Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Boncuk canım daha belirti falan olmaz lütfen stres yapma kendine hemen.
bilmiyomki banum hep belirti arıyorum ama tık yok arada sancı giriyor okadar bakalım hayırlısı nasibimizde varsa olur zaten

pelincim hoşgeldin canım tekrardan.kırmızılarda gelmiş inşallah rahim filminden sonra Rabbim sağlıklı bebişlerini nasib eder.bende kisti öğrendim dr da bu ay bu kistten ötürü yumoşlar gelişmez dedi.farkettimde ben hiç bir ay böyle rahat değildim.kafaya takmasakta illaki ilşki sonrası aklımızdaydı.bu rahatlığımı yumoşlar varken de devam ettirebilirsem ne mutlu bana.ne stresmiş yaa her ay.kiste sevinir duruma geldim yani.töbe töbe.

:KK1::KK1:süpersin yaa demek iki fış fış bitiyo sonra.olur canım sen benim balkonu hallet ben senin.anlaştıkmı:KK1::KK1::KK1:nasılsın bu arada?pazar günü kocişinle bulmuşsundur belki kıyafet?

evet canım ya kimseyle karşılaşamıyorum.bende sabahtasn oluyorum msnde flnda.öğleden sonra hep bişeyler oluyo çıkıyorum.inş denk geliriz bi gün.öptm canım.

banum hoşgeldin canım.herşey yolunda inşallah.?

abla ya kurtulamadın he dişten daha.nasıl bi iltihapmış o hala geçmemiş.antibiotik belki ağrısını dindirmiştir biraz inş.dr lara güvensek bi türlü güvenmesek bi türlü.işin ucu paraya dayanıyosa 5 sefer düşünmek gerekir.inş senin için hayırlı olan şekliyle kurtulursun dişinden ablam.kırmızılarda gelmiş geçmiş olsun ablacım.öptm.

canım ben pek bilmiyorum bu konuyu.bilen arkadaşlar önemli olduğunu söylemiş.inş Rabbim sağlıkla bebeğini kucağına alacağın bir yola koysun sizi.dualarım sizinle.öptm canım.

bismillahhhh dur kız daha 8 günün var ne bu???hemen negatifi yapıştırdın.kist sandığın ya bebekseeee???? tek taraflı ağrın var herhalde ondan öyle diyon.bak ben negatif olan aşılamamı anlatayım.ilaçları kullandığım artık yumurtlama günlerime yakın ağrılar çok fazlaydı.sonra geçer gibi oldu çatlama iğnesini yedim 1-2 saat sonra resmen adet sancısı gibi kıvrandım.aşılamanın yapıldığı güne kadar.aşılama yapıldı aynı ağrı devam yattım hep sancıdan.aşılamadan sonra 2 gün sürdü ağrılar sonrasında hiç bi şey yoktu ne ağrı ne sızı.iğnelerin etkisiyle zaten göğüsler şişebildiği kadar şişti,midem ekşidi,moral durumu hat safhada herşeye barut gibiydim.bunların hepsi yumoş iğnelerinden zaten.yani sen şuan tek taraflı ağrın var sanırım sağda kist var herhalde dediğine göre.bende böyle bi ağrı olmadı.yani pozitif ihtimali yüksekk.öptm canım.8 günün var bunlara kafa yormak yerine lay lay lom gezip eğlenmene bak.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar hayırlı günler inşallah.
cnm senin dediğin o ağrı bende düne kadar vardı heran sancı ateşlenme ama bgn tık yok kistim nezaman olsa anlarım kesin kist oldu ama yanında bide bebiş olsa hiç fena olmaz :)benimki çok hevesli benden çok takip ediyor herşeyimi o üzülücek diye korkuyorum:KK43:

haklısın cnm dr a güwenmek lazım...şuan için bizim dr bi hafta daha sorun olmaz dedi...bebeğiminde nstde durumu gayet normal çıktı zaten hareketleri falanda herzamanki gibi bi azalma olmadı ama her ne olursa olsun bu bi risk ...dr haftaya bi gün wercek gibi hayırlısı olsun inş dicek bişi yok ....

saol cnm bnm RABBİM herkese hayırlısıyla yawrusunu kucağına alamayı nasip etsin ...

günaydın cnm,,,
hemen kendi kendine moralini bozma RABBİM hakkında hayırlısını wersin ...umudunu yitirme inş olacak bu kez ...
sağol cnm allah razı olsun hayırlısı neyse o olsun beklemekten başka şansım yok:KK14:

canım hayırlısıyla saglıklı bebişini kucaklarsın inş dualarım seninle...

canım her şey yolundadır inş görüşmek üzre...

