Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

yaa evet gökçeme kardeş geliyo inşallah cano abla olcak cimcime:))
konuşursam iletirim canım saol bugün konuştuk senle zaten dua konusunuda hallediyoruz inşallah

kuzum yaa kıyamam inanki oyorgunluk hali bendede var aslında konuştuğum çoğu kişide var belkide bahar sendromu yaşıyoruz .
selinam bazı dk hapları yapıyo öyle banada olmuştu hangisini kullanıyosun kuzum ?inşallah biran önce biterde düzene girersin allahım şifa versin sen iyi olda biz kusura bakmayız canım öptüm seni çok

aminnn berrinim inşallah .valla kendime gelmeye çalışıyorum canım ama üzerimde bir yorgunluk hali varki sorma .sen nasılsın bidaha nezaman gideceksin doktora ?

derdam görümcem daha iyi anatolişimin bebişide daha iyi maşallah inşallah dahada iyi olucak
sen nasılsın temizlik yapıyosun demek allah kolaylık versin esmayıda senide öptümm

garibim sende klomene başlamışsın hadi hayırlı olsun caım inşallah buay 3 müjde birden alırız .allahım emeklerinize boşa çıkarmasın
ben köklü temizlik yapmadım kuzum zaten şuanda hiç halim yok yapmaya günlük işler işte :))
görüşemedik buara özletme kendini

kuzummmm kıyamam sana yaaa allahım bildiği gibi yapsın gerçektende çok çektin nasıl bir şans var bizde anlamıyorum :))

peloşum saol canım allah razı olsun evet buara bahar gelmesindenmidir nedir keyifliyim yorgunluğu takmıyorum bile :))
klomen bitiyo demek hadi bakalım inşallah yumoşlar hayırlısıyla döllenirlerde bebişler gelir sevcan yolu açtı ikizler peş peşe gelsin :))
canım konuşursam selam söylerim tabiki saolasın

boncuğum nedemek canım allahım kabul etsin inşallah bebişler sıkı sıkı tutunsunlar sana canım .
görümcem daha iyi hamdolsun .sen napıyosun demek anacıın gidiyo allah kavuştursun canım üzülme yine gelir yada sen gidersin

canım daha iyi olmana sevindim allahım dahada iyi etsin seni eniyi ben anlarım çok zor diş olayı inşallah son olur busıkıntı
konuştuğumuz gibi sen hiç takvime bakma inşallah hayırlısıyla yerşleşiyo bebiş şuanda :))

canım hadi gözünaydın daha çok yeni gözükmemesi normal bence bide üstten baktıysa hiç gözükmez yani

selam hanımlar hepinize hayırlı akşamlar bugün kocişim evde anca fırsat buldum
kardeloşumla konuştuğumuzda ay sonu gibi geleceğini söylemişti bi süre daha özliycez onu yani
buarada banuşumunda bataryası arızalanmış oyüzden giremiyor nete selamı var sizlere .
benden bukadar hanımlar şimdi çıkmam gerek sonra görüşürüz inşallah
yaa evett şaşırdım okuyunca hayırlısıyla gelsin gökçemizin kardeşi inşşşş:emir_bebek::nazar:evet dua tamam canım.geri kalanı okuyacagım bende bu akşam.sen hep iyi ol cnm emi seni çokk seviyorum:KK16:bu arada kardeloşla konusursam selamımı ilet canom.
iyidir delüm nolsun sen naparsın :KK3:
ben çıkıyorum canım gece görüşürüz tamammı :KK23:
iyim ya napim yemek yaptık oturduk kv ile:KK31:tamam cnm gece görüşürüz inş.:KK16:

KIZLAR BONCUGUMUZUN DUASI TAMAMDIR...YARIN CUMA VAKTİ DUADA ÇOK KİŞİ OLALIM İNŞALLAH.:KK16:

hoşbuldukkkk canımmmm ıyıyım sen nasılsın bakıyım dedım napıyosun dıye :)))

iyi ettin canım napayım aynı işte...sen naptın?bu ara topicimiz pek şenlikli sen kaçırıyosun amaaaaa:KK20:gelsene arada cnm yaaa.msnde konusuyoz ama olsun ben seni burda da görmek istiyorum hep...

