Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL :KK24:
EBRAR.................11 YIL :KK24:
DERİN .................7 YIL :KK24:
KARDELEN49..........7 YIL :KK24:
ALEYNA................4 YIL :KK24:
GARİP...................2 YIL :KK24:
PELİN...................2 YIL :KK24:
SELİNA ................2 YIL :KK24:

EN KISA ZAMANDA BÖYLE OLMAK DİLEĞİMİZ :KK49::KK49::KK49:

HAMİŞLERİMİZ

KARDELOŞ(ERKEK):nazar::nazar:

TOSTİ(KIZ):nazar::nazar:

SEMRA(ERKEK):nazar::nazar:

ECE(KIZ):nazar::nazar:

ELİF(KIZ):nazar::nazar:

BONCUK:nazar::nazar:(TAZE HAMİŞİMİZ )(İKİZLER YOLDA İNŞALLAH)

BERRİN :nazar::nazar:(TAZE HAMİŞİMİZ)

GÖKÇERANA :nazar::nazar:(İKİNCİ MELEK YOLDA)

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE ):emir_bebek::nazar:

GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ):nazar::emir_bebek:

DERDANUR(ESMA SUDE ):emir_bebek::nazar:

CİCİLİ(MERT):nazar::emir_bebek:

KAYRA (BEREN):emir_bebek::nazar:

RANA (RANA BUĞLEM ):nazar::emir_bebek:

ANATOLİA:emir_bebek::nazar:(OĞLUŞUMUZ DÜNYAYA GELDİ)

SEVCAN :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:(ERDENİZ VE EDİZ )

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen BONCUK arkadasımızın bebişlerinin sıkı sıkı tutunmasını nasip et dualarımızı vesile kıl .9 ayını sorunsuz sağlıkla tamamlamayı nasip et .korkutma YARABBİM
.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

Son düzenleme:
BONCUĞUMUN duasına canı gönülden amin diyorum inşallah sağlıkla sıhhatle kucağına alır yavrularını sorunsuz sıkıntısız 9 ay geçirir .bebişlerde hayırlı bir evlat olur inşallah
AMİNNNNNNNNNNNNN

duayı yapmak yine bana nasip oldu derinim giremedi sanırsam .olsun kuzu üzülme hallettik çok şükür seninde ellerine sağlık
mübarek vakitler hürmetine kabul ve makbul olan dualardan olsun inşallah

Boncuğumun duasına amin diyorum inşallah hayırlısıyla bebişlerini alcak kucağına darısıda bize olsuuun.:KK49:

ah ebuşumm bu kadar aksilik mi olur yaaa.tam girdim gitti gene iki saattir gelmesini bekliyom dolayısıyla altta göründüm:))duaya canı gönüldennnn aminnnn idyorummmmm inşşş boncugum bebişlerini saglıklı bi şekilde alacak kucagına...bak duası sana nasip oldu gene vardır bi hayır cnm yaaaa...Allahım hepimizin yüzünü güldürsün...

uyuzz nettttttttttttttttttttttttt tam dua vakti gidilirmi yaawwww:KK5:

kardelenim HOŞGELDİN CANIM NASIL OLDUN DAHA İYİSİN İNŞALLAH
dualarına amin diyorum kusura bakma cano çıkmam gerek öpüyorum seni :KK5:

ah ebuşumm bu kadar aksilik mi olur yaaa.tam girdim gitti gene iki saattir gelmesini bekliyom dolayısıyla altta göründüm:))duaya canı gönüldennnn aminnnn idyorummmmm inşşş boncugum bebişlerini saglıklı bi şekilde alacak kucagına...bak duası sana nasip oldu gene vardır bi hayır cnm yaaaa...Allahım hepimizin yüzünü güldürsün...