evet eboşum hayırlısı olsun diyorum artık ama rahim filminden cok korkuyorum inş cok canım yanmaz...canım senin dişinde cekilmemiş hayırlısı olsun inş en yakın zmanda kurtulursun agrısından...cok gecmiş olsun
canım dün akşamda konuştuk zaten bence korkmana gerek yok kötü yorumlar okuyup kendini strese sokma .bugün doktora gidecektin naaptın canım
saol canım inşallah kurtulrum hayırlısıyla
diş konusunda al benden de okadar 2 kere korka korka gittim yirmilik için ilaç verip gönderdiler kullan gel dediler bende 3. ye gitmedim alt ikilri zorla almıştı doktr inat ettim sökecem filan dei cins birine denk gelmiştim bi kere de 2 yirmiliği aldı normalde zararlıymış alınmazmış ama işte belli olmuyoki herkes kendi havasında inş. hiç zorlanmadan halledersin canımm
sorma berrinim yaa yılan hikayesine döndü diş zaten korkuyodum şimdi daha fazla korkmaya başladım .sanada geçmiş olsun canım
canım çok geçmiş olsun,hayırlısıyla kurtul inşallah dişinden
rüyamı anlatcaktım ama gelmedin ki akşam
ben de bundan sonra geceleri giremem heralde,baya bi kızıştık bugün gece net yüzünden çünkü
neyse hayırlısı diyelim
cano rüyan hayırlara çıksın inşallah gerçek olur
giremem dedin ama girdin konuştuk zaten :)))
Selam kızlar...umarım guzel bir haftasonu gecirmşinizdir...
RANAcım,bende kardeloşa katılmadan edemıcem cnm ya,bi doktora daha görunmekte fayda var herzaman.bak eboşun diş olayı misal...inş hayırlısyla doğumun gerceklesr cnm,duamızdasn.
EBUŞUM ya cnm bnm bak sen şu discilere ya oynuyolar ınsanla...neysekı iyi brine denk gelmsn kuzum.gece grmeye calscam bende:KK66:
BANUM ins önemlı apary yoktur cnm benım.gece knuscz ıns.
canom sorma işte bakalım şu apse geçsede kurtulsam ..
canlarım hepinize çok teşekkür ederim ALLAHIM RAZI OLSUN SİZLERDEN...
özele gidiyorum ablacım bu dr baya bi isim yapmış biri o yüzden onu tercih ettim normalde başka özel bi hastanye gidiyordum orası biraz pahalı geldi doğum için hemde ewe uzak kalıyor baya bi bu hastane yakın hemde o dr un adını çok duydum fiyatlarda uygun diye buraya dewam ettim ...dr zaten nst den çıkan sonuca bakıp anladı usg ile de doğruladı...sizin dediğiniz gibi benimde içime sinmedi o eski dr mu aradım oda plesenta yaşlanıyorsa riske girmemek lazım alınması en uygunu dedi sonra yine rahat etmedik burda zekai tahir burak hastanesi war dewlet oraya gittik acile orda da çok ciddi bi durumd olmadığını sadece yeni başlangıç olduğunu hatta normal olrak doğum olacağını söyledi dr anlayacağınız aklım iyce karıştı kendi dr um da riskli olduğunu söylüyor beklenmesi iyi değil diyor çünkü nst de kalp atışlarından anlaşılıyormuş bu durum ...çarşmba tekrar gitcez artık büyük ihtimal gün wercek hatta o gün bile alabilir... ben kendimden geçtim bebeğim iyi olsun sezeryanada razıyım ...hayırlısı buymuş elden bişi gelmiyor ...
sizin tawsiyeniz ne peki ???fazla beklemeden alınması mı yoksa tam aksine beklemelimiyim ????
ranacım doktoruna güveniyosan sorun yok canım hareketlerine de dikkat et ama dediğine göre maşallahı var kuzunun .hayırlısıyla dünyaya gelsin valla ne tavsiye edersiniz demişsin şudurumda bişey söylemek zor doktorlar zaten endoğrusunu söylerler canım ..
slm kızlar kimseler yok :KK43: gökce hala uyumadı aaaaa diyip bagrınıp duruyo tamamen aksi yaramaz bi cocuk oldu büyüyünce baş edemiycem galia herşeye itirazediyo hayır hayır diyip duruyo:KK43: umarım büyüdügünde akıllı olur uslu olur:)
ebroşum dişin kalmış canım başka dr a görünmende iyi olmuş apseli dişi nasıl çekmeyi düşünmüşler hem kanal tedavisi inan diş çekmekten daha zorlu bişey ya:KK43: oyy allah yardım etsin canm kırmızılar da gelmiş son gelen kırmızı olsun inş.
berrincim seninde 17 sindeymiş dogum günün yeni gördüm mutlu yıllar canım
birsencim emreyede çok geçmiş olsun
rana cım sanada hayırlı dogumlar diliyorum canım
pelincim adet olmuşsun canım hakkında hayırlısı umarım bi daha gelmez o pisssss kırmızılar:)
derinim kocişin gitmesine az kaldı üzülme olur m u inş saglıkla geri gelir
kardelencim hamişlik nasıl gidiyo kıyafet mi arıyosun kolay gelsin sanada
sevcancım bebişler nasıl kontrollerde herşey yolundadır inş
boncugum sen nasılsın?
banucum sen nasılsın ayşecik nasıl oldu ?
ismini unuttugum kızlar varsa kusura bakmayın olurmu hepiniz iyisinizdir inş kib öptm sizlerideeee:KK16::KK16::KK16::KK16:
ben onun yaramazlıklarını yiim yaa kuzum benim cano şimdiki çocuklar hep öyle allah kolaylık versin canları saolsunda .
evet ya benim diş kaldı beni uğraştırmaya kararlı :))neyse inşallah enkısa zamanda kurtulucam
Önemli değil be kuzen merak etme.

yok canım merak etme.

