Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Nasılsınız canım arkadaşalrım
okuduklarıma göre şöğle biraz göz gezdirdim boncuğum duymuşsun kalp atışlarını çok sevindim demk iki kese ne güzel rabbim sağlıkla kucağına almayıo nasip etsin inş
ebrarım canım çok geçmiş olsun rabbim acil şifalar versin mavlam
aklımda kalanlar bunlar ama hepinizi çok özledim kıcaman öpüyorum

Selam kızlar..gecmıse bakamıyorum şuan,tabı gecmıs varsa.laptopta öbur evde kaldı yoksa cabucak okurdum neysem.önemlı bı maruzatım varda...BENİM AYLIK CEPNET PAKETİMİN BU GECE SON GÜNÜ,KONTUR HEMEN ALAMICAM GALİBA AKSİLİK...YANI Bİ SURE NETE GİREMİCEM KENDI NETIMDEN:KK43:DOLAYISIYLA DUA İŞİNİ DE AKSATMAKTAN KORKUYORUM.ARADA ZEYNEBE GİDİP BAKARIM NETTEN.EN GEC PERSEMBE GECESINE KADAR BANA ÖZELDEN OKUDUGUNUZ SAYIYI YOLLAYN KIZLAR,BEN EKSIK OLAN NE KADARSA OKUYACGIM...CUMA GÜNÜ DE ZEYNEBE GİDER ORDA YAPARIM DUAYI...MERAK ETMEYIN BENI.ÖPTM.Netimin son dakikaları:)hoşcakalın.

Kızlar,bide ne dicem;perşembe gecesi annemde kalıyım ben duayı gözetmek icin.Sizden ricam duanızı cuma son an'a bırakmamanız cünkü ben perşembe gece sayıya bakıp ona göre eksıgı okuyup yatarım.ertesı gun sayı fazla olmasın sonra...

Berrinim alttasn cnm nbr.netın son dakıkaları.kesilene kadar konusalım:)kız hanı sen test yapcektn gecmısede bakmadım kafa kalmadı yaaa nasl unuturummmmm!

evet canım haklısın arada özlemek iyi oluyo gercekten :))derinim bu arada annecigine tekrar gecmiş olsun rabbim şifa versin inş amaliyata gerek kalmaz ilaclarla tedavi olur...

canım ya cok üzüldüm gecmiş olsun rabbim şifa versin dualarım butun hastalarla inş en kısa zamanda iyileşir...tutişede benden selam soylersem sevinirim bebişini hayırlısıyla saglıklı kucagına alsın inş...

canım prenseimiz baya buyumuş maşallah...hadii bakalım dogumada az kaldı sayılır hayırlısıyla saglıklı kucagına alırsın inş yavrunu:nazar:

cok gecmiş olsun canım dikkat et kendine...

derinim boncugumdan haber verdigin icin sagol...inş her şey yoluna girer boncugum üzme kendini bebişini düşün hatta ikizlerini cok sevindim ya rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı naip eder inş...

canım sınavının güzel gecmesine sevindim bu arada doktordan güzel haberlerle dömersin inş...bende seni öptüm...

oncelikle h.g bende de rahim agzı yarası verdı doktorum dondurma işlemiyle 3sensta iyileştirdi cok şükür...ama seninki ilac tedavisiyle iyi olur inş...

aaaa cooooooooooook sevindim canım rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin ne güzel ya her kez yavaş yavaş hamiş kalıyo sıra bizlerdedir inş...bu arada benim icime dogmuştu berrincim hamiş oldugun :))hadı kızlar halaya :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Allahhhhhhhhh:KK64::KK64::KK64::nazar:canımmmmmm cokk sevındım ayy Bide nasl sakince yazmış kıyamam:)korkma cnm kücüktr dahaa.Allah sag salım kucagına almayı nasıp etsn berrınım yaaa:nazar:ohh guzel haberıde aldım...
Bu arada Anatolişten haber yok yaa dogum olmuştur artık napıyo acep kuşum.
Sevcanım carsamba gunude senın dogum Allahım hayırlısyla kucagına almayı nasıp etsın ıns dualarım senınle,herkesle...kızlar zinciri kırdık dua zincirımızle Allahın iziniyle...bundan sonra haberler peşpeşe inanın.ben cok inanıyorum.hepınızı cok sevıyorum.hoşcakalın.