uyuzz nettttttttttttttttttttttttt tam dua vakti gidilirmi yaawwww:KK5:

sıkma canını bitanem sağlık olsun herşey nasip gerçektende .sende yapmış kadar oldun saolasın
ben şimdi çıkıyorum sonra görüşürüz canlarım

hee buarada dua bu hafta TOSTİME haber vericem ben sizlere hanımlar:KK34:

yaa şakamı bu yaaa biri geçen haftadan beri bana şaka yapıyooo..ayy bi görseniz sinirim kalktı kv ile bazanın içinde benim bişeyimi arıyoduk:KK1:bende laptobu yanıma aldım gelicekmi diye bakmaya yere koydum baktım baglanıyor diyo Allahhh bi atladımmm yere kv kaldı tek:KK9::KK9:kadın konusuyo konusuyo dinlemiom bilemmm aklım burda o konusurken zor yazdım heyy yarabbb:KK9:..aminn aminnn aminnn kızlarrrr kardelenim ebuşummm inşşş rabbim sizleride güldürecek en kısa sürede inanıyorummm...seninde agzına saglık ebuşumm öptüm canom:KK16:hadi kaçtım ben:KK55:

Son düzenleme:
selam kızlar bende boncuğumun duasına amin diyorum okula gitmem lazım kendinize iyi bakın

hayırlı cumalar kızlar allah razı olsun hepınızdn emegı gecen herkese teşekkür ederim ne muradınız vrsa en kısa zamanda gerçekleşir inşllah duaya bende can gönülden amin diyorum :KK16::KK16:

YA RABBİ
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
ALLAHIM sen BONCUK arkadasımızın bebişlerinin sıkı sıkı tutunmasını nasip et dualarımızı vesile kıl .9 ayını sorunsuz sağlıkla tamamlamayı nasip et .korkutma YARABBİM
.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…
boncuk canım,Rabbim sağlıkla hamileliğini geçirip,bebeklerini kucağına almanı nasip etsin inşallah,dualarımız seninle canım:KK71:

canım Allah iyilik versin.Bütün bunların sebebi dkh mı yaa.İnşallah en kısa zamanda daha iyi olursun

canım iyi olmana sevindim inşallah daha güzel olucak herşey sende ikizlerine kavuşcaksın hayırlısıyla.

Nasılsınız kızçeler herkes iyimi?Ben dün fena oldum yine dişten dolayı.Sabah 6 ya kadar hiç kesintisiz zonkladı dişim.Ağlaya dövüne doktora söylenerek derken 6 da sızmışım kalmışım.ŞÜkürler olsun kalktığımda hiçbişey kalmamıştı şimdide iyiyim.Allah kimseye vermesin berbat bişey bu diş ağrısı.Diğer çalışmalarda bitti artık bekleme zamanı ama takvime bakmamaya çalışıyorum.Arada kasık ve bel ağrılarımla hatırlıyorum bazen inşallah iyiye işarettir bu ay klomen kullananlarda çoğunlukta.pelin garip bide ben galiba.İnşallah bişeyler deneyen denemeyen bütün arkadaşlarım güzel haber veririz bu ay.Öpüyorum hepinizi annemle babamla geldi çıkmam lazım.
canım diş agrın iyiyimiş oh ya sevindim inş bidaha agırmaz ...ilk hamiş haberini senden bekliyoruz hayırlısıyla sonra bizlerde peşinden geliriz inş...rabbim hepimize hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin...
arkadaşlar 5 haftalık hamileyim ama kese gözükmedi normalmi :KK43:((
canım kücük oldugu icin görünmemiştir sıkma canını b,idaki gittiginde görürsün inş...
cnm sagolasın yarın inşşş gelecek hayırlısıyla bitanecigim:KK16:sende aynen klomenle olmasada canını sıkmadan tam gaz devam etcen cnm asılamaya Allah kerim dicen ama inşşş gerek kalmadan bu ay gelsin minişin inşşş.:emir_bebek:

cnm yaa inş bian önce toparlıcan selinam seni böyle görmek inan üzüdü beni...Allah kabul etsin cnm dua için duyarlı arkadasım benim.:KK16:

canımmm iyi olmana sevindim.annecigine üzlmüşün ama sıkma canını saglık olsun da napıcan...ne demek ya fıstıgımm zaten geçen hafta okuyamadık diye der ettim içime yarın dua olacak Allahın izniyleee.:KK16:

ah kardelenim benimm gerçekten diş agrısı fena kuzum yaa inş bidaha olmazz..şimdiii geri sayımlar başladııı ayyy inşşş hamiş kalıcan bu ay kuzummmm daha dogrusu inş kalmışındır da tutunma evresindedir:KK1::emir_bebek:

aa cnm çok sevindim kesinleşti demek...benim bildigim 8.haftaya kadar kese olmaması normal görülüyo ama daha iyi bilenler yanlışım varsa düzeltsin.hayırlı olsun tatlımmm:nazar::emir_bebek:
derinim inş canım ya bu ay olmasınıda cok istiyorum ama hayırlısı inş rabbim vesile eder bu tedaviyle...
yaa evet gökçeme kardeş geliyo inşallah cano abla olcak cimcime:))
konuşursam iletirim canım saol bugün konuştuk senle zaten dua konusunuda hallediyoruz inşallah

kuzum yaa kıyamam inanki oyorgunluk hali bendede var aslında konuştuğum çoğu kişide var belkide bahar sendromu yaşıyoruz .
selinam bazı dk hapları yapıyo öyle banada olmuştu hangisini kullanıyosun kuzum ?inşallah biran önce biterde düzene girersin allahım şifa versin sen iyi olda biz kusura bakmayız canım öptüm seni çok

aminnn berrinim inşallah .valla kendime gelmeye çalışıyorum canım ama üzerimde bir yorgunluk hali varki sorma .sen nasılsın bidaha nezaman gideceksin doktora ?

derdam görümcem daha iyi anatolişimin bebişide daha iyi maşallah inşallah dahada iyi olucak
sen nasılsın temizlik yapıyosun demek allah kolaylık versin esmayıda senide öptümm

garibim sende klomene başlamışsın hadi hayırlı olsun caım inşallah buay 3 müjde birden alırız .allahım emeklerinize boşa çıkarmasın
ben köklü temizlik yapmadım kuzum zaten şuanda hiç halim yok yapmaya günlük işler işte :))
görüşemedik buara özletme kendini

kuzummmm kıyamam sana yaaa allahım bildiği gibi yapsın gerçektende çok çektin nasıl bir şans var bizde anlamıyorum :))

peloşum saol canım allah razı olsun evet buara bahar gelmesindenmidir nedir keyifliyim yorgunluğu takmıyorum bile :))
klomen bitiyo demek hadi bakalım inşallah yumoşlar hayırlısıyla döllenirlerde bebişler gelir sevcan yolu açtı ikizler peş peşe gelsin :))
canım konuşursam selam söylerim tabiki saolasın

boncuğum nedemek canım allahım kabul etsin inşallah bebişler sıkı sıkı tutunsunlar sana canım .
görümcem daha iyi hamdolsun .sen napıyosun demek anacıın gidiyo allah kavuştursun canım üzülme yine gelir yada sen gidersin

canım daha iyi olmana sevindim allahım dahada iyi etsin seni eniyi ben anlarım çok zor diş olayı inşallah son olur busıkıntı
konuştuğumuz gibi sen hiç takvime bakma inşallah hayırlısıyla yerşleşiyo bebiş şuanda :))

canım hadi gözünaydın daha çok yeni gözükmemesi normal bence bide üstten baktıysa hiç gözükmez yani