Canım kardeşiminda başına geldi hemen aldılar bebişi iyikide almışlar bebek içerde sıkışmış ve havasız kalmış bence sen dr bir daha görüş ve ona inan canım Allahın izniyle al bebişini kucana hayırlı haberleriniz bekliyoruz..

Şükür iyi canım sen nasılsın.
canım sevindim önemli bişey olmamasına
akşam gelmedin bekledik seni
günaydın kızlar bende belirti falan kalmadı sanırım olmadı aşılama ama hissediyorum sağda kist oldu hayırlısı artık neyapalım
boncuğum yapma kuzum hemen kötü düşünme inşallah yanılıyosundur hayırlısıyla müjde vericeksin bize .ama ozaman varya dayağı hakediceksin :))evhamlanma canım gerçi seni anlıyorum bende tedavilerimde hep derdim olmadı .inşallah oldu inşallah
pelincim hoşgeldin canım tekrardan.kırmızılarda gelmiş inşallah rahim filminden sonra Rabbim sağlıklı bebişlerini nasib eder.bende kisti öğrendim dr da bu ay bu kistten ötürü yumoşlar gelişmez dedi.farkettimde ben hiç bir ay böyle rahat değildim.kafaya takmasakta illaki ilşki sonrası aklımızdaydı.bu rahatlığımı yumoşlar varken de devam ettirebilirsem ne mutlu bana.ne stresmiş yaa her ay.kiste sevinir duruma geldim yani.töbe töbe.

:KK1::KK1:süpersin yaa demek iki fış fış bitiyo sonra.olur canım sen benim balkonu hallet ben senin.anlaştıkmı:KK1::KK1::KK1:nasılsın bu arada?pazar günü kocişinle bulmuşsundur belki kıyafet?

evet canım ya kimseyle karşılaşamıyorum.bende sabahtasn oluyorum msnde flnda.öğleden sonra hep bişeyler oluyo çıkıyorum.inş denk geliriz bi gün.öptm canım.

abla ya kurtulamadın he dişten daha.nasıl bi iltihapmış o hala geçmemiş.antibiotik belki ağrısını dindirmiştir biraz inş.dr lara güvensek bi türlü güvenmesek bi türlü.işin ucu paraya dayanıyosa 5 sefer düşünmek gerekir.inş senin için hayırlı olan şekliyle kurtulursun dişinden ablam.kırmızılarda gelmiş geçmiş olsun ablacım.öptm.

canım ben pek bilmiyorum bu konuyu.bilen arkadaşlar önemli olduğunu söylemiş.inş Rabbim sağlıkla bebeğini kucağına alacağın bir yola koysun sizi.dualarım sizinle.öptm canım.

bismillahhhh dur kız daha 8 günün var ne bu???hemen negatifi yapıştırdın.kist sandığın ya bebekseeee???? tek taraflı ağrın var herhalde ondan öyle diyon.bak ben negatif olan aşılamamı anlatayım.ilaçları kullandığım artık yumurtlama günlerime yakın ağrılar çok fazlaydı.sonra geçer gibi oldu çatlama iğnesini yedim 1-2 saat sonra resmen adet sancısı gibi kıvrandım.aşılamanın yapıldığı güne kadar.aşılama yapıldı aynı ağrı devam yattım hep sancıdan.aşılamadan sonra 2 gün sürdü ağrılar sonrasında hiç bi şey yoktu ne ağrı ne sızı.iğnelerin etkisiyle zaten göğüsler şişebildiği kadar şişti,midem ekşidi,moral durumu hat safhada herşeye barut gibiydim.bunların hepsi yumoş iğnelerinden zaten.yani sen şuan tek taraflı ağrın var sanırım sağda kist var herhalde dediğine göre.bende böyle bi ağrı olmadı.yani pozitif ihtimali yüksekk.öptm canım.8 günün var bunlara kafa yormak yerine lay lay lom gezip eğlenmene bak.

selinam sorma kuzum ya ikinci kutuyu içiyorum ama ilk kutudan sonra ara verince böyle oldu oda ilk gittiğim doktorun yüzünden yani beni mahvetti pislink :))inşallah hayırlısıyla kurtuurum saol kuzum .sen nasılsın ya kist varmış ben ya yazmadım yada yazdım unuttum kusura bakma geçmişler olsun canım inşallah kist erir ve sıpanda gelir .
evet benimki teşrif etti bakalım bidaha nezaman olurum :KK14:
Yolunda sayılır selinacım ayşeyle gene hastahanedeydik çocuk KBB dr yüzünden resmen panik atak oldu sürekli bir yerleri ağrıyor şimdide kalbim diye tutundu götürdü tüm tetkiklerini yaptırdık şükür temiz çıktı.

kuzen demek gittiniz doktora kıyamam ben ona ya manyak doktor bak ne işler açtı başınıza
neyse şükürler olsun bişeyciği yok kuzunun ..