iyi ettin canım napayım aynı işte...sen naptın?bu ara topicimiz pek şenlikli sen kaçırıyosun amaaaaa:KK20:gelsene arada cnm yaaa.msnde konusuyoz ama olsun ben seni burda da görmek istiyorum hep...

gelcem canım gelcem artık bende napayım bugun adet oldum ıste bu ayda yok yanı bebıss:))) su sızın dualara katılayım dıyorum arkadslarda ok derse kabul ederlerse aralarına benı :)

Tek umudum dileğim duam anne olmak başka bişi istemiyorumm bi tane kızım olsunn
olcak biliyorum ahh ama ne zaman sabrım tükeniyor artık:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

hayırlı akşamlar kızlar maşallah herkes iyi azcık geçmişe baktıgım kadarıyla
ebrar ablacım görüncen cıkış hastaneden rabbim şifa versin inş. sende biraz dinlenirsin
garip,pelin,kardelen hayırlı olsun klomene başlamışsınız inş. güzel haberlerinizi alırız yakında
rana 2. bebişin yoldaymış ne güzel maşallah saglıkla sıhhatle kucagına alırsın inş. canım
berrincim sende keseyi görmüşsün maşallah kuzucuga hep güzel haberlerini alırsın inş.
anatolianın bebişide iyiymiş maşallah
bizde iyiyiz cok şükür artık son ayımız diyebiliriz 19 nisanda kayınvalideme geçicem artık orda dogumu bekleycez annemde oraya gelecek inş.
rabbim herkesin yardımcısı olsun bizimde yardımcımız olsun

gelcem canım gelcem artık bende napayım bugun adet oldum ıste bu ayda yok yanı bebıss:))) su sızın dualara katılayım dıyorum arkadslarda ok derse kabul ederlerse aralarına benı :)
evet yaa sıkma canını tatlım sizin spermcikler çogaldı artık:nazar:inşAllah çok yakında gelecek minik.:emir_bebek:dua işini ben sana anlatmıştım daha önce.düzenli olması gerekiyo kuzum,ebrarım yapıyor her hafta.bazen ben yapıyorum işte bu hafta oldugu gibi...sırayla herkese okunuyor bebek bekleme sürelerine göre...tabiki seni de aramızda görmeyi çok isterim gogim.
Tek umudum dileğim duam anne olmak başka bişi istemiyorumm bi tane kızım olsunn
olcak biliyorum ahh ama ne zaman sabrım tükeniyor artık:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

canım inşAllah en yakın zamanda anne olursun hayırlısıyla...sıkma canını...Allahım onun günün kararlamıştır hepimiz için ama biz kullar sabırsızız sınanıyoruz..inş Allahım bu sınavı başarıyla vermemizi nasip eder.hoşgeldin .:KK14:

evet yaa sıkma canını tatlım sizin spermcikler çogaldı artık:nazar:inşAllah çok yakında gelecek minik.:emir_bebek:dua işini ben sana anlatmıştım daha önce.düzenli olması gerekiyo kuzum,ebrarım yapıyor her hafta.bazen ben yapıyorum işte bu hafta oldugu gibi...sırayla herkese okunuyor bebek bekleme sürelerine göre...tabiki seni de aramızda görmeyi çok isterim gogim.

tamam canım suanda adet oldum bugun zaten bılıyorsun bıtsın benıde alın bende cok sayıda okuyamıyabılrım ama dukkandan gec gelıyorum ama mutlaka faydam olur 20-25 mutlkaa okurum canım allah kabul etsın sımdıden dualarınzıı gelsın bebıslerr saglıklaa..

derınım cnm bgn kendımı ıyı hıssetmısken dus alıp tostı ıcın 30 tane okudum haber verım dedım :KK16:

Son düzenleme:
herkese hayirli aksamlar arkadaslar:KK3:gecmisi okudugum kadari ile herkes iyi:nazar:bende arada agriyan belimi saymaz isek iyiyim sukurler olsun.kizlar ben uzun suredir bir turlu baslayamadigim klomeni bu ay kullanmaya karar verdim,bu aksam ilk klomenimi icmis bulunmaktayim.bugun esim doktordan gelcek hafta icin randevumuzu aldi.hakkimizda hayirlisi olur insallah.bende haberler bu kadar:KK16::16
:

EBRARIM,görumcen hastaneden cikmis cok sevindim canim,rabbim sifa versin.bu arada sende temizlik yapiyormussun benim gibi,ah ahh nedir su evlerin temizliginden cektigimiz dimi,bir turlu bitmek bilmiyorlar:KK1:
DERINIM,tasinmissin hayirli olsun canim,ayrica esin geliyormus simdiden gözun aydin insallah.:KK19:
KARDELENIM,seninde bekleme suren baslamis,rabbim guzel haberler duyursun insallah canim.:KK19:
PELINIM,sende klomene baslamissin bu ay hayirli olsun canim,bu ay sen,ben ve kardelen 3. muzde klomen iciyoruz ne tevafuk:)hayirlara vesile olsun insallah:KK19:
BERRINCIM,sende keseyi görmussun.hayirli olsun insallah,rabbim kucaginada almak nasip etsin insallah.:KK19:
SELINACIM,cok gecmis olsun canim,uzme kendini:KK19:
BONCUGUM,sende kalp atislarini duymussun,tebrik ederim.rabbim kucaginada almak nasip etsin:KK19:
BANUCUM,seninde sIKIntilarin varmis.rabbim ferahlatsin insallah:KK19:
SEVCANCIM,ikizlerimiz gelmis,tebrik ederim insallah canim.adlarida bahtlarida hayirli ugurlu olsun:KK19:
RANACIM,sen nasilsin canim?yiyenimiz nasil?:KK19:
KARDELENCIM,sende gelmemissin annenden,yoklugun cok belli:KK19:

TOSTI,DERDANUR,BIRSEN ve unuttugum tum arkadaslarim hepiniz iyisiniz insallah?:KK19:
aminnn canımm inşallah cok sağooll dua edin teyzeleri rabbim herkese nasip etsin inş.
selam kızlar nasılsınız benım ıcın dualar okuyosunuz allah razı olsun hepınızden ne muradınız varsa versın tez vakıtte ınsallah:KK16:
berrıncıgım senın adına cok sevındım cnm allah analı babalı büyütsün ınsallah cnm:KK49::KK16:
gökçem kız cok sasırdım ve cok mutlu oldum ne güzel bı haber bu rabbım ne büyük saglıcakla gecer ınsallah cnm hamılelıgın allah analı babalı büyütsün:KK16::KK16:
tutısım bebegını kucagına almıssın cnm allah analı babalı büyütsün ınsallah:KK16::KK16:
derınım esın gelıyormus gıttıgı yerde cok güzel gözün aydın fıstıgım sende dua ıcın emek verıyorsun allah razı olsun:KK16:
ebusum görümcen daha ıyıdır ınsallah cnm :KK16:
kardelen49 um gecmıs olsun cnm az kaldı sanada ınsallah müjdelı haberı verırsın cnm bızlere:KK16:
kardelosum senı göremedım nerelerdesın tatlım umarım ıyısındır:KK16:
selınam sende cok yoruluyormussun boşver dünya ısını kendıne dıkkat et bende cok yaptım senın yaptıklarını ama suanda kımse kapımı bıle calmıyor :KK16:
garıbım sende tedavıye baslamıssın sanırım hayırlı olsun cnm :KK16:
pelınım sende ıyısındır umarım cnm hıc karsılasamıyoruz:KK16:
unuttugum varsa affola kızlar benı sorucak olursanız ben bıraz hüzünlüyüm annem gıdıyor yanımdaydı varlıgıda cok ıyı gelmıstı eskıye göre daha ıyıyım mıde bulantıları ıcın ılac kullanıyorum ınsallah sonum ıyı olur hayırlısı bakalım kendınıze cok ıyı bakın :KK16::KK16:
aminnn canımmm insallahhh iyi olduğuna sevindimmm canımm annenin gitmesine üzülme canım bak ben 9 aydr görmüyorum ailemi iyi olsunlar da bize yetr canımm
canım Allah iyilik versin.Bütün bunların sebebi dkh mı yaa.İnşallah en kısa zamanda daha iyi olursun

canım iyi olmana sevindim inşallah daha güzel olucak herşey sende ikizlerine kavuşcaksın hayırlısıyla.

