Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Herkese selam olsun

Bende aranıza yeni katıldım 6 hafta önce 7 haftalık bebeğimi kalbiatmadığı için kaybettim kürtaj oldum doktora gittim daha yeni fakat zamana ihtiyaç olduğunu ve yumurtalarımın çatlamadığını söyledi bide sanırım rahim ağzımda yara oluşmuş şuan fitil ve hap kullanıyorum...
Bir bebeğim olmasını ama herşeyden önce saglıklı eli ayağı düzgün bir bebeğim olmasını yürekten istiyorum rabbim hepimize nasip etsin inş.

selam kızlar günaydın.hayırlı günler inşallah.
marmelat hoşgeldin canım aramıza.Rabbim tekrar sağlıklı bir gebelik nasib etsin inşallah.geçmiş olsun.
kardelenim seni görüyorum altta nasılsın canım?

selam kızlar günaydın.hayırlı günler inşallah.
marmelat hoşgeldin canım aramıza.Rabbim tekrar sağlıklı bir gebelik nasib etsin inşallah.geçmiş olsun.
kardelenim seni görüyorum altta nasılsın canım?

Çok teşekkür ederim acaba bu topikte yumurtlaması az olupta hamiş kalan varmı?

canım yumurtlama nasıl az olurki.biraz daha açık anlatsan.benim bildiğim her kadın her ay 1 adet yumurta üretir.

Yumurtlama azlığı yeterli kalitede yumurta üretilmemesi örneğin bir kadının ayda 3 defa yumurtası çatlar hamile kalma sıklığı daha çoktur benim ki ayda bir defa çatlıyor yani o çatlama anını tutturupta hamile kalma şansı biraz daha azalıyor.
Hatta doktor bana bu çatlama anını iyi yakalamışsınız ve hamile kalabilmişsin demişti fakat şimdide rahim ağzımda yara çıktı onun hamile kalmaya herhangi bir yan etkisi olurmu onu merak ediyorum.

Yumurtlama azlığı yeterli kalitede yumurta üretilmemesi örneğin bir kadının ayda 3 defa yumurtası çatlar hamile kalma sıklığı daha çoktur benim ki ayda bir defa çatlıyor yani o çatlama anını tutturupta hamile kalma şansı biraz daha azalıyor.
Hatta doktor bana bu çatlama anını iyi yakalamışsınız ve hamile kalabilmişsin demişti fakat şimdide rahim ağzımda yara çıktı onun hamile kalmaya herhangi bir yan etkisi olurmu onu merak ediyorum.

canım 3 defa çatladığını ilk senden duyuyorum.ama mesele çatlamada problemse çatlama iğnesiyle bu çözülür sanırım.aynı zamanda ovulasyon tesleriylede doğru zamanı bulabilirsin.rahim ağzında yara mevzusu burda bi arkadaşımızdada vardı.dr u onun tedavi edilmesini söylemişti tedavi sürecindede korunmasını.3-4 seansta o yarayı yaktırdı canım.yaşayan arkadaşımın anlattığı kadarıyla bu kadar biliyorum canım.dr un yara için hiçbişey dememişmiydi?

canım 3 defa çatladığını ilk senden duyuyorum.ama mesele çatlamada problemse çatlama iğnesiyle bu çözülür sanırım.aynı zamanda ovulasyon tesleriylede doğru zamanı bulabilirsin.rahim ağzında yara mevzusu burda bi arkadaşımızdada vardı.dr u onun tedavi edilmesini söylemişti tedavi sürecindede korunmasını.3-4 seansta o yarayı yaktırdı canım.yaşayan arkadaşımın anlattığı kadarıyla bu kadar biliyorum canım.dr un yara için hiçbişey dememişmiydi?

Hamilelik için 5 ay daha bekleyelim olmazsa çatlatma çözümüne gideriz demişti.Yara içinde fitil ve antibiyotik hap verdi şimdi onları kullanıyorum...
Sen kaç senelik evlisin?