selam hanımlar hepinize hayırlı günler bugün temizlik filan derken busaat oldu bide geç kalktım kendime şaşırdım :))
hepinizi öpüyorum görüşmek üzere

slm kızlar kimseler yok :KK43: gökce hala uyumadı aaaaa diyip bagrınıp duruyo tamamen aksi yaramaz bi cocuk oldu büyüyünce baş edemiycem galia herşeye itirazediyo hayır hayır diyip duruyo:KK43: umarım büyüdügünde akıllı olur uslu olur:)
ebroşum dişin kalmış canım başka dr a görünmende iyi olmuş apseli dişi nasıl çekmeyi düşünmüşler hem kanal tedavisi inan diş çekmekten daha zorlu bişey ya:KK43: oyy allah yardım etsin canm kırmızılar da gelmiş son gelen kırmızı olsun inş.
pelincim adet olmuşsun canım hakkında hayırlısı umarım bi daha gelmez o pisssss kırmızılar:)
boncugum sen nasılsın?
ismini unuttugum kızlar varsa kusura bakmayın olurmu hepiniz iyisinizdir inş kib öptm sizlerideeee:KK16::KK16::KK16::KK16:

olsun canımm m önemli değill çok sağolasınn .annesi uslu cocuk olur oo yerimm ben onuu

geçmiş olsun canım ya.belkide soğuklardan üşüttü.üşütüncede kalp yada sırttından ağrı oluyo ya.neyse şükür bişey yokmuş.Rabbim hepimize ve yakınlarımıza sağlık sıhhat versin.
Amin canım sağolasın.
evet cnm az kaldı ağrılar var doğru ama ınsan cabuk gecsın ıstıyor son zamanlarda özluyor artık.ağlıyorum bazen bu yuzden resımlerıne bakıp da :))
cnm ben de hamılelıgımde kıyafet sorunu cekmedım.cunku normalde ben de tayt tunık gıyerım.bırkaç tunık almısımdır o kdr.fakat sımdı eşımın esofmanlarını gıyorum yatarken.benımkılerın lastıklerı sıkıyor.hamıle esofmanı aldık dun.hahstaneye gıderken gıymek ıcın
Sorma sevcan nasıl dr bunlar anlamıyorum.
üzülsem ne olurki canım elimizden başka bişey gelmiyo malesef...evet sevcanım bende rahim filminden sonra hamiş kalanları okudum inş rabbim banada nasip eder hayırlısıyla...

evet canım döndüm ama hemende kırmızı kartı gördüm:))hayırlısı olsun bakalım inş kotu bişey cıkmaz...

inş canım bende 2,5 senedir hic cektirmedim hamile kalıyorum diye doktorlar gerek duymadı ama artık zamanı geldi inş temiz cıkar sende biraz daha bekleyip cektirisin ama inş gerek kalmadan bebişin gelir...

cnm peloşşş inşallah gelecek senın yavrun da...burda hamıle olmayan kalmayacak :KK49: buna ınanıyorum dua okurken...

ay abla diş maceran uzun surmus bayaaaa insan ıkılemde kalınca sınır oluyor degıl mı dr konusunda.inşallah kurtukursun yakın zamanda

cnm ıyı maşallah oğlanlar.ctesı kontrol var bakalım tahmını dogumm tarıhını soyleyecek dr sanırım.
cnm gökçenın tam kendıne guven zamanı.olsun sağlık olsun şımarık olsun yavrumm

cnm çok gecmıs olsun.ahh bu drlar kucucuk cocuga bu yaşta panıık atak yaşatıyorlar.etkılendı tabıı yavrumm.inşallah geçer vesveselerı

cnm takma kafana cok dıycem ama dıyeceksın kı ben sen benden olumsuzsun :))) evet ınsan ıkılemde kalıyor ama bakalım carsamba ne dıyecek drun hayrlı haberlerıunı beklıyorum..

herkese hayırlı günler dılıyorum canlar
İnşallah canım ya geçer ama çok etkilendi.
canım dün akşamda konuştuk zaten bence korkmana gerek yok kötü yorumlar okuyup kendini strese sokma .bugün doktora gidecektin naaptın canım

sorma berrinim yaa yılan hikayesine döndü diş zaten korkuyodum şimdi daha fazla korkmaya başladım .sanada geçmiş olsun canım

ranacım doktoruna güveniyosan sorun yok canım hareketlerine de dikkat et ama dediğine göre maşallahı var kuzunun .hayırlısıyla dünyaya gelsin valla ne tavsiye edersiniz demişsin şudurumda bişey söylemek zor doktorlar zaten endoğrusunu söylerler canım ..

ben onun yaramazlıklarını yiim yaa kuzum benim cano şimdiki çocuklar hep öyle allah kolaylık versin canları saolsunda .
evet ya benim diş kaldı beni uğraştırmaya kararlı :))neyse inşallah enkısa zamanda kurtulucam

boncuğum yapma kuzum hemen kötü düşünme inşallah yanılıyosundur hayırlısıyla müjde vericeksin bize .ama ozaman varya dayağı hakediceksin :))evhamlanma canım gerçi seni anlıyorum bende tedavilerimde hep derdim olmadı .inşallah oldu inşallah

selinam sorma kuzum ya ikinci kutuyu içiyorum ama ilk kutudan sonra ara verince böyle oldu oda ilk gittiğim doktorun yüzünden yani beni mahvetti pislink :))inşallah hayırlısıyla kurtuurum saol kuzum .sen nasılsın ya kist varmış ben ya yazmadım yada yazdım unuttum kusura bakma geçmişler olsun canım inşallah kist erir ve sıpanda gelir .

