Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ciddi bişey yoktur inş. pelincim enfeksiyon varsa fitil verir
fitilde cok güzel temizliyor rahmi
spermler daha kolay ilerliyor
rahimde azda olsa enfeksiyon olunca spermlerin kalitesinide bozuyormuş öyle bişey varsa sende öğrenmiş olursun temizlenir rahim
dediğin gibi bol suda iç

Kızlar ben çıkıyorum çay içicez herkese hayırlı akşamlar hayırlı cumalar
sagol canım sanada hayırlı akşamlar hayırlı cumalar görüşmek üzre
anlıyorum canım ama su içmek şifa yaa inşallah yarın hayırlı haberler alırsın canım
ben nasılmıyım valla azcık başım ağrıyo kuzum ilaçda almak istemiyorum adetliyim çekicez artık

evet canım zorlada olsa iciyorum amin eboşum inş yarın hayırlı haberlerle dönerim...canım ya kıyamam sana baş agrısıda kötüdür gecmiş olsun inş ilacsız gecer...

hanımlar bende kaçıyorum hepinize hayırlı cumalar şimdiden
yarın buralarda olamıycam sonra görüşürüz hanımlar
iyi akşamlar

kızlar banada müsade
hamur yogurucam :))))
mayalansın yarına kadar mısır un ve beyaz unlu ekmek yapıcam sabaha :))))
kahvaltıda cok seviyorum bu ekmeği :)))
cok öpüyorum hepinizi allaha emanet olun

inş canım evet ben kullandım fitil iyi gelmişti enfeksiyon olsunda kotu bişey olmasın inş tosticim...
hanımlar bende kaçıyorum hepinize hayırlı cumalar şimdiden
yarın buralarda olamıycam sonra görüşürüz hanımlar
iyi akşamlar
sanada hayırlı cumalar canım görüşmek üzre gecmiş olsun dinlenince gecer inş başının agrısı öpüyorum...
kızlar banada müsade
hamur yogurucam :))))
mayalansın yarına kadar mısır un ve beyaz unlu ekmek yapıcam sabaha :))))
kahvaltıda cok seviyorum bu ekmeği :)))
cok öpüyorum hepinizi allaha emanet olun
ooo hamarat hatun seni:))) kolay gelsin canım görüşmek üzre sende allaha emanet ol cok öptümmmm

TOSTİMİN duasına canı gönülden aminnn diyorum
ALLAHIM vaktinde saatinde sağlıklı bir doğum nasip etsin bir avazda kurtul canım benim .
evladında dinine vatanına hayırlı olsun inşallah

tosticim duana canı yürekten amin diyorum,rabbim sağ salim kavuştursun yavruna
cümlemize inşallah

canımm adet agrılarım vardı benimdee hatta daha fazlaydıı .dediğin gibi son günler gecmiyo ama inş. vardır canım güzel düşünn

canımmm duana canı gönülden amin diyorum inş. kucagına saglıkla aldığın günleride görürüzz

kızlarrr duaya yetişemedim evde değildim ne güzel herkes toplanmış kacırdığıma üzüldümm ayakta uyuyacam ama size bakmaan edemedim hepinizi çok öpüyorum a.e.o

herkese kocaman serlamlar.giremıyorum bu bıcırıklardan akşam nasıl oluyor anlamıyorum.17 gun olmuş bıle nasıl gectı anlamadım.gunler hızlı gecıyor gelen gıden bıtmıyor sımdı ıkısı de uyuyor da fırsattan ıstıfade yazayım dedım.gokce tekrar hamıleymıs hyrlı olsunn ınsallah...herkse ıyıdır ınsallah gecmıse bakamadım her an uyanırlar dıye.annemı de eve gonderdım 2 gundur yanlızım alışayım dıye sukur gelıyorum ustesınden.eşim de işten gelınce yardımlıyor sagolsun.sımdı resım koymaya calışacagım albume arkadas lıstesındekılerın gorebılecegı gıbı.bakalım ınşallah becerırım teyzoslar=) opyrm hepınızı tek tek
selamlar herkese hayrlı cumalar bu arada...

amanda amannn kimler gelmiş
maaşallah kuzularıma 17 günlük olmuşlar
zaman nasıl geçiyor cidden anlaşılmıyor dimi cnm bak bize bi ayı devirdik ama nasıl geçti hiç anlamadım...annende gitmiş ALLAH kolaylık versin zorlanırsın ama alışırsın zamanla...bende erken göndermiştim annemi ama alıştım çabucak...saolsun eşlerimiz çok yardımcı olan insanlar sanslıyız bu konuda...

CANLARIMMM,,,
sizler nasılsınız ???
bugün RANA'yı dr a götürcez 2 gündür huzursuz gaz sıkıntımız var bide göbeği hala dışında gibi kendini sıkınca iyce çıkıyor aklımıza takıldı bakalım bişi çıkmaz inş...gelince haber veririz teyzeleri dua edin bişi çıkmasın inş normaldir...