selam hanımlar hepinize hayırlı akşamlar bugün kocişim evde anca fırsat buldum
kardeloşumla konuştuğumuzda ay sonu gibi geleceğini söylemişti bi süre daha özliycez onu yani
buarada banuşumunda bataryası arızalanmış oyüzden giremiyor nete selamı var sizlere .
benden bukadar hanımlar şimdi çıkmam gerek sonra görüşürüz inşallah
ay eboşum bahar geldi ama ben cok kotü grip oldum şimdi daha iyiyim temizlige başlıycam bende...hep böyle ol inş tatlım :))ayyy ne güzel olur dimi hepimiz ikiz dogursak ikiz topigi koyarız artık adımızıda:))şaka bi yana hayırlısı olsun canım hepimiz icin...
Tek umudum dileğim duam anne olmak başka bişi istemiyorumm bi tane kızım olsunn
olcak biliyorum ahh ama ne zaman sabrım tükeniyor artık:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
rabbim hakkında hayırlısını versin canım zamanı var tabi sabredecez ve dua edecez...
hayırlı akşamlar kızlar maşallah herkes iyi azcık geçmişe baktıgım kadarıyla
ebrar ablacım görüncen cıkış hastaneden rabbim şifa versin inş. sende biraz dinlenirsin
garip,pelin,kardelen hayırlı olsun klomene başlamışsınız inş. güzel haberlerinizi alırız yakında
rana 2. bebişin yoldaymış ne güzel maşallah saglıkla sıhhatle kucagına alırsın inş. canım
berrincim sende keseyi görmüşsün maşallah kuzucuga hep güzel haberlerini alırsın inş.
anatolianın bebişide iyiymiş maşallah
bizde iyiyiz cok şükür artık son ayımız diyebiliriz 19 nisanda kayınvalideme geçicem artık orda dogumu bekleycez annemde oraya gelecek inş.
rabbim herkesin yardımcısı olsun bizimde yardımcımız olsun
canım az kalmış dogumuna hadi bakalım rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin...dogumda bizlerede dua etmeyi unutma tostim...amin inş rabbim yüzlerimizi güldürür...
canlarımm yaa ben kaç günüdr doğru dürüst giremiyorum asırı halsizim sizi ihmal ettiğimi düşünmeyin sakınn evde gram iş yapamıyorumm nasıl yapacam onu düşünüyorumm galiba havaların etkisi var bide öksürüğüm yine basladıı.derininm beni merak etmişsin cokk sağoll kuzu hepinizi öpüyorum arkadaslarr
canım sen iyi olda onemli degil hamişligin başlarında oyle olunuyo ama sen yinede iş yaparken dikkat et tamammı yigenimize kendine iyi bak öptüm...
günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar inşallah.Rabbim bu mübarek günde hepimizin dualarını dileklerini isteklerini kabul buyursun inşallahh.
ablacım bende bebek bekleme süremin 2 yıl olduğunu hatırlatayım dedim.Rabbim hepimizi çok bekletmeden yavrularına kavuşturur inşallah.
bugun hayrolsun güzel bi rüya gördüm.kundaklı bir erkek bebek ben kucaklayıp götürüyorum annesi bana sessizce tşk ediyor sanki çocuğunu görmesi yasakmış gibi gizlice emzirdi bana gözleriyle tşk etti.hayırlara çıkarsın Rabbim.
derinim şimdiden gözün aydın diyeyim eşine kavuşuyorsun bugun.Rabbim başka ayrılıklar vermesin inşallah.
garibim,pelinim,kardelenim klomenleriniz hayırlı olsun Rabbim vesile kılıp bebişlerinizi göndermiş olsun inşallah.aminn.

dua vakti burdayım inşallah öptm kızlar hepinizi.
canım rüyan cok güzel rabbim hayırlara vesile eder inş...amin selinam inş rabbim vesile der ve güzel haberler veririz...

boncugumun duasına bende yürekten amin diyorum...kızlar kusura bakmayın gelcektim duaya ama komsum kahvaltıya geldi oyuzden gelemedim...rabbim hayırlısıyla saglıklı kucaklamayı nasip etsin ikizlerini inş...

selam kızlar hayırlı cumalar hepinize...rabbim bu mubarek günde yapılan dualarımızı kabul eder inş...hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin yüzlerimizi güldürsün inş...:KK16:

hayırlı cumalar arkadaşlar:KK71:işleri toparladım,gelirim dedim ama maalesef olmadı,oğlum rahatsızlandı,ciddi üşütmüş:KK50:2-3 gündür onunla uğraşıyorum,akşam acildeydik,serum aldı,hafif ateş var ama toparlanacak inşallah:KK31:aklımdasınız,dualarımdasınız,fırsat buldukça gelmeye çalışacağım inşallah:KK16::KK16::KK16:

selam canlarım...hepinize HAYIRLI CUMALAR DİLİYORUM.RABBİM bu güzel günün hürmetine tüm dileklerinizi hayırlısıyla kabul buyursun.amin.