kuzen demek gittiniz doktora kıyamam ben ona ya manyak doktor bak ne işler açtı başınıza

selam hanımlar hepinize hayırlı günler bugün temizlik filan derken busaat oldu bide geç kalktım kendime şaşırdım :))
Ebuşum gelemedim açılmadı msn kimsede KK da yoktu söyleyemedim uğraştım olmadı:KK43:

Y kızlarrrrr bir sürü şey yazdım gittiiii:KK52::KK52::KK52::KK52:
Fazla kalamıcam belki bi daha gelemem hakkınızı helal edin Allah a emanet olun
Kardeloşum,eboşum,selinam,sevcanım,boncuğum,banum,derinim,berrincim,kardelenim,pelinim,garibim,flanım,gökçem,ranam kendinize dikkat edin... Bu arada Ranacım inş sağlıcakla kucagına alırsn bebişini,hareketlerine cok dikkat et azaldıgını hissettiğin an git hast.ye
Hoşçakalınnnnn...

Canlarım,selam.bugun bikac kere girdım okudum sadece...nevar neyok dicemde önce Anatolişi sorim hayırdır cano ya doğuma gidiyom deme sakın!hayırdır inşallah...
BONCUGUM Bak fıstıkım sana tek bşy dicem ve de telde ztn demiştim,nolursn oldu mu olmadımı sorgulama...belirti arama.ben aşılama oldum aşılama topıcınde hep kimisi dedi cok agrm oldu gögusler şişti falan ümitlendm ama olmadı...kimisi dedi hic bi agrı sızı belirti olmadı ama megerse hamileymisim...cnm benım lütfen rahatlat kendini kuzum takma...o belirtiler olsa bile onlar ilaçlardan oluyor cnm.gebelik belirtisi degil tatlım o yüzden takılma hic.
Banuşum cnm benim ayseme kıyamam hep o salak doktor yüzünden yaaa cnm.umarım bu durum düzelir banuşum.takma kafana bitanem...

günaydın kızlar bende belirti falan kalmadı sanırım olmadı aşılama ama hissediyorum sağda kist oldu hayırlısı artık neyapalım
ömrümü yediniz var ya,sanki hamile kalınır kalınmaz belirti oluyomuş insanda gibi şimdiden strese girmişin ya,kocaman bi maşallah diyorum sadece
bi de güzel düşün güzel olsun be boncuk

heee akşam özel izinliydim,biraz atıştıydık ya,onun affettirmesiydi:KK52::KK52::KK52:
Kardeloşum,eboşum,selinam,sevcanım,boncuğum,banum,derinim,berrincim,kardelenim,pelinim,garibim,flanım,gökçem,ranam kendinize dikkat edin... Bu arada Ranacım inş sağlıcakla kucagına alırsn bebişini,hareketlerine cok dikkat et azaldıgını hissettiğin an git hast.ye
Hoşçakalınnnnn...

hayırdır tutiş,doğuma gidiyorum da yazmamışın
sağlıkla doğum nasib etsin mevlam ama bi şey söyleseydin iyiydi

He ya telaşlı yazmış zaten.muhtemelen doğuma gitti yaaa Allahım yardımcın olsun anatoliş sağlıklı,hayırlı doğumlar..

İyim cnm ya napim...bunlar gene ps aldı mac ederler sohbet edioz bi yandan fln fılan yanım..msn demın ç.dısı actım kmse yoktu..geliom dur...ama cekmeyebilir.

Hoşçakalınnnnn...
cnm yaa nereye gıttın anlamadık hiçbirimiz????doğuma olsa yazardın doğuma gidiyorum dıye.pcye mı oturamaycksın acaba onu mu kast ettın

ebrar ablam özelden
bır mesj gonderdım onu cevaplarsan bugun bıldırecegım arkdşlara da .gelmedıyse mesj soylersın.herkerse hayrlı günler dılıyorum kızlar.eşcaazım gitti benı de uyku tutmadı bıraz bakınayım dedım buraya

