Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

aaa gerçektenmi.İnşallah seninde iyi geçer canım.Ben geçen sene çalışamamıştım ama bu sene çalıştım inşallah karşılığını alabilirim.
Derincim geçmiş olsun anneciğine şartmıymış ameliyat yaa.
Ebrarcım görümcene geçmiş olsun Allah iyilik versin.Sende yoruldun iyice yaa.Kızları falan yokmuydu

ayyy canımm valla gecen sene calışmadım 55 almıştım bu sene calışayım deddim basıma gelmeyen kalmadı nasip değilmş demekki

sende sagol ececim:KK16:ya valla herşey ondan ve stresten oluyo zaten yani adet olamadıgım için..olsamda rahatlasam.inşş cnm yaa bakalım endokrin ne dicek asıl iş onda bitiyo:KK43:

sagol berrinim :KK16:kızz hayla olmadın demek ayy iyice heveslendim şimdi inş vardır kuzum yaaa.

selam kızlar hayırlı haftasonları inşAllah...

kızlar belki okumayan olur diye bidaha diyim..BU HAFTA DUA BONCUMUZA OKUNACAK..herzamanki sayıları okuyup bana bildirirseniz özelden sevinirim canlar...

olmaadımm canım yaa kendime sasıyorum canım bende cok heyecan yok nedense :)galiba yok psikolojikk .canım ben duamı okurum adet olmazsam olursamdaokuturm eşime haber ederim inş.

selamlar hepinize arkadaşlar herkes iyidir umarım
ben çok yorgun ve üzgünüm iki gündür hastanedeyiz görümcemin durumu pek iyi değil malesef kötü hastalık varmış :KK14::KK14:moralimiz çok bozuk allahtan umut kesilmez elkbet ama işte çaresiz olmak berbat bişey ALLAHIM dert verip derman aratmasın .çok ağır bir ameliyat geçirdi yavaş yavaş toparlıycak inşallah .bugün azcık kaldırdık birkaç adımda olsa yürüttük .tüm gün hastanedeyim aslında bugecede kalıcaktım ama başka biri kaldı .bende evime geldim çok yorgunum ama size haber vermek istedim dün telden girdim yazdım ama göndermedi hata verdi kk .sizlerden dua istiyorum duanızda unutmazsanız sevinirim .buarada dün ANATOLİŞİMLEDE görüştük tombişim benim nstde sancıları çıkıyo ama henüz doğum başlamamıştı geri gönderdiler yarın yine gelicek sanırsam yine görüşürüz çünkü bizde kadındoğum bölümünde olduğumuz için görüşme imkanımız oluyor oda hayırlısıyla kurtulur inşallah duanızda onuda unutmayın .şimdilik benden bukadar geçmişe hiç bakamadım kusuruma bakmayın hepinizi çok öpüyorum .buarada kardeloşum telim sessizdeydi aramışsın ama duymadım geç farkettim dönemedim sana ama fırsat bulunca arıycam cano :KK34:
hoşgeldin ablam.çok geçmiş olsunn yaa :KK43: üzüldüm.inşallah rabbim sağlık verir görümcene.allahtan umut kesilmez.
dua edelim hepımız haklısın abla.
rabbim acısıyla sınamasın sevenlerini inşallah...kaç yaşında görümcen?

hayırlısı tatlım evet inş vardır...aynen ben iş yaparken birileri bıdı bıdı şunu nereye koyim bunu napim diyosa deliririm :KK52:en iyisi kendim yavas yavassss:21:

sanada selam canooo:KK19:anneciiginde öperim seni de...

hee iyisin demek sevindim ya hep iyi ol cnm..sorma gelmedi gitti kör olasıca adettt:KK47:annecigimin de iyi oldugu söylenemez cnm ameliyat dedi doktor anlatcam aşagıda:KK43:

kuzumm hoşgelmişsin.az önce konustuk özlemişim valla kankeytam:KK1:canomm nolur üzmeyin kendinizi.aynı ameliyatı annemde olmuştu..çok kötü bişy olsa ameliyatı yapmazlardı.Allah şifalar versin inş...