BONCUGUM agzına saglık cnm benim Allah kabul etsin:KK16:

SELİNAMMM duaların için Allah razı olsun amin diyorum cano...boncugumun duasında olmadıgın için de üzülme sen duanı çoktan yaptın,geçen hafta duayı bana gönderdiginde:KK34:aynen kopyalıcam cnm:KK34:

BERRİNCİM halsizlikler başladı demek hamişligin azizlikleri:)Allahım saglıcakla kucagına almak nasip etsin tatlı günler bunlar dimi:KK49::nazar:cnm giremedim edemedim diye üzülme biz seni biliyoruz:KK34:
TOSTİM selina açıklamış ztn kuzu,ben dün boncukla dua konusunu konustum da sıranın sende oldugunu söyledim..o da iyi hissedip hemen okumuş sagolsun...bu hafta sana okunuyo cnm ebuşum gerekeni yapar ztn:KK34:

KARDELENİMMM nb:KK34:r cnm altta görüyom seni hayırlı cumalar bebiş haberiyle kapa bu ayı olur mu inşAllahhhhhhh:KK16:

kızlarrrr dua vaktine kdr buralardayım yani pc acık benim az işim var...gelecegimm.ebuşum olurda gene nette sorun olur beni bekleme cano çünkü sabah giremedim şimdi girdi Allahtan.:KK31:
canım tatlı günler tabii aminnn canım inş. rabbim sanada nasip etsin inşallahhh
selam hanımlar hepinize hayırlı günler hayırlı cumalar
RABBİM bugünün hürmetine gönlümüzdekileri nasip etsin inşallah .
BERRİNİM demek salı gideceksin hadi bakalım canım pıt pıtları duyarsınız inşallah
SELİNAM okey kuzum hemen düzeltiyorum .ayrıca açıklamaların içinde çok saol
TOSTİM dua bu hafta sana okunuyo canım derinim ve selinamda açıklamışlar saolsunlar sana haber etmeden yaparmıyız hiç merak etme :KK34:
DERİNİM dua tamam çok şükür ALLAHIM sendende TÜM ARKADAŞLARDANDA RAZI OLSUN boncuğum sorunsuz 9 ay geçirip evlatlarına kavuşsun inşallah
GOGİ sende hoşgeldin aramıza enkısa zamanda hayırlısıyla hamile kalırsın inşallah canım
canımm inş.duyarız dua et teyzesii rabbim inş. sizlerin de güzel haberlerinizi nasip eder bizeee
YA RABBİ
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.

canımm duana canı gönülden aminn diyorum inş. saglıklı bi 9 ay gecirirsin hayırlı saglıklı sıhhatli evlatlar olurlar inşallahhh
canım diş agrın iyiyimiş oh ya sevindim inş bidaha agırmaz ...ilk hamiş haberini senden bekliyoruz hayırlısıyla sonra bizlerde peşinden geliriz inş...rabbim hepimize hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin...

canım kücük oldugu icin görünmemiştir sıkma canını b,idaki gittiginde görürsün inş...

derinim inş canım ya bu ay olmasınıda cok istiyorum ama hayırlısı inş rabbim vesile eder bu tedaviyle...

ay eboşum bahar geldi ama ben cok kotü grip oldum şimdi daha iyiyim temizlige başlıycam bende...hep böyle ol inş tatlım :))ayyy ne güzel olur dimi hepimiz ikiz dogursak ikiz topigi koyarız artık adımızıda:))şaka bi yana hayırlısı olsun canım hepimiz icin...

rabbim hakkında hayırlısını versin canım zamanı var tabi sabredecez ve dua edecez...