günaydın kızlar
PELİNCİM kırmızılar gelmiş olsun kuzum takma kafana allahın izniyle muradına ereceksin
rahim filmi çekcem demişsinben hala cektirmen taraftarı değilim canım cünkü 2 düşük yaptın biride dış gebelikti o gebelikten sayılmıyor bile sonuçta hamile kalabiliyorsun yaşında küçük neden psikolojını bozuyorsun böyle şeylerle
RANA20 canım az kalmış günün rabbim hayırlı kolay dogumlar nasip etsin inş. miniğinle kavuştursun seni güzel mevlam
ANATOLİA sende doguma gidiyorsun anladıgım kadarıyla helallik falan dilediğine göre deli kızz:)))
hayırlı dogumlar olsun inş. tatlım saglıkla kavuşursun bebişine
BANUCUM ayşecik seni yine korkutmuş ama şükürler olsun bişey cıkmamış senin bu kız seni hasta edecek bu gidişle cadı :)))
KARDELOŞ senle oglunda iyisiniz inş. canım dogumlar yaklaşıyor
BONCUK canım allah bilir hemen umutsuzluga kapılma belirtilere takılma inş. bebişin seninledir...
EBRAR ablacım sende iyisindir umarım dişin nasıl oldu ?
bu arada dua okunuyor mu bu hafta bana yınr mesaj falan gelmemiş haber verirseniz sevinirim
bizde iyiyiz cok şükür son 10 haftaya girdik haftaya malatyaya kontrole gidicem inş. bu gidişimde bebişin alışverişinide yapıcam inş.zaman daralıyor ben daha hiç bişey almadım ne olur ne olmaz bebeklerin işi belli olmuyor 40. haftayı bekleyen cok az biz valizimizi hazırlayalım inş. herkesi cok öptük allaha emanet olun

hayırlı cumalar arkadaşlar:KK16:selinacığım iyiyim şükür canım,çok sağol kuzum sorduğun için:KK19:birsenciğimin oğlu hala iyileşememiş,canım çok geçmiş olsun tekrar Rabbim acil şifalar versin inşallah,yavrum daha küçücük en kısa zamanda iyileşir inşallah:KK71:berrin hayırlı yaşlar,hayırlı seneler olsun tatlım,yeni yaşın güzelliklerle dolu olsun:119:semra canım bir denk gelip de yazamamıştım,şimdi yazayım elini kesmişsin canım geçmiş olsun,dediğin gibi korkudan olabilir,tansiyonun tamamen düzelene kadar dinlenmeye çalış:13:

teşekkür ederim canım şimdi daha iyiyim .
canım üzme kendini lütfen...inş hayırlısıyla saglıklı kucagına alırsın bebişini dulararım seninle...

sagol canım gecmişte gördüm elini kesmişsin galiba cok gecmiş olsun dikkat et kendine...güle güle görüşmek üzre sende allaha emanet ol....

sagol canım hoşbulduk...evet berrincim işe yaramıyo malesef ama ben k.k dan uzaklaşmak izstedim sizlerden degil canım hatta hep aklımdaydınız hepinizi cok özledim ama bundan sonra burdayım vaktım oldukca inş...bu arada dogum günün kutlu olsun...nice mutlu saglıklı yıllara inş...yeni yaiın cok istedigin bebeişini getirsin sana inş canım...

eboşum canım arkadaşım dogum günün kutlu olsun ...nice mutlu yıllara iyiki tanışmışım sizlerle... hepinizi cok seviyorum rabbim yeni yaşında sana hayırlısıyla saglıklı bir bebiş nasip etsin cok öpüyorum seni...

birsencim emrecik hastaymış kıyamam ben ona ya cok gecmiş olsun rabbim acil şifalar versin canım...

derinim ,selinam,kardeloşum,sevcanım,boncugum,anatolinam,kardelen49,unuttugum varsa kusura bakmasın lütfen...hepiniz iyisinizdir inş...:KK16:

teşekkür ederim canım
selam kızlar biz dün akşam hastaneden çıktık emre şimdi birazdaha iyi yarın fırsat bulursam ayrıntılı anlatırım hepinize teşekkür ederim iyigeceler şekerler :KK16::KK16::KK16::KK16::nazar:

birsencin geçmiş olsun canım rabbim beterinden korusun kuzunu
selam kızlar
birsencim eve çıkmışınız,emre daha iyiymiş geçmiş olsun(aslında geçen gün de bişeyler yazmıştım ama kk kabul etmedi,ben de sinirlenip tekrar yazamamıştım)
boncuk inşallah aşılaman tutmuştur,rabbim bi daha uğraştırmasın(sanada yazmıştım o gün)
semracım sanada geçmiş olsun yazmıştım,ama işte kk nin azizliği,şimdi biraz geçti sinirim sanırım,tekrar yazayım dedim
bu arad lcw da var kıyafetler ama ya çok penye,ki şu an penye giyemem,ya da pantolon ve ben pantolon kullanmıyorum
aslında şöyle çok güzel bi elbise istiyorum ama model bulamadım
hazır zaten hiç yok,zaten burda hamile giyim diye bi yer yok,oysa sokaklarda metrekare başına hamile düşüyo,anlamadım
eboşum dişin alındı mı canım?
bu gece seni rüyamda gördüm:KK34:derincim senle de rastlaşamadık hiç,gerçi ben pek gelemiyorum şu sıra
ranacım inşallah sağlıkla yavruna kavuşursun
sevcancım seninde az kaldı ya,alıştırma ağrıları başlamıştır
bizim tutiş nerelerde ki,hiç kendinden detaylı bi bilgi vermiyo bu kız,küstüm işte:KK19:
garipcim seni de çok özledim yaa,artık msn de de karşılaşmıyoz,aramıza kara kediler mi girdi ki?
pelincim,sahalara dönmüşsün ama kırmızılarda teşrif etmiş,hayırlısı olsun,çektir bakalım rahim filmini
selinacım,temizliği yapmışsın,malum balkon epey yormuş ama şükür bitmiş,keşke yakınımda olsan,benim balkon o kadar uzun sürmez,iki fış fış bitirirdin:KK53:
berrincim biz de iyiki tanımışız burdaki arkadaşlarımızı,gerçi bayadır herkez kaytarmaları oynuyo ama genede yürekten gelen bi bağ var aramızda
banu cum,seni göremiyorum canım,atladım mı yoksa?herşey yolundadır inşallah
kardelencim sen de baya yoğun çalışıyon heralde sınavlara,kolay gelsin ikimize de:21:
ay başka kim vardı yaaaa,lütfen kusuruma bakmasın unuttuğum varsa
herkeze sevgiler