Hamilelik için 5 ay daha bekleyelim olmazsa çatlatma çözümüne gideriz demişti.Yara içinde fitil ve antibiyotik hap verdi şimdi onları kullanıyorum...
Sen kaç senelik evlisin?

inş ilaçların faydasını görüp tekrar hamile kalırsın canım.ben 2.5 seneyi geçti evliliğim.2 senedir korunmuyoruz.1 negatif aşılamam var hiç gebe kalmadım canım.sen ?

ee canım daha çok yenisin.bu zamanda 1 tanede gebelik olmuş.bence hiç stres yapma kolay hamile kalabiliyorsun.dua et bol bol sağlıklı gebelik nasib etsin Rabbim.

Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.Bu dönem rabbime yakınlaşmamı sağladı zaten herşeyde bir hayır var diyorum Rabbim neylerse güzel eyler zamanı var demkki daha...
Rabbim sanada sağlıklı bir evlat nasip etsin ve bu topikteki herkese...
Memleket nere?

Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.Bu dönem rabbime yakınlaşmamı sağladı zaten herşeyde bir hayır var diyorum Rabbim neylerse güzel eyler zamanı var demkki daha...
Rabbim sanada sağlıklı bir evlat nasip etsin ve bu topikteki herkese...
Memleket nere?

amin canım inşallah.burda uzun zamandır bebek bekleyen arkadaşlarım var.inşallah önce onlara nasib eder Rabbim.Allahım kimseyi evlat hasretiyle sınamasın inşallah canım.ben dnzlide yaşıyorum.sen ?

amin canım inşallah.burda uzun zamandır bebek bekleyen arkadaşlarım var.inşallah önce onlara nasib eder Rabbim.Allahım kimseyi evlat hasretiyle sınamasın inşallah canım.ben dnzlide yaşıyorum.sen ?

Ben Ankarada yaşıyorum ev hanımıyım
Allaha emanet ol yine görüşmek üzere güzel haberlerimizi alıp vermemiz nasibiyle inş.

slm kızlar
2 günlük bir malatya turunun ardından cok şükür evimizdeyiz
dün sabah dr gittik nst ye bağladındık cok şükür sancı yada kasılma cıkmadı bebeğin kalp ritmide güzeldi
ultrasonda bebişim 33 haftalık cıktı dr dogum 25 nisan gözüküyor dedi
sata görede 4 mayıs 10 gün ilerde görünüyor minnoşum
kızım baş aşagı dönmüş normal dogum pozisyonunda ama ben hiç yukarıda hareket hissetmiyorum dedim hep aşagıda vuruyor dedim
dr ayaklarını kafasının üzerine doğru çekmiş o yüzden aşagıda hissediyorsun dedi kızımı cok net gördüm cok mutlu oldum maşallah kuzuma
43 cm 2021 gr olmuş
hastaneden cıktık dogru alışverişe gittik baya birşeyler aldık birkaç eksiğimiz kaldı
ben ilk 3 ay için aldım hep daha büyüklerini inş. kızımla beraber alırız
ebrar ablacım benim duayıda siz ne zaman müsait olursanız okuyalım inş.
maşallah yavruna cnmm buyuyor :)
güle güle gıysın cicilerını ınşallahhh

arkadaşlar yazamasamda okumaya çalışıyordum ama bu hafta okuyamadımda:KK50:hastalıktan kurtulamadık ki,havalar ısınıyor derken şiddetli üşütme derdi çıktı,iğne,ilaç vs.:94:yeni yeni toparlanıyoruz:2:azıcık daha toparlanayımda daha sık gelmeye çalışacağım inşallah,çok öpüyorum :KK16:
geçmiş olsun cnmm allah şifa versin

sagol cnm..endokrine bi gidelim kesinleşir herlade bilmiorum ki:KK43:

aaa cnm ne ameliyatı kii çok geçmiş olsun yaa.rabbim güzel bi ameliyat olmasını nasip etsin iyileşsin hemen inş cnm..sagol kuzum.