canım az kalmış dogumuna hadi bakalım rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin...dogumda bizlerede dua etmeyi unutma tostim...amin inş rabbim yüzlerimizi güldürür...

canım sen iyi olda onemli degil hamişligin başlarında oyle olunuyo ama sen yinede iş yaparken dikkat et tamammı yigenimize kendine iyi bak öptüm...
canım rüyan cok güzel rabbim hayırlara vesile eder inş...amin selinam inş rabbim vesile der ve güzel haberler veririz...

boncugumun duasına bende yürekten amin diyorum...kızlar kusura bakmayın gelcektim duaya ama komsum kahvaltıya geldi oyuzden gelemedim...rabbim hayırlısıyla saglıklı kucaklamayı nasip etsin ikizlerini inş...

selam kızlar hayırlı cumalar hepinize...rabbim bu mubarek günde yapılan dualarımızı kabul eder inş...hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin yüzlerimizi güldürsün inş...:KK16:

aminnnnn canımm inşallahhh.baslarda oluyomuş canım herseye katlanmaya razıyım inş. saglıklı sıhhatli olsunda.sağoll teyzesi rabbim razı olsunn gönlündeki bütün güzellişkleri nasip etsin inş.

herkese hayırlı cumalarrr bu gün giremedim malesef sabah 4 te uyandımm baş dönmesiylee oda sanki üzerime geliyo saga sola bile dönemedim eşimi uyandrdımm hayatımda öyle bas dönmesi görmedimm zorla kalktım eşim yoğurt filan yedrdi kaç saat yerimden kımıldayamadımm sonra lavaboyaa ondan sonra rahatlamışımm midem hafifleyince uyuyakalmışım sabahtan uyanıp kayınvalideme gittim tansiyonum düşmüş 10-6 idi ama düzelmiş hali sabah kaçtı kim bilir bütün gün yattım gelirken yine ölçtrdüm şimdide 13 olmuş anlamadım gitti sarhoş gibiyimm.duaya katılmak için tlf girdim ama sayfa acılmadı bitürlü rabbim boncuğumuzun duasını kabul eder inş.alıntı yapmaya calıştım ama zar zor yazdım kızlar kusura bakmayın ne olurr .derininm eşin bu gün gelecekti galiba rabbim kavusrsun kuzu ne mutlusundr şimdiii

hayırlı cumalar arkadaşlar:KK71:işleri toparladım,gelirim dedim ama maalesef olmadı,oğlum rahatsızlandı,ciddi üşütmüş:KK50:2-3 gündür onunla uğraşıyorum,akşam acildeydik,serum aldı,hafif ateş var ama toparlanacak inşallah:KK31:aklımdasınız,dualarımdasınız,fırsat buldukça gelmeye çalışacağım inşallah:KK16::KK16::KK16:
gecmiş olsun canım
YA RABBİ
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.

dualara amin diyorum

herkese hayırlı cumalarrr bu gün giremedim malesef sabah 4 te uyandımm baş dönmesiylee oda sanki üzerime geliyo saga sola bile dönemedim eşimi uyandrdımm hayatımda öyle bas dönmesi görmedimm zorla kalktım eşim yoğurt filan yedrdi kaç saat yerimden kımıldayamadımm sonra lavaboyaa ondan sonra rahatlamışımm midem hafifleyince uyuyakalmışım sabahtan uyanıp kayınvalideme gittim tansiyonum düşmüş 10-6 idi ama düzelmiş hali sabah kaçtı kim bilir bütün gün yattım gelirken yine ölçtrdüm şimdide 13 olmuş anlamadım gitti sarhoş gibiyimm.duaya katılmak için tlf girdim ama sayfa acılmadı bitürlü rabbim boncuğumuzun duasını kabul eder inş.alıntı yapmaya calıştım ama zar zor yazdım kızlar kusura bakmayın ne olurr .derininm eşin bu gün gelecekti galiba rabbim kavusrsun kuzu ne mutlusundr şimdiii

tansiyonu devamlı ölctür gebelikte cok önemlii ben cok cektim ondan :KK37:[/B]

X