teşekkür ederim canım .bazen bana da oluyor aynı şey bir sürü yazıyorum gönderiyorum bir bakıyorum silinmiş .malum durumdan dolayı eskisikadar sabırla yazamıyorum can sağlı olsun yapıcak birşey yok. allah emanet ol canım :KK49::KK49:

boncugum sen nasılsın?
amin canım inş gelmez olsun dokuz ay o pis kırmızılar:))sen nasaılsın gokcemizde iyidir inş öpüyorum ikinizide...
canım şimdiden stres yapma inş bebişin sıkı sıkı tutunur sana hayırlısıyla dualarım seninle...

amin selinam hoşbulduk inş rahim filmimden sonra gelir bebişim...belkide bu ay aklına takmadıgın icin hamiş kalırsın canım kistle hamile kalınıyo ben arkadaşlarımda var hatta hepimiz icin hayırlısı olsun öpüyorum seni...
Yolunda sayılır selinacım ayşeyle gene hastahanedeydik çocuk KBB dr yüzünden resmen panik atak oldu sürekli bir yerleri ağrıyor şimdide kalbim diye tutundu götürdü tüm tetkiklerini yaptırdık şükür temiz çıktı.
canım aysecigin tahlillerinin temiz cıkmasına sevindim tekrardan gecmiş olsun...sende iyisindir inş...

eboşum randavumu aldım canım pazartesi günü sabah 9 orda olcam ama ben anestezili olmayı düşünüyorum cünkü cok korkuyorum doktorumlada konuşup tam karar vercem inş bir sorun cıkmaz...bende seni öpüyorum canım...
Hoşçakalınnnnn...
canımm hayırdır ya neden gelmiyceksin anlamadım...helel olsun tabiki sende bebişine ve kendine iyi bak cok öpüyorum...
cnm yaa nereye gıttın anlamadık hiçbirimiz????doğuma olsa yazardın doğuma gidiyorum dıye.pcye mı oturamaycksın acaba onu mu kast ettın

ebrar ablam özelden
bır mesj gonderdım onu cevaplarsan bugun bıldırecegım arkdşlara da .gelmedıyse mesj soylersın.herkerse hayrlı günler dılıyorum kızlar.eşcaazım gitti benı de uyku tutmadı bıraz bakınayım dedım buraya
canım öbur alıntın bozuk cıkmıştı bunu aldım...inş sevcanım rabbim en kısa zamanda hepimize nasip eder duaların icin sagol benım dualarımda seninle...seni ve yigenlerimi cok öpüyorum...
günaydın kızlar
PELİNCİM kırmızılar gelmiş olsun kuzum takma kafana allahın izniyle muradına ereceksin
rahim filmi çekcem demişsinben hala cektirmen taraftarı değilim canım cünkü 2 düşük yaptın biride dış gebelikti o gebelikten sayılmıyor bile sonuçta hamile kalabiliyorsun yaşında küçük neden psikolojını bozuyorsun böyle şeylerle
RANA20 canım az kalmış günün rabbim hayırlı kolay dogumlar nasip etsin inş. miniğinle kavuştursun seni güzel mevlam
ANATOLİA sende doguma gidiyorsun anladıgım kadarıyla helallik falan dilediğine göre deli kızz:)))
hayırlı dogumlar olsun inş. tatlım saglıkla kavuşursun bebişine
BANUCUM ayşecik seni yine korkutmuş ama şükürler olsun bişey cıkmamış senin bu kız seni hasta edecek bu gidişle cadı :)))
KARDELOŞ senle oglunda iyisiniz inş. canım dogumlar yaklaşıyor
BONCUK canım allah bilir hemen umutsuzluga kapılma belirtilere takılma inş. bebişin seninledir...
EBRAR ablacım sende iyisindir umarım dişin nasıl oldu ?
bu arada dua okunuyor mu bu hafta bana yınr mesaj falan gelmemiş haber verirseniz sevinirim
bizde iyiyiz cok şükür son 10 haftaya girdik haftaya malatyaya kontrole gidicem inş. bu gidişimde bebişin alışverişinide yapıcam inş.zaman daralıyor ben daha hiç bişey almadım ne olur ne olmaz bebeklerin işi belli olmuyor 40. haftayı bekleyen cok az biz valizimizi hazırlayalım inş. herkesi cok öptük allaha emanet olun

tosticim haklısın canım ama dış gebelikten sonra rahim filmi cekilmesi gerekiyomuş benim 10 ay oldu ama hala hamiş kalamadım inş olmamıştır ama amaliyat sırasında yapışıklık falan olmuş olabilir...cektirip kafamı rahatlatmak istiyorum...hayırlsısı olur inş...seni ve yigenimi cok öpüyorum...

