Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selam kızlar dün son kontrolüm vardı 8 9 tane yumoş olmus çatlatmayı yaptım dün gece yrn saat 1 de aşılama olucak dua edin bana bu sefer olur inşallah

selam kızlar dün son kontrolüm vardı 8 9 tane yumoş olmus çatlatmayı yaptım dün gece yrn saat 1 de aşılama olucak dua edin bana bu sefer olur inşallah

boncuğum yaaaa,ay bişey dicem ama korkma
senin bu dr bu kadar yumoşla aşılama niye yapıyo,ya gerçekten 4 5 6 tane falan tutarsa
keşke baştan dozu az tutsaydı,maşallah iyi yumurtluyosun he

Kızlar tüm iyi dilekleriniz için sağolun ben alıştım zaten canlar:KK43:
Dünden beri dedemle koşturuyoruz dün hastalanmış eczanede akşamda gece gene fena oldu götürdük Allahtan kalple ilgili değilmiş sol tarafında sırtını göğsünü resmen zona sarmış ondanmış ağrısı bizde farketmedik kendide görmüyor zaten dr soyunca farketti çok şükür bugün daha iyiymiş.

bagnu cok gecmis olsun dedene ALLAH acil sifalar versin

abla sanada cok gecmis olsun dis agrisi kotudur

kardelen oglan anasi olacakmissin kaynana olcan demek vavvvvv belki dunur oluruz kiz hayirli olsun damatliginida gorursun INSALLAH

berrin sen neler yapiyosun histereskopi yads ona benzer bisi yaptircam demistin yaptirdin mi bisi ciktimi

boncuk asilamn INSALLAH tutar canim

kizlar unuttugum varsa kusura bakmayin hepinizi optum

canım çok gecmiş olsun dedene rabbim şifa versinn .öle deme canım ya rabbim insallah bi kapı acar bizede
Sağol canım ne diyim berrincim artık 12 yıl geçince:KK43:
ay yavrum ya 5 dak sabredıp bekleseymısım karsılasackamısız yaa kapattım ben de kımse yok dıyee cagrı yapsaydın keşkeeeeeeeeeeeeee :KK43:

cnm ya gecmıs olsun allah şifalar versin dedeciğine...

selam cnm altta gordum senı cıkmadıysan eger
Sağol sevcancım.

kardelen oglan anasi olacakmissin kaynana olcan demek vavvvvv belki dunur oluruz kiz hayirli olsun damatliginida gorursun INSALLAH

berrin sen neler yapiyosun histereskopi yads ona benzer bisi yaptircam demistin yaptirdin mi bisi ciktimi

Sağol aleyna sen nasılsın.
Boncuk inşallah tutar bu sefer dualarımız seninle. Ama bende kardeloşa katılıyorum ya hepsi tutarsa yada 3 4 o zaman napıcan işin zor olur valla inşallah Rabbim birr yada iki tanesini sana nasip etmiştir.Bu arada bol bol kuru dut ye kabak çekirdeği ananas günde bir yada iki dilim çokta yorma kendini hee birde bol su içççç kardeşim bu taktikleri uyguladı ve tutundu bebişkosu hadi güzel haberlerle gel inşallah...

Sağol
canım ne diyim berrincim artık 12 yıl geçince
:KK43:
Sağol sevcancım.

Boncuk inşallah tutar bu sefer dualarımız seninle. Ama bende kardeloşa katılıyorum ya hepsi tutarsa yada 3 4 o zaman napıcan işin zor olur valla inşallah Rabbim birr yada iki tanesini sana nasip etmiştir.Bu arada bol bol kuru dut ye kabak çekirdeği ananas günde bir yada iki dilim çokta yorma kendini hee birde bol su içççç kardeşim bu taktikleri uyguladı ve tutundu bebişkosu hadi güzel haberlerle gel inşallah...

canım anlıyorum senii beklemek çokk zorr rabbim inşallah bekletmez senii bu aralar bana da bişi oldu durup durup aglıyorum hemde öle böyle eğill

kız nerdeyse iki ay oluyo ben öğreneli,iki aydır hiç gelmedin mi sen topiğe
dünür de oluruz,bebeklerimiz sağlıkla doğsun da inşallah
Sağol canım ne diyim berrincim artık 12 yıl geçince:KK43:

Sağol sevcancım.

banucum dedene çok geçmiş olsun canım
kabak çekirdeğine gelinceeeee,ben hamile olduğumu bilmiyodum,hatta ümidim de yoktu ya,can sıkım vardı bide o ara,paso akşamları kabak çekirdeği yiyodum ama benimki tamamiyle çerez niyetineydi,belki vesiledir
bide o ay ağaçtan çok fazla incir yemiştim

kız nerdeyse iki ay oluyo ben öğreneli,iki aydır hiç gelmedin mi sen topiğe
dünür de oluruz,bebeklerimiz sağlıkla doğsun da inşallah

banucum dedene çok geçmiş olsun canım
kabak çekirdeğine gelinceeeee,ben hamile olduğumu bilmiyodum,hatta ümidim de yoktu ya,can sıkım vardı bide o ara,paso akşamları kabak çekirdeği yiyodum ama benimki tamamiyle çerez niyetineydi,belki vesiledir
bide o ay ağaçtan çok fazla incir yemiştim
Sağol kardeloşcum valla kardeşim biliyosun tüp yapmıştı o bilerek araştırarak yaptı bak sendede faydası oldu belkide ne biliyim en iyisi hep beraber buralarda çitliyelim:)dimi.
iyidir canım yaaa,takılıyoz işte
bazen kimse olmuyo,kendi kendime konuşup konuşup gidiyom
ama şu gelmeyenlere de iyice kızmaya başladım,haberleri olsin,yeterin gari uzaklaştığınız,bi gelin,yüzünüzü görek diii mi ama
Gerçekten ya geçen sene ne güzeldi bu sene kimseler yok hadi ama artık dönün kızlar haklı kardeloş valla kızdırmayın kadını hamiş hamiş::)

Sağol kardeloşcum valla kardeşim biliyosun tüp yapmıştı o bilerek araştırarak yaptı bak sendede faydası oldu belkide ne biliyim en iyisi hep beraber buralarda çitliyelim:)dimi.

Gerçekten ya geçen sene ne güzeldi bu sene kimseler yok hadi ama artık dönün kızlar haklı kardeloş valla kızdırmayın kadını hamiş hamiş::)

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
:129::129::129::129::129::129::129::129::129:

sevcan merhaba canm
boncuk yazmis sana senin taktiyi uyguluycam diye o dikkatimi cekti ondan soriyim dedim

seninde az kalmis dogumuna ALLAH bi avazda kurtarsin bizleride unutma olurmu duanda
YOK CNM taktik filan. :)) babam da ikiz onun etkisi de olabılır :KK66:)))

ayy cnm maşallahh yaaa ınşallah tutunur yavrun ya da yavrularınnn :))

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
:129::129::129::129::129::129::129::129::129:

katılıyorumm kardelen abla.bız hamiş hamiş gelıyoruz nerede bu millet?? :))))

