Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım iki gündür var lekelenme bende oyle düşünüyorum iltihap olmuş olabilir diye ama kötü bişey yoktur inş...evet canım haklısın bundan sonra karar verdim stres yok saglık olsun yeterki rabbim hayırlı zamanda nasip etsin inş...şimdiden allah razı olsun canım inş rabbim dualarımızı kabul eder...

canım dularına yürekten amin diyorum inş rabbim yüzlerimizi güldürür en kısa sürede...görüşürüz selinam kendine iyi bak cok öptümm

ciddi bişey yoktur inş. pelincim enfeksiyon varsa fitil verir
fitilde cok güzel temizliyor rahmi
spermler daha kolay ilerliyor
rahimde azda olsa enfeksiyon olunca spermlerin kalitesinide bozuyormuş öyle bişey varsa sende öğrenmiş olursun temizlenir rahim
dediğin gibi bol suda iç

Kızlar ben çıkıyorum çay içicez herkese hayırlı akşamlar hayırlı cumalar
sagol canım sanada hayırlı akşamlar hayırlı cumalar görüşmek üzre
anlıyorum canım ama su içmek şifa yaa inşallah yarın hayırlı haberler alırsın canım
ben nasılmıyım valla azcık başım ağrıyo kuzum ilaçda almak istemiyorum adetliyim çekicez artık

evet canım zorlada olsa iciyorum amin eboşum inş yarın hayırlı haberlerle dönerim...canım ya kıyamam sana baş agrısıda kötüdür gecmiş olsun inş ilacsız gecer...

hanımlar bende kaçıyorum hepinize hayırlı cumalar şimdiden
yarın buralarda olamıycam sonra görüşürüz hanımlar
iyi akşamlar

kızlar banada müsade
hamur yogurucam :))))
mayalansın yarına kadar mısır un ve beyaz unlu ekmek yapıcam sabaha :))))
kahvaltıda cok seviyorum bu ekmeği :)))
cok öpüyorum hepinizi allaha emanet olun

ciddi bişey yoktur inş. pelincim enfeksiyon varsa fitil verir
fitilde cok güzel temizliyor rahmi
spermler daha kolay ilerliyor
rahimde azda olsa enfeksiyon olunca spermlerin kalitesinide bozuyormuş öyle bişey varsa sende öğrenmiş olursun temizlenir rahim
dediğin gibi bol suda iç
inş canım evet ben kullandım fitil iyi gelmişti enfeksiyon olsunda kotu bişey olmasın inş tosticim...
hanımlar bende kaçıyorum hepinize hayırlı cumalar şimdiden
yarın buralarda olamıycam sonra görüşürüz hanımlar
iyi akşamlar
sanada hayırlı cumalar canım görüşmek üzre gecmiş olsun dinlenince gecer inş başının agrısı öpüyorum...
kızlar banada müsade
hamur yogurucam :))))
mayalansın yarına kadar mısır un ve beyaz unlu ekmek yapıcam sabaha :))))
kahvaltıda cok seviyorum bu ekmeği :)))
cok öpüyorum hepinizi allaha emanet olun
ooo hamarat hatun seni:))) kolay gelsin canım görüşmek üzre sende allaha emanet ol cok öptümmmm

TOSTİMİN duasına canı gönülden aminnn diyorum
ALLAHIM vaktinde saatinde sağlıklı bir doğum nasip etsin bir avazda kurtul canım benim .
evladında dinine vatanına hayırlı olsun inşallah

tosticim duana canı yürekten amin diyorum,rabbim sağ salim kavuştursun yavruna
cümlemize inşallah

merhaba kızlar kimse yok henüz ben bi bakiim dedim.
Berrincim mesajımı görürsen cevap yazarmısın bişey sorucam.Adet ağrıların varmıydı adete yakın senin.Benim ağrılar başladı olcam sanki.Ay bu son günler geçmiyo bi türlü bi netleşseydi :KK25:

canımm adet agrılarım vardı benimdee hatta daha fazlaydıı .dediğin gibi son günler gecmiyo ama inş. vardır canım güzel düşünn

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
ALLAHIM SEN TOSTİ ARKADAŞIMIZA HAYIRLISIYLA VAKTİYLE DOĞUMUNU NASİB EYLE.EVLADINI SAĞLIKLA,MUTLULUKLA KUCAĞINA ALMASINI NASİB EYLE YARABBİM.okuduğumuz duaları şifa vesilesi kıl .(AMİN)
AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

1-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in yü'zîke ve min şerri külli nefsin ev aynin hâsidin Allâhü yeşfike).