kızlar boncuguma dua hazırlıyorum ebuşumun vakti olmadıgı için bana devretti.herkes herzaman okudugu sayıyı okur heralde dimi..haberleşelim özelden..öptüm herkesi canlarım...

he unutmadan annemin tahlile baktı doktor.bian önce ameliyat dedi...endokrinoloji doktoruna gönderdi o doktorda yoktu..baçka güne randevu alıcam gene..endokrine göstercez bakalım o ne dicek...böyle yani.annemde ameliyatı asla istemiyo eger kesinleşirse:KK43:(napcagmızı şaşırdık...hayırlısı inş.arastırdım bide yaşlı hastalarda ameliyat riskliymiş:KK43:(Allahım korusun şifa versin annecigime inş:KK43:
cnm senın anneciğine de geşmiş olsun.hakkında hayırlısı.iyice araştırın birkaç dr a sorun olması gereklı mı ve risklerini cnm...

ay ne güzel ya peki uyuyabiliyormusun gerci heycan dan uykuda gelmiyordur ya :KK9:

ablam çok çok gecmiş olsun allah acil şifa versin inş çok zor ya inş çabuk düzelir
allah anatolia ya yardım etsin inş sağlıklı kolay bi doğum yar inş sağlıkla bebişini kucağına alır

sağol canım benim ... inş bir an önce olurda rahatlarsın canım o çok sıkıntı yapar.... tatlım anneciğine çok üzüldüm inş bu gideceğiniz dr gerek duymaz allah yardımcınız olsun inş

slm kızlar bugün topiğin açılışı bana kısmet oldu sabahtan gelen olmamış herkes iyidir inş ben bugün ve yarın gelemeyeceğim eşim evde malum eşim bu ara pek izin vermiyor şimdi bile dışarı çıktı hemen bi girip bakayım dedim neyse şimdi gelir ben çıkıyorum benden sonra gelen herkeslere slm olsun öptük sizleri teyzeleri kib aeo iyi tatiller bayyyyyy:KK54::KK54::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:
cnm yok 4 e kadar fılan uyuyamıyorum yatakta sağa dön sola dön.sorma :)

kızlar hepınıze hayırlı haftasonları.eşimle evdeyiz.hep uyuyoz kalkıyoz.nolcak halimiz bilmem.izne ayrıldı 10 gün benımle artık evdeyken temızlık yapalım dıyoruz ondan da erkenden cıktı izne.bebek odasının duvar kagıtlarını sildi tutkal kalıntıları vardı.ancak onu yaptık hep uyumak ıstıyor canımız.artık ptesi günü bir supurup sılerız tamam salıya iş kalmasın.
hepınıze tekrar ıyı haftasonları.opuyorum hepınızı
ANATOLİA güzel haberlerını beklıyorum arkadaşım hayırlısıyla yavruna kavuş inşallah

slm kızlar
2 günlük bir malatya turunun ardından cok şükür evimizdeyiz
dün sabah dr gittik nst ye bağladındık cok şükür sancı yada kasılma cıkmadı bebeğin kalp ritmide güzeldi
ultrasonda bebişim 33 haftalık cıktı dr dogum 25 nisan gözüküyor dedi
sata görede 4 mayıs 10 gün ilerde görünüyor minnoşum
kızım baş aşagı dönmüş normal dogum pozisyonunda ama ben hiç yukarıda hareket hissetmiyorum dedim hep aşagıda vuruyor dedim
dr ayaklarını kafasının üzerine doğru çekmiş o yüzden aşagıda hissediyorsun dedi kızımı cok net gördüm cok mutlu oldum maşallah kuzuma
43 cm 2021 gr olmuş
hastaneden cıktık dogru alışverişe gittik baya birşeyler aldık birkaç eksiğimiz kaldı
ben ilk 3 ay için aldım hep daha büyüklerini inş. kızımla beraber alırız
ebrar ablacım benim duayıda siz ne zaman müsait olursanız okuyalım inş.