merhaba ebrar ben yaklaşık tam 8 yıldır istiyorum ama olmuyor demekki yaradanım layık görmüyor,hepiniz gibi bende bir çok badirelerle uğraşıyorum yüreğimde ne fırtınalar kopuyor,sizleri okurken en iyi ben anlıyorum.Ama hak tealaya sığınıyorum her zaman için,beterin beteri var diyorum.Yaklaşık 4 sene evvel bir gebeliğim oldu 3 aylıktı amam ben 10 gün yaşayabildim bu mutluluğu çok değil,çünkü polıkıstikover sentromunu taşıyorum.Sizlerle burada yazışızmak biraz olsun beni rahatlatıyor ve o zamandan bu yana kaybetmiş olduğum bebeğimi arıyorum.Birçok karamsar olan arkadaşlara buradan da seslenmek istiyorum herşeyden önce sağlık biz sağ olalım yeter ki,Allahım isteyince gerisini bize verecektir.Sabır ve mücadeleyi herikisinide yüreğimizde taşımalıyız,ALLAHIM YARDIMCIMIZ OLSUN .
hoşgeldin canım.Rabbim inş tez zamanda sağlıklı bebekler nasib etsin.aminn.
Kızlarrrr Allah hepinizden razı olsun
Ağzınıza,yüreğinize,emeğinize sağlık,çok çok çooookk tşk ederm hepinize
Rabbim inş tez zamanda hepinize yaşatsın bu duyguyu,hayırlı sağlıklı akıllı evlatlar nasip etsn inşaallh
Allah hepinizden razı olsunnn
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
aminn canım Allah senden de razı olsun.ben okuyamadım gerçi ama :26:
Derinim eşin burdur'a gidiyor demk,Rabbim hayırla gidp gelmesni nasip etsn cnm
Boncugum pztsi aşılaman yapılacakmış,inş güzel hbrler alırız senden yumoş boll elbet biri tutar pozitif ol sıkma kendini tamam mı...
Ranacım sende acile gtmişsnn aman cnm dikkat et kendine inş zamanında sağlıcakla gelir minnaakk...
Eboşum senle konustk zatii tekrar çok tşk ederm:)
Banusum adet olmussun cnm inş son adetn olur cnm inşşş,ahaaandaa ezanda okunuyor okunan ezanın yüzü suyu hürmetine inşşş bi 9ay adet olma hiçbiriniz olmayn 9ayy inşşaaaaalllaaaahhh...
Berrincm sende gecikmeli olmussun :KK43:Tedavi falan var mı sende cnm yumş takibi falan..
Sevcanım sana da Allah kolaylık vern cnm yaa,ikiz zorr tabii
Kardeloşş sen ne ediyonn gııı oğuşş nasıl?
Selinam sen nasılsn cnm?
Pelin gelmiyo galiba göremedm...
Kızlar hepiniz hakkınızı helal edn çok çok tşk ederm tekrar:KK16:
iyiyim canım çok şükür.hayat telaşesine kapılıp gidiyoruz işte.
canım seninde baya zaman olmuş ALLAH sabırlar versin hiç kolay değil bende 11 yıldır bekliyorum nasip değilmiş demek napalım .benimde 3 kaybım var .sanada çok geçmiş olsun RABBİM yerini doldursun tez vakitte inşallah .zor günler geçirdik hepimiz ama imtihan işte inşallah bundan sonrası kolay olur .herşey gönlünce olsun inşallah müjdeli haberi verirsin enkısa zamanda .buarada kaç yaşındasın canım

evet canım bebiş iyi olsunda napalım analık kolay değil bugünleri unutucaksın inşallah allahım şifa versin .özelden yazdım kuzum çok saol şimdiden .buarada daha iyisndir inşallah

nedemek kuzum cümlemizden mevlam razı olsun herşey yolundaymış şükürler olsun .dün konuştuk zaten gerçi ben pek konuşamadım ortam müsayit değildide :))

he he demek dün erken kalktın neyse canım eski uyuduğun günleri unuttum ben :)))olsun yaa uyuda kuzu büyüsün nevar sanki
dualarına amin diyorum canım

berrincim şifa olsun ilaçlar canım inşallah bebişin gelmesine vesile olsun .öpüyorum seni

cano nasılsın gökcem nasıl teyzesi için öp onu
evet buara dişle uğraşıyorum az kaldı kurtulcam inşallah :)))

