Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Toplam 15 kullanıcı konuyu okuyor. (2 üye ve 13 ziyaretçi)

ebrar_53, swcnprlk

maşallah demek istedim ziyaretçilerimize :KK9::KK9::KK9:
neyse ben kaçar evimi süpürücemde :KK53:

bende tam onu soracaktımki yazmışsın sevcanım
hayırlısı olsun inşallah dualarım onunla sağlıkla alsın yavrusunu kucağına
habersiz bırakma sevcanım saol haberdar ettiğin için
habe rvereyım dedım ablam.amın ınşallah bakalım bugun gelıyormu kızımız

ebrar_53, swcnprlk

kolay gelsın ablam bn de kacıyorummm optummm

selam kızlar geçmişe akşam bakıcam şimdi yattığım yerden yazıyorum dün çok rahatsızlandım bir üşütme bir karın agrısı bel agrısı mide bulantısı eşimi uyutmadım gece 4 te acile gittik şimdide agrılar dvm ediyor üşüttüm galiba özellikle karnımla belim sanki adet olucak gibi:KK53:kendinize iyi bakın:KK16:

Son düzenleme:
Selammm.hosbulduk pelinim iyim sen?randevuyu almssn hayrlı olsn.anestezıye hic gerek yok aslında ama anlasılan sen atamıcan korkuyu olsn.
Anatolişim:)dün dedm heralde doğuma gttı...hayrlsı kuzum.haber ettgn ıcın sagol.
Banusum ugramamssn kuşum nerelerdesn?
Tostıcım hayrlısı olsn az kalmş valla hadı bakalım.
sagol derinim...yok ya ben cok korkuyorum oyuzden anestezili istiyorum canım...
uzun süredir giremedim nasılsınız kızlar

selam kızlar naıslsınız emreyi merak edip geçmiş olsun dileklerinizi söylediğiniz için teşekkürler ama emre hala iyileşemedi teyzeleri bronşit tanısıyla acile ayttık sonra + zatürre başlangıcı diyip servise aldılar 9 gün yattık
tam taburcu olacağımız gün ateşlendi ve yollamadılar 3 gün sonunda ancak düştü tahlillerde üreme oldu antibiyotik kullanıyoruz perşembe akşamı hastaneden çıktık pazar sabahı tekrar ishal kusma diye acile aldılar pazartesi öğlen geri yolladılar emre 3,5 şişe serumu yiyince anca kendine gelmeye çalışıyo şimdide yılda 2 kereden fazla idrar yolları enfeksiyonu geçirdiği için böbreklerde sorun olabilirmiş hatta tedavi edilmezse yetmezlik bile olurmuş nefroloji dr na gidiyoruz perşembe günü ultrasonu çekilecek inşallah sonuçları temiz çıkar heryeri elleri kolları ayakları iğne izi damar yolunu zor buldular 5 kere damar yolu açmak için 20 den fazla denediler damarların bazıları patladı morardı sağlığı için doğduğundan beri nelere katlanıyo yorgun uykusuz kaldık ama sağlık olsun önemli değil bugünde dilara hastalandı babası dr götürdü iğne vurmuşlar yarın saat bekletip yollayacaklar bu ara hastalıktan başımızı kurtaramadık emrenin ishalide geçmedi hala ishal için reflor kulanıyoruz ama fayda etmiyo ishale patates muz hariç bildiğiniz bşey varsa söyleyin günde en az 20 bez değiştiriyoz neyse kızlar çok yazdım emreye bakıyım hepinize teşekkürler :KK16::KK16::nazar::nazar::nazar:
canım emremize cok gecmiş olsun ya kıyamam ben onun minik kollarına...rabbim acıl şifalar versin bu arada kızınada gecmiş olsun...
merhaba arkadaşlar nasılsınız?

Topiğimiz hareketlenmeye başlamış.Aşılama deneyenler, bebekleri için son hazırlıkları tamamlayanlar.Maşallah yeni sene bereketli olcak galiba.Beni soracak olursanız hiçbi değişiklik yok ders çalışmaya devam.

Ranacım bebeğini sağlıkla kucağına al inşallah
Birsencim çok geçmiş olsun Emrecik baya yıpranmış yavrum Allah iyilikler versin
Ebrarım hayırlısıyla kurtul artık şu dişinden inşallah
Derinim az kaldı kocişin gitmesine değilmi bu ayın 25 iydi yanlış hatırlamıyosam.Sağlıcakla gitsin gelsin
Kardeloş sen nasılsın?kıyafet yok demek internetten sipariş ver anacım şimdi herşey bi tık
Banum sen nasılsın canım
Pelinim Allah kolaylık versin hayırlısıyla atlatırsın inşallah filmi
Selinam sen nasılsın
Anatolıa milleti heyecanlandırmışsın ama yanlış alarmmış.Ama az kaldı yeğenler geliyo artık bir bir
Boncuğum kendini dinleme bencede.olumsuza odaklanma görelim Mevlam neyler
Sevcanım sendede hazırlıklar tam gaz galiba.Gerçi tamamlamışsın nerdeyse.Bi yeğenlerin gelmesi kalmış
amin canım cok sagol inş...
canım ya iyi düşünelim iyi olsun.hayırlısı inşallah bebişin tutunmuştur.kardelen doğru diyo bak belirti fln en yakın yaşayan o 9-10 haftaya kadar belirtisi yoktu sanırım ben öyle hatırlıyorum.

evet ilk dr antibiotik biter bitmez bakmalıydı işe yaramadıysa devam ettirmeliydi ara verince önceki içtiğin kutu boşa gitmiş.neyse hayırlısıyla kurtulda.kist olması stres bakımından dinlenmeme yaradı abla.bu ay ki rahatlığım gibisi yokk.çok şükür bazı sorunlar başka şeyleri düzeltiyor.moralim iyi en azından.sıpa geldimi gelcekmi de yok :KK1::KK1:

aşağıdaki yazıları okumasam bende doğuma gittin sandım.hakkım varsa helal olsun kız.Rabbim hayırlısıyla yavrunu kucağına almak nasib etsin.sende Allaha emanet ol.

maşallah canım ya az kalmış Rabbim sağlıkla kucağına almak nasib etsin inşallah.