selamlar hepinize arkadaşlar herkes iyidir umarım
ben çok yorgun ve üzgünüm iki gündür hastanedeyiz görümcemin durumu pek iyi değil malesef kötü hastalık varmış :KK14::KK14:moralimiz çok bozuk allahtan umut kesilmez elkbet ama işte çaresiz olmak berbat bişey ALLAHIM dert verip derman aratmasın .çok ağır bir ameliyat geçirdi yavaş yavaş toparlıycak inşallah .bugün azcık kaldırdık birkaç adımda olsa yürüttük .tüm gün hastanedeyim aslında bugecede kalıcaktım ama başka biri kaldı .bende evime geldim çok yorgunum ama size haber vermek istedim dün telden girdim yazdım ama göndermedi hata verdi kk .sizlerden dua istiyorum duanızda unutmazsanız sevinirim .buarada dün ANATOLİŞİMLEDE görüştük tombişim benim nstde sancıları çıkıyo ama henüz doğum başlamamıştı geri gönderdiler yarın yine gelicek sanırsam yine görüşürüz çünkü bizde kadındoğum bölümünde olduğumuz için görüşme imkanımız oluyor oda hayırlısıyla kurtulur inşallah duanızda onuda unutmayın .şimdilik benden bukadar geçmişe hiç bakamadım kusuruma bakmayın hepinizi çok öpüyorum .buarada kardeloşum telim sessizdeydi aramışsın ama duymadım geç farkettim dönemedim sana ama fırsat bulunca arıycam cano :KK34:

ebrar ablacım cok gecmiş olsun rabbim şifa versin görümcene sevdiklerine bagışlasın
anatolya ya da allah yardım etsin hayırlı haberlerini alırız inş.

arkadaşlar yazamasamda okumaya çalışıyordum ama bu hafta okuyamadımda:KK50:hastalıktan kurtulamadık ki,havalar ısınıyor derken şiddetli üşütme derdi çıktı,iğne,ilaç vs.:94:yeni yeni toparlanıyoruz:2:azıcık daha toparlanayımda daha sık gelmeye çalışacağım inşallah,çok öpüyorum :KK16:

arkadaşlar yazamasamda okumaya çalışıyordum ama bu hafta okuyamadımda:KK50:hastalıktan kurtulamadık ki,havalar ısınıyor derken şiddetli üşütme derdi çıktı,iğne,ilaç vs.:94:yeni yeni toparlanıyoruz:2:azıcık daha toparlanayımda daha sık gelmeye çalışacağım inşallah,çok öpüyorum :KK16:

çok geçmiş olsun flancım,inşallah geldiğinde hamileyim demen kısmet olur.

aaa gerçektenmi.İnşallah seninde iyi geçer canım.Ben geçen sene çalışamamıştım ama bu sene çalıştım inşallah karşılığını alabilirim.
Derincim geçmiş olsun anneciğine şartmıymış ameliyat yaa.
Ebrarcım görümcene geçmiş olsun Allah iyilik versin.Sende yoruldun iyice yaa.Kızları falan yokmuydu
sagol cnm..endokrine bi gidelim kesinleşir herlade bilmiorum ki:KK43:
ececim ben çıkmıştım,senin yazdığını görmedim,kusuruma bakma

ay bu hormonlar beni hiç etkilemedi,hayla yerimde duruyorum diyodum ama şu son zamanlarda sanırım etkisi altındayım canım

eboşum çok geçmiş olsun canım ama ben de derin e katılıyorum,eğer durumu çok ileri boyutta olsaydı bıçak vurmazlardı kesinlikle
tel önemli değil canım,aradım ama rahatsız ediyo muyum diyede korktum,sessizdeymiş sevindim aslında
sağlık olsun da görüşürüz gene

teşekkür ederim derincim,annemde hastanede biliyon mu,ameliyat olcak,eğer herşey yolundaysa yarın
dualarınızı bekleriz kızlar
annemin genel durumu iyi olsa da,çok ağrı ve sancısı var,inşallah ameliyat biraz rahatlatır anneciimi
seninde annene çok geçmiş olsun canım

