Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım çokkk sağol rabbim sansada nasip etsin inşallah.eşim ameliyat olalı 7 ay oldu canım 3. ayında düzelmişti hemen hemen evicap diye vitamin kullandı sadece canımm biray kadar siz ameliyat sonrası test yaptrdınız mı canımm .ben bu ay yumurta takibi yaptrmıştım canımm

berrincim cok sagol AMİN İNŞALLAH RABBİM bizede nasib eder

bizde amaliyat olalı 3 ay bitti 4. aya girdik eşim inat etti test yaptırmıyo bekliyo bende zorlamıyorum zorla bişi yaptırınca iyi olmuyo

eşimde evikap kullanıyor 3 aydır

siz başka bişi kullanmadınız mı evikaptan başka

bende dün dr gittim devlet hastanesindeki dr polip var dedi bende özelede gidiyim dedim dün gittim polip göremiyorum dedi bende hangisine inanıcagımı şaşırdım

sen histereskopi mi ne bişi yaptırmışmıydin yanlışmı hatırlıyorum

takibini özel hastanedemi yaptırdın bide klomen mi kullandın takipte

berrincim cok sagol AMİN İNŞALLAH RABBİM bizede nasib eder

bizde amaliyat olalı 3 ay bitti 4. aya girdik eşim inat etti test yaptırmıyo bekliyo bende zorlamıyorum zorla bişi yaptırınca iyi olmuyo

eşimde evikap kullanıyor 3 aydır

siz başka bişi kullanmadınız mı evikaptan başka

bende dün dr gittim devlet hastanesindeki dr polip var dedi bende özelede gidiyim dedim dün gittim polip göremiyorum dedi bende hangisine inanıcagımı şaşırdım

sen histereskopi mi ne bişi yaptırmışmıydin yanlışmı hatırlıyorum

takibini özel hastanedemi yaptırdın bide klomen mi kullandın takipte

canım gitmek istemiyorsa üzerine gitme hersey düzelmiştr inş. bana sis diye bişey yaptı rahime su verip rahim duvarında polip filan varmı diye baktı canımm .seraphone diye bi ilaç kullandım canımmm evet özel hastanede doktorum canımm

arkadaslar kusura bakmayın eşim evde yaa çok kalamıyorum hepinizi çok öpüyorum iyi dilekleriniz için hepinizden rabbim razı olsunn dua edinn inş.

herkese hayırlı cumalar şimdiden...
hepinizi öperimmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
sevcan cok az kalmış canım ya ALLAHIM kurtarsınn hayırlısıyla kucagına almak nasib eder İNŞALLAH

DUALARININ içinde benide untma neolur ,stersen gercek ismimide söylerim sana
nasılsınız canlarım ???

kızıma yaptığınız yorumlar için hepinize teşekkür ediyoruz teyzeleri...RABBİM cümlenize böyle güzel evlatlar nasip etsin inş...hepiniz için minik gıdışından öptüm...:KK16::KK16::KK16:

şuan için bizde durumlar iyi gidiyor çok şükür...:nazar::nazar::nazar:
baya baya alıştık kızımla birbirimize...bugün annem gelcek bıcı bıcı yaptırcaz...:emir_bebek:

hepinizi tek tek öpüyoruz ... :KK54::KK54::KK54:
rana kızının resmide ismide cok güzel MAŞALLAH ALLAH bagışlasın size ALLAHIM bizlerede nasib eder İNŞALLAH
napıyım pazar günü sınavım var arada ona bakıyorum.Onun dışında ööle evde geziniyom hiçbişey yapasım yok.Klomen bitti kuluçkaya yattım:KK9:pazartesi gidicem bakalım yumoş olmuşmu.Kasıklarımda hissediyorum bi şişme ama hayırlısı.

kardelen sende takip yaptırıyomuşsun sıra sende İNŞALLAH bu ay hamile kalırsın
selamlar hepinize arkadaşlar herkes iyidir umarım
ben çok yorgun ve üzgünüm iki gündür hastanedeyiz görümcemin durumu pek iyi değil malesef kötü hastalık varmış :KK14::KK14:moralimiz çok bozuk allahtan umut kesilmez elkbet ama işte çaresiz olmak berbat bişey ALLAHIM dert verip derman aratmasın .çok ağır bir ameliyat geçirdi yavaş yavaş toparlıycak inşallah .bugün azcık kaldırdık birkaç adımda olsa yürüttük .tüm gün hastanedeyim aslında bugecede kalıcaktım ama başka biri kaldı .bende evime geldim çok yorgunum ama size haber vermek istedim dün telden girdim yazdım ama göndermedi hata verdi kk .sizlerden dua istiyorum duanızda unutmazsanız sevinirim .buarada dün ANATOLİŞİMLEDE görüştük tombişim benim nstde sancıları çıkıyo ama henüz doğum başlamamıştı geri gönderdiler yarın yine gelicek sanırsam yine görüşürüz çünkü bizde kadındoğum bölümünde olduğumuz için görüşme imkanımız oluyor oda hayırlısıyla kurtulur inşallah duanızda onuda unutmayın .şimdilik benden bukadar geçmişe hiç bakamadım kusuruma bakmayın hepinizi çok öpüyorum .buarada kardeloşum telim sessizdeydi aramışsın ama duymadım geç farkettim dönemedim sana ama fırsat bulunca arıycam cano :KK34:

abla sen nasılsın gecmiş olsun hastanız varmış ALLAHIM acil şifalar versin

anatolyaya cok selam söylersin hayırlı dogumlar diliyorum ALLAHIM bi avazda kurtarsın

canım gitmek istemiyorsa üzerine gitme hersey düzelmiştr inş. bana sis diye bişey yaptı rahime su verip rahim duvarında polip filan varmı diye baktı canımm .seraphone diye bi ilaç kullandım canımmm evet özel hastanede doktorum canımm

cok sagol canım her soruma cevap verdiyin için :KK16:

sis bendemi yaptırsam onu özeldemi yaptırdın dr gidince sorıyım ben pahalı bişimi kaca yaptırdın canım

Herkese selam olsun

Bende aranıza yeni katıldım 6 hafta önce 7 haftalık bebeğimi kalbiatmadığı için kaybettim kürtaj oldum doktora gittim daha yeni fakat zamana ihtiyaç olduğunu ve yumurtalarımın çatlamadığını söyledi bide sanırım rahim ağzımda yara oluşmuş şuan fitil ve hap kullanıyorum...
Bir bebeğim olmasını ama herşeyden önce saglıklı eli ayağı düzgün bir bebeğim olmasını yürekten istiyorum rabbim hepimize nasip etsin inş.
cok gecmiş olsun ama yeni evlisin İNŞALLAH tekrar hamile kalırsın cünkü kolay hamile kalabiliyosun MAŞALLAH
arkadaslar kusura bakmayın eşim evde yaa çok kalamıyorum hepinizi çok öpüyorum iyi dilekleriniz için hepinizden rabbim razı olsunn dua edinn inş.

ALLAH sendende razı olsun sende kendine iyi bak canım

hayır canım Kur'an kursu hocalığı sınavına girdik.Evet bende Ankarada yaşıyorum koru hastanesinde aydan biri ye gidiyorum.4 düşüğüm var benim çok dr gezdim ama en son bu dr a karar verdim

Sen Ankaranın neresinde oturuyorsun.Ben Yenimahalledeyim.
Bu arada 4 düşükten sonra neden olduğu araştırılmadımı?
Benimde 1 düşüğüm var korkuyorum yeniden aynı şey başıma gelir diye...
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

cok gecmiş olsun ama yeni evlisin İNŞALLAH tekrar hamile kalırsın cünkü kolay hamile kalabiliyosun MAŞALLAH

Doktor 5 ay daha beklemem gerektiğini söyledi bide benim yumurtalıklarım polikistik yapıya sahipmiş şimdilik doktor bişey yapma gereği duymadı bekleyelim dedi...
Allah isteyince herşey oluyor demek ki daha zamanı var bende böyle sınavdan geçiyorum demek ki

Sen Ankaranın neresinde oturuyorsun.Ben Yenimahalledeyim.
Bu arada 4 düşükten sonra neden olduğu araştırılmadımı?
Benimde 1 düşüğüm var korkuyorum yeniden aynı şey başıma gelir diye...
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

bende keçiörendeyim canım.Kan pıhtılaşmam var belirgin bi sorun olarak.Onun içinde gereken tedavileri gördüm ama sonuç alamadık.Şundan düştü bebeğin demediler bugüne kadar.Nasip değilmiş demek.KOrkma inşallah bi dahaki sefere bebeğini kucağına alırsın

Aleyna sağol canım inşallah hiçbirimiz daha fazla beklemeyiz kavuşuruz evlatlarımıza salimen

bende keçiörendeyim canım.Kan pıhtılaşmam var belirgin bi sorun olarak.Onun içinde gereken tedavileri gördüm ama sonuç alamadık.Şundan düştü bebeğin demediler bugüne kadar.Nasip değilmiş demek.KOrkma inşallah bi dahaki sefere bebeğini kucağına alırsın

Bende İstanbuldan geldim Ankaraya evlenerek sen ev hanımımısın?
Anladığım kadarıyla boş vakitlerinde kuran kursuna gidiyorsun..

