Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

hayırlı günler arkadaşlar:KK71:geçmiş olsun diyen arkadaşlara çok teşekkür ederim,oğlum soğuk algınlığını atlattı şükür,bir kaç gün çektik ama şimdi iyi çok şükür:KK31:derinciğim gözün aydın canım,haklısın zor gelir ama arkadaşların da dediği gibi yaşadığın anın tadını çıkar,zaman çabucak geçer inşallah:KK71:ebrar canım arkadaşının bebeği olmuş herhalde,Allah analı babalı büyütsün,hayırlı evlat olsun inşallah tatlım,darısı hayırlısıyla isteyen herkese olsun inşallah:emir_bebek:berrin çok geçmiş olsun kuzum sanada,dikkat et kendine,Rabbim sanada bebeğine de sağlık sıhhat versin canım:KK16:arkadaşlar fazla geçmişe dönemedim hastalık vs.kusuruma bakmayın:26:bana gelirsek daha geçen hafta zamansız ve tuhaf bir adet dönemi geçirdiğimi yazmıştım,bir hafta olmadı daha yine lekelenme var,tam kanamaya da dönmedi,çok canımı sıkıyor bu durum ama biraz daha bekleyeceğim,hayırlısı artık:KK31:şimdilik ben kaçıyorum,müsait olunca yine gelirim:KK55:
cnmm sevindim oglusun iyi olmasınaaa MAŞALLAH:nazar:evet haklısın tadını çıkarmaya çalışıyorum bende sagol tatlım:KK34:bugün dolaştık biraz ama hava serin geldi çok durmadık dışarıda...yarın kısmetse çıkıcaz yine.k
Merhaba arkadaşlar nerelerdesiniz yaa.Bahar gelince herkes dışarımı attı kendini noldu.Ay bu bahar adamı nasıl coşturuyo ya Rabbi ne güzel bi mevsim.Kışın bütün rehavetini atın dercesine mis gibi bi koku ışıl ışıl bi hava herşey ne kadar nizamlı yaratılmış şükürler olsun.

Derincim eşinle vakit geçiriyosun ne güzel.Ankara ya uğrarsan görüşürüz inşallah.Eşinde baya çabuk kilo vermiş maşallah.
Flancım geçmiş olsun oğluna canm neyseki atlatmış.Adetin niye şaşırmış hayrolsun inşallah.
Derdanur sana ve kızınada geçmiş olsun canım
Berrincim tansiyon problemin varmış Allah iyilik versin.Cicilinin dediği gibi gebelikte daha dikkat etmek lazım galiba bu tansiyona

Kızlar ben bu gece rüyamda adet oldum ve bütün enerjim söndü olmadı bu ay diye.Bi rüyayla olurmu öyle şey demeyin çünkü ben bütün düşüklerimi rüyamda gördüm sabahına kanamam başladı hep.Umut her zaman var tabiki ama:KK12:
kızz havaya nazar ettikkk:KK1:aynı duygular bende de vardı bayılıyorum yazın ilk gelmeye başladıgı günlere mis giib heryerrr güneş vuruyo ohhh.ama bugün serinnn üşüdük valla dısarıda:KK14:canoo bende kızıcam berrin gibi sana heee...bende tam tersi düşündümmm cnm adet oldugunu gören hamiş oluyo ona göree:KK76:
canım valla senin adına cok sevindimm sık sık gidersiniz inş.gecer kuzum cabucakk inş. rabbim gönlüne göre verdi yakına düşürdü bak yeni yeni gitme fırsatları da cıkıyo

evet tatlımm ya bende seviniyorummm..ve bide varya;oradan hep kıbrıs,izmir,ankara,bursa gibi yerlere gidiyolarmış ma bu yıl yüzde 90ı doguya gitmiş:KK53:benim kocişi yollamamışlar şükür..gidenlerede rabbim yardım etsin hepimizinkileri korusunEn Büyük TÜRKİYE

cnmm sevindim oglusun iyi olmasınaaa MAŞALLAH:nazar:evet haklısın tadını çıkarmaya çalışıyorum bende sagol tatlım:KK34:bugün dolaştık biraz ama hava serin geldi çok durmadık dışarıda...yarın kısmetse çıkıcaz yine.k