kız normal zamanda olmadı kist engel değil biliyorum ama olma şansını azaltıyor.bu yüzden ihtimal vermiyorum.tabi yine de Allah bilir ama işin gerçeği olmıcak diyede öyle yatıp beklemedim.direk duşa girdim.sanmamm.bu arada rahim filmi için anestezili çektir.10 dk lık anestezi veriyorlar hiç bi zararı olacağını sanmıyorum.sonrasında 2-3 gün kanama bide kasıklarda çok fazla ağrı oluyo.mutlaka çekilirken o ağrının biraz daha fazlası oluyordur.bana da adet sancısı gibi dediler.benim adetlerim normal adet sancısının 10 katıdır.ama ben bile anestezi ile çektirdim.inş oda temiz çıkar ufak yapışıklık varsada açılmış olur hem.film pazartesi çekilecek sanırım.Allah yardımcın olsun.öptm canım.

sende Allaha emanet ol canım.dualarımız seninle.öptm

canım yaa çok yorucu günler geçirmişsiniz.Rabbim acil şifalar versin emreye ve kızına canım.emre dayanıklı güçlü bi erkek maşallah.bunuda atlatır canım.sen dinlenebildinmi bari?

iyiyim canım ya sen nasılsın?özledik valla.yine dersler hee.Rabbim zihin açıklığı versin canım.öptm.

günaydınn kızlar hayırlı sabahlar hayırlı günler inşallah.
hayırlısı olsun selinacım...evet aneztezili cektircem kesin karar verdim inş bir sorun cıkmaz...bende seni öptüm...
ay yarabbim valla veda eder gibi konuşmuşsun kuzum .gerçi insanın her daim helallik istemesi çok iyi birşey neyse yanlış anlaşılma çözülmüş buarada ben girip haber edesiye sen yazmışsın bile :))

ayyy sen arada atış bari yoksa seninki izin vermiycek :))şaka biyana olsun canım oda senin iyiliğin için diyodur hakkını yemiyelim adamın

cano dün gece bekledikde gelmedin makbuşla ohh biz kaynattık :))ee kocişinle baş başa olman daha iyi az kaldı zaten ..

sevcanım dün yazını görür görmez mesaj attım tatlım inşallah işine yaramıştır ..

tostimm maşallah canım azkaldı hayırlısıyla gelicek bebişin inşallah .sağlıkla sıhhatle doğsun kuzucuk .buarada nezaman dua istersen haber et okuyalım kuzum tamam
dişim daha iyi nasipse yarın çektircem

peloşum pazartesi büyük gün desene hadi hayırlısı bişeycik çıkmıycak inşallah korkma .anestezili istiyomuşsun nasıl için rahat edicekse öyle yap canım galiba baya korkuyosun .alllahım yardımcın olsun

delüüüüü seviyom seni bennnn

birsoşum yaa kıyamam ben emreciğe zaten hep konuştuk ama burdanda yazıyım allahım şifa versin canım allah birdaha düşürmesin hastanelere .ya ishal için karanfil ve fasulye yutarım bende onu emrecik yapamaz ama .başkada bildiğim bişey yok .

amanında amanın kim gelmiş kardelen kuzusu özlemişim yaa sanki hiç görüşmüyoruz :)))
inşallah yarın kurtuluyorum canım

derdam nasılsın canım esma nasıl öpüyorum sizi
eşinede geçmiş olsun canım

ah be selinam nerde okadar düşünceli doktor allah bildiği gibi yapsın bide onlar yüzünden kansulandırıcımı içemedim neyse yarın çekiliyo inşallah bi aksilik olmazsa .
sende rahat ol hep böyle kuzum inşallah enkısa zamanda sıpan gelir seni rahatsız eder ::))

herkese selam hanımlar güzel birgün olsun .iyisiniz inşallah öpüyorum sizi
evet canım büyük gün inş bişey cıkmaz hayırlısı eboşum...evet cok korkuyorum oyuzden anestezili cektircem...cok buyuk stresmiş canım ya bi o gun gelsede her şey bitmiş olsa inş...
herkese hayrlı günler dilerim...
rana arkadaşımız hastanede nst çektirdi bir kez.yine nst ye giriyor.2.si de aynısı çıkarsa doğuma alacaklarmış dualarınızı bekliyoruz canlar...haber verecek hemen acil almazlarsa...ben yine bildiririm size.
sevcanım haber verdigin icin sagol...inş ranamızda hayırlısıyla saglıklı kucagına alır bebişini dualarım onunla...
selam kızlar geçmişe akşam bakıcam şimdi yattığım yerden yazıyorum dün çok rahatsızlandım bir üşütme bir karın agrısı bel agrısı mide bulantısı eşimi uyutmadım gece 4 te acile gittik şimdide agrılar dvm ediyor üşüttüm galiba özellikle karnımla belim sanki adet olucak gibi:KK53:kendinize iyi bakın:KK16:

canım cok gecmiş olsun dikkat et kendine...

selam kızlar ya ne zaman gelsem kimse olmuyo cok boşluyosunuz topigi bide bana diyodunuz gelmiyosun diye...sizden cok gelmeye başladım :))neyse hepinizi öpüyorum kendinize iyi bakın...

cnmm ctesi buyuk ıhtımalle soyleyecek tahmını doğum terıhını heyecan dorukta o yuzden :)) senın normal gozukuyor degıl mı?
ay ne güzel doğuma az kaldı ne çabuk geçi zaman ya maşallah:nazar::nazar:
İki hafta önce normaldi cnm şimdi bilmiyorum :)İnşaallah normal olur tabisii
Demek sizinde bu hafta belli olacak :) Rabbim yarımcınız olsun cnm,
şimdilik bana müsade cnm yemek hazırlıycam,oğluşlarını sağlıcakla al kucağına inşşaallahh:KK16:
Pelinim sende altta gözüküyorsun cnm inş hsg temiz çıkar cnm bnm Allh a emanet olun kızlarr byby
ay cnm ya dün gibi sanada maşallah inşallah hayılısıyla alırsınız kucaklarınıza yavrularınızı:emir_bebek::emir_bebek:

selam kızlar naıslsınız emreyi merak edip geçmiş olsun dileklerinizi söylediğiniz için teşekkürler ama emre hala iyileşemedi teyzeleri bronşit tanısıyla acile ayttık sonra + zatürre başlangıcı diyip servise aldılar 9 gün yattık
tam taburcu olacağımız gün ateşlendi ve yollamadılar 3 gün sonunda ancak düştü tahlillerde üreme oldu antibiyotik kullanıyoruz perşembe akşamı hastaneden çıktık pazar sabahı tekrar ishal kusma diye acile aldılar pazartesi öğlen geri yolladılar emre 3,5 şişe serumu yiyince anca kendine gelmeye çalışıyo şimdide yılda 2 kereden fazla idrar yolları enfeksiyonu geçirdiği için böbreklerde sorun olabilirmiş hatta tedavi edilmezse yetmezlik bile olurmuş nefroloji dr na gidiyoruz perşembe günü ultrasonu çekilecek inşallah sonuçları temiz çıkar heryeri elleri kolları ayakları iğne izi damar yolunu zor buldular 5 kere damar yolu açmak için 20 den fazla denediler damarların bazıları patladı morardı sağlığı için doğduğundan beri nelere katlanıyo yorgun uykusuz kaldık ama sağlık olsun önemli değil bugünde dilara hastalandı babası dr götürdü iğne vurmuşlar yarın saat bekletip yollayacaklar bu ara hastalıktan başımızı kurtaramadık emrenin ishalide geçmedi hala ishal için reflor kulanıyoruz ama fayda etmiyo ishale patates muz hariç bildiğiniz bşey varsa söyleyin günde en az 20 bez değiştiriyoz neyse kızlar çok yazdım emreye bakıyım hepinize teşekkürler :KK16::KK16::nazar::nazar::nazar:
birsenim çok geçmiş olsun cnm allah acil şifalar versin:KK16:
günaydın kızlar
PELİNCİM kırmızılar gelmiş olsun kuzum takma kafana allahın izniyle muradına ereceksin
rahim filmi çekcem demişsinben hala cektirmen taraftarı değilim canım cünkü 2 düşük yaptın biride dış gebelikti o gebelikten sayılmıyor bile sonuçta hamile kalabiliyorsun yaşında küçük neden psikolojını bozuyorsun böyle şeylerle
RANA20 canım az kalmış günün rabbim hayırlı kolay dogumlar nasip etsin inş. miniğinle kavuştursun seni güzel mevlam
ANATOLİA sende doguma gidiyorsun anladıgım kadarıyla helallik falan dilediğine göre deli kızz:)))
hayırlı dogumlar olsun inş. tatlım saglıkla kavuşursun bebişine
BANUCUM ayşecik seni yine korkutmuş ama şükürler olsun bişey cıkmamış senin bu kız seni hasta edecek bu gidişle cadı :)))
KARDELOŞ senle oglunda iyisiniz inş. canım dogumlar yaklaşıyor
BONCUK canım allah bilir hemen umutsuzluga kapılma belirtilere takılma inş. bebişin seninledir...
EBRAR ablacım sende iyisindir umarım dişin nasıl oldu ?
bu arada dua okunuyor mu bu hafta bana yınr mesaj falan gelmemiş haber verirseniz sevinirim
bizde iyiyiz cok şükür son 10 haftaya girdik haftaya malatyaya kontrole gidicem inş. bu gidişimde bebişin alışverişinide yapıcam inş.zaman daralıyor ben daha hiç bişey almadım ne olur ne olmaz bebeklerin işi belli olmuyor 40. haftayı bekleyen cok az biz valizimizi hazırlayalım inş. herkesi cok öptük allaha emanet olun
inşallah cnm çok sağol seninde az kalmış ne mutlu sizlere:KK16:

canım dün akşamda konuştuk zaten bence korkmana gerek yok kötü yorumlar okuyup kendini strese sokma .bugün doktora gidecektin naaptın canım
saol canım inşallah kurtulrum hayırlısıyla

sorma berrinim yaa yılan hikayesine döndü diş zaten korkuyodum şimdi daha fazla korkmaya başladım .sanada geçmiş olsun canım

cano rüyan hayırlara çıksın inşallah gerçek olur
giremem dedin ama girdin konuştuk zaten :)))

canom sorma işte bakalım şu apse geçsede kurtulsam ..

ranacım doktoruna güveniyosan sorun yok canım hareketlerine de dikkat et ama dediğine göre maşallahı var kuzunun .hayırlısıyla dünyaya gelsin valla ne tavsiye edersiniz demişsin şudurumda bişey söylemek zor doktorlar zaten endoğrusunu söylerler canım ..

ben onun yaramazlıklarını yiim yaa kuzum benim cano şimdiki çocuklar hep öyle allah kolaylık versin canları saolsunda .
evet ya benim diş kaldı beni uğraştırmaya kararlı :))neyse inşallah enkısa zamanda kurtulucam

canım sevindim önemli bişey olmamasına
akşam gelmedin bekledik seni

boncuğum yapma kuzum hemen kötü düşünme inşallah yanılıyosundur hayırlısıyla müjde vericeksin bize .ama ozaman varya dayağı hakediceksin :))evhamlanma canım gerçi seni anlıyorum bende tedavilerimde hep derdim olmadı .inşallah oldu inşallah

selinam sorma kuzum ya ikinci kutuyu içiyorum ama ilk kutudan sonra ara verince böyle oldu oda ilk gittiğim doktorun yüzünden yani beni mahvetti pislink :))inşallah hayırlısıyla kurtuurum saol kuzum .sen nasılsın ya kist varmış ben ya yazmadım yada yazdım unuttum kusura bakma geçmişler olsun canım inşallah kist erir ve sıpanda gelir .
evet benimki teşrif etti bakalım bidaha nezaman olurum :KK14:

kuzen demek gittiniz doktora kıyamam ben ona ya manyak doktor bak ne işler açtı başınıza
neyse şükürler olsun bişeyciği yok kuzunun ..

selam hanımlar hepinize hayırlı günler bugün temizlik filan derken busaat oldu bide geç kalktım kendime şaşırdım :))
hepinizi öpüyorum görüşmek üzere
:KK9::KK9:kız hamiş kalımda döv beni kız neolur ama benim karamsarlığımı biliyosun ben adam olmam hayırlısı ebuşum ya rabbim nasip etmiştir umarım:KK19::KK16:

Canlarım,selam.bugun bikac kere girdım okudum sadece...nevar neyok dicemde önce Anatolişi sorim hayırdır cano ya doğuma gidiyom deme sakın!hayırdır inşallah...
BONCUGUM Bak fıstıkım sana tek bşy dicem ve de telde ztn demiştim,nolursn oldu mu olmadımı sorgulama...belirti arama.ben aşılama oldum aşılama topıcınde hep kimisi dedi cok agrm oldu gögusler şişti falan ümitlendm ama olmadı...kimisi dedi hic bi agrı sızı belirti olmadı ama megerse hamileymisim...cnm benım lütfen rahatlat kendini kuzum takma...o belirtiler olsa bile onlar ilaçlardan oluyor cnm.gebelik belirtisi degil tatlım o yüzden takılma hic.
Banuşum cnm benim ayseme kıyamam hep o salak doktor yüzünden yaaa cnm.umarım bu durum düzelir banuşum.takma kafana bitanem...
öyle diyorlar derinim ama ne bilim işte... hayırlısı olsun bakalım az kaldı görcez artık fıstığım:KK16:

ömrümü yediniz var ya,sanki hamile kalınır kalınmaz belirti oluyomuş insanda gibi şimdiden strese girmişin ya,kocaman bi maşallah diyorum sadece
bi de güzel düşün güzel olsun be boncuk

heee akşam özel izinliydim,biraz atıştıydık ya,onun affettirmesiydi:KK52::KK52::KK52:

hayırdır tutiş,doğuma gidiyorum da yazmamışın
sağlıkla doğum nasib etsin mevlam ama bi şey söyleseydin iyiydi
kız sen hiç belirti yaşamadınmı gerçekten :KK30:

canım emremize cok gecmiş olsun ya kıyamam ben onun minik kollarına...rabbim acıl şifalar versin bu arada kızınada gecmiş olsun...

hayırlısı olsun selinacım...evet aneztezili cektircem kesin karar verdim inş bir sorun cıkmaz...bende seni öptüm...

evet canım büyük gün inş bişey cıkmaz hayırlısı eboşum...evet cok korkuyorum oyuzden anestezili cektircem...cok buyuk stresmiş canım ya bi o gun gelsede her şey bitmiş olsa inş...

sevcanım haber verdigin icin sagol...inş ranamızda hayırlısıyla saglıklı kucagına alır bebişini dualarım onunla...

selam kızlar ya ne zaman gelsem kimse olmuyo cok boşluyosunuz topigi bide bana diyodunuz gelmiyosun diye...sizden cok gelmeye başladım :))neyse hepinizi öpüyorum kendinize iyi bakın...
sağol pelinim :KK16:

Topiğimiz hareketlenmeye başlamış.Aşılama deneyenler, bebekleri için son hazırlıkları tamamlayanlar.Maşallah yeni sene bereketli olcak galiba.Beni soracak olursanız hiçbi değişiklik yok ders çalışmaya devam.

Derinim az kaldı kocişin gitmesine değilmi bu ayın 25 iydi yanlış hatırlamıyosam.Sağlıcakla gitsin gelsin
Kardeloş sen nasılsın?kıyafet yok demek internetten sipariş ver anacım şimdi herşey bi tık
Banum sen nasılsın canım
Selinam sen nasılsın
Anatolıa milleti heyecanlandırmışsın ama yanlış alarmmış.Ama az kaldı yeğenler geliyo artık bir bir
Sevcanım sendede hazırlıklar tam gaz galiba.Gerçi tamamlamışsın nerdeyse.Bi yeğenlerin gelmesi kalmış
öyle cnm hayırlısı olsun bakalım sanada allah zihin açıklığı versin umarım çok iyi geçer sınavların:KK16:

canım ya iyi düşünelim iyi olsun.hayırlısı inşallah bebişin tutunmuştur.kardelen doğru diyo bak belirti fln en yakın yaşayan o 9-10 haftaya kadar belirtisi yoktu sanırım ben öyle hatırlıyorum.

evet ilk dr antibiotik biter bitmez bakmalıydı işe yaramadıysa devam ettirmeliydi ara verince önceki içtiğin kutu boşa gitmiş.neyse hayırlısıyla kurtulda.kist olması stres bakımından dinlenmeme yaradı abla.bu ay ki rahatlığım gibisi yokk.çok şükür bazı sorunlar başka şeyleri düzeltiyor.moralim iyi en azından.sıpa geldimi gelcekmi de yok :KK1::KK1:

aşağıdaki yazıları okumasam bende doğuma gittin sandım.hakkım varsa helal olsun kız.Rabbim hayırlısıyla yavrunu kucağına almak nasib etsin.sende Allaha emanet ol.

maşallah canım ya az kalmış Rabbim sağlıkla kucağına almak nasib etsin inşallah.

kız normal zamanda olmadı kist engel değil biliyorum ama olma şansını azaltıyor.bu yüzden ihtimal vermiyorum.tabi yine de Allah bilir ama işin gerçeği olmıcak diyede öyle yatıp beklemedim.direk duşa girdim.sanmamm.bu arada rahim filmi için anestezili çektir.10 dk lık anestezi veriyorlar hiç bi zararı olacağını sanmıyorum.sonrasında 2-3 gün kanama bide kasıklarda çok fazla ağrı oluyo.mutlaka çekilirken o ağrının biraz daha fazlası oluyordur.bana da adet sancısı gibi dediler.benim adetlerim normal adet sancısının 10 katıdır.ama ben bile anestezi ile çektirdim.inş oda temiz çıkar ufak yapışıklık varsada açılmış olur hem.film pazartesi çekilecek sanırım.Allah yardımcın olsun.öptm canım.

canım yaa çok yorucu günler geçirmişsiniz.Rabbim acil şifalar versin emreye ve kızına canım.emre dayanıklı güçlü bi erkek maşallah.bunuda atlatır canım.sen dinlenebildinmi bari?

iyiyim canım ya sen nasılsın?özledik valla.yine dersler hee.Rabbim zihin açıklığı versin canım.öptm.