nasılsınız canlar
berrincim hayırlı olsun canım çok sevindim mevlam sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş
anotolyayada sağlıklı doğum versin en kolayından inş
ebrarım canım tekrardan çok geçmiş olsun
aleynam demek eşin maeliyat oldu inş vesile olur tez vakitte sende veririsin bize müzdeyi
derinim demek bi kaç gün yoksun balım özlicem seni ardadada olsa görüşüyoduk
bende dua okumak isterdim ama ben hastayım canım çok özür dilerim ama banada yazın birdahaki duaya
diğer kızlar aklımda kalanlar bunlar hepinizi öpüyorum

ayyyyy canımm çokk sağoll ben hepinizin güzel gönlüne inanıyorum canımm .rabbimm hep güzel haberler almayı nasip etsin inşallahh .nedesm bilemiyorumm rabbim iyiki sizinle tanışmayı bana nasip etmişş
AMİNNN canım inş diğer arkadaşlarımızda senin gibi güzel haberler wercekler ben inanıyorum...
burda birbirimize destek olmamız çok güzel birşey...sende iyki aramızdasın cnm...
sevcan cok az kalmış canım ya ALLAHIM kurtarsınn hayırlısıyla kucagına almak nasib eder İNŞALLAH

DUALARININ içinde benide untma neolur ,stersen gercek ismimide söylerim sana

rana kızının resmide ismide cok güzel MAŞALLAH ALLAH bagışlasın size ALLAHIM bizlerede nasib eder İNŞALLAH

kardelen sende takip yaptırıyomuşsun sıra sende İNŞALLAH bu ay hamile kalırsın

abla sen nasılsın gecmiş olsun hastanız varmış ALLAHIM acil şifalar versin

anatolyaya cok selam söylersin hayırlı dogumlar diliyorum ALLAHIM bi avazda kurtarsın
çok saol teyzesi ...
RABBİM sanada nasip etsin inş en kısa zamanda...

cnm sen ankaradaymışsın ...aslında yakında sayılırız bende batıkentteyim...koru hastanesinde aydan asyalı biri gerçekten çok iyi bi dr kararında haklısın inş en kısa zamanda seninde güzel haberlerini alırız...

merhabalar arkadaşlar:KK71:geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim,toparlandım daha iyiyim şükür,tekrar sağolun:KK16:berrin gözün aydın canım,çok sevindim,Allah tamamına erdirsin,sağlıklı sıhhatli,hayırlı evlat olsun inşallah:emir_bebek:anatolya, kolay bir doğum olur inşallah kuzum:emir_bebek:benden bu ay pas,tek verebileceğim haber bat 19 marttı bir hafta önceden lekelenmem başladı,bugün yarın teşrif ederler kırmızılar,adet düzenim yine şaşmaya başladı,ara kanamalar başlayacak gibi,hayırlısı artık ne diyeyim ki:KK50:

AMİNNN canım inş diğer arkadaşlarımızda senin gibi güzel haberler wercekler ben inanıyorum...
burda birbirimize destek olmamız çok güzel birşey...sende iyki aramızdasın cnm...

çok saol teyzesi ...

cnm sen ankaradaymışsın ...aslında yakında sayılırız bende batıkentteyim...koru hastanesinde aydan asyalı biri gerçekten çok iyi bi dr kararında haklısın inş en kısa zamanda seninde güzel haberlerini alırız...

sağol ranacım bende çok seviyorum şu anki dr umu içim rahat.İnşallah bebeğime kavuşmama vesile olur.

cok sagol canım her soruma cevap verdiyin için :KK16:

sis bendemi yaptırsam onu özeldemi yaptırdın dr gidince sorıyım ben pahalı bişimi kaca yaptırdın canım

nedemek canım yardımcı olabilirsem ne mutlu bana canım ben sadece kontrol parası verdim ona ayrı para almıyolarr

merhabalar arkadaşlar:KK71:geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim,toparlandım daha iyiyim şükür,tekrar sağolun:KK16:berrin gözün aydın canım,çok sevindim,Allah tamamına erdirsin,sağlıklı sıhhatli,hayırlı evlat olsun inşallah:emir_bebek:anatolya, kolay bir doğum olur inşallah kuzum:emir_bebek:benden bu ay pas,tek verebileceğim haber bat 19 marttı bir hafta önceden lekelenmem başladı,bugün yarın teşrif ederler kırmızılar,adet düzenim yine şaşmaya başladı,ara kanamalar başlayacak gibi,hayırlısı artık ne diyeyim ki:KK50:

canım çok sağol rabbim herkese nasip etsin inşallah .canım ara kanamaların olmaz inşallah düzene gireer ,her sey

nasılsınız canlar
berrincim hayırlı olsun canım çok sevindim mevlam sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş
anotolyayada sağlıklı doğum versin en kolayından inş
ebrarım canım tekrardan çok geçmiş olsun
aleynam demek eşin maeliyat oldu inş vesile olur tez vakitte sende veririsin bize müzdeyi
derinim demek bi kaç gün yoksun balım özlicem seni ardadada olsa görüşüyoduk
bende dua okumak isterdim ama ben hastayım canım çok özür dilerim ama banada yazın birdahaki duaya
diğer kızlar aklımda kalanlar bunlar hepinizi öpüyorum

amin canımm inşallahhh

çok saol teyzesi ...

evet canımm hemde cok güzeel bende inanıyorum herkesten güzel haberler alıcaz inşallah

X