Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

hanımlar nasılsınız
kardeloşum ve selinam nasılsınız ?kardeloşum daha iyisin inşallah canım
duamız tamam biraz daha bekleyip yapalım duamızı inşallah
buarada bende adet oldum hanımlar mucize gibi gününde geldi benimki çok şaşkınım açıkcası :)))
KARDELENİM inşallah o ağrılar yerleşme ağrılarıdır kuzum kötüye yormayalım
PELOŞUM üzme tatlı canını hap kullandığın içindir lekelenmelerin canım inşallah hayırlı sonuçlar alıcaksın
buarada BERRİNİM ,PELOŞUM VE KARDELENİM saolun ağzınıza sağlık hanımlar
TOSTİCİM anlayışın için çok teşekkür ederim canım ALLAHIM kabul etsin inşallah dualarımızı
BUARADA GÖKCEMİN hepnize selamı var annesinde kalıyo ordada net yok bulantıların haricinde iyiymiş hepinizi sordu oda
ANATOLİŞİMDENDE güzel haber var büyük ihtimal bebiş yarın çıkıcak hastaneden dua edin kızlar inşallah yavrusuna kavuşsun anatolişimiz

selam canlar
kardelencim agrılar cok yanıltıcı olabiliyor adet agrısıda olabilir seni ümitlendirmek istemem ama benımde sancım olmuştu adete yakın hatta kahverengi leke gelmişti adet oldum sanmıştım ama 4 haftalık hamıleymişim meyerse belirtiler adetle cok benzerlik gösterebiliyor tatlım takılma onlara
kardelen maşallah 7 aylık olmuşsunuz bebişin durumu nasıl canım

merhaba kızlar kardeloş hoşgeldin cevabın içinde teşekkürler.Keyfin niye yok pambıkım hayırdır
Ebrarım bende izliyorum fatmagülü.Anatolıa ya çok sevindim sağlıkla kavuşsun bebeğine inşallah

hanımlar nasılsınız
buarada bende adet oldum hanımlar mucize gibi gününde geldi benimki çok şaşkınım açıkcası :)))
PELOŞUM üzme tatlı canını hap kullandığın içindir lekelenmelerin canım inşallah hayırlı sonuçlar alıcaksın
TOSTİCİM anlayışın için çok teşekkür ederim canım ALLAHIM kabul etsin inşallah dualarımızı
BUARADA GÖKCEMİN hepnize selamı var annesinde kalıyo ordada net yok bulantıların haricinde iyiymiş hepinizi sordu oda
ANATOLİŞİMDENDE güzel haber var büyük ihtimal bebiş yarın çıkıcak hastaneden dua edin kızlar inşallah yavrusuna kavuşsun anatolişimiz

amin ablacım
anatolyaya da cok sevindim maşallah bebişe

hanımlar nasılsınız

iyi akşamlar ablacım ben iyiyim çok şükür.ayy anatoliama çok sevindim yavrum yaa kavuşsunlar artık evde birbirlerine.topiğimizin bebişleri hepsi güçlü maşallah her zorluğu atlatıyorlar çok şükür.maşallahhh.
gökçeye konuşursan bizden de selam söyle abla.

Toplam 9 kullanıcı konuyu okuyor. (7 üye ve 2 ziyaretçi)

ebrar_53, tosti+, kardelen49+, SeLiNa23+, pelin67+, kayra_87, birsen29+

maşallah valla bundan sonra dua olunca akşam yapıcam ya gündüz kimse olmuyo bak şimdi nekadar bereketli olucak :KK34:

3 kere gelmiş mesaj yahuu.Pelincim seni gördüm altta nasılsın canım.Kanaman olmuş konuştuk gerçi önemli bişey olduğunu sanmıyorum ben yarın yumoşun haberini ver hayırlısıyla

inş canım onemli bişey yoktur...

pelin67, kayra_87, ebrar_53+, tosti+, SeLiNa23+, kardelen49, birsen29 selam kızlar ya ben cok kotu oldum saniyede bir wc ye gidiyorum kanamamın yanında bide yanmam oluyo ya niye böyle oldum tamda zamanıydı...