öyle selinam bakalım ne olucak üzülmücem diyorum ama dün acile gittiğimde doktor test yapalım dedi ben cesaret edemedım olumsuzu duymaya...

selam kızlaaaaarrrrr
ebroşum illaki benim iyiliğimi düşünüyo canım,sağolsun.
boncuk ben gerçekten 6.haftaya kadar hiç bi belirti hissetmedim,hemde hiç,hatta o kadar zindeydim ki,tüm işleri yapasım geliyodu.
benim tek belirtim adetimin gelmemesi oldu canım
karın ağrısına gelince,benim regl günlerimde hala karnım ağrıyo ki normalde ağrımazdı bile diyebilirim
takılmamak gerek yani
selinacım nasılsın kuzu,hiç karşılaşamaz olduk ha
rana naptı acaba?sevcan bi öğrenseydin bize kız

uzun süredir giremedim nasılsınız kızlar
hosgelmişsin derdam iyidir sen nasılsın?eşine geçmişler olsun..esmacıgı kokla benim için kuzum:KK16:
oyyy ben onu yiyimmm kıyamam yaaa canım benim..facede eklemişin resim baktım:emir_bebek:çok geçmiş olsun tekrardan birsoşum.geçecek bu günler sıkma canını Allah herşeyin beterinden korusun:KK14:

Banum sen nasılsın canım
Selinam sen nasılsın
canımcımm Allah zihin açıklıgı versin sana...arada msn de görüşsek bile illa burda da gözüm arıyo seni yaaa canım :KK16:kocişin gitmesine az kaldı sorma..25 di başta ama megerse 24 müş..cuma günü gidiyo tatlım sagolasın...kardelenim yaaaa bişi dicemmm.bugünlerde senin hamiş haberi verecegin geçiyo aklımdan hep yaaa...inşallahhhhhhhhhhh içimdeki dogru çıkar:KK54:

kuzummmm hiçbişey belli olmaz valla..peloşun dedigi gibi kistle bi kalırmışın:))hayırlısı olsun da canım...inşallah kist hemen gitcek..sen alıştın bu kistlere :KK31:
ay yarabbim valla veda eder gibi konuşmuşsun kuzum .gerçi insanın her daim helallik istemesi çok iyi birşey neyse yanlış anlaşılma çözülmüş buarada ben girip haber edesiye sen yazmışsın bile :))

ayyy sen arada atış bari yoksa seninki izin vermiycek :))şaka biyana olsun canım oda senin iyiliğin için diyodur hakkını yemiyelim adamın

cano dün gece bekledikde gelmedin makbuşla ohh biz kaynattık :))ee kocişinle baş başa olman daha iyi az kaldı zaten ..

sevcanım dün yazını görür görmez mesaj attım tatlım inşallah işine yaramıştır ..

tostimm maşallah canım azkaldı hayırlısıyla gelicek bebişin inşallah .sağlıkla sıhhatle doğsun kuzucuk .buarada nezaman dua istersen haber et okuyalım kuzum tamam
dişim daha iyi nasipse yarın çektircem

peloşum pazartesi büyük gün desene hadi hayırlısı bişeycik çıkmıycak inşallah korkma .anestezili istiyomuşsun nasıl için rahat edicekse öyle yap canım galiba baya korkuyosun .alllahım yardımcın olsun

delüüüüü seviyom seni bennnn

birsoşum yaa kıyamam ben emreciğe zaten hep konuştuk ama burdanda yazıyım allahım şifa versin canım allah birdaha düşürmesin hastanelere .ya ishal için karanfil ve fasulye yutarım bende onu emrecik yapamaz ama .başkada bildiğim bişey yok .

amanında amanın kim gelmiş kardelen kuzusu özlemişim yaa sanki hiç görüşmüyoruz :)))
inşallah yarın kurtuluyorum canım

derdam nasılsın canım esma nasıl öpüyorum sizi
eşinede geçmiş olsun canım

ah be selinam nerde okadar düşünceli doktor allah bildiği gibi yapsın bide onlar yüzünden kansulandırıcımı içemedim neyse yarın çekiliyo inşallah bi aksilik olmazsa .
sende rahat ol hep böyle kuzum inşallah enkısa zamanda sıpan gelir seni rahatsız eder ::))

herkese selam hanımlar güzel birgün olsun .iyisiniz inşallah öpüyorum sizi
buuuuuu sanaaaaaaaaaaaa:KK4:bu makbuşaaaaa:KK4::KK33:küstümmmmmmm.şaka şaka kuzum iyi etmişsiniz valla.ben dedigin gibi kocişi bırakamıyom ama ztn kociş gidince bol bol konuscaz:2::KK5::KK14::KK14:
herkese hayrlı günler dilerim...
rana arkadaşımız hastanede nst çektirdi bir kez.yine nst ye giriyor.2.si de aynısı çıkarsa doğuma alacaklarmış dualarınızı bekliyoruz canlar...haber verecek hemen acil almazlarsa...ben yine bildiririm size.
ay hadi hayırlısı yaa bebişi alsınlarda kurtulsun bence yaaaa..hadi hayırlısı.

olsun peloşum sen nasıl rahat etceksen..çok iyi anlıyorum seni..bende anestezi istiyodum hep hatırlarsan ama sonradan vazgeçtim...inşşş çok güzel geçer..

selam canlar anneannemdeyim şuan..kociş ananemi görmeye geldi burdan da dayımlara geçicesss.geziyoruz anlayacagınız asker gezmesi:KK1:öptüm hepinizi görüşürüz.

cnm geçmiş olsun belki de mıde bulantısı fılan yeğenımızın belırtısıdır ınşallah:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ay cnm ya dün gibi sanada maşallah inşallah hayılısıyla alırsınız kucaklarınıza yavrularınızı:emir_bebek::emir_bebek:

:KK9::KK9:kız hamiş kalımda döv beni kız neolur ama benim karamsarlığımı biliyosun ben adam olmam hayırlısı ebuşum ya rabbim nasip etmiştir umarım:KK19::KK16:

öyle diyorlar derinim ama ne bilim işte... hayırlısı olsun bakalım az kaldı görcez artık fıstığım:KK16:

öyle cnm hayırlısı olsun bakalım sanada allah zihin açıklığı versin umarım çok iyi geçer sınavların:KK16:

öyle selinam bakalım ne olucak üzülmücem diyorum ama dün acile gittiğimde doktor test yapalım dedi ben cesaret edemedım olumsuzu duymaya...
evet cnm sağolasın.bugun 2 doğum haberı aldım :))) bana da az kaldıı

hosgelmişsin derdam iyidir sen nasılsın?eşine geçmişler olsun..esmacıgı kokla benim için kuzum:KK16:

oyyy ben onu yiyimmm kıyamam yaaa canım benim..facede eklemişin resim baktım:emir_bebek:çok geçmiş olsun tekrardan birsoşum.geçecek bu günler sıkma canını Allah herşeyin beterinden korusun:KK14:

canımcımm Allah zihin açıklıgı versin sana...arada msn de görüşsek bile illa burda da gözüm arıyo seni yaaa canım :KK16:kocişin gitmesine az kaldı sorma..25 di başta ama megerse 24 müş..cuma günü gidiyo tatlım sagolasın...kardelenim yaaaa bişi dicemmm.bugünlerde senin hamiş haberi verecegin geçiyo aklımdan hep yaaa...inşallahhhhhhhhhhh içimdeki dogru çıkar:KK54:

kuzummmm hiçbişey belli olmaz valla..peloşun dedigi gibi kistle bi kalırmışın:))hayırlısı olsun da canım...inşallah kist hemen gitcek..sen alıştın bu kistlere :KK31:

buuuuuu sanaaaaaaaaaaaa:KK4:bu makbuşaaaaa:KK4::KK33:küstümmmmmmm.şaka şaka kuzum iyi etmişsiniz valla.ben dedigin gibi kocişi bırakamıyom ama ztn kociş gidince bol bol konuscaz:2::KK5::KK14::KK14:

olsun peloşum sen nasıl rahat etceksen..çok iyi anlıyorum seni..bende anestezi istiyodum hep hatırlarsan ama sonradan vazgeçtim...inşşş çok güzel geçer..

selam canlar anneannemdeyim şuan..kociş ananemi görmeye geldi burdan da dayımlara geçicesss.geziyoruz anlayacagınız asker gezmesi:KK1:öptüm hepinizi görüşürüz.
ayy cnm az kalmış hasretliğe ama güzel hasretlık bu sağsalım gıdıp geelck kocişin :)))

kızlarrr ranamız kızını almış kucağına:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
sbh mesajlasmıştık buraya da yazmıştım 2 nst olacak ona göre doğuma alacaklar diye.bu saate dek haber bekledım gelmedı.endişelendım aradım meşgule çevirdiler yıne msj attım.sonra kızkardeşi mesaj attı ablam doğum yaptı diyee
kendıne gelınce bıldırın dedım konusmak ıstıyorum dedım.haber gelmedı sanırım musaıt degıl konusunca da yazarım
bir kızımız daha olduu darısı herkesin başına inşallah
:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar ben 6 ay sora evleniyorum pkoluyum tabi
hemen günü gününe hamile kalmak istiyorum yaaaaa
sizce mümkünmü
varmı bu topikte bunun örneği:KK43:
nolur banada destek olun

Öncelikle Ranacım bebeğin hayırlı olsun güle güle büyüt.
Derincim iyi dileklerin için sağol rüyamdan dolayımı öyle doğdu acep içine.Belkide yakı vesile olur(Hiç yakmadı gerçi ama neyyyse.)
Ya aslında keyfim yok.Herkesler bi akıl veriyo çok yoruldum.Kimi hoca kimi dr kimi ot kimi bitki uzmanı neler neler.Sağolsun herkes beni benden çok düşünüyo üzülüyo.Anlatamıyorum insanlara dediklerinizin hepsini denedim diyorum ama yok bide şunu dene bide bunu dene.Unutmana izin vermiyolar rahat nefes almana izin vermiyolar.Herkesin çocuğunun olması şartmı anlamadım.:KK43:

selam öncelikle hıoşgeldın.var derler ama ben kendımı bıldım bılelı hep akıntı ıltıhabım vardı ama 2 kez gebe kaldım.ıltıhaba sunun ıyı gelecegını spyler eskıler ben de uygulamıştım:
1 kovaya sıcak su koyun ve üzerine oturum buhar genıtal bolgedekı ıltıhapları yumuşatıp sökermiş 1 kez uygulamıştım ben de

hadı cnm hayrlısı ınşallah guzel haberlerle gelırsın...:emir_bebek::emir_bebek:

cnm yenı gordum gec olacak ama
DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN SEVDİKLERİNLE,SAĞLIKLI NİCE YILLARA İNŞALLAH....

ablacığım hayırlı olsun bir şehzade daha gelıyo topiğimize he.sağlıkla kucağına al inşallah...sen de mıde bulantısı cektın cekıyorsun sanırım.ben 5 ay cektım hala da bazen cıkartıyorum aslında kızlar nazlı olur kız cocuk bekleyende olur derler ama dmeek ki hurafeymiş bu. :)

canım çok teşekkürler en sonunda şeytanın bacağını kırdım :) başka bir dr gittim kızlar

süperrr bir doktor bizi çok rahatlattı e2 hormonu 58 çıktı yani geçen ayki adetten kalan 1 cm lik bir kist hamileliği etkilemez ama 1 ay ginera kullanmalısın dedi onun yanında omega 3 e vitamini ve folikasit verdi bu ay değil ama 2 aydan umutluyum ancak eşinin muhakkak spermiogramını görmeliyim dedi :KK17:

ebrar_53, swcnprlk

:KK53::KK53::KK53:o ne yaaa.abla sen ziyaretçilere iyi bakıyon herhalde bu ne kalabalık :KK1::KK1:
geçmiş olsun canım ya.şimdi daha iyisindir inşallah?

iyiki yaptırmamışsın canım erken zaten.inş pozitif haberler duyucaz canım ya.öyle düşünelim.öptm seni.
selam kızlaaaaarrrrr
boncuk ben gerçekten 6.haftaya kadar hiç bi belirti hissetmedim,hemde hiç,hatta o kadar zindeydim ki,tüm işleri yapasım geliyodu.
karın ağrısına gelince,benim regl günlerimde hala karnım ağrıyo ki normalde ağrımazdı bile diyebilirim
takılmamak gerek yani
iyiyim canım ya çok şükür.sen nasılsın? gündüz baya durdum dün ama sen girmedin sanırım akşamları giriyosun sende.ondan karşılaşamıyoruz.öptm canım.hee bide yeğen napiyo kız tepiklemeye başladımıı???