berrincim,sana da başarılar canım
aaa cnm ne ameliyatı kii çok geçmiş olsun yaa.rabbim güzel bi ameliyat olmasını nasip etsin iyileşsin hemen inş cnm..sagol kuzum.
olmaadımm canım yaa kendime sasıyorum canım bende cok heyecan yok nedense :)galiba yok psikolojikk .canım ben duamı okurum adet olmazsam olursamdaokuturm eşime haber ederim inş.
tamam taklım inş olmazsınn inşALLAH.içimden bi sesssssssssss:KK52::KK49:
hoşgeldin ablam.çok geçmiş olsunn yaa :KK43: üzüldüm.inşallah rabbim sağlık verir görümcene.allahtan umut kesilmez.
dua edelim hepımız haklısın abla.
rabbim acısıyla sınamasın sevenlerini inşallah...kaç yaşında görümcen?

cnm senın anneciğine de geşmiş olsun.hakkında hayırlısı.iyice araştırın birkaç dr a sorun olması gereklı mı ve risklerini cnm...

cnm yok 4 e kadar fılan uyuyamıyorum yatakta sağa dön sola dön.sorma :)

kızlar hepınıze hayırlı haftasonları.eşimle evdeyiz.hep uyuyoz kalkıyoz.nolcak halimiz bilmem.izne ayrıldı 10 gün benımle artık evdeyken temızlık yapalım dıyoruz ondan da erkenden cıktı izne.bebek odasının duvar kagıtlarını sildi tutkal kalıntıları vardı.ancak onu yaptık hep uyumak ıstıyor canımız.artık ptesi günü bir supurup sılerız tamam salıya iş kalmasın.
hepınıze tekrar ıyı haftasonları.opuyorum hepınızı
ANATOLİA güzel haberlerını beklıyorum arkadaşım hayırlısıyla yavruna kavuş inşallah
oyy oyy cnm yaaa az kaldı ha gayret kuzum..sonra minişlere kavuşunca bu uyumaları bulamıcan..hayırlısıyla kurtul inş canımmm:KK16:
slm kızlar
2 günlük bir malatya turunun ardından cok şükür evimizdeyiz
dün sabah dr gittik nst ye bağladındık cok şükür sancı yada kasılma cıkmadı bebeğin kalp ritmide güzeldi
ultrasonda bebişim 33 haftalık cıktı dr dogum 25 nisan gözüküyor dedi
sata görede 4 mayıs 10 gün ilerde görünüyor minnoşum
kızım baş aşagı dönmüş normal dogum pozisyonunda ama ben hiç yukarıda hareket hissetmiyorum dedim hep aşagıda vuruyor dedim
dr ayaklarını kafasının üzerine doğru çekmiş o yüzden aşagıda hissediyorsun dedi kızımı cok net gördüm cok mutlu oldum maşallah kuzuma
43 cm 2021 gr olmuş
hastaneden cıktık dogru alışverişe gittik baya birşeyler aldık birkaç eksiğimiz kaldı
ben ilk 3 ay için aldım hep daha büyüklerini inş. kızımla beraber alırız
ebrar ablacım benim duayıda siz ne zaman müsait olursanız okuyalım inş.
hadi yaaa iki gün önce dogsa 23 nisan olcakmış kardeşim gibi:KK1:boga burcu heee :KK52:
cnm olsun ugruyo olman yeter..öptüm seni:KK16:

kızlarr BONCUGUM aradu bu akşam..hastanedeymiş yine,canı sıkkındı çok..bayaa bi kanaması olmuş çok korkmuş...doktor demiş kesede bozulma yok ama müşahedede kalacak iki gün...hepinize selamı var dualarınızı bekliyor...ve deeeeee doktor 2 kese görmüşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş:KK52:önce baktıgımızda saklanmış demekki demiş:KK1:fakat şuan digerinin kalp atışı yokmuş ilk görünenin kalp atışı da duyulmuş:KK76::KK76:yani aslında kanama deyince korktum ama detaylı konusunca rahatladım vede kalp atısını duydugu içinn çokkk rahatladımm ...

aa kızlarr hiçkimse gelmemiş dünden beriii bu neee:KK5:

boncuum naptı acep..konusmadık bi daha.

ebuşumm inş görümcen daha iyidir kuzummm.

tümm canım arkadaslarım hepinizi sevgile öperim:KK16:

biz dün gece ev taşıcaktık ama kamyoncu yamuk yapmış kp ye:KK4:bu akşam inş..