hepinize güzel birhaftasonu hanımlar bugün ilk ben yaptım açılışı selinam nerdesin kzum ???
derinim dün gece gelmedin yaa çok geç geldin sanırım karşılaşamadık gerçi bende evde değildim geç girdim kimse olmayınca çıktım .iyisin dimi canım .
boncuğum sen nasılsın kuzum heyecan dorukta dimi :))hayırlısı olsun inşallah sıkı sıkı tutuncak bebeişler
hepinizi öpüyorum hanımlar bugün kardeşim gidicek annemlere gidicem gece girerim nasipse ..
burdayım abla :KK1:kardeşin gitmiştir Allah kavuştursun diyim.öptm ablacım.
selam kızlar...garipcim h.g canım...sendemi uzak kalmak istemiştin:)moda oldu topictee hehe:)iyi geldimi barim?iyisin inş canım sagol bu arada bakalım inş sag salim yapıp gelcek kocişim off offf:KK5:
kızlar gecikmiş de olsa BİRSENİN SELAMINI İLETEYİM...dün dua vakti aramıştı ben unuttum acele yazdıgım için..emrecik hastanedeymiş hala:KK43:anatolişin duasına amin demek için aramış sagolsun...
a.selam canım.demek emre hastanede Allahım şifa versin inşallah.konuşursan sende selam söyle canım.
Dünden beri dedemle koşturuyoruz dün hastalanmış eczanede akşamda gece gene fena oldu götürdük Allahtan kalple ilgili değilmiş sol tarafında sırtını göğsünü resmen zona sarmış ondanmış ağrısı bizde farketmedik kendide görmüyor zaten dr soyunca farketti çok şükür bugün daha iyiymiş.
banum geçmiş olsun dedene acil şifalar.zona için baya krem veriyolar ilgilenen vardır inş düzenli kremleri sürmek için.geçmiş olsun canım.
selam canım maşallah yumoşlar baya olmuş ama asıl gelişmiş kıvama gelenler kaç taneydi acaba.8-9 tanesi de çatlama kıvamında değildir sanırım.yoksa dedikleri gibi dördüz beşiz fln :KK1:neyse Rabbim hayırlısını bilir inş gönlüne göre nasib eder canım.dualarımız seninle Allahım yardımcın olsun.öptm canım.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı günler inşallahh.

selam fıstıklar ebroşum uzun süre oldu topicine uğramayalı özledim seni :)derinimin adına yazıyorum sizlere haber vermemi istedi 30 günlük internet süresi dolmuş o nedenle giremiyormuş nete ayrıca kocişinin askerlik sebebiylede yoğunmuş hepinize çok çok selamı var.boncuğumada özellikle dualarının onunla olduğunu giremediği için üzgün olduğunu iletmemi söyledi inşallah hayırlı haberlerle döner dedi..görevimi yaptım makbuç kaçarrrrr:KK55: ebroşumm öpüyorum seni çokkk:KK16:

aminn canım insallah bekliyoz bakalımm ne olacak :)
amin berrinim herşey dilediğince olsun inşallah
cano demek annene gtcen ıyı oturmalar canım..bende napim baya bı canım sıkkın...ama ıyı olcam ıns...dun gıremedım daha dogrusu tam yatmaya gttk kocişin benım telle oyun oynayası tuttu:)zorla alırdım ama kıyamadım:KK43:bızde bu aksam annemlerdeyız braz stres atarım ıns.basım agrıyor,evdekı sıgara kokusndan midem ve bronslarım cok fena kac gundur.sabah kahvaltı bile etmedım canım hicbşy istemıyo.neyse byle işte canom.
ayyy kıyamam ben sana kocişine dayanamıyosun şimdi değilmi sağlıkla gidip gelsin canom .ağlama demek faydasız ben birkaç gün ayrılıkda bile tuhaf oluyorum ama yeterki canları sağ olsun kuzen öpüyorum seni
selamum aleykum arkadaslar:KK3::KK3:
hepiniz iyisiniz insallah?uzun süre oldu görusmeyeli,gerek kursumun verdigi yogunluk, gereksede biraz uzak kalma isteginden dolayi onlein olmadim forumda.insallah bundan sonra vaktim el verdigi ölcude görusuruz..gecmise cok fazla göz atamadim,son sayfalara baktigim kadari ile yazmaya calisacagim..
derimcim esin askere gidiyormus allah kavustursun canim,rabbim sag salim gidip gelmek nasip etsin.
kayra dogum yapmis rabbim anali babali buyutmek nasip etsin bebegini.
ebrarim disin agriyormus,neyseki cekilecekmis cok gecmis olsun canim.
boncugum asilama yaptiriyormus insallah rabbim yuzunu guldursun canim..
unutuklarim illaki vardir,kusura bakmayin kizlar.simdilik bende bende bu kadar,görusmek dilegi ile:KK19:
garibim seni görmek negüzel canım iyisin inşallah buara msndede karşılaşamadık özledim seni gerçi kardelenimden alıyorum haberlerini
saol canım evet diş ağrısıyla boğuşuyorum hayırlısıyla kurtulsam sevincem .çok öpüyorum seni
ayyy banuşum gerçi konuştuk seninlede
çok zordur zona allahım şifa versin inşallah çabuk iyileşir
boncuğum hadi hayırlı olsun kuzum inanki tam aşılama vakti duanı okudum bolca dua ettim sana canım inşallah hayırlısıyla tutunur sıpan sana .allahım emneklerini boşa çıkarmasın .bolca dinlen kuzum

saol aleynacım allah razı olsun canım sen nasılsın bakalım epeydir uğramıyodun

a.selam canım.demek emre hastanede Allahım şifa versin inşallah.konuşursan sende selam söyle canım.