canım tabiki belli olmazda.hani kist zorlaştıran bi sebep.o yokken olamayan kist varken zor şartlarda olurmu bilemiyorum.nedense bu ay hiiççç tınlayamadım.gözümle gördüm ya yumoşların ezilişini kist dana gibi yer kaplıyodu 4 tane yumoşta altında canı çıkmış vaziyette eziliyolardı.nasıl büyüyüp işe yarasınlar ki.neyse hayırlısı Allah bilir en doğrusunu.öptm canım.
kızlarrr ranamız kızını almış kucağına:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
sbh mesajlasmıştık buraya da yazmıştım 2 nst olacak ona göre doğuma alacaklar diye.bu saate dek haber bekledım gelmedı.endişelendım aradım meşgule çevirdiler yıne msj attım.sonra kızkardeşi mesaj attı ablam doğum yaptı diyee
kendıne gelınce bıldırın dedım konusmak ıstıyorum dedım.haber gelmedı sanırım musaıt degıl konusunca da yazarım
:nazar::nazar::nazar::nazar:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:ayy hadi yaaa maşallahhh gözü aydın o zaman.Rabbim sağlıklı mutlu ömürler versin.bahtı güzel olsun inşallah.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Derincim iyi dileklerin için sağol rüyamdan dolayımı öyle doğdu acep içine.Belkide yakı vesile olur(Hiç yakmadı gerçi ama neyyyse.)
Ya aslında keyfim yok.Herkesler bi akıl veriyo çok yoruldum.Kimi hoca kimi dr kimi ot kimi bitki uzmanı neler neler.Sağolsun herkes beni benden çok düşünüyo üzülüyo.Anlatamıyorum insanlara dediklerinizin hepsini denedim diyorum ama yok bide şunu dene bide bunu dene.Unutmana izin vermiyolar rahat nefes almana izin vermiyolar.Herkesin çocuğunun olması şartmı anlamadım.:KK43:
canım ya milletin boşboğazlığı yüzünden keyfini bozma.tavsiyeye geldimi çok bilirler.yaşayanın halinden anlamayıda bilsinler o zaman.bir tanıdığım 10 sene çocuğu olmadı denemediği hiç bişey kalmadı bitkisi otu çöpü hocası 3 kezde tüp bebek ve en son tüp bebekte dr senin artık çocuğun olmaz boşuna para harcamayın tedaviye demişti.ve kadın pes etti kabullenmeye çalışıyodu tmm benim çocuğum olmıcak artık diye kocasına da yalvarıyodu ayrılalım benim yüzümden bu duyguyu yaşayamıcaksın diye.vee 2 ay sonrası hamile şuan bebişi 8 aylık kucağında.Allah çok büyük.belli ki çocuk olmıcak diye stresi bırakmış hamile kalmış.ve kadın 39 yaşında.Rabbim seni fazla bekletmesin inşallah canım.öptm.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı günler inşallah..

değil valla canım rabbim hayırlısını versin.zaten hep söylüyorum biz bu kadar takmayız da insanlar sağolsunn dediğin gibi fırsat vermiyo sunu yap bunu yap aa f
ilanın sunu yedikten sonra cocuğu olmuş adet oldun mu daha var mı ayyy ben de bunaldım yaa

canım çok gecmiş olsunn

boncuğum geçmiş olsun kuzum allah şifa versin inşallah bu sıkıntılr hamiş kaldığıı öğrenince biticek canım .
sen hamiş kalda kuzu dövmek nekelime pamuklara sararım seni :))

peloşum hakkında hayırlısı olsun canım inşallah tertemiz sonuçlar alırsın ..
selam kızlaaaaarrrrr
takılmamak gerek yani
aynennnn öyle canım
nasılsın dün gece yoktun meydanda ???

delüüüüüüüüüüü patakla patakla kocan gitsin sende katılırsın artık :))
kızlarrr ranamız kızını almış kucağına:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK9:::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::119::119::119::118::118:
çok sevndim yaa maşallah küçük yavruya allahım analı babalı büyütmeyi nasip etsin vatanına dinine hayırlı bir evlat olsun inşallah
sevcanım görüşürsen çok selam söyle tebrik ediyorum
canımsın nedesemki akşam konuştuk zaten malesef ağzı olan konuşuyo :KK37:bıktırıyolar insanı dediğin gibi rahat vermiyolarki unutalım .
allahım bize sabır versin diycek söz yok başka insanlarada insaf

:KK53::KK53::KK53:o ne yaaa.abla sen ziyaretçilere iyi bakıyon herhalde bu ne kalabalık :KK1::KK1:

geçmiş olsun canım ya.şimdi daha iyisindir inşallah?

iyiki yaptırmamışsın canım erken zaten.inş pozitif haberler duyucaz canım ya.öyle düşünelim.öptm seni.

iyiyim canım ya çok şükür.sen nasılsın? gündüz baya durdum dün ama sen girmedin sanırım akşamları giriyosun sende.ondan karşılaşamıyoruz.öptm canım.hee bide yeğen napiyo kız tepiklemeye başladımıı???

canım tabiki belli olmazda.hani kist zorlaştıran bi sebep.o yokken olamayan kist varken zor şartlarda olurmu bilemiyorum.nedense bu ay hiiççç tınlayamadım.gözümle gördüm ya yumoşların ezilişini kist dana gibi yer kaplıyodu 4 tane yumoşta altında canı çıkmış vaziyette eziliyolardı.nasıl büyüyüp işe yarasınlar ki.neyse hayırlısı Allah bilir en doğrusunu.öptm canım.