SELİNOŞUMMM Cuma günü boncugun duasını yapabilirsen çok sevinirim...yada istersen cuma duasını bana gönder kuzum ben hep telden giriyom diye kaydetmedim hiç...nasıl istersen öyle yaparız ister sen ister ben ister başka arkadasım yapsın...ben okunanları takip edicem sayıları...inşşş boncugum bebişini sag salim doguracak inşş.

bugün kardeloşumun annesi de ameliyat olcaktı umarımm çok iyi geçmiştir.

aa kızlarr hiçkimse gelmemiş dünden beriii bu neee:KK5:

boncuum naptı acep..konusmadık bi daha.

ebuşumm inş görümcen daha iyidir kuzummm.

tümm canım arkadaslarım hepinizi sevgile öperim:KK16:

biz dün gece ev taşıcaktık ama kamyoncu yamuk yapmış kp ye:KK4:bu akşam inş..

SELİNOŞUMMM Cuma günü boncugun duasını yapabilirsen çok sevinirim...yada istersen cuma duasını bana gönder kuzum ben hep telden giriyom diye kaydetmedim hiç...nasıl istersen öyle yaparız ister sen ister ben ister başka arkadasım yapsın...ben okunanları takip edicem sayıları...inşşş boncugum bebişini sag salim doguracak inşş.

bugün kardeloşumun annesi de ameliyat olcaktı umarımm çok iyi geçmiştir.

amaniiin sayfa aynı yerinde duruyo hanımlar nerelerdesiniz gerçekten.Benim sınavım iyi geçti çok şükür.Şİmdide dolaşıcaz biraz bakıyım dedim napıyo bizim arkadaşlar ama kimse yok.
Kardeloşun annesine bende geçmiş olsun diyorum burdan ama ameliyat olmuş zaten kardeloşa sonra söylemiş endişelenmesin diye derincim
Berrincim sınavın nasıldı merak ettim yazarmısın girince
öpüyorum hanımlar hapiniziiiiiiiiiiiiiiii:KK54: :KK54: :KK54:

Boncuğumla ilgili haberi yeni gördüm yaa.Allah yardımcısı olsun.Sevinemedi bile kızcağız yaa.Hayırlısıyla normale dönseydi herşey rahat etseydi dua edelim inşallah.İKizmiş demek aslında hepimiz bekliyoduk bunu:emir_bebek::emir_bebek:

amaniiin sayfa aynı yerinde duruyo hanımlar nerelerdesiniz gerçekten.Benim sınavım iyi geçti çok şükür.Şİmdide dolaşıcaz biraz bakıyım dedim napıyo bizim arkadaşlar ama kimse yok.
Kardeloşun annesine bende geçmiş olsun diyorum burdan ama ameliyat olmuş zaten kardeloşa sonra söylemiş endişelenmesin diye derincim

canım hayırlı olsun iyi geçti demek ama ben yarın sanıyodum senin sınavı kız:26:hee kardeloşlamı konustun cnm ?nasılmış annesi?

selam kızlar.hayırlı pazarlar.biz yeni geldik yoldan.derincim gittiğimiz yerde kocişine selam söyledim askeriyenin önünden geçerken:KK1:
hızlı göz gezdirdim geçmişe.
ebrar ablam çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin görümcene.öptm canım.
derinim annenin sonuçlar tam kesinleşmemiş inşallah ilaçla tedavili bişeydir.
kardelenim annene geçmiş olsun şimdi iyidir umarım.
kardelenim ve berrincim sınavlarınız iyi geçmiştir umarım emeklerinizin karşılığını alırsınız.
boncuğum demek iki kese görünmüş sağlıkla gelsin yavrular inşallah dualarım onunla.Allahım yardımcısı olsun.
derincim cuma günü benim günüm var erken gidiliyo ben giremem büyük ihtimal.sana özelden göndereyim duayı olurmu.bide ben 30 okuycam şimdi sen bitti say olurmu canım.