Nasılsınız kızçeler herkes iyimi?Ben dün fena oldum yine dişten dolayı.Sabah 6 ya kadar hiç kesintisiz zonkladı dişim.Ağlaya dövüne doktora söylenerek derken 6 da sızmışım kalmışım.ŞÜkürler olsun kalktığımda hiçbişey kalmamıştı şimdide iyiyim.Allah kimseye vermesin berbat bişey bu diş ağrısı.Diğer çalışmalarda bitti artık bekleme zamanı ama takvime bakmamaya çalışıyorum.Arada kasık ve bel ağrılarımla hatırlıyorum bazen inşallah iyiye işarettir bu ay klomen kullananlarda çoğunlukta.pelin garip bide ben galiba.İnşallah bişeyler deneyen denemeyen bütün arkadaşlarım güzel haber veririz bu ay.Öpüyorum hepinizi annemle babamla geldi çıkmam lazım.
canımm cokk gecmiş olsun diş agrısı cok zorr rabbim sabır versinn vallaaa.inş. kasık bel agrısı güzel haberler veriri benimde öyle olmuştu canımm .inş. hepiniz güzel haberler verin canımmm
arkadaşlar 5 haftalık hamileyim ama kese gözükmedi normalmi :KK43:((

BERRİNİMM bugün gelmedin hiç cnm umarım iyisindir merakta bırakma bizi:KK16:
canımm kayınvalidemdeydim öğleden sonra gündüzde gözümü acamıyorum bu aralarr hiççç hep uyuyorumm .bırakmam kuzum ben hep yanınızdayım inş.
yaa evet gökçeme kardeş geliyo inşallah cano abla olcak cimcime:))
konuşursam iletirim canım saol bugün konuştuk senle zaten dua konusunuda hallediyoruz inşallah

kuzum yaa kıyamam inanki oyorgunluk hali bendede var aslında konuştuğum çoğu kişide var belkide bahar sendromu yaşıyoruz .
selinam bazı dk hapları yapıyo öyle banada olmuştu hangisini kullanıyosun kuzum ?inşallah biran önce biterde düzene girersin allahım şifa versin sen iyi olda biz kusura bakmayız canım öptüm seni çok

aminnn berrinim inşallah .valla kendime gelmeye çalışıyorum canım ama üzerimde bir yorgunluk hali varki sorma .sen nasılsın bidaha nezaman gideceksin doktora ?
derdam görümcem daha iyi anatolişimin bebişide daha iyi maşallah inşallah dahada iyi olucak
sen nasılsın temizlik yapıyosun demek allah kolaylık versin esmayıda senide öptümm

garibim sende klomene başlamışsın hadi hayırlı olsun caım inşallah buay 3 müjde birden alırız .allahım emeklerinize boşa çıkarmasın
ben köklü temizlik yapmadım kuzum zaten şuanda hiç halim yok yapmaya günlük işler işte :))
görüşemedik buara özletme kendini

kuzummmm kıyamam sana yaaa allahım bildiği gibi yapsın gerçektende çok çektin nasıl bir şans var bizde anlamıyorum :))

peloşum saol canım allah razı olsun evet buara bahar gelmesindenmidir nedir keyifliyim yorgunluğu takmıyorum bile :))
klomen bitiyo demek hadi bakalım inşallah yumoşlar hayırlısıyla döllenirlerde bebişler gelir sevcan yolu açtı ikizler peş peşe gelsin :))
canım konuşursam selam söylerim tabiki saolasın

boncuğum nedemek canım allahım kabul etsin inşallah bebişler sıkı sıkı tutunsunlar sana canım .
görümcem daha iyi hamdolsun .sen napıyosun demek anacıın gidiyo allah kavuştursun canım üzülme yine gelir yada sen gidersin