Sevcancım zaman çabuk geçer sana zaman haklısın.Maşallah erken göndermişsin anneni.Ben olsam 40 gün göndermem herhaldeAlışmaya başlamışsın hadi bakalım Allah kolaylık versin
Berrincim sağol cevabın için ama benimki adet ağrısı canım yaa

Merhaba kızlar.Ben bugün dayanamayıp bi test yaptım ama müjde veremiyorum üzgünüm.Net bi tek çizgi.İnşallah en kısa zamanda veririiz müjdeyi hamiş olmayan arkadaşlar.Henüz adet olmadım bu arada hafta sonu olurum herhalde.

o göbek sorunu bizdede var dı Mert cok ıkındıgı için fırlak göbekli olmustu ama şimdi geçti bozuk paratı kaynatıp pamukla sardık fln... neticede göbek düzeldi [/B]

sagol cnm Allah razı olsun.evet durmıyor insan ama durmak zorundayım yapacak bişey yok
canım hayırdır yaa neden öylesin.annecigin nasıl oldu hiçbişey yazmamışsın.öptm cnm.
neden ki acaba cnmm düzensizlikmi başladı ki:44:ilginç...evet 10 günden sonra özre giriyo kuzum.üstüne falan adet görmüş olmayasın cnm sen yaaa.
geçmiş olsun emreye cnm yaa bakteri üremesi demek inş ilaçlarla bian önce geçer cnm sıkma canını.
dedeciginde çıkmış yogun bakımdan demek.Allah yardımcınız olsun .
canım ne güzel şeşyler yazmışsın Allah senden de razı olsun...duana AMİN diyorum.ben dün hiç giremedim gece yapılacagınıda bilmiyodum ..kociş gidecegi için yogunluk vardı kuzum..tekrar aminnn diyorum umarım kolaycacık alırsın bebişini kucagına saglıkla
anammm yerim onları benn cnm Allah kolaylıklar versin sevcanımmm.resimlere bkaim hemen
gaz sorunu çok huzursuz ediyo bebekleri ya inş geçer bian önce ranam...göbişi bilemicem ama sorun yoktur bence cnm yaa takma kafana

kızz adet günün bile degil daha hemen kesin gözüyle bakmayalım genede canom..ben ümitliyim.inşaALLAH vardır inş.

selam canlarım...sabah 6 da yolcu ettim kocişi...onu çok özleyecegim hemde çokkk...Allahımdan sadece saglık diliyorum...zamanın çabuk geçmesini diliyorum.(onsuzluk çok zor ama rabbim güç veriyor çok şükür...sabah çok mutsuzdum hastaydım ama banuşum ve ebrarımı görünce çok çok iyi geldi...iyiki varsınız canlar bugün için teşekkür ederim ikinizede desteginiz için herşey içinnntabiiii ayşecike deee çokkk teşekkürlerrr

kızlarrr duaya yetişemedim evde değildim ne güzel herkes toplanmış kacırdığıma üzüldümm ayakta uyuyacam ama size bakmaan edemedim hepinizi çok öpüyorum a.e.o
keşke olsaydın canım ama evde degilmişsin neyse sonra görüşürüz inş kendine ve bebişine iyi bak öpüyorum ikinizide...
ooo canım maşallah ne cabuk zaman geciyo ya annenide göndermişsin bravo sana sevcanım bende 40 cıkmadan gönderemezdim heralde allah kolaylık versin bıcırıklarını ve seni öpüyorum...
oy kıyamam kuzuma ya gecmiş olsun canım kötü bişey oldugunu sanmıyorum seni ve prensesimi cok öpüyorum..
canım dur bakalım hemen umutsuzlıga kapılma adet olmadan inş mujdeli haberi verirsin bizlere...
derinim allah kavuştursun canım hayırlısıyla gidip gelmeyi nasip etsin...oooh ne güzel buluşmuşsunuz fecde de yazdım ama butun kızlar bulaşabilsek ne güzel olurdu inş bir gün buluşuruz...

selam kızlar hayırlı cumalar hepinize rabbim bu mubarek günde dualarımızı kabul etsin inş....kızlar ben bugun knt gittim yumoş baya buyumuş ama catlamamış henüz dedi doktorum akşam catlatma ignemi oldum şimdi üc gün üst üstte calışma onerdi bakalım hayırlısı allahtan inş bu ay müjdeli haberler veririz...

hayırlı geceler arkadaşlar ben geldim kimse yok ama neyse :))
PELOŞUM yumoş büyümüş hadi hayırlısı canım bol bol çalışın inşallah gelsin yavrun .bide yanmayla ve kanamayla ilgili bişey dedimi doktor canım hiç bahsetmemişsinde .canım facedede yazdım gerçi inşallah birgün hepberaber buluşabiliriz çok çok isterim bende
SEVCANIM MAŞALLAH canım demek okadar oldu paşalar teyzesi yerine öp onları canım .anneciğinde gitmiş evine allah kolaylıklar versin sana .
DERİNİM tekrardan allah kavuştursun canım gerçi bol bol konuştuk ama :))seni bidaha öyle üzgün görmek istemiyorum inşallah biticek ve kavuşucaksın kocişinle kuzum ayrıca bende sana ve banuşuma teşekkür ederim çok keyifli birgündü yağmurda yağsa azcık korksakda çok çok keyifliydi .enkısa zamanda tekrarlıyalım inşallah

biz bugün derinim ve banuşumla beraberdik bide minik ayşecikle çok keyifli saatler geçirdik vakit nasıl geçti anlamadık .inşallah birgün topik olarak buluşabilirizs.ne kadar güzel olurdu hayali bile çok güzel canlar
benden buıkadar hepinizi öpüyorum hanımlar

aaa ne güzel yaa kıskandım bak şimdi sizi heee.
Derinim Allah kavuştursun yeniden sağlıcakla canım.Bugün kızlarla buluşmanda iyi olmuş kafan dağılmıştır biraz

Herkese meraba. Ben 19 yaşındayım, sizler de benim yaşlarımdayken evlenmek ve anne olmak için can atıyor muydunuz ki? Bazen saplantılı hale getiriyormuş gibi hissediyorum biraz abartıyorum sanki. Daha üniversite 1.sınıftayım üni bitecek de... Ohoo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…