tamam taklım inş olmazsınn inşALLAH.içimden bi sesssssssssss:KK52::KK49:

oyy oyy cnm yaaa az kaldı ha gayret kuzum..sonra minişlere kavuşunca bu uyumaları bulamıcan..hayırlısıyla kurtul inş canımmm:KK16:

hadi yaaa iki gün önce dogsa 23 nisan olcakmış kardeşim gibi:KK1:boga burcu heee :KK52:

cnm olsun ugruyo olman yeter..öptüm seni:KK16:

kızlarr BONCUGUM aradu bu akşam..hastanedeymiş yine,canı sıkkındı çok..bayaa bi kanaması olmuş çok korkmuş...doktor demiş kesede bozulma yok ama müşahedede kalacak iki gün...hepinize selamı var dualarınızı bekliyor...ve deeeeee doktor 2 kese görmüşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş:KK52:önce baktıgımızda saklanmış demekki demiş:KK1:fakat şuan digerinin kalp atışı yokmuş ilk görünenin kalp atışı da duyulmuş:KK76::KK76:yani aslında kanama deyince korktum ama detaylı konusunca rahatladım vede kalp atısını duydugu içinn çokkk rahatladımm ...
AY İNşallah guzel haberlerle gelır bizim ikizlere arkadaş gelırrr :))))

arkadaslar herkese hayırlı geceler eve yeni geldim sabah sınava gittim gelirken otobüste rahatsızlandım iner inmez lavaboya.kahvaltı yapıp biras yattım kalktım temizlik yaptım yarın misaifr gelebilr süpüreyim dedim.sonra kv gittim oraya amcamlar filan geldi derken yeni girebildim.ben hala adet olmadım yarın sabah test yapacam ama elim gitmiyo kıslar korkuorumm yarın nerdeyse 1 haftaya yakın gecmiş olacak günüm ama böle mutluyum bozulmasını istemiyorum dua edin ne olurr
cnm ya hadı gel mujdeyı ver merak ettım cok.inşallah yavrun senınledır

Herkese selam olsun

Bende aranıza yeni katıldım 6 hafta önce 7 haftalık bebeğimi kalbiatmadığı için kaybettim kürtaj oldum doktora gittim daha yeni fakat zamana ihtiyaç olduğunu ve yumurtalarımın çatlamadığını söyledi bide sanırım rahim ağzımda yara oluşmuş şuan fitil ve hap kullanıyorum...
Bir bebeğim olmasını ama herşeyden önce saglıklı eli ayağı düzgün bir bebeğim olmasını yürekten istiyorum rabbim hepimize nasip etsin inş.

Çok teşekkür ederim acaba bu topikte yumurtlaması az olupta hamiş kalan varmı?
cnm hoşgeldın aramaıza ... geçmiş olsun cok ben de 9+3 bebegımı kalp durmasıyla kaybetmıstım amaacele etmen kullandım hamıle kaldım.dr zaten dınlenme verırı bız 3 ay korunduk ssenın gıbı yumurta gelışme sorunum vardı klomen verdi drum ikizlerime hamıleyım sımdı

rabbim hepınıze versın ınşallah cnmm bnm

üzgünsün ve mutsuzsun:)cnm yanlış anlama ama çok çok çok erken mutsuz olmak için.dur bakalım daha 1 ay olmuş...sana bu topicte 11-12 yıldır vede ben gibi 7 yıldır evlat sahibi olamayanlar var desem düşer bayılırsın heralde..inşAllah rabbim çok bekletmeden verir melegini..sanırım 3 yıldır evli oldugun için baya bi özlem duyuyosun ama rahat ol yeni bırakmışsın korunmayı olacaktır inş..