topiğimiz yine harekete geçti güzel haberler arka arkaya gelmeye başladı oleyyyyyy:KK52::KK52::KK52::KK64::KK64::KK64:
Berrincim tebrikler hayırlı olsun adete gelene kadar ümit hep var demiştim.
Bende dr a gittim arkadaşlar biri sağda biri solda iki yumurta olmuş ama biri daha yakışıklıymış:KK1: dr öyle dedi.Ama azcık daha büyümeleri gerekiyomuş çarşamba bi kez daha bakıp çatlatma iğnesi vericekmiş hayırlısı bakalım.Güzel haberlerimiz devam eder inşallah topiğimizde:KK49:

Son düzenleme:
Allahhhhhhhhh:KK64::KK64::KK64::nazar:canımmmmmm cokk sevındım ayy Bide nasl sakince yazmış kıyamam:)korkma cnm kücüktr dahaa.Allah sag salım kucagına almayı nasıp etsn berrınım yaaa:nazar:ohh guzel haberıde aldım...
Sevcanım carsamba gunude senın dogum Allahım hayırlısyla kucagına almayı nasıp etsın ıns dualarım senınle,herkesle...kızlar zinciri kırdık dua zincirımızle Allahın iziniyle...bundan sonra haberler peşpeşe inanın.ben cok inanıyorum.hepınızı cok sevıyorum.hoşcakalın.

ayyy canım kuzum benim allahım razı olsun ben suan salak gibiyim resmen soktayım misafir vardı acık kaldı canımm rabbim razı olsun varya 100 kez de sölesem bıkmayacam iyiki varsınızz

topiğimiz yine harekete geçti güzel haberler arka arkaya gelmeye başladı oleyyyyyy:KK52::KK52::KK52::KK64::KK64::KK64:
Bende dr a gittim arkadaşlar biri sağda biri solda iki yumurta olmuş ama biri daha yakışıklıymış:KK1: dr öyle dedi.Ama azcık daha büyümeleri gerekiyomuş çarşamba bi kez daha bakıp çatlatma iğnesi vericekmiş hayırlısı bakalım.Güzel haberlerimiz devam eder inşallah topiğimizde:KK49:

sağolasın canım allah razı olsun ama beni duygulandırıyosunuz canımm rabbim hepimize nasip etsin inş. sanada de diğer bütün arkadaslarımıza da nasip etsinnn

Son düzenleme:
Kızlar,bide ne dicem;perşembe gecesi annemde kalıyım ben duayı gözetmek icin.Sizden ricam duanızı cuma son an'a bırakmamanız cünkü ben perşembe gece sayıya bakıp ona göre eksıgı okuyup yatarım.ertesı gun sayı fazla olmasın sonra...

Berrinim alttasn cnm nbr.netın son dakıkaları.kesilene kadar konusalım:)kız hanı sen test yapcektn gecmısede bakmadım kafa kalmadı yaaa nasl unuturummmmm!