Manası: "Seni rahatsız eden herşeyin şerrinden Allah adıyla sığınırım. Her nefsin kötülüğünden, her hasetçi gözün şerrinden sana ancak Allah şifa verir (veya versin)." demekdir.

2-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in v-Allâhü yeşfîke min dâin fike min şerr'in-neffasâti fi-l-ukadi ve min şerri hâsidin izâ hased).

Manası: "Allah adıyla her şeyin şerrinden senin namına sığınırım. Allah sende olan her hastalığa şifa versin. Düğümlere üfleyen sihirbazların, haset ettiği vakit hasetçinin şerrinden de Allah seni korusun." demekdir.

3-(Bismillâhi eûzü bi ızzetillâhi ve kudretihî min şerri mâ ecidü ve ühâzirü).

Manası: "Allah adıyla... hissettiğim ve çekindiğim şeylerin şerrinden Allahın izzet ve kudretine sığınırım." demekdir.

4-(Allâhümme Rabbe'n-nâsi ezhib'il-be'se; işfî en- te'ş-şâfî lâ şifâe illâ şifâeke şifâen lâ yuğâdirü sakamen).

Manası: "Allahım! Ey insanların Rabbi! Sıkıntıyı gider. Şifa ver. Zira sen şifa verensin. Senin verdiğin şifadan başka şifa yoktur. Senin şifan hastalık bırakmaz." demekdir.

doğum yapacak hanımın sıhhat ve kolaylıkla doğumunu yapması niyetiyle, Önce Âyete’l-Kürsî okunur, sonra (Felâk ve Nâs) sûreleri okunur Bunlardan sonra da şu âyet okunur:
İnne rabbekümüllahüllezi halekas semavati vel erda fi sitteti eyyamin sümmesteva alel arşi yuğşil leylen nehara yatlübühu hasisev veş şemse vel kamera ven nücume müsehharatim bi emrih ela lehül halku vel emr tebarakellahü rabbül alemin (Araf 54)

Meali :

Gerçekten sizin Rabbiniz, altı günde gökleri ve yeri yaratan, sonra arşa istiva eden Allah`tır Gündüzü, durmaksızın kendisini kovalayan geceyle örten, güneşe, aya ve yıldızlara kendi buyruğuyla baş eğdirendir Haberiniz olsun, yaratmak da, emir de (yalnızca) O`nundur Alemlerin Rabbi olan Allah ne yücedir (A`arf suresi, 54)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

canımmm duana canı gönülden amin diyorum inş. kucagına saglıkla aldığın günleride görürüzz

kızlarrr duaya yetişemedim evde değildim ne güzel herkes toplanmış kacırdığıma üzüldümm ayakta uyuyacam ama size bakmaan edemedim hepinizi çok öpüyorum a.e.o

herkese kocaman serlamlar.giremıyorum bu bıcırıklardan akşam nasıl oluyor anlamıyorum.17 gun olmuş bıle nasıl gectı anlamadım.gunler hızlı gecıyor gelen gıden bıtmıyor sımdı ıkısı de uyuyor da fırsattan ıstıfade yazayım dedım.gokce tekrar hamıleymıs hyrlı olsunn ınsallah...herkse ıyıdır ınsallah gecmıse bakamadım her an uyanırlar dıye.annemı de eve gonderdım 2 gundur yanlızım alışayım dıye sukur gelıyorum ustesınden.eşim de işten gelınce yardımlıyor sagolsun.sımdı resım koymaya calışacagım albume arkadas lıstesındekılerın gorebılecegı gıbı.bakalım ınşallah becerırım teyzoslar=) opyrm hepınızı tek tek
selamlar herkese hayrlı cumalar bu arada...