kızz havaya nazar ettikkk:KK1:aynı duygular bende de vardı bayılıyorum yazın ilk gelmeye başladıgı günlere mis giib heryerrr güneş vuruyo ohhh.ama bugün serinnn üşüdük valla dısarıda:KK14:canoo bende kızıcam berrin gibi sana heee...bende tam tersi düşündümmm cnm adet oldugunu gören hamiş oluyo ona göree:KK76:

evet tatlımm ya bende seviniyorummm..ve bide varya;oradan hep kıbrıs,izmir,ankara,bursa gibi yerlere gidiyolarmış ma bu yıl yüzde 90ı doguya gitmiş:KK53:benim kocişi yollamamışlar şükür..gidenlerede rabbim yardım etsin hepimizinkileri korusunEn Büyük TÜRKİYE

çok sükür canımmm allah oraya gidenlerin de yardımcısı olsun inş.

derinim selam canım nasılsın...ohh kocişinle geziyosun bol bol hasret giderin...
selam cnmmm ay görmedim kuzu çıkmıştım yaaa.iyiyim sagol sende iyisin inş:KK34:evet hasret gideriyoruz cnm az kaldı gitmesine off:KK14:
çok sükür canımmm allah oraya gidenlerin de yardımcısı olsun inş.

aminn aminn cnm...sen neler yaptın berrinim nasıl gidiyor?alıştınmı hamişlige:KK1:

Merhaba arkadaşlar nerelerdesiniz yaa.Bahar gelince herkes dışarımı attı kendini noldu.Ay bu bahar adamı nasıl coşturuyo ya Rabbi ne güzel bi mevsim.Kışın bütün rehavetini atın dercesine mis gibi bi koku ışıl ışıl bi hava herşey ne kadar nizamlı yaratılmış şükürler olsun.

Derincim eşinle vakit geçiriyosun ne güzel.Ankara ya uğrarsan görüşürüz inşallah.Eşinde baya çabuk kilo vermiş maşallah.
Flancım geçmiş olsun oğluna canm neyseki atlatmış.Adetin niye şaşırmış hayrolsun inşallah.
Derdanur sana ve kızınada geçmiş olsun canım
Berrincim tansiyon problemin varmış Allah iyilik versin.Cicilinin dediği gibi gebelikte daha dikkat etmek lazım galiba bu tansiyona

Kızlar ben bu gece rüyamda adet oldum ve bütün enerjim söndü olmadı bu ay diye.Bi rüyayla olurmu öyle şey demeyin çünkü ben bütün düşüklerimi rüyamda gördüm sabahına kanamam başladı hep.Umut her zaman var tabiki ama:KK12:

canımm snada cok gecmişş olsunnn .canını sıkma mevsim değişikliğinden filandr belkii .sağol canım allah razı olsunn inşallahhh canımmm

sağolun arkadaşlar:KK71:benim durumum mevsim değişikliği gibi durmuyor :KK50:geçen sene kist tedavim bitti,çalışmalara başladık(eylülde)benim adet düzenim bozuldu maalesef,10-15 günde bir kanama yaşadım,o arada gebelik oluştu yani üzerine görme dediğimiz şeyi yaşadım sanırım yine,yine diyorum çünkü oğlumdada böyle olmuştu:KK31:ama gebeliğim devam etmedi,kesem bozuldu,kürtaj olmak zorunda kaldım:KK50:kürtaj sonrası biraz düzelmişti,26-27 gün sonra oldum ilk adeti,düzeldi diye düşünürken her ay yine öne atmaya başladı:26:dr.un açıklamasına göre östrojen hormonunun ani kesilmesi ile ortaya çıkan bir durum bu,bana ilaç takviyesi verdi ama benim bünyemde ilaçlar yan etkisini daha çok gösteriyor maalesef:44:eek: yüzden biraz daha durayım dr.a gitmek için diyorum,zaten lekelenme tarzında devam ediyor şuanda,hayırlısı olsun artık ne diyeyeim ki:KK31:

Selam hanımlar elimden geldiği kadar okudum şükür iyisiniz canlar.Boncuk çok sevindim canım ikizler geliyomuş hadi hayırlısı bakalım Derincim eşin yakına düşmüş çok sevindim inan çokda özledim kız seni hiç aramıyosunda cadıı....::)))Ebuşum tatlım zaten arada görüşüyoruz kızlar ya ben hepinizi özledim KK daki arkadaşlarımın hepsini özledim aslında

Nerelerdesiniz hatunlarrr ...kimsecikler yokkk ...