kuzumm beni affet valla misafir vardı acık kaldı baktım baktım gelmediniz arada bakarım diye acık bıraktımm ama cay filan derken bakamadımm

derinim sevcanım merak etmişsiniz ALLAH razı olsunn sabah uyku tutmadı 9 da test yaptım çift cizgi çıktı saglık ocagına gittim hemen 10 gün gecince bakarız dedi bende polikliniğe gittim doktor ultrasyonla baktı göremedi ama kan testi yaptı onda cıktı degerimi bilmiyorum deger istememiş doktr sonuc cabuk cıksın diyee .ne diyecegimi ne yapacagımı bilmiyorum rabbim sizede nasip etsin sizi çok seviyorum hep yanımda oldunuz rabbim hepinizde razı olsun .kese görünmediği için korkuyorum hayırlısı inş..kızlarr iyiki varsınızz yaa çok mutluyum sizi kocaman öpüyorum simdi kimsecikler yok aksama girerim yinee allah razı olsunn hepinizdennn
ayy cnm benim ya ne yalan söyliyim benım de içime doğmuştu super haberrr buuuuu :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
cnm korkma daha miniciktir ondan gorulmemıstır bak hem testte hem kanda cıkmıs işteeeee oleeeyyyyyyyyyyyyy

İnşallah darısı başıma bakalım bizde şuan korunmuyoruz ama herşeyin hayırlısı...
Rabbim isteyen herkese nasip etsin.
Sen kürtajmı olmuştun kendinmi düşürmüştün?
amın rabbım gonlune gore versın.
benim 9+3 tü kendı düşmedi kürtajla aldı dr.um

Selam kızlar..gecmıse bakamıyorum şuan,tabı gecmıs varsa.laptopta öbur evde kaldı yoksa cabucak okurdum neysem.önemlı bı maruzatım varda...BENİM AYLIK CEPNET PAKETİMİN BU GECE SON GÜNÜ,KONTUR HEMEN ALAMICAM GALİBA AKSİLİK...YANI Bİ SURE NETE GİREMİCEM KENDI NETIMDEN:KK43:DOLAYISIYLA DUA İŞİNİ DE AKSATMAKTAN KORKUYORUM.ARADA ZEYNEBE GİDİP BAKARIM NETTEN.EN GEC PERSEMBE GECESINE KADAR BANA ÖZELDEN OKUDUGUNUZ SAYIYI YOLLAYN KIZLAR,BEN EKSIK OLAN NE KADARSA OKUYACGIM...CUMA GÜNÜ DE ZEYNEBE GİDER ORDA YAPARIM DUAYI...MERAK ETMEYIN BENI.ÖPTM.Netimin son dakikaları:)hoşcakalın.
cnm benımmm ben de yarın okur yazarım sana hem cepten hem ozelden

eevt allahın ıznıyle guzel haberler gelecek daha da ınaşallahhh
sağol cnmm o gün mesaj atarım kendıme gelınce bebişler oldu dıye optummm

inşallah cnmmm :) hamile olmayan kalmayacak inşallah... senın de yavrun bu yumurtalarla bırlıkte gelır ınşallahhhh
selam kızlar ben geldım kımse yok ama guzel haberler duydum...
biz de eşimle son kez baş-başa yemek yedik dışarda bir daha zor :) yoruldum o kadarla bile ama az kaldı allahın ıznıyle şafak:! :KK70: :KK70:

kardelen49,
swcnprlk
kızlarr nasılsınızz kardelenim sınav sorularına baktın mı canımm .sevcan canım çokk az kaldı seninde rabbim saglıkla kucagına almayı nasip etsin inş.

sağolasın canım allah razı olsun ama beni duygulandırıyosunuz canımm rabbim hepimize nasip etsin inş. sanada de diğer bütün arkadaslarımıza da nasip etsinnn

amin canım inşallah.Berrincim senin ilk gebeliğinmi bu bide bu ay farklı bişey denemişmiydin

ayy cnm benim ya ne yalan söyliyim benım de içime doğmuştu super haberrr buuuuu :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
cnm korkma daha miniciktir ondan gorulmemıstır bak hem testte hem kanda cıkmıs işteeeee oleeeyyyyyyyyyyyyy
amın rabbım gonlune gore versın.
benim 9+3 tü kendı düşmedi kürtajla aldı dr.um

