Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun ben kaç gündür giremedim kutlayamadım bizim cadı gene iş açtı başımıza anlatırım msn de seni sevdimi sen biliyosun zaten çok öptüm seni.

kuzen ne demek ya kalpler bir önemli değil
hayırdır merak ettim inanki kötü bişey olmasında
tamam konuşuruz inşllah canım öptüm seni

canım hayırlısıyla saglıklı bebişini kucaklarsın inş dualarım seninle...
canım her şey yolundadır inş görüşmek üzre...
evet eboşum hayırlısı olsun diyorum artık ama rahim filminden cok korkuyorum inş cok canım yanmaz...canım senin dişinde cekilmemiş hayırlısı olsun inş en yakın zmanda kurtulursun agrısından...cok gecmiş olsun

ben varımmm ama :) aynen 1.5 senede sadece 2 defa günüm gecti okadarr

diş konusunda al benden de okadar 2 kere korka korka gittim yirmilik için ilaç verip gönderdiler kullan gel dediler bende 3. ye gitmedim alt ikilri zorla almıştı doktr inat ettim sökecem filan dei cins birine denk gelmiştim bi kere de 2 yirmiliği aldı normalde zararlıymış alınmazmış ama işte belli olmuyoki herkes kendi havasında inş. hiç zorlanmadan halledersin canımm

ben varımmm ama :) aynen 1.5 senede sadece 2 defa günüm gecti okadarr

h.g canım nasılsın...valla ben günüm gecmeden hamilelikleririmi ögrendigim icin günüm gecince pek heveslenmiyorum zaten ben anlıyorum artık adet olacagımı sinyal veriyo bunyem

canım çok geçmiş olsun,hayırlısıyla kurtul inşallah dişinden
rüyamı anlatcaktım ama gelmedin ki akşam
ben de bundan sonra geceleri giremem heralde,baya bi kızıştık bugün gece net yüzünden çünkü
neyse hayırlısı diyelim

ranacım bence de plesanta kireçlendiyse,bi de başka dr a görün,senin dr un fikriyle kalma derim,çünkü korkutmak istemem ama bunla ilgili yaşanmış üzücü bi olayımız var
hem senin bebiş 38. hafta içinde artık.

Selam kızlar...umarım guzel bir haftasonu gecirmşinizdir...
RANAcım,bende kardeloşa katılmadan edemıcem cnm ya,bi doktora daha görunmekte fayda var herzaman.bak eboşun diş olayı misal...inş hayırlısyla doğumun gerceklesr cnm,duamızdasn.
EBUŞUM ya cnm bnm bak sen şu discilere ya oynuyolar ınsanla...neysekı iyi brine denk gelmsn kuzum.gece grmeye calscam bende
BANUM ins önemlı apary yoktur cnm benım.gece knuscz ıns.

canlarım hepinize çok teşekkür ederim ALLAHIM RAZI OLSUN SİZLERDEN...
özele gidiyorum ablacım bu dr baya bi isim yapmış biri o yüzden onu tercih ettim normalde başka özel bi hastanye gidiyordum orası biraz pahalı geldi doğum için hemde ewe uzak kalıyor baya bi bu hastane yakın hemde o dr un adını çok duydum fiyatlarda uygun diye buraya dewam ettim ...dr zaten nst den çıkan sonuca bakıp anladı usg ile de doğruladı...sizin dediğiniz gibi benimde içime sinmedi o eski dr mu aradım oda plesenta yaşlanıyorsa riske girmemek lazım alınması en uygunu dedi sonra yine rahat etmedik burda zekai tahir burak hastanesi war dewlet oraya gittik acile orda da çok ciddi bi durumd olmadığını sadece yeni başlangıç olduğunu hatta normal olrak doğum olacağını söyledi dr anlayacağınız aklım iyce karıştı kendi dr um da riskli olduğunu söylüyor beklenmesi iyi değil diyor çünkü nst de kalp atışlarından anlaşılıyormuş bu durum ...çarşmba tekrar gitcez artık büyük ihtimal gün wercek hatta o gün bile alabilir... ben kendimden geçtim bebeğim iyi olsun sezeryanada razıyım ...hayırlısı buymuş elden bişi gelmiyor ...
sizin tawsiyeniz ne peki ???fazla beklemeden alınması mı yoksa tam aksine beklemelimiyim ????