selam kızlar hepiniz iyisinizdir inş...ben pazartesi gününe randevu aldım...dualarınızı bekliyorum inş bir sorun yoktur tüplerde korkum biraz azaldı cünkü anesteziyle cektirmeyi düşünüyorum...rabbim hepimize hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin...:KK16::KK16:

selam hanımlar
tosticim bizim daha çok var ama senin yaklaşmış canım
rabbim tüm doğuma gideceklere kolaylık ve sağlıklı doğumlar nasib etsin inşallah

amin canım inş gelmez olsun dokuz ay o pis kırmızılar:))sen nasaılsın gokcemizde iyidir inş öpüyorum ikinizide...

canım şimdiden stres yapma inş bebişin sıkı sıkı tutunur sana hayırlısıyla dualarım seninle...

amin selinam hoşbulduk inş rahim filmimden sonra gelir bebişim...belkide bu ay aklına takmadıgın icin hamiş kalırsın canım kistle hamile kalınıyo ben arkadaşlarımda var hatta hepimiz icin hayırlısı olsun öpüyorum seni...

canım aysecigin tahlillerinin temiz cıkmasına sevindim tekrardan gecmiş olsun...sende iyisindir inş...

eboşum randavumu aldım canım pazartesi günü sabah 9 orda olcam ama ben anestezili olmayı düşünüyorum cünkü cok korkuyorum doktorumlada konuşup tam karar vercem inş bir sorun cıkmaz...bende seni öpüyorum canım...

canımm hayırdır ya neden gelmiyceksin anlamadım...helel olsun tabiki sende bebişine ve kendine iyi bak cok öpüyorum...

canım öbur alıntın bozuk cıkmıştı bunu aldım...inş sevcanım rabbim en kısa zamanda hepimize nasip eder duaların icin sagol benım dualarımda seninle...seni ve yigenlerimi cok öpüyorum...

tosticim haklısın canım ama dış gebelikten sonra rahim filmi cekilmesi gerekiyomuş benim 10 ay oldu ama hala hamiş kalamadım inş olmamıştır ama amaliyat sırasında yapışıklık falan olmuş olabilir...cektirip kafamı rahatlatmak istiyorum...hayırlsısı olur inş...seni ve yigenimi cok öpüyorum...

selam kızlar hepiniz iyisinizdir inş...ben pazartesi gününe randevu aldım...dualarınızı bekliyorum inş bir sorun yoktur tüplerde korkum biraz azaldı cünkü anesteziyle cektirmeyi düşünüyorum...rabbim hepimize hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin...:KK16::KK16:
amin cnmm benım ınşallah.ya cnmmm drun ne der bılmıyorum ama bak herkesın farklı acımayan da var fakat benım canımdan can gıttı fılm cekılırken yuruyemedım sonrasında ki ben nanemonla degılım cesaretlıyımdır.ama şimdiki aklım olsa kesınlıkle anestezılı yaptırırdım korkman ıcın sylemıyorum ama canını yakma zaten verdıklerı narkoz 10* dakıkalık ben narkoz almanı tavsıye edıyorum

anatolıa asagıda gordum ıyısın ınsallah herkes merak ettı bıdaha gelemem yazmıssın hayrdır cnm???

Selaamm kızlarrr, yine geldim:KK9: Yanlış anlaşılma olmuş doğuma gitmedm kuzularım evde net yok ya eşimde dün işe başlamıştı normalde onun hattından giriyorum çünkü nete o yüzden belki gelemem dedim,iki saatten fazla sitedeydim geçmişe baktım alıntıladm cvp yazdım sonra püüüfff gitti hepsi, daha fazla kalamadıgım için alelacele yazmıştım:KK52: Bana da eboş söyledi bugun,şimdi eşim evde hemen hbr veriyim dedim :KK51:
Allah'a emanett olunn dualarınızı eksik etmeyin benden:KK54::KK54::KK54::KK54:

Bu arada yine aynı şey oldu hee ama hayret yazdığım şey duruyorr :KK53::KK53::KK53:

Selaamm kızlarrr, yine geldim:KK9: Yanlış anlaşılma olmuş doğuma gitmedm kuzularım evde net yok ya eşimde dün işe başlamıştı normalde onun hattından giriyorum çünkü nete o yüzden belki gelemem dedim,iki saatten fazla sitedeydim geçmişe baktım alıntıladm cvp yazdım sonra püüüfff gitti hepsi, daha fazla kalamadıgım için alelacele yazmıştım:KK52: Bana da eboş söyledi bugun,şimdi eşim evde hemen hbr veriyim dedim :KK51:
Allah'a emanett olunn dualarınızı eksik etmeyin benden:KK54::KK54::KK54::KK54:

Bu arada yine aynı şey oldu hee ama hayret yazdığım şey duruyorr :KK53::KK53::KK53:

iyi cnm sağol gelip aydınlattığın için :)))
inşallah herşey yolunda gider ama bebiş geleceği zaman haber ver emı

X