tostim hoşgeldin canım nasılsın ?ben duayı yapayım toplanmışken

hoşbulduk ablacım elhamdüllillah cok iyiyiz biz beklemedeyiz büyük günü cok heyecanlıyım 1 ayımız kaldı kalmadı bir an önce bebeğime kavuşmak istiyorum allahım o günleri görmeyi nasip etsin bana ve bebek özlemi çeken tüm arkadaşlarımıza en başta da bizler için uğraşan sana ablacım rabbim güzel kalbine göre versin inş.

garip,
ebrar_53+,
birsen29,
kardelen49,
tosti,
pelin67+,
SeLiNa23+

herkese hayirli aksamlar arkadaslar,tevafuk eseri ögrendim dua oldugunu,gelip bulunmak istedim bende.hepiniz iyisiniz insallah?

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
ALLAHIM SEN TOSTİ ARKADAŞIMIZA HAYIRLISIYLA VAKTİYLE DOĞUMUNU NASİB EYLE.EVLADINI SAĞLIKLA,MUTLULUKLA KUCAĞINA ALMASINI NASİB EYLE YARABBİM.okuduğumuz duaları şifa vesilesi kıl .(AMİN)
AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

1-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in yü'zîke ve min şerri külli nefsin ev aynin hâsidin Allâhü yeşfike).

Manası: "Seni rahatsız eden herşeyin şerrinden Allah adıyla sığınırım. Her nefsin kötülüğünden, her hasetçi gözün şerrinden sana ancak Allah şifa verir (veya versin)." demekdir.

2-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in v-Allâhü yeşfîke min dâin fike min şerr'in-neffasâti fi-l-ukadi ve min şerri hâsidin izâ hased).

Manası: "Allah adıyla her şeyin şerrinden senin namına sığınırım. Allah sende olan her hastalığa şifa versin. Düğümlere üfleyen sihirbazların, haset ettiği vakit hasetçinin şerrinden de Allah seni korusun." demekdir.

3-(Bismillâhi eûzü bi ızzetillâhi ve kudretihî min şerri mâ ecidü ve ühâzirü).

Manası: "Allah adıyla... hissettiğim ve çekindiğim şeylerin şerrinden Allahın izzet ve kudretine sığınırım." demekdir.

4-(Allâhümme Rabbe'n-nâsi ezhib'il-be'se; işfî en- te'ş-şâfî lâ şifâe illâ şifâeke şifâen lâ yuğâdirü sakamen).

Manası: "Allahım! Ey insanların Rabbi! Sıkıntıyı gider. Şifa ver. Zira sen şifa verensin. Senin verdiğin şifadan başka şifa yoktur. Senin şifan hastalık bırakmaz." demekdir.

doğum yapacak hanımın sıhhat ve kolaylıkla doğumunu yapması niyetiyle, Önce Âyete’l-Kürsî okunur, sonra (Felâk ve Nâs) sûreleri okunur Bunlardan sonra da şu âyet okunur:
İnne rabbekümüllahüllezi halekas semavati vel erda fi sitteti eyyamin sümmesteva alel arşi yuğşil leylen nehara yatlübühu hasisev veş şemse vel kamera ven nücume müsehharatim bi emrih ela lehül halku vel emr tebarakellahü rabbül alemin (Araf 54)

Meali :

Gerçekten sizin Rabbiniz, altı günde gökleri ve yeri yaratan, sonra arşa istiva eden Allah`tır Gündüzü, durmaksızın kendisini kovalayan geceyle örten, güneşe, aya ve yıldızlara kendi buyruğuyla baş eğdirendir Haberiniz olsun, yaratmak da, emir de (yalnızca) O`nundur Alemlerin Rabbi olan Allah ne yücedir (A`arf suresi, 54)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

ebrar_53, tosti+, kardelen49+, SeLiNa23+, pelin67+, kayra_87, birsen29+

maşallah valla bundan sonra dua olunca akşam yapıcam ya gündüz kimse olmuyo bak şimdi nekadar bereketli olucak :KK34:

allah razı olsun
maşallah diyelim hep böyle bereketli olsun inş.