herkese kocaman serlamlar.giremıyorum bu bıcırıklardan akşam nasıl oluyor anlamıyorum.17 gun olmuş bıle nasıl gectı anlamadım.gunler hızlı gecıyor gelen gıden bıtmıyor sımdı ıkısı de uyuyor da fırsattan ıstıfade yazayım dedım.gokce tekrar hamıleymıs hyrlı olsunn ınsallah...herkse ıyıdır ınsallah gecmıse bakamadım her an uyanırlar dıye.annemı de eve gonderdım 2 gundur yanlızım alışayım dıye sukur gelıyorum ustesınden.eşim de işten gelınce yardımlıyor sagolsun.sımdı resım koymaya calışacagım albume arkadas lıstesındekılerın gorebılecegı gıbı.bakalım ınşallah becerırım teyzoslar=) opyrm hepınızı tek tek
selamlar herkese hayrlı cumalar bu arada...[/

ayy canım allah kolaylık versın valla cok zor bır okadarda guzel tadını cıkart canım allah saglıkla huzurla buyutmenı nasıp etsın ınsallah bızlerede dua et gelsın bebısler

amanda amannn kimler gelmiş :KK9:
maaşallah kuzularıma 17 günlük olmuşlar :nazar::nazar::nazar:
zaman nasıl geçiyor cidden anlaşılmıyor dimi cnm bak bize bi ayı devirdik ama nasıl geçti hiç anlamadım...annende gitmiş ALLAH kolaylık versin zorlanırsın ama alışırsın zamanla...bende erken göndermiştim annemi ama alıştım çabucak...saolsun eşlerimiz çok yardımcı olan insanlar sanslıyız bu konuda...

CANLARIMMM,,,
sizler nasılsınız ???
bugün RANA'yı dr a götürcez 2 gündür huzursuz gaz sıkıntımız var bide göbeği hala dışında gibi kendini sıkınca iyce çıkıyor aklımıza takıldı bakalım bişi çıkmaz inş...gelince haber veririz teyzeleri dua edin bişi çıkmasın inş normaldir...

Sevcancım zaman çabuk geçer sana zaman haklısın.Maşallah erken göndermişsin anneni.Ben olsam 40 gün göndermem herhalde:KK1:Alışmaya başlamışsın hadi bakalım Allah kolaylık versin
Berrincim sağol cevabın için ama benimki adet ağrısı canım yaa

Merhaba kızlar.Ben bugün dayanamayıp bi test yaptım ama müjde veremiyorum üzgünüm.Net bi tek çizgi.İnşallah en kısa zamanda veririiz müjdeyi hamiş olmayan arkadaşlar.Henüz adet olmadım bu arada hafta sonu olurum herhalde.:KK25:

zaman nasıl geçiyor cidden anlaşılmıyor dimi cnm bak bize bi ayı devirdik ama nasıl geçti hiç anlamadım...annende gitmiş ALLAH kolaylık versin zorlanırsın ama alışırsın zamanla...bende erken göndermiştim annemi ama alıştım çabucak...saolsun eşlerimiz çok yardımcı olan insanlar sanslıyız bu konuda...

CANLARIMMM,,,
sizler nasılsınız ???
bugün RANA'yı dr a götürcez 2 gündür huzursuz gaz sıkıntımız var bide göbeği hala dışında gibi kendini sıkınca iyce çıkıyor aklımıza takıldı bakalım bişi çıkmaz inş...gelince haber veririz teyzeleri dua edin bişi çıkmasın inş normaldir...

o göbek sorunu bizdede var dı Mert cok ıkındıgı için fırlak göbekli olmustu ama şimdi geçti bozuk paratı kaynatıp pamukla sardık fln... neticede göbek düzeldi [/B]