Arada bi bakıp çıkıyorum RANAdan fırsat buldukça ama kimseler olmuyor...Biz kızımla iyiyiz...yavaş yavaş büyüyoruz...gelişimi gayet iyi gidiyor maaşallah...:nazar::nazar::nazar:
haftayada kontrollerimiz var inş onlarda iyi çıkar...ben biraz üşütmüşüm...bizden bu kadar hepinizi öpüyoruz ...

selam canlarrrrr:KK1:
banum gelmişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş:KK19:canım benim..kızz dogru söylüyosun yaw arayamadım hiç..sen geçen gece aradın sanırım yada ebuşun dedigi gibi senin tel kendi aradı :KK1:iyimisin arkadasım bende çok özledim seni çokkkkkkkkkkk:KK14:kocişten izini koparabilirsem görüşecez gene:KK34:

kardelenim dün yazmamışım cnm tabiki gelmek isterim kociş sizin oralı olacak artıkın:KK1:sagol kuzummm:KK16:

tık tık tıkkkkk kimse yok muuuuuuuuuuuuu olmuyoo böyleee kızlarrrr:KK20:

selam kızlar nasılsınız....bugun doktora gittim bi tane yumurtam varmış oburkuler buyuyememiş buyumeye başlayan da sagda iki gün sonra yine gitcem bakalım ne diycek doktorum gerci benım bu aydan hic umudum yok yinede hayırlısı olsun...:KK31::KK31::KK31:

derinim iyiyim canım ama moralim bozuldu bir tane yumurta oluşmuş rabbım yüzümüzü güldürür inş...

banucum epeydir görünmüyosun bende hepinizi ozledim ya cok sessizleşti topik...

eboşum sen nerelerdesin canım ugramıyosun kac gundur...

berrincim hamişlik nasıl gidiyo alışabıldınmı :))

kardelen 49 rüyan hayırlara cıkar inş...

ranacım hastamı oldun cok gecmiş olsun dikkat et kendine...

sevcanım,selinam.kardeloşum,birsenim anatoişim,cicilim,garipim hepiniz iyisinizdir inş...

Son düzenleme:
selam hanımlar
ben geldim,gerçi bi kaç gün kalıp tekrar gidebilirim ya.
berrincim hamileymişsin çok sevindim
boncuğun da hepimiz üçüz beşiz bekliyoduk ama ikizi oluyomuş,hayırlı uğurlu olur inşallah
kızlar çok yorgunum,çok çok yorgunum hiç bişey yazamıyorum,kusuruma bakmayın n oooolur
heee sevcan ve tutiş doğum yapmış,rabbim analı babalı büyütsün inşallah

selam hanımlar
ben geldim,gerçi bi kaç gün kalıp tekrar gidebilirim ya.
berrincim hamileymişsin çok sevindim
boncuğun da hepimiz üçüz beşiz bekliyoduk ama ikizi oluyomuş,hayırlı uğurlu olur inşallah
kızlar çok yorgunum,çok çok yorgunum hiç bişey yazamıyorum,kusuruma bakmayın n oooolur
heee sevcan ve tutiş doğum yapmış,rabbim analı babalı büyütsün inşallah

selam canım hoşgeldin...ama kendini cok yorma ya bebişe dikkat et annesi oda yorulur:nazar::nazar::nazar:

herkese slmlarr arkadaslar eve yeni geldim bu gün doktordaydık derinim pelin canımm bu gün kalp atışlarını dinletti doktor ama alttan kontrol etti üsten sadece keseyi gördü bende korktum dur acele etme dedi bana kalp atışını dinletti bebişim görünmüyo ama cok silik küçüçük zar zor belli oluyo rabbim hepinize nasip etsin canlarım gercekten ne hissettiğimi anlatamıyorumm .bide yanında kan var dedi düşük ihtimalin olabilir dedi progestan verdi dikkat et dedi .dua edin ne olurr teyzeleriihepinizi çok öpüyorum şimdi biras yatayımm fena yoruldumm