TOSTİMİN duasına canı gönülden aminnn diyorum
ALLAHIM vaktinde saatinde sağlıklı bir doğum nasip etsin bir avazda kurtul canım benim .
evladında dinine vatanına hayırlı olsun inşallah

Allah kabul etsin Tosticim.Sağlıkla kavuşursun bebeğine inşallah.Dua edersen bize seviniriz

pelin67, kayra_87, ebrar_53+, tosti+, SeLiNa23+, kardelen49, birsen29 selam kızlar ya ben cok kotu oldum saniyede bir wc ye gidiyorum kanamamın yanında bide yanmam oluyo ya niye böyle oldum tamda zamanıydı...
selam canım hoşgeldin.ya bişey duymuştum bi zamanlar bazı kişilerde yumurtanın çatlaması kanama yapabiliyormuş.seninde yumurtlama günlerinmi canım?inşallah güzel şeylerin belirtisidir canımm.takılma fazla.bak ben delircem nerdeyse önceki adetim başladı bitti 2 gün temiz durdum.ondan sonra her gün 2-3 damla bazen 3-5 damla kanamam oluyo sürekli.daha bikaç gün öncesine kadar hergün duşa giriyordum abdestim bozuluyo diye.kardelenim söylemese bilmiyordum.10 günden sonraki kanama özüre giriyormuş.kendini rahat bırak gelsin bebişlerimiz inşallah canım.
garip,
ebrar_53+,
birsen29,
kardelen49,
tosti,
pelin67+,
SeLiNa23+

herkese hayirli aksamlar arkadaslar,tevafuk eseri ögrendim dua oldugunu,gelip bulunmak istedim bende.hepiniz iyisiniz insallah?
garibiimm iyi akşamlar canım hoşgeldin nasılsın?

allah kabul etsin tosticim,rabbim kucaginada almak nasip etsin evladini.bir avazda kurtarsin insallah.:KK19::KK19:

merhaba kızlar kardeloş hoşgeldin cevabın içinde teşekkürler.Keyfin niye yok pambıkım hayırdır
Ebrarım bende izliyorum fatmagülü.Anatolıa ya çok sevindim sağlıkla kavuşsun bebeğine inşallah
he he demek aynı moddayız şuanda :)))
iyi akşamlar ablacım ben iyiyim çok şükür.ayy anatoliama çok sevindim yavrum yaa kavuşsunlar artık evde birbirlerine.topiğimizin bebişleri hepsi güçlü maşallah her zorluğu atlatıyorlar çok şükür.maşallahhh.
gökçeye konuşursan bizden de selam söyle abla.
canım evet ya çok şükür topiğimizin bebişleri çok çok güçlü .hayırlısıylada annişine kavuşsun kuzum inşallah
konuşursam selamını iletirim canım saol

peloşum yoksa iltihapmı oldu yaa neyse allahtan yarın doktora gideceksin
bide geçen akşam aynısı banada oldu bolca su iç yanmam kesildi benim
hoşbulduk ablacım elhamdüllillah cok iyiyiz biz beklemedeyiz büyük günü cok heyecanlıyım 1 ayımız kaldı kalmadı bir an önce bebeğime kavuşmak istiyorum allahım o günleri görmeyi nasip etsin bana ve bebek özlemi çeken tüm arkadaşlarımıza en başta da bizler için uğraşan sana ablacım rabbim güzel kalbine göre versin inş.
maşallah canım allahım daha iyi etsin inşallah dualarına canı gönülden amin diyorum canım doğumdada unutma bizleri
garip,
ebrar_53+,
birsen29,
kardelen49,
tosti,
pelin67+,
SeLiNa23+

garibim hoşgeldin canım sevindim seni gördüğüme nasılsın

garip,
ebrar_53+,
birsen29,
kardelen49,
tosti,
pelin67+,
SeLiNa23+

hoşgeldin garipcim iyiyiz şükür sen nasılsın kontrole gittinmi

slm kızlar nasılsınız biz uğraşıyoz emrecikle test sonuçlarında sorun olmuş 2 bakteri üredi diyol bakalım yarın tekrar gidip idrar verecez hayırlısı dedemde yoğun bakımdan çıktıenfeksiyonu halledip belki hastaneden çıkaracaklar acı çekmesin diye ağrı kesici verecekler tostim duana amin diyorum kendine iyi bak canım kızlar sizlerde kendinize iyi bakın :KK14:

X