slm kızlar
pelincim rabbim ol dedikten sonra bir yumuşcukta yeter herşeyi stres yapma kendine ki bebişin gelsin bir an önce pozitif düşün lütfen tatlım
derincim allah kavuştursun koçişsiz yapamıyor insan gerçekten allah başımızdan eksik etmesin onları
berrincim gözün aydın canım kanama da gecer korkma allahın izniyle dinlen bol bol
birsencim cok geçmiş olsun rabbim çektirmesin
anatolianın bebişi hastaneymiş sanırım hala iyi olsunda inş. minnak cıkar yakında
ebrar ablacım maşallah yogunluğun devam ediyor
agzına yüreğine saglık duamı okumuşsun amin inş. kolay dogumlar olur
bizde iyiyiz cok şükür artık son aydayız bu saatten sonra herhan herşey olabilir biz hazır ve nazır bekliyoruz :)))
allahım hepimizin yardımcısı olsun inş.
selinam banucum boncugum kardeloş cok öptük sizleride allaha emanet olun
sagol cnm Allah razı olsun.evet durmıyor insan ama durmak zorundayım yapacak bişey yok:KK14:
selam hanımlar
kardelencim ben cevap vereyim canım,7.aydayım ve hala adet günümde karnım ağrıyo canım,senin için yeterli bi cevap olabiler mi acaba?
kızlar herkez iyidir inşallah,aslında benim hiççç neşem yok ama naparsın
canım hayırdır yaa neden öylesin.annecigin nasıl oldu hiçbişey yazmamışsın.öptm cnm.
selam canım hoşgeldin.ya bişey duymuştum bi zamanlar bazı kişilerde yumurtanın çatlaması kanama yapabiliyormuş.seninde yumurtlama günlerinmi canım?inşallah güzel şeylerin belirtisidir canımm.takılma fazla.bak ben delircem nerdeyse önceki adetim başladı bitti 2 gün temiz durdum.ondan sonra her gün 2-3 damla bazen 3-5 damla kanamam oluyo sürekli.daha bikaç gün öncesine kadar hergün duşa giriyordum abdestim bozuluyo diye.kardelenim söylemese bilmiyordum.10 günden sonraki kanama özüre giriyormuş.kendini rahat bırak gelsin bebişlerimiz inşallah canım.

garibiimm iyi akşamlar canım hoşgeldin nasılsın?
neden ki acaba cnmm düzensizlikmi başladı ki:44:ilginç...evet 10 günden sonra özre giriyo kuzum.üstüne falan adet görmüş olmayasın cnm sen yaaa.
slm kızlar nasılsınız biz uğraşıyoz emrecikle test sonuçlarında sorun olmuş 2 bakteri üredi diyol bakalım yarın tekrar gidip idrar verecez hayırlısı dedemde yoğun bakımdan çıktıenfeksiyonu halledip belki hastaneden çıkaracaklar acı çekmesin diye ağrı kesici verecekler tostim duana amin diyorum kendine iyi bak canım kızlar sizlerde kendinize iyi bakın :KK14:
geçmiş olsun emreye cnm yaa bakteri üremesi demek inş ilaçlarla bian önce geçer cnm sıkma canını.
dedeciginde çıkmış yogun bakımdan demek.Allah yardımcınız olsun .
bende amin diyorum ablacım agzına yüregine saglık emek veren tüm arkadaşlarım hakkınızı helal edin rabbim dualarımızı kabul etsin inş.
çocuk sahibi olmak isteyenlere hayırlı evlatlar nasip eylesin biz hamilelerede sıhhatle hayırlarla bebeklerimizi kucagımıza almayı nasip etsin
allah hepinizden razı olsun etmezmiyim kardelencim allahım senide cok bekletmeden melegini göndersin inş.
daha anne olmadım ama buraya kadar gelmekte rüya gibi benim için o kadar kayıptan sonra bu günleri görmek cok güzel gercekten o yüzden özellikle pelincim sana söylüyorum pozitif olarak allahın izniyle bebişlerimize kavuşacagız ümitsizliğe kapılmak yok bizim yüceler yücesi rabbimiz var onda yok yok ol desin yeter buna canı gönülden inanalım yeter bizim için tekrar tekrar allah razı olsun hepinizden kızlar iyi varsınız
canım ne güzel şeşyler yazmışsın Allah senden de razı olsun...duana AMİN diyorum.ben dün hiç giremedim gece yapılacagınıda bilmiyodum ..kociş gidecegi için yogunluk vardı kuzum..tekrar aminnn diyorum umarım kolaycacık alırsın bebişini kucagına saglıkla:emir_bebek::nazar:
anammm yerim onları benn cnm Allah kolaylıklar versin sevcanımmm.resimlere bkaim hemen:KK55::nazar::nazar:

CANLARIMMM,,,
sizler nasılsınız ???
gaz sorunu çok huzursuz ediyo bebekleri ya inş geçer bian önce ranam...göbişi bilemicem ama sorun yoktur bence cnm yaa takma kafana:KK19:
Sevcancım zaman çabuk geçer sana zaman haklısın.Maşallah erken göndermişsin anneni.Ben olsam 40 gün göndermem herhalde:KK1:Alışmaya başlamışsın hadi bakalım Allah kolaylık versin

Merhaba kızlar.Ben bugün dayanamayıp bi test yaptım ama müjde veremiyorum üzgünüm.Net bi tek çizgi.İnşallah en kısa zamanda veririiz müjdeyi hamiş olmayan arkadaşlar.Henüz adet olmadım bu arada hafta sonu olurum herhalde.:KK25:

kızz adet günün bile degil daha hemen kesin gözüyle bakmayalım genede canom..ben ümitliyim.inşaALLAH vardır inş.:KK16:

selam canlarım...sabah 6 da yolcu ettim kocişi...onu çok özleyecegim hemde çokkk...Allahımdan sadece saglık diliyorum...zamanın çabuk geçmesini diliyorum.:KK43:(onsuzluk çok zor ama rabbim güç veriyor çok şükür...sabah çok mutsuzdum hastaydım ama banuşum ve ebrarımı görünce çok çok iyi geldi...iyiki varsınız canlar bugün için teşekkür ederim ikinizede desteginiz için herşey içinnn:KK16::KK16:tabiiii ayşecike deee çokkk teşekkürlerrr:KK1:

kızlarrr duaya yetişemedim evde değildim ne güzel herkes toplanmış kacırdığıma üzüldümm ayakta uyuyacam ama size bakmaan edemedim hepinizi çok öpüyorum a.e.o
keşke olsaydın canım ama evde degilmişsin neyse sonra görüşürüz inş kendine ve bebişine iyi bak öpüyorum ikinizide...
ooo canım maşallah ne cabuk zaman geciyo ya annenide göndermişsin bravo sana sevcanım bende 40 cıkmadan gönderemezdim heralde allah kolaylık versin bıcırıklarını ve seni öpüyorum...

CANLARIMMM,,,
sizler nasılsınız ???
oy kıyamam kuzuma ya gecmiş olsun canım kötü bişey oldugunu sanmıyorum seni ve prensesimi cok öpüyorum..

canım dur bakalım hemen umutsuzlıga kapılma adet olmadan inş mujdeli haberi verirsin bizlere...
sagol cnm Allah razı olsun.evet durmıyor insan ama durmak zorundayım yapacak bişey yok:KK14:

canım hayırdır yaa neden öylesin.annecigin nasıl oldu hiçbişey yazmamışsın.öptm cnm.

neden ki acaba cnmm düzensizlikmi başladı ki:44:ilginç...evet 10 günden sonra özre giriyo kuzum.üstüne falan adet görmüş olmayasın cnm sen yaaa.

geçmiş olsun emreye cnm yaa bakteri üremesi demek inş ilaçlarla bian önce geçer cnm sıkma canını.
dedeciginde çıkmış yogun bakımdan demek.Allah yardımcınız olsun .

canım ne güzel şeşyler yazmışsın Allah senden de razı olsun...duana AMİN diyorum.ben dün hiç giremedim gece yapılacagınıda bilmiyodum ..kociş gidecegi için yogunluk vardı kuzum..tekrar aminnn diyorum umarım kolaycacık alırsın bebişini kucagına saglıkla:emir_bebek::nazar:

anammm yerim onları benn cnm Allah kolaylıklar versin sevcanımmm.resimlere bkaim hemen:KK55::nazar::nazar:

gaz sorunu çok huzursuz ediyo bebekleri ya inş geçer bian önce ranam...göbişi bilemicem ama sorun yoktur bence cnm yaa takma kafana:KK19:

kızz adet günün bile degil daha hemen kesin gözüyle bakmayalım genede canom..ben ümitliyim.inşaALLAH vardır inş.:KK16:

selam canlarım...sabah 6 da yolcu ettim kocişi...onu çok özleyecegim hemde çokkk...Allahımdan sadece saglık diliyorum...zamanın çabuk geçmesini diliyorum.:KK43:(onsuzluk çok zor ama rabbim güç veriyor çok şükür...sabah çok mutsuzdum hastaydım ama banuşum ve ebrarımı görünce çok çok iyi geldi...iyiki varsınız canlar bugün için teşekkür ederim ikinizede desteginiz için herşey içinnn:KK16::KK16:tabiiii ayşecike deee çokkk teşekkürlerrr:KK1:
derinim allah kavuştursun canım hayırlısıyla gidip gelmeyi nasip etsin...oooh ne güzel buluşmuşsunuz fecde de yazdım ama butun kızlar bulaşabilsek ne güzel olurdu inş bir gün buluşuruz...

