Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ayyy canım ya çok tesekkür ederimm keşke yakın olsaydıkta pasta yapsaydım sizee :)evet canım kova burcuyum bendee yok canım ne büyüğü ben gördüm fotonu hiçte gstermiyosunn .canım bu arada gercekten aranızda olmaktan çok mutluyum rabbim razı olsun ve insallah rabbim hepimize hayırlı evlşatlar versin

amin cnm inşallah herkes için...

aminnn canım allah razı olsun
sen nasıl oldun sevcanım bugün daha iyisin inşallah
iyiyim ablacığım dün vasattım tansıyon düşüktü.
duaya katılmak için geldım bırazdan hazırlanıp eşimin babannesıne zıyarete gıdeceğim.yakın bıze.hem yürüyüş olsun
berrin,peloş ve ablam

sizler de ıyısınız ınsallah

Canlarımmmm hayırlı cumalar öncelikle...geçmişi suan okumadım dua icin geldim...ebrarım eline sağlık cnm rabbim dualarımızı hayırlısıyla vesile kılsın ,boncugumun aşılaması tutsun inşallah sağlıcakla...duaya amin diyorum rabbim kabul eylesin.
Bu arada gecmsten gözume takılanlarANATOLİŞİMdemek ruyanda gördun benı hayırdr ins.aman kuzum kavga mavga Allah uzak etsn yuvalarımızdan...terse cıksın inş...siz hep mutlu olun bende tabi
PELOŞŞ döndün sahalara he hg cnm...bidaha böyle yaramazlıklar istemiyoruz diimi kızlarr...SEVCANIM mesajını aldım kuzu Allah razı olsun.sanada hayırlı cumalar.
Neyse ben icerı gidim.öptm hepınızı.

sağol cnmm hadı sen bak işine opyurm

hakkınızı helal edin kızlar allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah
helal olsun cnm.abbım mujdelı haberler versın ınşallah

böyle kalabalık olmak ne güzelll :)
evet canım ya hep böyle olalım bundan sonra inş:))
hakkınızı helal edin kızlar allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah
amin canım inş...nasılsın bu arada bol bol dinlen dikkat et kendine boncugum...
sevcanım tansiyonunmu düşüktü canım gecmiş olsun dikkat et kendine cok yorulma...bende iyiyim cok şükür canım...

evet canım artık sahalardayım inş bir daha terketmek yok...sanada hayırlı cumalar derinim bende seni öpüyorum görüşmek üzre...

canlarım bende cıkıyorum biraz işlerim var sonra görüşürüz inş kendinize iyi bakın hepinizi öpüyorum...

insallah canımmm

arkadaslar hepinşze tekrardan hayırlı cumalar allaha emanet olunn bende çıkıyorum görüşmek üzere insallahh

hayırlı cumalar diliyorum
boncugumun duasınada amin diyorum rabbim inş katından hayırlı bi evlatta ona nasip eder ....

selam kızlar biz dün akşam hastaneden çıktık emre şimdi birazdaha iyi yarın fırsat bulursam ayrıntılı anlatırım hepinize teşekkür ederim iyigeceler şekerler

herkese iyi geceler kimsecikler yok ama yinede selam diyim :))
birsenim konuştuk zaten canım evde olmanıza çok sevindim allahım birdaha düşürmesin inşallah emreciğe geçmişler olsun canım
ya kızlar ben ranayı merak ettim bugünde uğramadı umarım sorun yoktur sevcanım sende teli vardı haber alırsan bildir mutlaka umarım herşey yolundadır
neyse bende fırsattan istifade kkyı dolaşıyım :)

ablacığım selam.uyku tutmadı girdim biraz.abla ben rana ile mesajlaştım bu akşam.çantasını hazırlıyordu .yarın gidecekler druna.tekrar nst ye girecek.nst ye göre doktor gün verecek belli değil yani.ptesi salı da diyebilirmiş.yarın belli olacak.o giremezse ben haber alıp yazarım size merak etme ablacığım ))
herkese tatlı ruyalar opuyorummm

günaydın kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı günler inşallah.
birsencim geçmiş olsun canım ya eve gelmişsiniz ya emremize acil şifalar inşallah.öptm sizi.

selam kızlar hayırlı haftosanları hepinize...birsencim emrecigin daha iyi olmasına sevindim cok gecmiş olsun...

birsen cnm geçmiş olsun emrecik daha iyiymiş sevindim.daha da iyi olsun inşallah erkeğimizz

herkese selamlar...
kahvaltı yaptık eşimle,bir bakayım dedim ama kimse yok şansıma.
hava günlük güneşlik değerlendirmek lazım ) meteoroloji çaktı :) sözde dün çok kar yağacaktı gece yarısına dek baktım hep yok bişey.

selam canım nasılsın...ohh afiyet olsun yarasın bebişlerine...kız burda kar var ve hava cok soguk ne güzel orda güneş var...degerlendirin tabi iyi gezmeler tatlım...

selam canım nasılsın...ohh afiyet olsun yarasın bebişlerine...kız burda kar var ve hava cok soguk ne güzel orda güneş var...degerlendirin tabi iyi gezmeler tatlım...
selam cnm ıyı sen nasılsın?yok be yavrum soğuğu soğuk fakat kar namına birşey yok.cnm ağrılarım var aslında eşimle eminönüne gidecektik eksikler vardı almaya fakat babamla o gidecek sanırım benim ağrılar var yatarım ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…