 tüm ertesi gün hafif kanamam oldu acile gittim doktor kese yerinde ama bebekyok kalp atışı yok dedi vajinalultrasonla baktı ne düşüneceğimibilmiyorum ya neolur bifikir verin :KK43:((
canım ya ne dicegmi bilemiyorum ki...ilk denilen kese var bebek nokta gibiymiş ben ona inanmak istiyorum...bebek yok denmesi de belki ultrasondandır gülüm sıkma canını Allahım hayırlısını versin.istersen başka bi doktora daha görün?
hayırlı akşamlar arkadaşlar:KK71:geçmişe bir bakayım,dualarımdasınız:KK16:
sanada flancımmm iyisin inş cnm.:KK16:sagol Allah razı olsun.

ya belki bana kızcaksınız ama ben gelmeyip gelmeyip,hamile kalıp gelenlere çok canımı sıkıyorum,biliyorum sıkıntıdasın ama bu durumda da biz sıkılıyoruz
inşallah bebeğin yerindedir,usg cihazından cihazına fark gösterebiliyo,kalp atışı 6+ larda duyulabiliyo,hatta 8+ lara kadar bekleniyo
rabbim bağışlasın bebişi.

herkese kocaman serlamlar.giremıyorum bu bıcırıklardan akşam nasıl oluyor anlamıyorum.17 gun olmuş bıle nasıl gectı anlamadım.gunler hızlı gecıyor gelen gıden bıtmıyor sımdı ıkısı de uyuyor da fırsattan ıstıfade yazayım dedım.gokce tekrar hamıleymıs hyrlı olsunn ınsallah...herkse ıyıdır ınsallah gecmıse bakamadım her an uyanırlar dıye.annemı de eve gonderdım 2 gundur yanlızım alışayım dıye sukur gelıyorum ustesınden.eşim de işten gelınce yardımlıyor sagolsun.sımdı resım koymaya calışacagım albume arkadas lıstesındekılerın gorebılecegı gıbı.bakalım ınşallah becerırım teyzoslar=) opyrm hepınızı tek tek
selamlar herkese hayrlı cumalar bu arada...
canımmm masallah bıcırıklara yerim onları ben zaman ne cabuk geciyo dimi annesi rabbim daha coook güzel günlerini göstersin inş
Sevcancım zaman çabuk geçer sana zaman haklısın.Maşallah erken göndermişsin anneni.Ben olsam 40 gün göndermem herhalde:KK1:Alışmaya başlamışsın hadi bakalım Allah kolaylık versin
Berrincim sağol cevabın için ama benimki adet ağrısı canım yaa
Merhaba kızlar.Ben bugün dayanamayıp bi test yaptım ama müjde veremiyorum üzgünüm.Net bi tek çizgi.İnşallah en kısa zamanda veririiz müjdeyi hamiş olmayan arkadaşlar.Henüz adet olmadım bu arada hafta sonu olurum herhalde.:KK25:
canım lütfennn olumsuz düşünme bunu bana siz öğretttiniz ne olurr canımm
keşke olsaydın canım ama evde degilmişsin neyse sonra görüşürüz inş kendine ve bebişine iyi bak öpüyorum ikinizide...
.
ooo canım maşallah ne cabuk zaman geciyo ya annenide göndermişsin bravo sana sevcanım bende 40 cıkmadan gönderemezdim heralde allah kolaylık versin bıcırıklarını ve seni öpüyorum...

oy kıyamam kuzuma ya gecmiş olsun canım kötü bişey oldugunu sanmıyorum seni ve prensesimi cok öpüyorum..

canım dur bakalım hemen umutsuzlıga kapılma adet olmadan inş mujdeli haberi verirsin bizlere...

derinim allah kavuştursun canım hayırlısıyla gidip gelmeyi nasip etsin...oooh ne güzel buluşmuşsunuz fecde de yazdım ama butun kızlar bulaşabilsek ne güzel olurdu inş bir gün buluşuruz...

selam kızlar hayırlı cumalar hepinize rabbim bu mubarek günde dualarımızı kabul etsin inş....kızlar ben bugun knt gittim yumoş baya buyumuş ama catlamamış henüz dedi doktorum akşam catlatma ignemi oldum şimdi üc gün üst üstte calışma onerdi bakalım hayırlısı allahtan inş bu ay müjdeli haberler veririz...
evet canım evde değildim maleseff bizde seni öpüyoruz teysesii .inşallahhh güzel haberler verirsin canımm yumurtalarr bebişe dönüşür inş..
selam kızlar

canımm evet duydukkk önemli değil canım sen iyi oldaa. allah yardımcın olsun yarınki sınavda canımm.annene de cokkk gecmiş olsun tekrarr

ya belki bana kızcaksınız ama ben gelmeyip gelmeyip,hamile kalıp gelenlere çok canımı sıkıyorum,biliyorum sıkıntıdasın ama bu durumda da biz sıkılıyoruz
inşallah bebeğin yerindedir,usg cihazından cihazına fark gösterebiliyo,kalp atışı 6+ larda duyulabiliyo,hatta 8+ lara kadar bekleniyo
rabbim bağışlasın bebişi.

peki canınız sıkılmasın bidaha gelmem sağolasın:)

iyiyim canım sağolasın evde canım sıkıldı sadece eşim dısarı cıktı havada cok güzel ama beni götrmedi yoruluyorum diye sen neler yapıyosu canım nasılsın

olsun canım ya sen biraz dikkat et şimdi hamileliginin başındasın sonra bol bol gezersin inş...bende napıyım tatlım evdeyim öyle takılıyorum buralarda işte...:KK31::KK31:

[
QUOTE=pelin67;23878033]olsun canım ya sen biraz dikkat et şimdi hamileliginin başındasın sonra bol bol gezersin inş...bende napıyım tatlım evdeyim öyle takılıyorum buralarda işte...:KK31::KK31:
öyle tabi canımm ama evde kaldıkca nette arastrma yapıyorum sonra moralim bozluluyo en son testte tsh 3 tü ama altında olması gerekiyomuş doktrum hiçbişey demedi canım sıkıldı şimdi

Son düzenleme:
[öyle tabi canımm ama evde kaldıkca nette arastrma yapıyorum sonra moralim bozluluyo en son testte tsh 3 tü ama altında olması gerekiyomuş doktrum hiçbişey demedi canım sıkıldı şimdi

aaa bak şimdi kızarım ama niye araştırıyosun canım... boşuna strese sokuyosun kendinide bebişinide doktorun zaten kotü bişey olsa söylerdi dimi sakın oyle şeyler düşünme tamammı tatlım:KK34:

aaa bak şimdi kızarım ama niye araştırıyosun canım... boşuna strese sokuyosun kendinide bebişinide doktorun zaten kotü bişey olsa söylerdi dimi sakın oyle şeyler düşünme tamammı tatlım:KK34:

elimde değil canım kız valla haklısın ne diyeyim ama elimde deeğil bebeğim zarar görmez inş. dua edin ne olurr

X