Son düzenleme:
herkese slmlarr arkadaslar eve yeni geldim bu gün doktordaydık derinim pelin canımm bu gün kalp atışlarını dinletti doktor ama alttan kontrol etti üsten sadece keseyi gördü bende korktum dur acele etme dedi bana kalp atışını dinletti bebişim görünmüyo ama cok silik küçüçük zar zor belli oluyo rabbim hepinize nasip etsin canlarım gercekten ne hissettiğimi anlatamıyorumm .bide yanında kan var dedi düşük ihtimalin olabilir dedi progestan verdi dikkat et dedi .dua edin ne olurr teyzeleriihepinizi çok öpüyorum şimdi biras yatayımm fena yoruldumm
canım ne güzel kalp atışlarını duymuşsun maşallah yigenimize...berrinim stres yapma sakın hayırlısıyla saglıklı bebişini kucagına alcaksın inş dualarım seninle :nazar::nazar::nazar:
selam canım
napsaydım pelincim,mecbur tüm işler bana baktı işte
annem yatıyo,evdekiler çok ağır iş bırakmasalra bile genede iş iş oluyo malesef

haklısın canım ama yavaş yavaş yapsaydın yigenimi ve seni düşünüyorum işte napıyım...rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin...:nazar::nazar:

merhaba arkadaşlar,
Biz 1 senedir korunmuyoruz ama hamile kalamıyorum . adetlerim çok fazla olmasada düzensizdir yani 28 ile 35 gün arası değişir. Geçen ay ilk kez ovulasyon testi ile yumurta takibine başladım 13. gün çift koyu çizgi gördüm hatta hamile kalma jeli ile denedik ama olmadı. Adaçayı ve hayıt çayı ile soğan suyu içiyorum adetlerim düzenli 28 günde olsun diye. Faydasınıda geçmişte çok gördüm fakat bu ay etki etmedi sanırım. 3 gündür ovulasyon testi yapıyorum bugün 13. günüm hep negatif , ikinci çizgi yok denecek kadar silik. Geçen ay bu günlerde koyulaşmıştı. Neden hala silik? acaba yine mi düzensizleşti adetlerim?

canım ne güzel kalp atışlarını duymuşsun maşallah yigenimize...berrinim stres yapma sakın hayırlısıyla saglıklı bebişini kucagına alcaksın inş dualarım seninle :nazar::nazar::nazar:
haklısın canım ama yavaş yavaş yapsaydın yigenimi ve seni düşünüyorum işte napıyım...rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin...:nazar::nazar:

sağol canım allah razı olsunn çok sükür duyduk ama hala tam anlaşılmıyo teyzesi çok küçük galiba .canım o sesi duydum şükür rahatladım baya rabbim burdaki bütün arkadaslarıma yasatsın inşallah.benim dualarım da hep sizinle canım .sen neler yapıyosun canımm bu arada

selam arkadaşlar hamileleğimin 5+4 haftasındaım bugün gebelik kesesini gördük ve beta hcg değerim 8048 ancak kalp atşını duyamadık çok tedirgin oldum sizce değerlerimnasıl ve kalp atışını nezaman duyarım :KK43:((

selam hanımlar hayırlı günler hepinize.herkes kayıp hayırdır bahar çarpmasımı yaşıyor topiğimiz.inşallah uzun sürmez bu durum herkes toplanır.
sevcanımla konuştum az önce çok selamı vardı hepinize,bebişler ve misafirlerden ötürü fırsat bulamıyormuş.bebişlerde kendiside iyiymiş çok şükür.
anatoliamız nasıl oda iyidir inşallah bebişiyle.
bende hapım dün bitti bugun kendime geldim inşallahh bir daha gerek kalmaz hapı kullanmaya.ablacım sen sormuştun sanırım hapın ismini.Ginera tabletti.
herkes iyidir umarım öptm hayırlı akşamlar herkese.

selam kızlar nasılsınız beni sorarsanız pek iyi değilim çocuklar iyiler bi sorun yok bugün emrenin kontrolu vardı ona gittik idrar verdi bakalım sonuçlar 3 gün sonra çıkacak iyi olmama sebebime gelince annemin babası yani dedem şu an yoğun bakımda prostat kanseriydi fakat bütün vücuduna kemiklerine kısaca heryerini sarmış enfeksiyon nedeniyle ciğerleri bitmiş Allahın gücüne gitmesin dr lar resmen Allah acı çektirmesin diyorlar neyse fazla yazamıyacam hepiniz iyisiniz kendinize iyi bakın :KK14::KK14:

X