slm kızlar kimseler yok gökce hala uyumadı aaaaa diyip bagrınıp duruyo tamamen aksi yaramaz bi cocuk oldu büyüyünce baş edemiycem galia herşeye itirazediyo hayır hayır diyip duruyo umarım büyüdügünde akıllı olur uslu olur:)
ebroşum dişin kalmış canım başka dr a görünmende iyi olmuş apseli dişi nasıl çekmeyi düşünmüşler hem kanal tedavisi inan diş çekmekten daha zorlu bişey ya oyy allah yardım etsin canm kırmızılar da gelmiş son gelen kırmızı olsun inş.
berrincim seninde 17 sindeymiş dogum günün yeni gördüm mutlu yıllar canım
birsencim emreyede çok geçmiş olsun
rana cım sanada hayırlı dogumlar diliyorum canım
pelincim adet olmuşsun canım hakkında hayırlısı umarım bi daha gelmez o pisssss kırmızılar:)
derinim kocişin gitmesine az kaldı üzülme olur m u inş saglıkla geri gelir
kardelencim hamişlik nasıl gidiyo kıyafet mi arıyosun kolay gelsin sanada
sevcancım bebişler nasıl kontrollerde herşey yolundadır inş
boncugum sen nasılsın?
banucum sen nasılsın ayşecik nasıl oldu ?
ismini unuttugum kızlar varsa kusura bakmayın olurmu hepiniz iyisinizdir inş kib öptm sizlerideeee

kuzen ne demek ya kalpler bir önemli değil
hayırdır merak ettim inanki kötü bişey olmasında
tamam konuşuruz inşllah canım öptüm seni
Önemli değil be kuzen merak etme.
yok canım merak etme.
Canım kardeşiminda başına geldi hemen aldılar bebişi iyikide almışlar bebek içerde sıkışmış ve havasız kalmış bence sen dr bir daha görüş ve ona inan canım Allahın izniyle al bebişini kucana hayırlı haberleriniz bekliyoruz..
Şükür iyi canım sen nasılsın.

günaydın kızlar bende belirti falan kalmadı sanırım olmadı aşılama ama hissediyorum sağda kist oldu hayırlısı artık neyapalım

pelincim hoşgeldin canım tekrardan.kırmızılarda gelmiş inşallah rahim filminden sonra Rabbim sağlıklı bebişlerini nasib eder.bende kisti öğrendim dr da bu ay bu kistten ötürü yumoşlar gelişmez dedi.farkettimde ben hiç bir ay böyle rahat değildim.kafaya takmasakta illaki ilşki sonrası aklımızdaydı.bu rahatlığımı yumoşlar varken de devam ettirebilirsem ne mutlu bana.ne stresmiş yaa her ay.kiste sevinir duruma geldim yani.töbe töbe.
süpersin yaa demek iki fış fış bitiyo sonra.olur canım sen benim balkonu hallet ben senin.anlaştıkmınasılsın bu arada?pazar günü kocişinle bulmuşsundur belki kıyafet?
evet canım ya kimseyle karşılaşamıyorum.bende sabahtasn oluyorum msnde flnda.öğleden sonra hep bişeyler oluyo çıkıyorum.inş denk geliriz bi gün.öptm canım.
banum hoşgeldin canım.herşey yolunda inşallah.?
abla ya kurtulamadın he dişten daha.nasıl bi iltihapmış o hala geçmemiş.antibiotik belki ağrısını dindirmiştir biraz inş.dr lara güvensek bi türlü güvenmesek bi türlü.işin ucu paraya dayanıyosa 5 sefer düşünmek gerekir.inş senin için hayırlı olan şekliyle kurtulursun dişinden ablam.kırmızılarda gelmiş geçmiş olsun ablacım.öptm.
canım ben pek bilmiyorum bu konuyu.bilen arkadaşlar önemli olduğunu söylemiş.inş Rabbim sağlıkla bebeğini kucağına alacağın bir yola koysun sizi.dualarım sizinle.öptm canım.
günaydın kızlar bende belirti falan kalmadı sanırım olmadı aşılama ama hissediyorum sağda kist oldu hayırlısı artık neyapalım