canım daha iyi olmana sevindim allahım dahada iyi etsin seni eniyi ben anlarım çok zor diş olayı inşallah son olur busıkıntı
konuştuğumuz gibi sen hiç takvime bakma inşallah hayırlısıyla yerşleşiyo bebiş şuanda :))

canım hadi gözünaydın daha çok yeni gözükmemesi normal bence bide üstten baktıysa hiç gözükmez yani

selam hanımlar hepinize hayırlı akşamlar bugün kocişim evde anca fırsat buldum
kardeloşumla konuştuğumuzda ay sonu gibi geleceğini söylemişti bi süre daha özliycez onu yani
buarada banuşumunda bataryası arızalanmış oyüzden giremiyor nete selamı var sizlere .
benden bukadar hanımlar şimdi çıkmam gerek sonra görüşürüz inşallah
canımm dooktora salı günü gidecem inşallahhh hayırlısı bakalımm vakit gecmiyo
hayırlı akşamlar kızlar maşallah herkes iyi azcık geçmişe baktıgım kadarıyla
ebrar ablacım görüncen cıkış hastaneden rabbim şifa versin inş. sende biraz dinlenirsin
garip,pelin,kardelen hayırlı olsun klomene başlamışsınız inş. güzel haberlerinizi alırız yakında
rana 2. bebişin yoldaymış ne güzel maşallah saglıkla sıhhatle kucagına alırsın inş. canım
berrincim sende keseyi görmüşsün maşallah kuzucuga hep güzel haberlerini alırsın inş.
anatolianın bebişide iyiymiş maşallah
bizde iyiyiz cok şükür artık son ayımız diyebiliriz 19 nisanda kayınvalideme geçicem artık orda dogumu bekleycez annemde oraya gelecek inş.
rabbim herkesin yardımcısı olsun bizimde yardımcımız olsun

aminnnn canımmm inşallah

Son düzenleme:
canlarımm yaa ben kaç günüdr doğru dürüst giremiyorum asırı halsizim sizi ihmal ettiğimi düşünmeyin sakınn evde gram iş yapamıyorumm nasıl yapacam onu düşünüyorumm galiba havaların etkisi var bide öksürüğüm yine basladıı.derininm beni merak etmişsin cokk sağoll kuzu hepinizi öpüyorum arkadaslarr

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar inşallah.Rabbim bu mübarek günde hepimizin dualarını dileklerini isteklerini kabul buyursun inşallahh.
ablacım bende bebek bekleme süremin 2 yıl olduğunu hatırlatayım dedim.Rabbim hepimizi çok bekletmeden yavrularına kavuşturur inşallah.
bugun hayrolsun güzel bi rüya gördüm.kundaklı bir erkek bebek ben kucaklayıp götürüyorum annesi bana sessizce tşk ediyor sanki çocuğunu görmesi yasakmış gibi gizlice emzirdi bana gözleriyle tşk etti.hayırlara çıkarsın Rabbim.
derinim şimdiden gözün aydın diyeyim eşine kavuşuyorsun bugun.Rabbim başka ayrılıklar vermesin inşallah.
garibim,pelinim,kardelenim klomenleriniz hayırlı olsun Rabbim vesile kılıp bebişlerinizi göndermiş olsun inşallah.aminn.

dua vakti burdayım inşallah öptm kızlar hepinizi.

benim için dua mı okuyorsunuz
ama benim haberim yok ebrar ablada haber vermedi :KK43:

canım önümüzdeki cuma senin duan yapılıcak.boncuğumda önceden okumuş.daha ebrar ablam herkese msj göndermedi.boncuğum bildiği için önceden okumuş saolsun.nasılsın canım ?

kızlar ya banka işim çıktı birazdan gidicem duada burda olamıcam.gitmesem pazartesiye kalıcak :KK43: şimdiden boncuğumun duasına amin diyorum.Rabbim 9 ay sorunsuz bir hamilelikle sağlıklı ikizlerini kucağına almak nasib etsin inşallah.her daim duamdasın boncuğum.öptm seni kusuruma bakma olurmu.

selam canlarım...hepinize HAYIRLI CUMALAR DİLİYORUM.RABBİM bu güzel günün hürmetine tüm dileklerinizi hayırlısıyla kabul buyursun.amin.