banum geçmiş olsun dedene acil şifalar.zona için baya krem veriyolar ilgilenen vardır inş düzenli kremleri sürmek için.geçmiş olsun canım.

selam canım maşallah yumoşlar baya olmuş ama asıl gelişmiş kıvama gelenler kaç taneydi acaba.8-9 tanesi de çatlama kıvamında değildir sanırım.yoksa dedikleri gibi dördüz beşiz fln :KK1:neyse Rabbim hayırlısını bilir inş gönlüne göre nasib eder canım.dualarımız seninle Allahım yardımcın olsun.öptm canım.

saol selinam allah razı olsun evet gitti hayırlısıyla son senesi bitse artık onun her gidişinde içimde kocaman bir yanlızlık beliriyo kardeş başka allahım ayırmasın bizleri inşallah .sen nasılsın kuzum
selam fıstıklar ebroşum uzun süre oldu topicine uğramayalı özledim seni :)derinimin adına yazıyorum sizlere haber vermemi istedi 30 günlük internet süresi dolmuş o nedenle giremiyormuş nete ayrıca kocişinin askerlik sebebiylede yoğunmuş hepinize çok çok selamı var.boncuğumada özellikle dualarının onunla olduğunu giremediği için üzgün olduğunu iletmemi söyledi inşallah hayırlı haberlerle döner dedi..görevimi yaptım makbuç kaçarrrrr:KK55: ebroşumm öpüyorum seni çokkk:KK16:

makbuşummmmmmmmmm canım arkadaşım seni görmek negüzel özlemiştim seni .selinim nasıl herşey yolunda inşallah canım
demek derinimin süre bitmiş tahmin etmiştim msnye de girmedi hiç .neyse kocişi gidecek onla vakit geçirsin
seni çok çok öpüyorum canım selinimide tabi

selam hanımlar hepinize hayırlı günler
düngeceden beri başağrım vardı sabah geç kalktım abdest alıp boncuğuma dua ettim inşallah kabul olur sağlıkla tutunur bebişi
ev süpürmem gerek ama hiç keyfim yok sersem gibiyim .
buarada ranam berrinim mesajlarınızı aldım hanımlar saolun :KK19:
hepinizi öptümmm

hiç benim ismim cismim geçiyo mu şu kadar yazıda:KK19:
ben de sabah erken kalkıp şu selinayla bi msn karşılaşalım dedim ama olmadı,sonra da işlerim bitmedi bi türlü,iş bitti ütü yaptım,ütü bitti komşu geldi derken bu saat oldu,ama beni sormamışın:KK19:

ayyy kıyamam ben sana kocişine dayanamıyosun şimdi değilmi sağlıkla gidip gelsin canom .ağlama demek faydasız ben birkaç gün ayrılıkda bile tuhaf oluyorum ama yeterki canları sağ olsun kuzen öpüyorum seni

garibim seni görmek negüzel canım iyisin inşallah buara msndede karşılaşamadık özledim seni gerçi kardelenimden alıyorum haberlerini
saol canım evet diş ağrısıyla boğuşuyorum hayırlısıyla kurtulsam sevincem .çok öpüyorum seni

boncuğum hadi hayırlı olsun kuzum inanki tam aşılama vakti duanı okudum bolca dua ettim sana canım inşallah hayırlısıyla tutunur sıpan sana .allahım emneklerini boşa çıkarmasın .bolca dinlen kuzum

saol selinam allah razı olsun evet gitti hayırlısıyla son senesi bitse artık onun her gidişinde içimde kocaman bir yanlızlık beliriyo kardeş başka allahım ayırmasın bizleri inşallah .sen nasılsın kuzum