cnm benımmm ben de yarın okur yazarım sana hem cepten hem ozelden

eevt allahın ıznıyle guzel haberler gelecek daha da ınaşallahhh
sağol cnmm o gün mesaj atarım kendıme gelınce bebişler oldu dıye optummm

in
şallah cnmmm :) hamile olmayan kalmayacak inşallah... senın de yavrun bu yumurtalarla bırlıkte gelır ınşallahhhh
selam kızlar ben geldım kımse yok ama guzel haberler duydum...
biz de eşimle son kez baş-başa yemek yedik dışarda bir daha zor :) yoruldum o kadarla bile ama az kaldı allahın ıznıyle şafak:! :KK70: :KK70:
canım yaa allah razı olsunn inanın size yazdıkca kendime geliyorum burda olduğum için yanımda olduğunuz için cok mutluyumm.
rabbim bütün arkadaslarıma nasip etsinn inş.. herkesten güzel haberler alıcaz ben inanıyorumm

kardelen49,
swcnprlk
kızlarr nasılsınızz kardelenim sınav sorularına baktın mı canımm .sevcan canım çokk az kaldı seninde rabbim saglıkla kucagına almayı nasip etsin inş.

evet canım baktım tahminen 10 yanlışım var 87 falan bekliyorum.Bilerek yanlış yapmışım bazı soruları geçiceme sevinemiyorum o yanlışlara takıldım çok üzüldüm:KK25:

evet canım baktım tahminen 10 yanlışım var 87 falan bekliyorum.Bilerek yanlış yapmışım bazı soruları geçiceme sevinemiyorum o yanlışlara takıldım çok üzüldüm:KK25:

ooo süper canım yaa ben de baktım rahat 10 soru bilip yanlış yaptığım ama ben gecemeyecem galiba zaten calışmamıştım.sen şimdiden ezberleri yapamaya basla canımmvalla çok sevindimm

ooo süper canım yaa ben de baktım rahat 10 soru bilip yanlış yaptığım ama ben gecemeyecem galiba zaten calışmamıştım.sen şimdiden ezberleri yapamaya basla canımmvalla çok sevindimm

evet başladım bakalım asıl zor olanda mülakat Rabbim yardım etsin

kardelen49,
swcnprlk
ıyı cnm sızın hberlerınızle daha da ıyı oluyorummmm :KK70:
amin cnm herkes yavrusuna kavuşsun inşallah

canım yaa allah razı olsunn inanın size yazdıkca kendime geliyorum burda olduğum için yanımda olduğunuz için cok mutluyumm.
rabbim bütün arkadaslarıma nasip etsinn inş.. herkesten güzel haberler alıcaz ben inanıyorumm
cnm benim yaaa bak sakın takma hersey cok guzel oalcak taze anne adayı :KK66:

kızlar inşallah sınav sonuçlarınız iyi gelir.ben de bu sene yazılcaktım açıktan üniversıteye.turızm bıttı bu kez halkla ılıskıler sectım ama kayıt yaptrmadım bebeklerın tam gelme zamanı sınavlar dıye :) seneye kısmetse.
bn yorgunum yatacağım cok oturamıyorum.öpüyoruz sizi.iyi gecelerrrr:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ıyı cnm sızın hberlerınızle daha da ıyı oluyorummmm :KK70:
amin cnm herkes yavrusuna kavuşsun inşallah

cnm benim yaaa bak sakın takma hersey cok guzel oalcak taze anne adayı :KK66:

kızlar inşallah sınav sonuçlarınız iyi gelir.ben de bu sene yazılcaktım açıktan üniversıteye.turızm bıttı bu kez halkla ılıskıler sectım ama kayıt yaptrmadım bebeklerın tam gelme zamanı sınavlar dıye :) seneye kısmetse.
bn yorgunum yatacağım cok oturamıyorum.öpüyoruz sizi.iyi gecelerrrr:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

iyi geceler canımm seneye baslarsınn artık.takmıyorum desem yalan olur inş.sorun cıkmazz

X