selam kızlar hayırlı cumalar hepinize rabbim bu mubarek günde dualarımızı kabul etsin inş....kızlar ben bugun knt gittim yumoş baya buyumuş ama catlamamış henüz dedi doktorum akşam catlatma ignemi oldum şimdi üc gün üst üstte calışma onerdi bakalım hayırlısı allahtan inş bu ay müjdeli haberler veririz...

hayırlı geceler arkadaşlar ben geldim kimse yok ama neyse :))
PELOŞUM yumoş büyümüş hadi hayırlısı canım bol bol çalışın inşallah gelsin yavrun .bide yanmayla ve kanamayla ilgili bişey dedimi doktor canım hiç bahsetmemişsinde .canım facedede yazdım gerçi inşallah birgün hepberaber buluşabiliriz çok çok isterim bende
SEVCANIM MAŞALLAH canım demek okadar oldu paşalar teyzesi yerine öp onları canım .anneciğinde gitmiş evine allah kolaylıklar versin sana .
DERİNİM tekrardan allah kavuştursun canım gerçi bol bol konuştuk ama :))seni bidaha öyle üzgün görmek istemiyorum inşallah biticek ve kavuşucaksın kocişinle kuzum ayrıca bende sana ve banuşuma teşekkür ederim çok keyifli birgündü yağmurda yağsa azcık korksakda çok çok keyifliydi .enkısa zamanda tekrarlıyalım inşallah

biz bugün derinim ve banuşumla beraberdik bide minik ayşecikle çok keyifli saatler geçirdik vakit nasıl geçti anlamadık .inşallah birgün topik olarak buluşabilirizs.ne kadar güzel olurdu hayali bile çok güzel canlar :KK17:
benden buıkadar hepinizi öpüyorum hanımlar

hayırlı geceler arkadaşlar ben geldim kimse yok ama neyse :))
PELOŞUM yumoş büyümüş hadi hayırlısı canım bol bol çalışın inşallah gelsin yavrun .bide yanmayla ve kanamayla ilgili bişey dedimi doktor canım hiç bahsetmemişsinde .canım facedede yazdım gerçi inşallah birgün hepberaber buluşabiliriz çok çok isterim bende
SEVCANIM MAŞALLAH canım demek okadar oldu paşalar teyzesi yerine öp onları canım .anneciğinde gitmiş evine allah kolaylıklar versin sana .
DERİNİM tekrardan allah kavuştursun canım gerçi bol bol konuştuk ama :))seni bidaha öyle üzgün görmek istemiyorum inşallah biticek ve kavuşucaksın kocişinle kuzum ayrıca bende sana ve banuşuma teşekkür ederim çok keyifli birgündü yağmurda yağsa azcık korksakda çok çok keyifliydi .enkısa zamanda tekrarlıyalım inşallah

biz bugün derinim ve banuşumla beraberdik bide minik ayşecikle çok keyifli saatler geçirdik vakit nasıl geçti anlamadık .inşallah birgün topik olarak buluşabilirizs.ne kadar güzel olurdu hayali bile çok güzel canlar :KK17:
benden buıkadar hepinizi öpüyorum hanımlar

aaa ne güzel yaa kıskandım bak şimdi sizi heee.
Derinim Allah kavuştursun yeniden sağlıcakla canım.Bugün kızlarla buluşmanda iyi olmuş kafan dağılmıştır biraz

Herkese meraba. Ben 19 yaşındayım, sizler de benim yaşlarımdayken evlenmek ve anne olmak için can atıyor muydunuz ki? Bazen saplantılı hale getiriyormuş gibi hissediyorum biraz abartıyorum sanki. Daha üniversite 1.sınıftayım üni bitecek de... Ohoo

X