makbuşummmmmmmmmm canım arkadaşım seni görmek negüzel özlemiştim seni .selinim nasıl herşey yolunda inşallah canım
demek derinimin süre bitmiş tahmin etmiştim msnye de girmedi hiç .neyse kocişi gidecek onla vakit geçirsin

selam hanımlar hepinize hayırlı günler
düngeceden beri başağrım vardı sabah geç kalktım abdest alıp boncuğuma dua ettim inşallah kabul olur sağlıkla tutunur bebişi
ev süpürmem gerek ama hiç keyfim yok sersem gibiyim .
buarada ranam berrinim mesajlarınızı aldım hanımlar saolun :KK19:
hepinizi öptümmm
iyiyim ablacım çok şükür.örgüyle vakit geçirdim bugun.boncuğum naptı acaba bende merak ettim ama girmemiş.
hiç benim ismim cismim geçiyo mu şu kadar yazıda:KK19:
ben de sabah erken kalkıp şu selinayla bi msn karşılaşalım dedim ama olmadı,sonra da işlerim bitmedi bi türlü,iş bitti ütü yaptım,ütü bitti komşu geldi derken bu saat oldu,ama beni sormamışın:KK19:

doğru bak sabah unutmuşum.cuma günü seni sormuştum ama cevaplarında merak edildiğini farketmemişsin.bu sabahta bunu dile getircektim unutmuşum....:KK31:

iyiyim ablacım çok şükür.örgüyle vakit geçirdim bugun.boncuğum naptı acaba bende merak ettim ama girmemiş.

doğru bak sabah unutmuşum.cuma günü seni sormuştum ama cevaplarında merak edildiğini farketmemişsin.bu sabahta bunu dile getircektim unutmuşum....:KK31:

yoo aslında farketmiştim,hatta evde olmadığımı yazdıydım ama sana mukabil olmadı sanırım
neyse şaka bi yana karşılaşsak artıkın

afiyet olsun canımm streslisin ya bide ondanda iştahın yok tabi. bozma moralini canım rabbim yardımcın olsun inş. su gibi gecip gelir eşin.ayrı kalmak zor ama olsun hayırlısıyla gidip gelsinde .bu süre içinde nerede kalacan canım kayınvaliden demi .
sagol cnm ya...evet kvde kalcam.planım bu degıldı aslında.annemlerle kalacaktm ama öyle gerekti:KK43:
kuzum benim,senın o üzgün güzel yüzünü yiyim cnm banum üsülme,bigun bizimde bebislerimiz olacakak...dedene de cok cok gecmıs olsun kıyamam:KK43:ALLAH şifa versin.
ay yavrum ya 5 dak sabredıp bekleseymısım karsılasackamısız yaa kapattım ben de kımse yok dıyee cagrı yapsaydın keşkeeeeeeeeeeeeee :KK43:

cnm ya gecmıs olsun allah şifalar versin dedeciğine...

selam cnm altta gordum senı cıkmadıysan eger
ah canım üzülme ya olsun karsılasırız gene beyaa ne üzülürsn :)
derin esin askere gidiyomus atlamisim kusua bakma son sayfayi okuyunca boyle oluyo

ALLAHIM kavustursun asker yolu beklemek zordur ama sayili zamn canim cabuk gecer INSALLAH
estafurullah aleynacım ne kusuru.ALLAHrazı olsun amin cnm.ins cabuk gecer.

selinam evet cnm emrecık hastanede:KK43:amin...sen napıyosn kuzum iyisn ıns?
afferinnnnnnnn sana görevi basarıyla tamamladın:)sagol canımmm.ama bsey diyim mı gercekten senı topıcte görmek cok güzel cano ya.

aminnn bitanem ıns...kardescın gıttı demek Allah kavuştrsn uzulme...demın konustk ztn öptm senı kuzum.

BONCUGUMMM Telde görustk ztn kuzum.hadı hayırlı olsun.cok heyecanlıyım senın adına..yumoslarda cokmus ama selınanın dedıgı gbı hepsı gelısmemstr tabisi.agrm var dedım ya bundan dolayıdr canım.

X