BONCUGUM agzına saglık cnm benim Allah kabul etsin:KK16:

SELİNAMMM duaların için Allah razı olsun amin diyorum cano...boncugumun duasında olmadıgın için de üzülme sen duanı çoktan yaptın,geçen hafta duayı bana gönderdiginde:KK34:aynen kopyalıcam cnm:KK34:

BERRİNCİM halsizlikler başladı demek hamişligin azizlikleri:)Allahım saglıcakla kucagına almak nasip etsin tatlı günler bunlar dimi:KK49::nazar:cnm giremedim edemedim diye üzülme biz seni biliyoruz:KK34:

TOSTİM selina açıklamış ztn kuzu,ben dün boncukla dua konusunu konustum da sıranın sende oldugunu söyledim..o da iyi hissedip hemen okumuş sagolsun...bu hafta sana okunuyo cnm ebuşum gerekeni yapar ztn:KK34:

KARDELENİMMM nb:KK34:r cnm altta görüyom seni hayırlı cumalar bebiş haberiyle kapa bu ayı olur mu inşAllahhhhhhh:KK16:

kızlarrrr dua vaktine kdr buralardayım yani pc acık benim az işim var...gelecegimm.ebuşum olurda gene nette sorun olur beni bekleme cano çünkü sabah giremedim şimdi girdi Allahtan.:KK31:

selam hanımlar hepinize hayırlı günler hayırlı cumalar
RABBİM bugünün hürmetine gönlümüzdekileri nasip etsin inşallah .
BERRİNİM demek salı gideceksin hadi bakalım canım pıt pıtları duyarsınız inşallah
SELİNAM okey kuzum hemen düzeltiyorum .ayrıca açıklamaların içinde çok saol
TOSTİM dua bu hafta sana okunuyo canım derinim ve selinamda açıklamışlar saolsunlar sana haber etmeden yaparmıyız hiç merak etme :KK34:
DERİNİM dua tamam çok şükür ALLAHIM sendende TÜM ARKADAŞLARDANDA RAZI OLSUN boncuğum sorunsuz 9 ay geçirip evlatlarına kavuşsun inşallah
GOGİ sende hoşgeldin aramıza enkısa zamanda hayırlısıyla hamile kalırsın inşallah canım

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL :KK24:
EBRAR.................11 YIL :KK24:
DERİN .................7 YIL :KK24:
KARDELEN49..........7 YIL :KK24:
ALEYNA................4 YIL :KK24:
GARİP...................2 YIL :KK24:
PELİN...................2 YIL :KK24:
SELİNA ................2 YIL :KK24:

EN KISA ZAMANDA BÖYLE OLMAK DİLEĞİMİZ :KK49::KK49::KK49:

HAMİŞLERİMİZ

KARDELOŞ(ERKEK):nazar::nazar:

TOSTİ(KIZ):nazar::nazar:

SEMRA(ERKEK):nazar::nazar:

ECE(KIZ):nazar::nazar:

ELİF(KIZ):nazar::nazar:

BONCUK:nazar::nazar:(TAZE HAMİŞİMİZ )(İKİZLER YOLDA İNŞALLAH)

BERRİN :nazar::nazar:(TAZE HAMİŞİMİZ)

GÖKÇERANA :nazar::nazar:(İKİNCİ MELEK YOLDA)

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE ):emir_bebek::nazar:

GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ):nazar::emir_bebek:

DERDANUR(ESMA SUDE ):emir_bebek::nazar:

CİCİLİ(MERT):nazar::emir_bebek:

KAYRA (BEREN):emir_bebek::nazar:

RANA (RANA BUĞLEM ):nazar::emir_bebek:

ANATOLİA:emir_bebek::nazar:(OĞLUŞUMUZ DÜNYAYA MERHABA DEDİ)

SEVCAN :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:(ERDENİZ VE EDİZ )

X