bismillahhhh dur kız daha 8 günün var ne bu???hemen negatifi yapıştırdın.kist sandığın ya bebekseeee???? tek taraflı ağrın var herhalde ondan öyle diyon.bak ben negatif olan aşılamamı anlatayım.ilaçları kullandığım artık yumurtlama günlerime yakın ağrılar çok fazlaydı.sonra geçer gibi oldu çatlama iğnesini yedim 1-2 saat sonra resmen adet sancısı gibi kıvrandım.aşılamanın yapıldığı güne kadar.aşılama yapıldı aynı ağrı devam yattım hep sancıdan.aşılamadan sonra 2 gün sürdü ağrılar sonrasında hiç bi şey yoktu ne ağrı ne sızı.iğnelerin etkisiyle zaten göğüsler şişebildiği kadar şişti,midem ekşidi,moral durumu hat safhada herşeye barut gibiydim.bunların hepsi yumoş iğnelerinden zaten.yani sen şuan tek taraflı ağrın var sanırım sağda kist var herhalde dediğine göre.bende böyle bi ağrı olmadı.yani pozitif ihtimali yüksekk.öptm canım.8 günün var bunlara kafa yormak yerine lay lay lom gezip eğlenmene bak.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar hayırlı günler inşallah.

Yolunda sayılır selinacım ayşeyle gene hastahanedeydik çocuk KBB dr yüzünden resmen panik atak oldu sürekli bir yerleri ağrıyor şimdide kalbim diye tutundu götürdü tüm tetkiklerini yaptırdık şükür temiz çıktı.

geçmiş olsun canım ya.belkide soğuklardan üşüttü.üşütüncede kalp yada sırttından ağrı oluyo ya.neyse şükür bişey yokmuş.Rabbim hepimize ve yakınlarımıza sağlık sıhhat versin.

haklısın cnm dr a güwenmek lazım...şuan için bizim dr bi hafta daha sorun olmaz dedi...bebeğiminde nstde durumu gayet normal çıktı zaten hareketleri falanda herzamanki gibi bi azalma olmadı ama her ne olursa olsun bu bi risk ...dr haftaya bi gün wercek gibi hayırlısı olsun inş dicek bişi yok ....
saol cnm bnm RABBİM herkese hayırlısıyla yawrusunu kucağına alamayı nasip etsin ...
günaydın cnm,,,
hemen kendi kendine moralini bozma RABBİM hakkında hayırlısını wersin ...umudunu yitirme inş olacak bu kez ...

günaydın cnm,,,
ewet basite alıncak bi durum değil ...şuan benim ki yeni başlamış olduğu için kafam karışıyor ...kendi dr um alınması lazım dedi başka bi dr gayet normal son haftalarda olur dedi bu ikilem yüzünden huzursuz oldum ama beni takip eden dr a güwenmem lazım ...bebeğimin durumunda korkulacak bişi yok çok şükür tek aklıma takılan normal doğum olmak yerine sezeryan olması ...ama yapcak bişi yok herşeyin hayırlısı...

evet cnm az kaldı ağrılar var doğru ama ınsan cabuk gecsın ıstıyor son zamanlarda özluyor artık.ağlıyorum bazen bu yuzden resımlerıne bakıp da :))
cnm ben de hamılelıgımde kıyafet sorunu cekmedım.cunku normalde ben de tayt tunık gıyerım.bırkaç tunık almısımdır o kdr.fakat sımdı eşımın esofmanlarını gıyorum yatarken.benımkılerın lastıklerı sıkıyor.hamıle esofmanı aldık dun.hahstaneye gıderken gıymek ıcın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…