anne olmak istiyorum 3 yildir evliyim ama son 1 aydir bebek dusunuyoruz ama test yaptim sonuc negatif cok uzgunum,mutsuzum allahimmm anne olmak istiyorum

canım sınavının iyi gecmesine sevindim ben kitap acamadım ama yinede fana değildi çok zor gelmedi bana biraz calışsam rahat yapardım yanii ama sıklar celişkiliydi biras

selam kızlar.hayırlı pazarlar.biz yeni geldik yoldan.derincim gittiğimiz yerde kocişine selam söyledim askeriyenin önünden geçerken:KK1:
hızlı göz gezdirdim geçmişe.
ebrar ablam çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin görümcene.öptm canım.
derinim annenin sonuçlar tam kesinleşmemiş inşallah ilaçla tedavili bişeydir.
kardelenim annene geçmiş olsun şimdi iyidir umarım.
kardelenim ve berrincim sınavlarınız iyi geçmiştir umarım emeklerinizin karşılığını alırsınız.
boncuğum demek iki kese görünmüş sağlıkla gelsin yavrular inşallah dualarım onunla.Allahım yardımcısı olsun.
derincim cuma günü benim günüm var erken gidiliyo ben giremem büyük ihtimal.sana özelden göndereyim duayı olurmu.bide ben 30 okuycam şimdi sen bitti say olurmu canım.

inşallah canım kardelen calışmıştı galiba rabbim güzel sonuç almasını nasip etsin ben calışmamıştım çook umutlu değilimm

arkadaslar herkese hayırlı geceler eve yeni geldim sabah sınava gittim gelirken otobüste rahatsızlandım iner inmez lavaboya.kahvaltı yapıp biras yattım kalktım temizlik yaptım yarın misaifr gelebilr süpüreyim dedim.sonra kv gittim oraya amcamlar filan geldi derken yeni girebildim.ben hala adet olmadım yarın sabah test yapacam ama elim gitmiyo kıslar korkuorumm yarın nerdeyse 1 haftaya yakın gecmiş olacak günüm ama böle mutluyum bozulmasını istemiyorum dua edin ne olurr

anne olmak istiyorum 3 yildir evliyim ama son 1 aydir bebek dusunuyoruz ama test yaptim sonuc negatif cok uzgunum,mutsuzum allahimmm anne olmak istiyorum

caanımm h.g yanlış anlamadıysam daha 1 aydr düşünüyosun ve onca zaman korunmuşsun hemen moralini bozma daha çok erken değil mi

üzgünsün ve mutsuzsun:)cnm yanlış anlama ama çok çok çok erken mutsuz olmak için.dur bakalım daha 1 ay olmuş...sana bu topicte 11-12 yıldır vede ben gibi 7 yıldır evlat sahibi olamayanlar var desem düşer bayılırsın heralde..inşAllah rabbim çok bekletmeden verir melegini..sanırım 3 yıldır evli oldugun için baya bi özlem duyuyosun ama rahat ol yeni bırakmışsın korunmayı olacaktır inş..
arkadaslar herkese hayırlı geceler eve yeni geldim sabah sınava gittim gelirken otobüste rahatsızlandım iner inmez lavaboya.kahvaltı yapıp biras yattım kalktım temizlik yaptım yarın misaifr gelebilr süpüreyim dedim.sonra kv gittim oraya amcamlar filan geldi derken yeni girebildim.ben hala adet olmadım yarın sabah test yapacam ama elim gitmiyo kıslar korkuorumm yarın nerdeyse 1 haftaya yakın gecmiş olacak günüm ama böle mutluyum bozulmasını istemiyorum dua edin ne olurr

ah berrinim yaa sen olmadıkça sevincim artıyo inşAllah hamilesindir gulüm yaaa..ama temizlik neden yaptın aşkolsunnnn:KK20:sabah senin mutlu haberini görmeyi ümit ediyorum cnm.:KK16:

X