ah berrinim yaa sen olmadıkça sevincim artıyo inşAllah hamilesindir gulüm yaaa..ama temizlik neden yaptın aşkolsunnnn:KK20:sabah senin mutlu haberini görmeyi ümit ediyorum cnm.:KK16:

cnm hoşgeldın aramaıza ... geçmiş olsun cok ben de 9+3 bebegımı kalp durmasıyla kaybetmıstım amaacele etmen kullandım hamıle kaldım.dr zaten dınlenme verırı bız 3 ay korunduk ssenın gıbı yumurta gelışme sorunum vardı klomen verdi drum ikizlerime hamıleyım sımdı

derinim sevcanım merak etmişsiniz ALLAH razı olsunn sabah uyku tutmadı 9 da test yaptım çift cizgi çıktı saglık ocagına gittim hemen 10 gün gecince bakarız dedi bende polikliniğe gittim doktor ultrasyonla baktı göremedi ama kan testi yaptı onda cıktı degerimi bilmiyorum deger istememiş doktr sonuc cabuk cıksın diyee .ne diyecegimi ne yapacagımı bilmiyorum rabbim sizede nasip etsin sizi çok seviyorum hep yanımda oldunuz rabbim hepinizde razı olsun .kese görünmediği için korkuyorum hayırlısı inş..kızlarr iyiki varsınızz yaa çok mutluyum sizi kocaman öpüyorum simdi kimsecikler yok aksama girerim yinee allah razı olsunn hepinizdennn

sagol cnm yaa.aslında yardım edecek çok söylesem ama istemiyorum..zaten evde bi agır iş badana vardı..kardeşimi dahi istemedim gelsin.bebiş yoktur cnm yaa ne bilim..inş tabi.

cnm yaa inş vardırr inşş.sabırsızlıkla bekliyorum şimdi test yapmanı inş gelmez.

canım valla ne yalan diyim bana gebelik gibi geldi..ovulasyon olsa 6 gün kala çıkmaz..eger adetlerin düzenliyse ve geç yumurtlamıyosan hele hiç çıkmaz.umarım bebiş vardır.

ohhh hadi bakalım cnm benim..bu ay da senden alalım süper haberi inşşşşşşşşşşş.

selinamm iyilik kuzumm seni sormalı..iyi diyelim demişsin bi sorun yok umarım:KK31:

oyy cnm kocişini özlemiş..olsun arada özlemek gerek.
evet canım haklısın arada özlemek iyi oluyo gercekten :))derinim bu arada annecigine tekrar gecmiş olsun rabbim şifa versin inş amaliyata gerek kalmaz ilaclarla tedavi olur...
selamlar hepinize arkadaşlar herkes iyidir umarım
ben çok yorgun ve üzgünüm iki gündür hastanedeyiz görümcemin durumu pek iyi değil malesef kötü hastalık varmış :KK14::KK14:moralimiz çok bozuk allahtan umut kesilmez elkbet ama işte çaresiz olmak berbat bişey ALLAHIM dert verip derman aratmasın .çok ağır bir ameliyat geçirdi yavaş yavaş toparlıycak inşallah .bugün azcık kaldırdık birkaç adımda olsa yürüttük .tüm gün hastanedeyim aslında bugecede kalıcaktım ama başka biri kaldı .bende evime geldim çok yorgunum ama size haber vermek istedim dün telden girdim yazdım ama göndermedi hata verdi kk .sizlerden dua istiyorum duanızda unutmazsanız sevinirim .buarada dün ANATOLİŞİMLEDE görüştük tombişim benim nstde sancıları çıkıyo ama henüz doğum başlamamıştı geri gönderdiler yarın yine gelicek sanırsam yine görüşürüz çünkü bizde kadındoğum bölümünde olduğumuz için görüşme imkanımız oluyor oda hayırlısıyla kurtulur inşallah duanızda onuda unutmayın .şimdilik benden bukadar geçmişe hiç bakamadım kusuruma bakmayın hepinizi çok öpüyorum .buarada kardeloşum telim sessizdeydi aramışsın ama duymadım geç farkettim dönemedim sana ama fırsat bulunca arıycam cano :KK34:
canım ya cok üzüldüm gecmiş olsun rabbim şifa versin dualarım butun hastalarla inş en kısa zamanda iyileşir...tutişede benden selam soylersem sevinirim bebişini hayırlısıyla saglıklı kucagına alsın inş...