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:ayy hadi yaaa maşallahhh gözü aydın o zaman.Rabbim sağlıklı mutlu ömürler versin.bahtı güzel olsun inşallah.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canım ya milletin boşboğazlığı yüzünden keyfini bozma.tavsiyeye geldimi çok bilirler.yaşayanın halinden anlamayıda bilsinler o zaman.bir tanıdığım 10 sene çocuğu olmadı denemediği hiç bişey kalmadı bitkisi otu çöpü hocası 3 kezde tüp bebek ve en son tüp bebekte dr senin artık çocuğun olmaz boşuna para harcamayın tedaviye demişti.ve kadın pes etti kabullenmeye çalışıyodu tmm benim çocuğum olmıcak artık diye kocasına da yalvarıyodu ayrılalım benim yüzümden bu duyguyu yaşayamıcaksın diye.vee 2 ay sonrası hamile şuan bebişi 8 aylık kucağında.Allah çok büyük.belli ki çocuk olmıcak diye stresi bırakmış hamile kalmış.ve kadın 39 yaşında.Rabbim seni fazla bekletmesin inşallah canım.öptm.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı günler inşallah..
selinam sormaa kuzum benim ev gibi buranında misafiri bitmiyo :))neyse seviliyoruzki misafirimz çok dimi ama
sen nasılsın canım nekadar var adete ??
değil valla canım rabbim hayırlısını versin.zaten hep söylüyorum biz bu kadar takmayız da insanlar sağolsunn dediğin gibi fırsat vermiyo sunu yap bunu yap aa f
ilanın sunu yedikten sonra cocuğu olmuş adet oldun mu daha var mı ayyy ben de bunaldım yaa

berrincim nasılsın canım sesin çıkmıyo buara keyfinmi yok hayırdır ??

selam dileğim anne olmak topicinin tatlı anneleri ve anne adayları :)))
hepiniz iyisinizdir inşallah .ben bugün çok stresliyim nasipse dişimi çektiricem gerçi hal ufaktan bir şişlik var ama çekilsinde kurtulayım .zaten korkuyodum günler uzadıkça korkumda arttı iyce gece uyuyamadım offffffffffff.dua edin bana hayırlısıyla kurtuluyum .okadar zrluklar yaşadım bebek tedavilerinde ama nedendir bilmem dişçiden çok daha fazla tırsıyorum :KK1:neyse kocişim evde çıkıyım artık sonra görüşürüz öpüyorum sizi

inş canım valla bende anestezili istiyorum ama inş doktorum benide vazgecirmez hayırlısı olsun...iyi gezmeler derinim bende seni öpüyorum ...
kızlarrr ranamız kızını almış kucağına:nazar::nazar
:KK49::KK49::::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
ayy maşallah ya tebrik ederim ranamızı allah analı babalı buyutsun kızını...

canım zaten hatırlatmasalar unutacaz ama nerde onu yap şunu yap diyi duruyorlar dedigin gibi sanki biz bilmiyoruz...belki onlarda kotuluk icin söylemiyolardır ama bizde aynı şeyleri duymaktan bıktık...sende boşver söylenenleri canım ya milletin agzı torba degilki buzesin...rabbim bizleinde yüzlerini güldürür inş en kısa zamanda...
boncuğum geçmiş olsun kuzum allah şifa versin inşallah bu sıkıntılr hamiş kaldığıı öğrenince biticek canım .
sen hamiş kalda kuzu dövmek nekelime pamuklara sararım seni :))

peloşum hakkında hayırlısı olsun canım inşallah tertemiz sonuçlar alırsın ..

aynennnn öyle canım
nasılsın dün gece yoktun meydanda ???

delüüüüüüüüüüü patakla patakla kocan gitsin sende katılırsın artık :))

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::119::119::119::118::118:
çok sevndim yaa maşallah küçük yavruya allahım analı babalı büyütmeyi nasip etsin vatanına dinine hayırlı bir evlat olsun inşallah
sevcanım görüşürsen çok selam söyle tebrik ediyorum

canımsın nedesemki akşam konuştuk zaten malesef ağzı olan konuşuyo :KK37:bıktırıyolar insanı dediğin gibi rahat vermiyolarki unutalım .
allahım bize sabır versin diycek söz yok başka insanlarada insaf

selinam sormaa kuzum benim ev gibi buranında misafiri bitmiyo :))neyse seviliyoruzki misafirimz çok dimi ama
sen nasılsın canım nekadar var adete ??

berrincim nasılsın canım sesin çıkmıyo buara keyfinmi yok hayırdır ??

selam dileğim anne olmak topicinin tatlı anneleri ve anne adayları :)))
hepiniz iyisinizdir inşallah .ben bugün çok stresliyim nasipse dişimi çektiricem gerçi hal ufaktan bir şişlik var ama çekilsinde kurtulayım .zaten korkuyodum günler uzadıkça korkumda arttı iyce gece uyuyamadım offffffffffff.dua edin bana hayırlısıyla kurtuluyum .okadar zrluklar yaşadım bebek tedavilerinde ama nedendir bilmem dişçiden çok daha fazla tırsıyorum :KK1:neyse kocişim evde çıkıyım artık sonra görüşürüz öpüyorum sizi
inş canım benım...eboşum sonunda dişinden kurtuluyosun inş cok acımaz gecmiş olsun...bundan sonrada rahat et artık diş agrısı cok kötüdür allahtan benimkiler başlamadı henuz inş agırmazlar öptüm canım görüşmek üzre...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...:KK16::KK16::KK16:

Merhaba kızlar nasılsınız, Ranam dğum yapmış hayırlısıylla darısıda bize inşaallah Allah analı babalı büyütsün...
Ben pek ii değilim kızlar bugun doktora gitmiştik ama iyi hbrler alamadım bebekte gelişim geriliği varmış cnm çok sıkıldı napıcam bilmiyorum,ne olur dua edin...

Merhaba kızlar nasılsınız, Ranam dğum yapmış hayırlısıylla darısıda bize inşaallah Allah analı babalı büyütsün...
Ben pek ii değilim kızlar bugun doktora gitmiştik ama iyi hbrler alamadım bebekte gelişim geriliği varmış cnm çok sıkıldı napıcam bilmiyorum,ne olur dua edin...

canım cok üzüldüm ya allah yardımcınız olsun inş hayırlısıyla saglıklı kucagına alırsın bebegini dualarım senınle ama cok stres yapma annesi bebişinde anlar ve üzülür rabbim buyuk canım...:nazar::nazar::nazar::emir_bebek:

canım cok üzüldüm ya allah yardımcınız olsun inş hayırlısıyla saglıklı kucagına alırsın bebegini dualarım senınle ama cok stres yapma annesi bebişinde anlar ve üzülür rabbim buyuk canım...:nazar::nazar::nazar::emir_bebek:

Pelinim sağol cnm inşaallah cnm inş,başım çatlıyo resmen dr adam gibi bilgi vermiyor ki ona göre yapayım bişeler
Allah razı olsn cnm...

X