slm kızlar
2 günlük bir malatya turunun ardından cok şükür evimizdeyiz
dün sabah dr gittik nst ye bağladındık cok şükür sancı yada kasılma cıkmadı bebeğin kalp ritmide güzeldi
ultrasonda bebişim 33 haftalık cıktı dr dogum 25 nisan gözüküyor dedi
sata görede 4 mayıs 10 gün ilerde görünüyor minnoşum
kızım baş aşagı dönmüş normal dogum pozisyonunda ama ben hiç yukarıda hareket hissetmiyorum dedim hep aşagıda vuruyor dedim
dr ayaklarını kafasının üzerine doğru çekmiş o yüzden aşagıda hissediyorsun dedi kızımı cok net gördüm cok mutlu oldum maşallah kuzuma
43 cm 2021 gr olmuş
hastaneden cıktık dogru alışverişe gittik baya birşeyler aldık birkaç eksiğimiz kaldı
ben ilk 3 ay için aldım hep daha büyüklerini inş. kızımla beraber alırız
ebrar ablacım benim duayıda siz ne zaman müsait olursanız okuyalım inş.
canım prenseimiz baya buyumuş maşallah...hadii bakalım dogumada az kaldı sayılır hayırlısıyla saglıklı kucagına alırsın inş yavrunu:nazar:
arkadaşlar yazamasamda okumaya çalışıyordum ama bu hafta okuyamadımda:KK50:hastalıktan kurtulamadık ki,havalar ısınıyor derken şiddetli üşütme derdi çıktı,iğne,ilaç vs.:94:yeni yeni toparlanıyoruz:2:azıcık daha toparlanayımda daha sık gelmeye çalışacağım inşallah,çok öpüyorum :KK16:
cok gecmiş olsun canım dikkat et kendine...
sagol cnm..endokrine bi gidelim kesinleşir herlade bilmiorum ki:KK43:

aaa cnm ne ameliyatı kii çok geçmiş olsun yaa.rabbim güzel bi ameliyat olmasını nasip etsin iyileşsin hemen inş cnm..sagol kuzum.

tamam taklım inş olmazsınn inşALLAH.içimden bi sesssssssssss:KK52::KK49:

oyy oyy cnm yaaa az kaldı ha gayret kuzum..sonra minişlere kavuşunca bu uyumaları bulamıcan..hayırlısıyla kurtul inş canımmm:KK16:

hadi yaaa iki gün önce dogsa 23 nisan olcakmış kardeşim gibi:KK1:boga burcu heee :KK52:

cnm olsun ugruyo olman yeter..öptüm seni:KK16:

kızlarr BONCUGUM aradu bu akşam..hastanedeymiş yine,canı sıkkındı çok..bayaa bi kanaması olmuş çok korkmuş...doktor demiş kesede bozulma yok ama müşahedede kalacak iki gün...hepinize selamı var dualarınızı bekliyor...ve deeeeee doktor 2 kese görmüşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş:KK52:önce baktıgımızda saklanmış demekki demiş:KK1:fakat şuan digerinin kalp atışı yokmuş ilk görünenin kalp atışı da duyulmuş:KK76::KK76:yani aslında kanama deyince korktum ama detaylı konusunca rahatladım vede kalp atısını duydugu içinn çokkk rahatladımm ...
derinim boncugumdan haber verdigin icin sagol...inş her şey yoluna girer boncugum üzme kendini bebişini düşün hatta ikizlerini cok sevindim ya rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı naip eder inş...
amaniiin sayfa aynı yerinde duruyo hanımlar nerelerdesiniz gerçekten.Benim sınavım iyi geçti çok şükür.Şİmdide dolaşıcaz biraz bakıyım dedim napıyo bizim arkadaşlar ama kimse yok.
Kardeloşun annesine bende geçmiş olsun diyorum burdan ama ameliyat olmuş zaten kardeloşa sonra söylemiş endişelenmesin diye derincim
Berrincim sınavın nasıldı merak ettim yazarmısın girince
öpüyorum hanımlar hapiniziiiiiiiiiiiiiiii:KK54: :KK54: :KK54:
canım sınavının güzel gecmesine sevindim bu arada doktordan güzel haberlerle dömersin inş...bende seni öptüm...
oncelikle h.g bende de rahim agzı yarası verdı doktorum dondurma işlemiyle 3sensta iyileştirdi cok şükür...ama seninki ilac tedavisiyle iyi olur inş...
derinim sevcanım merak etmişsiniz ALLAH razı olsunn sabah uyku tutmadı 9 da test yaptım çift cizgi çıktı saglık ocagına gittim hemen 10 gün gecince bakarız dedi bende polikliniğe gittim doktor ultrasyonla baktı göremedi ama kan testi yaptı onda cıktı degerimi bilmiyorum deger istememiş doktr sonuc cabuk cıksın diyee .ne diyecegimi ne yapacagımı bilmiyorum rabbim sizede nasip etsin sizi çok seviyorum hep yanımda oldunuz rabbim hepinizde razı olsun .kese görünmediği için korkuyorum hayırlısı inş..kızlarr iyiki varsınızz yaa çok mutluyum sizi kocaman öpüyorum simdi kimsecikler yok aksama girerim yinee allah razı olsunn hepinizdennn
aaaa cooooooooooook sevindim canım rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin ne güzel ya her kez yavaş yavaş hamiş kalıyo sıra bizlerdedir inş...bu arada benim icime dogmuştu berrincim hamiş oldugun :))hadı kızlar halaya :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

evet canım haklısın arada özlemek iyi oluyo gercekten :))derinim bu arada annecigine tekrar gecmiş olsun rabbim şifa versin inş amaliyata gerek kalmaz ilaclarla tedavi olur...

canım ya cok üzüldüm gecmiş olsun rabbim şifa versin dualarım butun hastalarla inş en kısa zamanda iyileşir...tutişede benden selam soylersem sevinirim bebişini hayırlısıyla saglıklı kucagına alsın inş...

canım prenseimiz baya buyumuş maşallah...hadii bakalım dogumada az kaldı sayılır hayırlısıyla saglıklı kucagına alırsın inş yavrunu:nazar:

cok gecmiş olsun canım dikkat et kendine...

derinim boncugumdan haber verdigin icin sagol...inş her şey yoluna girer boncugum üzme kendini bebişini düşün hatta ikizlerini cok sevindim ya rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı naip eder inş...

canım sınavının güzel gecmesine sevindim bu arada doktordan güzel haberlerle dömersin inş...bende seni öptüm...

oncelikle h.g bende de rahim agzı yarası verdı doktorum dondurma işlemiyle 3sensta iyileştirdi cok şükür...ama seninki ilac tedavisiyle iyi olur inş...

aaaa cooooooooooook sevindim canım rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin ne güzel ya her kez yavaş yavaş hamiş kalıyo sıra bizlerdedir inş...bu arada benim icime dogmuştu berrincim hamiş oldugun :))hadı kızlar halaya :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
canımm allah razı olsunn inşallah sıra sizede gelecek ben inanıyorumm her zaman dua edicemminsallahhh .ama içimde bi burukluk nedense kese filan görünmedii

İnşallah darısı başıma bakalım bizde şuan korunmuyoruz ama herşeyin hayırlısı...
Rabbim isteyen herkese nasip etsin.
Sen kürtajmı olmuştun kendinmi düşürmüştün?

Kızlar aranızda hayt tohumu kullanan ve faydasını gören varmı ben biraz araştırdımda bebek olmasına etkiliymiş.

Herkese selam olsun

canım hoşgeldinn raabbimm inş. yeniden meleğini göndersinn sana

X